24 máj 15, 14:47:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 528 529 [530] 531 532 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554368 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7935 Dátum: 12 jan 01, 14:56:48 »

Ez most kicsit furcsa lesz, de én azt mondom, hogy ha nem akarunk "debil Narutót" látni, akkor bizony sok esetben nem kell megnézni a fillereket. Vagy ha valaki nézi a fillereket, akkor azt "ne tekintse" a történet részének. Bizony a készítők sokszor igencsak elvetik a sulykot... a rossz irányba. Persze, lehet, hogy Japánban kedvelik a buta Narutót. Nem tudom, ott mennyire népszerűek a fillerek, de azért nem hiszem, hogy ott is osztatlan sikert aratnak... ^^"

Persze a mangában is sokszor idióta, sőt lesz is még rá példa (sajnos), de azért... Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7936 Dátum: 12 jan 02, 19:31:38 »

Na srácok, ezt a videót szerintem nézzétek, hirtelen nem tudtam hova linkeljem de mivel magát az animéről készült AMV szerintem érdemes mert az idáig (a manga alapján) elkészült részeket 10 percbe összevágták! Tehát nagyon király:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-0hPCOQ_OO0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-0hPCOQ_OO0</a>

Ez...ez elképesztő Nevet nagyon faszaaa Wátdöfákk *w* grat az elkotó(k)nak!! bow Szeretet

Amúgy: a legutóbbi filler rész ritka unalmas volt. Nem lehetne esetleg olyan pillanat amikor Naruto nem váltja meg a világot..? ennyi teli önerőből az animéseknek? :/
sztem többet nem nézek fillert, max ha a címben benne van Kakashi/Gai/Kiba vagy rájuk utaló jelzők, vagy szerepelnek a letöltés melletti képkockán.
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7937 Dátum: 12 jan 02, 22:46:33 »

Akkor az ehetit is kihagyhatod, mert még hosszú hosszú ideig filler fog menni! Én azért minden filler részt megnéztem eddig Mosolyog
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7938 Dátum: 12 jan 02, 22:49:00 »

Pont, hogy most van vége a fillernek és végre kezdődik a jinchuuriki arc.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7939 Dátum: 12 jan 03, 01:29:35 »

Tudom Mosolyog

De ezt írta: "sztem többet nem nézek fillert" , pont most mikor vége van ilyen elhatározásra jutni?  Gondolkozik Szóval az előző hszhez képzelj oda egy jó adag iróniát. Amúgy szerintem az előző filler tűrhető volt, voltak ennél sokkal rosszabbak. Legalább volt valami csata is, az összes filler közül talán most volt először Naruto sennin formában (kb. 3 másodperc erejéig, de akkor is), jó felvezető rész volt.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7940 Dátum: 12 jan 05, 14:11:17 »

Áh, isten egy epizód volt. Nevet
Öröm volt ekkora filler tsunami után normális epizódot látni. Annak meg pluszban örülök, hogy Kirabi saját betétdalt kapott. Rohadt nagyot dob a jelenetein.xD

A jövő heti rész már egy fokkal gyengusabb lesz.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #7941 Dátum: 12 jan 05, 14:50:32 »

Néha jó a visszaemlékezés is. Sokat lehet tanulni belőle. De igazad van, én sem erre vártam ilyen filler zuhatag után.
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7942 Dátum: 12 jan 05, 14:58:13 »

Nah, egész jóra sikeredett ez a rész.
Az epizód elején , a hajón utazva néhány dolog eléggé csúnyán volt megrajzolva  pl: Yamato és Naruto feje igencsak silányra sikeredett és a Hachibi sem nézett ki valami megnyerően, viszont a szigetre érve mintha megváltozott volna a rajzolás stílusa, sokkal szebb lett minden szerencsére Nevet.

Ha jól vettem ki, néhány új soundtrackot is kaptunk végre  bow . pl: a sötét Naruto megjelenésekor szóló zene egész hangulatos volt . Az új ending sem volt rossz.

Hát a kövi rész előzetese valóban nem valami bíztató...
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 05, 15:08:33 írta mateee-kun » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #7943 Dátum: 12 jan 05, 16:23:35 »

észre sem vettem az új zenét elsőre, de most, hogy így mondtad visszanéztem, és tényleg adja:D
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7944 Dátum: 12 jan 05, 16:29:12 »

Bee s zene az nagyon jó lett:D Egész jó volt:)
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #7945 Dátum: 12 jan 05, 16:42:14 »

Régen írtam már ide Mosolyog Az AMV-videót annyiban kommentálnám, hogy marha jó lett, ezt még megnézem párszor, az tuti ^_^
Az eheti rész: régóta nem követem az animét, szóval mióta van ez az opening, meg tudja valaki mondani? Mindenesetre a készítők szokásukhoz híven rengeteg spoilert ellőttek benne... :smirksweat:De amúgy nem lenne annyira rossz Nevet
Várom a következő részt, most ráállok megint, remélem, egy időre hanyagolni fogják a fillerszezont Nevet Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7946 Dátum: 12 jan 05, 18:23:42 »

A 231. epizód óta tart ez az opening.
Jah, egyébként nekem bejött az új ending is. Hangulatos. És mostanában ez minden endingre igaz. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #7947 Dátum: 12 jan 05, 21:22:06 »

Köszönöm a segítségedet!  bow ^^
Az endingről majd akkor nyilatkozom, ha végignéztem, most tölti Nevet
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7948 Dátum: 12 jan 05, 21:27:07 »

Nagyon nem vágom milyen irányba fog haladni a történet, mert teljesen máshogy képzeltem a folytatást Mosolyog Azt hittem Bee és Naruto egyből olyan puszipajtások lesznek, hogy öröm lesz nézni, meg egymást túlkiabálva fogják lökni a hülyeséget. Ehhez képest Bee nagyjából elküldte Narutot a fenébe, mintha nem ezért jöttek volna el ide, hogy megtanítsa őt kezelni a Kyuubit Szomorú
Ez a rossz vs jó Naruto igazán érdekes, de ha egyformák, legyőzni hogy tudná a másikat? Főleg, hogy a mögött ott áll a Kyuubi is. Még ha meg is tudja ölni, még mindig ott lesz ő is. Szerintem esélytelen, hogy ezek ketten valaha úgy viselkedjenek mint a Hachibi és Bee. Aztán meg ugye ott van még Samehada, mint a trójai faló, Kisame szépen végiglesi az edzést és megfigyeli, hol van a két Jinchuuriki és mehet is a meglepetéstámadás egy titkos, de nem túl erősen védett szigeten.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 05, 21:29:03 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #7949 Dátum: 12 jan 05, 22:35:04 »

Hát nem tudom, azért nem mondanám, hogy nem túl erősen védett:D van egy pár túltáp emberke ott, csak megoldják valahogy.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 528 529 [530] 531 532 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!