24 máj 15, 16:56:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 512 513 [514] 515 516 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554446 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #7695 Dátum: 11 aug 19, 08:24:12 »

Hát valóban csináltak már jobb fillereket a naruto szériában, de hamarosan ezeknek is vége. A készítők is tudják, hogy a rajongók nem ilyen fillereket akarnak nézni, de valami oka biztosan van, hogy ilyen minőséget kapunk. A visszatekintések sokkal jobbak, mert ott legalább mi is érezzük, hogy van értelme bizonyos dolgokat megmagyarázni, hogy mi miért történt a múltban, de lehet, hogy szimplán kedvet akarnak csinálni a One piece-hez vagy csak bejött nekik a karib tenger kalózai. Nevet Egyiket sem nézem, szóval lehet, hogy van bennük valami jó. Ha más nem legalább izgalmasabbá tehetnék a részeket, vagy Narutonak adhatnának pár új szél elemű technikát. Szerencsétlen megtudta még Sora előtt, hogy szél elemű, erre csak 1 szél technikája van, ez szerintem tök gáz.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7696 Dátum: 11 aug 19, 08:56:36 »

Ezen már én is sokat gondolkoztam.. miért nem használ több szél technikát? Mondhatni a legnehezebbet sajátította el, ő is simán úgy dobálhatná a chakra-val erősített shurikeneket ahogy Bee dobta a ceruzát.. vagy olyasmit is csinálhatna, mint Danzou (a fújós jutsu-ra gondolok).

Csak az nem tetszett a részben, hogy még mindig annyit parázik a szellemektől.. de komolyan, hamarosan nem bírom 1 kezemen megszámolni hány szellemhaverja van és még mindig parás a gyerek.. Néha Naruto full komoly, igazi vezető, magabiztos és jól átlátja a helyzetet, jó taktikát választ. Máskor meg mint egy debil idióta.. persze a hülyéskedések nem zavarnak, az is Naruto (pl mint a Ramen-hez futás meg a békanyelés) de ezekben Narutot nem állítják be gyagyásnak és emiatt tetszik. De most komolyan.. a Rasen Shuriken-t megtanulta de 2 virágot nem tud megkülönböztetni?

Amúgy tetszett a rész, szerintem jó volt. Sokkal jobb mint az előző kettő. Ehhez hasonlóakból jöhet még pár.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7697 Dátum: 11 aug 19, 13:06:50 »

Az emberek mások és ezért van akinek ez jön be van akinek az a verzió. Pont ebből fakad, hogy nem értünk egyet. Ezekre az egy-két részes fillerekre a kutya sem emlékszik később nem beszélve arról, hogy a története a nullához tendál inkább. A hosszabb fillerek pedig tartalmaznak azért egy felépített történetet még ha nem is csatlakozik közvetlenül a történetszálhoz. De aki végignézi az később is emlékezni fog rájuk. Nem mondom, hogy nem lehetne jobban összehozni és beleépíteni a történet szálba, de a hosszabb történet mindenképpen jobb szerintem. Egyáltalán nem bántam volna ha a Narutoban is a fillerek abból álltak volna, hogy bemutatták volna a kyuubik elfogását és nem egy-két részben levezetve. Egyszerűen csak jól meg kellett volna csinálni. Az, hogy nem lett volna benne Naruto, Sasuke? Nemigazán érdekel. Így is volt az eredeti történetben olyan időszak amikor nyomuk sem volt. Ettől még lehet jó. Szívesen megnéztem volna, hogy egyes akatsuki tagok miért váltak olyanná amilyenek lettek. Ehelyett kaptunk ilyen értékelhetetlen baromságokat mint ezt a három rész eddig. A sima Naruto fillerjei sokkal jobban kidolgozottak és igényesebbek mint ezek amelyeket most látunk.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7698 Dátum: 11 aug 19, 14:28:44 »

Az emberek mások és ezért van akinek ez jön be van akinek az a verzió. Pont ebből fakad, hogy nem értünk egyet. Ezekre az egy-két részes fillerekre a kutya sem emlékszik később nem beszélve arról, hogy a története a nullához tendál inkább. A hosszabb fillerek pedig tartalmaznak azért egy felépített történetet még ha nem is csatlakozik közvetlenül a történetszálhoz. De aki végignézi az később is emlékezni fog rájuk. Nem mondom, hogy nem lehetne jobban összehozni és beleépíteni a történet szálba, de a hosszabb történet mindenképpen jobb szerintem. Egyáltalán nem bántam volna ha a Narutoban is a fillerek abból álltak volna, hogy bemutatták volna a kyuubik elfogását és nem egy-két részben levezetve. Egyszerűen csak jól meg kellett volna csinálni. Az, hogy nem lett volna benne Naruto, Sasuke? Nemigazán érdekel. Így is volt az eredeti történetben olyan időszak amikor nyomuk sem volt. Ettől még lehet jó. Szívesen megnéztem volna, hogy egyes akatsuki tagok miért váltak olyanná amilyenek lettek. Ehelyett kaptunk ilyen értékelhetetlen baromságokat mint ezt a három rész eddig. A sima Naruto fillerjei sokkal jobban kidolgozottak és igényesebbek mint ezek amelyeket most látunk.

Ilyen fillerek nem lehetnek, mert akkor előfordulna hogy ütközni mangával_)  Mert a író mindig később mutat be mindent. De majd megtudod:D
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7699 Dátum: 11 aug 19, 14:34:08 »

Nem egészen mivel ők már vagy meghaltak vagy elfogták őket. Tehát nincs helye visszaemlékezni egyiknek sem. Így már nem is ütközik a manga történetével. Egyszerűen nem kell olyan plusz dolgot beletenni a történetbe ami ütközik a mangaka ötleteivel. Megvannak azok a szabályok ameddig elmehetnek másrészt meg is kérdezhetik  a mangakát ezzel kapcsolatban.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7700 Dátum: 11 aug 19, 19:40:00 »

Vicceltek Akatsuki filler? Az nem jó mert lehet nézik Dani sorozatát, azt lehet hogy koppintanák... Nevet

De legalább lehullt a lepel a következő epizódról, és ahogy dani mondta ez tényleg OP bár mielőtt írtam ez nekem is megfordult a fejembe... Most szerintem simán ide illik az a fejléc ami a főoldalon van hogy Naruto Luffy ruhájába Luffy meg Narutoéba! Nevet
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #7701 Dátum: 11 aug 19, 19:42:08 »

Most lehet én (is) vészmadár leszek, de szerintem még legalább 10-15 filler résszel kell számolni, aztán ne legyen igazam Nyelvesít  Technikai KO
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #7702 Dátum: 11 aug 19, 19:56:13 »

remérem nem lesz sok filler
a luffy/narutos kép nagyon nagy az a hátterem:D
egyébként nem hiszem hogy lesz visszaemlékezös filler ami a mangába nem volt
Naplózva
bubblee66
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #7703 Dátum: 11 aug 20, 15:11:01 »

Sziasztok.

Csak szólni szeretnék, h a shippuuden 225. részét nem lehet letölteni mega-ról.
Ahogy tudjátok, csináljátok meg légyszi. (:
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #7704 Dátum: 11 aug 20, 18:07:27 »

Inkább fillerezzenek egy hosszút, mint,hogy megy egy kicsit a manga alapján, utánna a filler. Inkább kezdték volna el késöbb a Kage arcot. Lehet, hogy senki se fog egyetérteni azzal amit most írok, de ha a 8. évadot végig fillerezték volna, és én még ezt az évadot is végig fillereztem volna,és akkor mehetne sokáig a manga alapján. Azért vagyok ezen a véleményen mert nekem nem nagyon jön be,hogy minden évadba van filler, össze-vissza bekavar. De az lett volna a legjobb, hogy a sima Naruto végén,és még a Shippuuden elején kitaláltak volna néhány hosszabb storyt, de ez van.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7705 Dátum: 11 aug 20, 20:48:43 »

Én se vagyok annak a híve, hogy össze-vissza rakosgatják a fillereket, viszont különösebben annak sem örülnék, ha egy egész évad csak töltikékről szólna.  Hümm-hümm Akkor inkább kisebb falatokban, de persze ne úgy, hogy minden 10. mangaszerinti rész után egy nagy adag... A sok filler egymás után nálam azt eredményezné, hogy leszokok a Narutóról, és szerintem legtöbbeknél is ez történne.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7706 Dátum: 11 aug 21, 10:48:43 »

Amiről nem tudsz, az nem is fáj. Én nagyon sokáig azt se tudtam mi a filler. Csak néztem a Naruto-t és kész. Amikor itt elkezdtem olvasgatni a hsz-eket és sokan mondták, hogy filler így meg úgy, akkor figyeltem csak fel rá. Addig különösebben nem érdekelt, hogy nem a manga szerintm egy a story (bár most sem).

De szerintem jót is ki lehet hozni a fillerekből, csak egy kis kreativitás szükséges hozzá. A Kakashi a Hokage félfiller pl nagyon jó volt.

Amúgy csak nekem fura, hogy lerombolták az egész falut és az újjáépítésből szinte alig láttunk valamit? A legtöbbet talán pont az előbb említett részben. Mire Naruto visszaér újra felépítik az egész falut... Nem kis hiányérzetem van ezzel kapcsolatban.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #7707 Dátum: 11 aug 25, 14:24:53 »

Na mégis  csak volt erőm a fillerhez szólva megnéztem.  >.<# De ez a rész nem is volt olyan rossz, nekem jobban bejött mint az elöző rész.  Mosolyog Jól megcsinálták, az elöző tanévet is fillerrel kezdtük, és most is fillerrel kezdjük a tanévet. A két legrosszabb dolog. ikszdé
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #7708 Dátum: 11 aug 25, 17:14:56 »

Szerintetek elképzelhető, hogy azokat a részeket amik a manga szerint jönnének már egy másik, pl: Naruto yxcvbn valamiben láthatjuk? Mint a shippuudennel ahogy csinálták? A sima Naruto is 220 résszel ért véget, a Shippuden is a 226-ik résznél jár.  Tehát elmennek 230-ig a shippuudennel fillerezéssel, majd jön az új Naruto VALAMI?

Vagy ne is beszéljek baromságokat? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 25, 17:16:50 írta sulooman » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #7709 Dátum: 11 aug 25, 17:23:47 »

szerintem nem
sima narutobol azért lett shipu mert új korszak:D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 512 513 [514] 515 516 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!