24 máj 15, 01:59:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 525 526 [527] 528 529 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553973 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7890 Dátum: 11 dec 15, 22:32:08 »

Elmegy..... szódával. Azért azon röhögnék ha egy következő filler évadban megint mutatnák a fát és Kiba vésetén felül megint Narutoé terpeszkedne, egy pár másodperces idővel. Kiba meg ott állna és vakarná a fejét.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #7891 Dátum: 11 dec 16, 05:34:04 »

Hát, a futóversenyre is rálehet húzni, "Az én örök riválisom" szlogent:D
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #7892 Dátum: 11 dec 16, 13:16:48 »

Hát mostanába gyorsan kijönnek a Naruto Shippuuden részek címei. Itt van a 246.rész címe:
246 "The Orange Sparkle" "Orenji-iro no Kagayaki" (オレンジ色の輝き)    January 26, 2012
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #7893 Dátum: 11 dec 19, 17:22:39 »

véééééégre vééééége a hosszas fillernek nagyon boldog vagyok azt hittem a végtelenségig fog tartani nagyon kiváncs vagyok mááár  Hümm-hümm
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #7894 Dátum: 11 dec 22, 13:58:28 »

Rasen pee ikszdé ikszdé
Földön fekve nevettem ikszdé


ez volt a legjobb filler amit valaha lattam...amugy pont ilyennek kepzeltem el kakashit Obito halala elött:D
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 22, 14:05:02 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #7895 Dátum: 11 dec 22, 14:38:41 »

Ez a rész most aránylag türhető volt. Mondjuk már jópár részbe volt már ez a Kakashi Gai rivalizálás. Nekem egy kicsit idegesítő, nem tudom másnak is-e, hogy Narutoék már egy csomó ideje hajóznak, a többi szereplő meg egyik pillanatba Konohába a másikba Narutoéknál vannak. Mostanába nem néztem a fillereket lehet, hogy csak én maradtam le valamiről. smirksweat
Örülök is meg nem is, hogy vége lesz a fillernek. De inkább mehetett volna végig ebbe az évadba a filler. Ilyen openinggel rossz lesz nézni a manga szerinti részeket, élvezetes openinget lehetett volna csinálni a Jhinchuuriki archoz. A másik, hogy most nem ártott volna még 12-13 fejezet előny a mangának, mert akkor megint úgy lesz, hogy az izgalmas részek elött beadnak egy csomó értelmetlen fillert. Inkább kibirok egy jó nagy adag fillert mint hogy kis adagokba mindig a jó részek elött. Az lenne a szemétség ha lenne egy évad manga szerint utánna megint filler, mert ugye sajnos mostanába így szokott lenni a Narutoba.. smirksweat
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7896 Dátum: 11 dec 22, 18:49:24 »

Háháá ez valami állati volt ikszdé Kis híján megölte Yamatoéka yee xD csapassad csak Gai ^__^ Hehh Kakashi vezet, még ha fillerben is x) ez azért jó. Amikor Gai feküdt a hajón mielőtt Kakashi jött, tökre úgy tűnt mintha Lee lenne ott... Mosolyog na sztem ez jó érsz volt, de a háború animébe már alig várom x) hamár így beharangozták ^^" akkor színvonalas legyen ám!!
Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #7897 Dátum: 11 dec 22, 19:19:38 »

Nekem ez a rész nagyon bejött...csak tudnak valamit a filleres csapatok is Nyelvesít lenne egy kérdésem...valaki elküldené nekem pü-be,hogy honnan szedjem le a Naruto Shippuuden részeket 1-174-ig vagy tovább 720p HD-ben???pls:D
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7898 Dátum: 11 dec 22, 21:37:53 »

Egész tűrhető rész volt, de tényleg elhülyéskedik azokat a kapukat Gai-nál Szomorú Kakashi példájából kiindulva a kis csapat is mehetett volna Sai segítségével és egy nap alatt ott lehettek volna. Mogyoró tábornoknak pedig sok sikert a harctéren kacsint
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7899 Dátum: 11 dec 23, 00:24:47 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:43:31 írta dert » Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #7900 Dátum: 11 dec 23, 10:19:49 »

Bocsi az OFFért de valaki elküldené nekem pü-be vagy ide leirná,hogy honnan szedjem le a Naruto Shippuuden részeket 1-174-ig vagy tovább 720p HD-ben???pls:D
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 23, 12:12:42 írta naruto96ricsmond » Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #7901 Dátum: 11 dec 23, 12:28:53 »

naruto-kun.hu és asszem az 54. rész előtt nem volt 720p, mert csak utána állt át a TV Tokyo.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #7902 Dátum: 11 dec 23, 13:06:55 »

köszi....de az én hibám nem jól fogalmaztam  Pojén Pojén egybe szeretném letölteni vagyis nem részenként Nevet smirksweat
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #7903 Dátum: 11 dec 23, 16:47:07 »

A torrent trackerünkön fent van a 25. részig 1 csomagban (de ezek ugye nem HD részek még), magyar felirattal... utána meg egyesével kell leszedned. Max talán valami meghívós torrentoldalon lehet, hogy fent van egybe, azt nem tudom.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 23, 16:47:57 írta Cartnecker » Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #7904 Dátum: 11 dec 23, 16:54:59 »

www.beload.cc/download.php?id=297024

Így le lehet tölteni? Nevet Mert ha nem akk kapsz egy meghívót Nevet

Szerk: Úgy látom müxik Nevet
A részek 1-180ig vannak 1280x720ban  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 23, 16:57:07 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Oldalak: 1 ... 525 526 [527] 528 529 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!