24 máj 15, 13:55:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554361 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #7920 Dátum: 11 dec 28, 15:54:12 »

Ennek a résznek csak az utolsó fél perce volt a jó meg a következő rész előzetese.
Találtam egy videót a Jinchuuriki arc-ról: http://www.youtube.com/watch?v=rA4N9HoswPI
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7921 Dátum: 11 dec 28, 16:22:06 »

Találtam egy videót a Jinchuuriki arc-ról: http://www.youtube.com/watch?v=rA4N9HoswPI
Igen, ha jól emlékszem a kage arc elött is volt egy ilyen összefoglaló videó. Bár szerencsére itt annyira nem spoilereztek.

A kövi rész intrója tényleg nem a legmegnyerőbb, szerencsére ez még csak bevezető rész . Bár az előzetes nem mindig tükrözi a teljes epizód minőségét, majd meglátjuk.

Morause, tényleg jó kis AMV-t linkeltél, bár nálam még mindig ez viszi a pálmát:
http://www.youtube.com/watch?v=klBBgjHHww0&feature=related  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 28, 16:22:46 írta mateee-kun » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7922 Dátum: 11 dec 30, 13:34:25 »

Mod.:
Pár AMV-s hsz törölve.
AMV-ket ide kérjük: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=1795.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7923 Dátum: 11 dec 31, 11:58:37 »

Egész jó kis rész volt. Végre vissza ütött Naruto-nak, hogy még mindig csak egy Genin. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #7924 Dátum: 11 dec 31, 12:59:44 »

na igen, a kis "alárendelt" ikszdé
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #7925 Dátum: 11 dec 31, 14:10:17 »

Mostmár végre hamarosan vége a fillereknek, már várom. kacsint Én az összes eddigi fillert átugrottam. Mosolyog
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #7926 Dátum: 11 dec 31, 14:37:45 »

mármint már vége a fillereknek
Naplózva
Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #7927 Dátum: 11 dec 31, 14:37:53 »

Am. sztem ez az utolsó rész nem is volt rossz, valami ilyesmit kellett volna kitalálniuk és megcsinálni úgy hogy összefüggjenek a részek... mondjuk, hogy egy nindzsa csoport ellenzi az egyesült shinobi haderőt, és fellépnek ellene, és Narutóék éppen belekeverednek, míg utaznak a villámok földjére... vagy vmi renegát nindzsa aki kalóznak állt, folyik a történet, végén Naruto győz... sokkal jobbak lennének az ilyen fillerek, nekem a régiek tetszettek, sztem a Sorás is jó filler volt, A hatfarkú filler is tetszett, nagyon megkedveltem Utakatát, és a Sanbis filler volt a legjobb, abba volt Sasuke, Orochimaru, Akatuski, Bijuu, faxa jutsuk... aztán jött ez a Konoha történetei filler, és azóta hasonló stílusuakat nyomatnak, pedig jobb lenne, ha visszaállnának arra, hogy a filler beleilleszthető a történetbe, és a részek összekapcsolódnak egymással...
Ezért szerettem a Naru fillereket jobban, mint a Bleach fillereket, mert a Narusokat legalább belehet illeszteni a történetbe, a Bleach-ben pedig nem mindegyik fillert, de mondjuk talán annak is megvan az előnye, pl: Muramasa filler nagyon jó volt!
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #7928 Dátum: 11 dec 31, 14:39:07 »

saruto95: Igen, úgy értettem.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #7929 Dátum: 11 dec 31, 15:46:57 »

okés Nevet
tehát ki mit vár ettől az új arctól?
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #7930 Dátum: 11 dec 31, 15:51:51 »

Remélem egy izgalmas arc lesz, bár, leginkább Naruto edzéséről fog szólni, amit Killer Bee-sama fog neki tartani. Azért jó lesz megismerkedni a Kilencfarkúval, most már egy kicsit részletesebben.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7931 Dátum: 11 dec 31, 16:01:07 »

Én egy normálisan kidolgozott Naruto karaktert várok. A legtöbb fillerben sok esetben olyannak állították be, mint amilyen régen volt: buta, zavart, forró fejű durr-bele de úgyis elrontja kétbalkezes sinobinak. De valójában már ő is felnőtt, olyan lehetne, mint régen Sasuke: átgondolt, mindig pontosan cselekszik, nem rontja el a dolgokat.

Már nem is tudom mikor volt egy Hinata vallomás, azóta semmi. Jó lenne ezen a téren is fejlődni, de szerintem úgysem lesz erről semmi. Amit még nagyon hiányolok, az egy Naruto bocsánatkérés Tsunade-tól. És már marhára unom, hogy 2 perc duma és egy véletlen mondat folytán Naruto mindenkit "megtérít", kezd nagyon elcsépelt lenni. Ezen a téren is várok változást. És azt is várom, hogy Kiraabi és Naruto kapcsolata döcögősen induljon, vagy valami érdekes legyen..

Lehet túl sokat várok el? Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7932 Dátum: 11 dec 31, 16:55:04 »

Tényleg túl sokat vársz el. Nevet Ha Naruto ilyenné válna akkor még értelmes is lenne. Viszont az olvasok, nézők nagy része ezt a Narutot szokta meg és ezt szereti. Mondjuk az utóbbi időben emiatt sokan húzzák a szájukat, hogy még néha vissza is fejlődik agyilag.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #7933 Dátum: 12 jan 01, 01:44:54 »

Nem vársz el túl sokat. Nevet  Háborúban nehéz érzelmeket kimutatni másoknak.  Az természetes, hogy valaki maga mellé akarja állítani az ellenfeleit ilyen helyzetben, de mivel narutó tökkelütött,és mindenkivel barátkozik.
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7934 Dátum: 12 jan 01, 13:12:10 »

A kedvenc animéimben a főszereplők mutatnak fejlődést. Persze bizonyos tulajdonságaik megmaradnak, de ők is felnőnek velünk. És amit a legkevésbé sem szeretek, az a látványos visszafejlődés. Ha mást nem is, akkor legalább visszafelé ne haladjanak. Sai mutatott fejlődést, pont erre volt kihegyezve sokszor a történet, hogy az érzéketlen gépből mivé változik. Na pont ez hiányzik nekem többi karakter esetében. Nem kell mindenkinek teljesen felnőnie, de legalább ne visszasüllyedjen a debil korszakába...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!