24 máj 15, 01:26:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 518 519 [520] 521 522 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553915 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #7785 Dátum: 11 okt 06, 18:05:59 »

Rossz döntés volt, hogy olyan fillereket csinálnak, hogy minden résznél váltakozik a történet. Úgyértem nem olyan mint pl a Sora-s vagy a Sanbi-s filler, mert így minden részre kitalálni egy új történetet, az elég nehéz. De kitalálni egy egész évados filler történetet milliószor könnyebb lenne. Valami jó pörgös harcos fillert kellett volna kitalálni mint a Bleachbe. akkor nem is bánnám ha filler lenne, de ez, hogy Naruto erős lett legyőzte Peint, de azért az ilyen kis bünözök ellen meg szenved. Igaz, hogy egyre késöbb nehezebb kitalálni fillert, de itt könnyű lett volna kitalálni valami értelmes fillert mire odajutnak a Villám országába.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7786 Dátum: 11 okt 06, 18:47:01 »

Nem biztos, hogy végig filler lesz. Legalábbis ez Kabuto 2.0 meg a sok filézett Akatsukis maradvány a ládákból vs Narutóék nem hiszem hogy filler lenne. Bár ezt inkább sejtem, mint tudom. Illetve remélem Nevet

Kicsit féloffba visszamennék a 2 oldallal ezelőtti eszmefuttatáshoz: amióta elkezdtem újra bele-belenézni a sima naruto részekbe (konkrétan a Zabuza vs 7-es csapat) hálaimát rebegek a fillerekért. Inkább legyenek iylen ökörségek, mint egy iylen átlagos alap narutós harc-sorozat, amiben egy teljesen természetes ellenfelet nagyjából 10 részen keresztül gyepálnak és esetenként az egész csatát 3 tőmondatban össze tudom foglalni. Kövezzetek meg, de az alap Naruto részek mikor még anno mentek a tv-ben, teljesen ellenszenvesnek állította be az egész naruto-világot. Szóval inkább legyen egy 2 részes, de intenzív csata csak lényeggel és utána 8 epizódnyi filler, mint hogy egy alap harcot 5 részen keresztül húzzanak.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #7787 Dátum: 11 okt 06, 18:59:34 »

Ilyen rossz anime openinget évek óta nem láttam. Annyira rossz, hogy vettem magamnak a bátorságot és kommenteltem ide, ahova vagy 1 éve nem írtam. Szóval fúj. Jaj. Ráadásul ha radikális képi változás nem lesz az openingben akkor felkészülhetünk egy egész évados (25 részen át tartó) filler-sagára, ami úgy röpke március-áprilisig tart. Ahogy Dani is írta az opening teli van spoiler jelenettel, amivel megmutatják mi várható az adott évadban. Ebben semmilyen olyan konkrét jelenet nincs, ami a manga sztorira utalna. Az hogy benne van pár Akatsukis, az nem jelent semmit. Úgyhogy bleee.
Eddig is utáltuk Amnaellel a fillerek feliratozását, de hogy nem látni a fényt az alagút végén kicsit elkeserítő...

Tudom, hogy szükség van a fillerekre, de akkor valami normálisabb sztorit kitalálhattak volna. Kezdem azt érezni az egész Shippuuden animével kapcsolatban, hogy az eredeti tinédzser célcsoportot dobták és az új célcsoport a bölcsődések/óvodások lettek. Egy semmitmondó sztori után, semmitmondó opening.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 06, 19:02:03 írta Cartnecker » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7788 Dátum: 11 okt 06, 19:12:26 »

Az openingben és Endigben is vannak mangara utaló dolgok nem csak az Aka....
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #7789 Dátum: 11 okt 06, 19:21:32 »

szvsz inkább szüneteljen a anime 2-3 hónapot mint hogy ilyen fillerek legyenek
ui.: kösz hogy szóltál Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 06, 19:45:11 írta Putir » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7790 Dátum: 11 okt 06, 20:27:26 »

szvsz inkább szüneteljen a anime 2-3 hónapot mint hogy ilyen fillerek legyenek
ui.: kösz hogy szóltál Nevet

Szünetelni azért ne szüneteljen ,mert van olyan Naruto fanatikus aki ezt is szereti =D Vele meg minek tegyünk rosszat?

Egyszerűen nem kell megnézni. Én se nézek már animét kb 1.5 hónapja.

Érdekes hogy egy rossz ( nagyon sz*r ) opening hogy összehozza a csapatot xD
Naplózva


Putir
Vendég
« Válasz #7791 Dátum: 11 okt 06, 20:29:52 »

hát igen ,de ha nem lenne anime cart-ék fordithatnának mást és aki naruto fanatikus az kezdjen el op-t nézni:D
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #7792 Dátum: 11 okt 06, 20:43:34 »

Igaza van Putirnak, inkább szünetelne az anime. De akkor többet szünetelne mert az a 2-3 hónapot hamar behozza. Inkább kibirom anime nélkül minthogy ilyennekkel lerontják az anime szinvonalát. Mert az már gáz egy animének ha lassan több a filler rész mint ami a manga alapján van.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7793 Dátum: 11 okt 07, 11:28:16 »

Ez az új Opening ez engem is arra inspirált hogy írjak... Szánalom a köbön de komolyan. Mi ez a balerina sor mozdulat Kakashiékkal meg ez a széteső futás Naruto részéről? Meg utána az a táncika, én komolyan ez annyira minősíthetetlen, hogy sírok... Neeem az a Bee seggrázás már csak ráadás:(Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 07, 11:36:05 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7794 Dátum: 11 okt 07, 14:28:34 »

Mindenki táncot emeli ki , de legnagyobb lol hogy naruto és mindeki repül a viz felett:D KIsame vs Sai is lol:D  Ördögi
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #7795 Dátum: 11 okt 07, 15:13:17 »

Hát há-há hát ez valami rettenetes lett ikszdé esküszöm elsőre végig röhögtem az egészet aztán meg egyre inkább szörnyüködtem rajta. Én eddig valami más animét néztem hogy most már mindenki tud repülni? és mi volt az a közös jutsu vagy az mi az hogy Sai Kisame ellen Sakura meg Tobi ellen küzd Naruto meg a végén lángra kap mint egy gyufa... Hát a tánc az nálam a legkisebb gond mert valami színt akartak bele vinni, de most mi az hogy szegény hullákat megalázzák azért ez durva volt... >.<# És az a furcsa futás a tetőn Naruto részéről mintha valami fogyatékos ninja lett volna  >.<#
Na de most a szapulást abba hagyva szerintetek most egy másik történetbe akarnak bele kezdeni vagy most folytatják a mangát. Jelek új történetre: Repkedés a víz felett, az a hármas jutsu, Kisaménak még mindig megvan a Samehada, Sai és Sakura is küzd kisame és tobi ellen...
Manga folytatás: egyszer az op-ban másszor az ed-ben jelent meg a sötét naruto, valamint az az öt másodper az ending végén. (ami nagyon nem kellet volna oda...)
Ending nekem tetszett sőt elégedett is vagyok vele (de lehet hogy csak azért mert ilyen rosz a nyitány) mert bejött a zene és az egész stílusa...
hát eleve az animét már nem nézem amióta "ilyen" szóval arról nemtudok szólni épp elég volt elről is Nevet
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #7796 Dátum: 11 okt 08, 07:08:06 »

Az openingben és Endigben is vannak mangara utaló dolgok nem csak az Aka....
Az egész Naruto anime a mangára utal, de manga-spoiler jelenetek nincsenek.

Opening:
- Naruto, Sai és Sakura állnak egy sziklán (ebben nincs semmi)
- Egy eldeformált Naruto szaladgál a vízen (ebben sincs semmi)
- Gyilkos Méh. DANSZ! (pláne)
- Szereplők bemutatás + ugrálás a fákon (semmi)
- Davy Jones üldözi a Kage Bunshin Narutokat, emellett Kakashiék balettoznak. (semmi)
- Kabuto és bábszínháza (semmi _ najó talán ebben lehet némi spoiler)
- We are flying dreamers + kő papír olló + kame hame ha (semmi)
- Waka waka + balett + numa numa jej (semmi)
- Filler harc (semmi)
- Fukushima Naruto (semmi)
- Mindenki a sziklán. (semmi)

Ending:
- Naruto-Sasuke szokásos jelenetek tömkelege (semmi)
- Szereplők bemutatása képen (semmi)
- Narutot körbeállja a falu... mármint a lakói (semmi)
- Naruto-Sasuke szokásos jelenetek tömkelege II. + Kushinato (semmi)
- Naruto + Vuk (semmi)
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 08, 07:09:23 írta Cartnecker » Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #7797 Dátum: 11 okt 08, 07:43:57 »

Öm...csak azt nemértem mi voolt az a juzsu amit Naruto+Sai+Sakura csináltak??és villám elem???
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7798 Dátum: 11 okt 08, 12:23:12 »

Az is ugyanakkora marhaság volt, mint az opening kb. összes többi eleme. Semmi hasonló nem lesz.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7799 Dátum: 11 okt 09, 13:37:31 »

Mondjk lehet jobban jártunk volna, ha minden évben csinálnak egy szépen megrajzolt rendesen meganimált jól megrendezett fillermentes kb 25 részes sorozatot, mert lassan csupán két szóvégi bé lesz a különbség a manga hű és  a filler epizódok között.


Naplózva

Oldalak: 1 ... 518 519 [520] 521 522 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!