24 máj 15, 04:54:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 511 512 [513] 514 515 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554087 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7680 Dátum: 11 aug 11, 20:13:05 »

Hát ez a rész sem nyerte el jobban a tetszésemet, mint a múltheti.
Az nagyon zavaró volt, hogy simán Naruto képébe vágták az Egyesített Sinobi Haderő, és a Negyedik Nagy Ninja Háború létezését. Azért jobban odafigyelhettek volna...

Heh, de kemény. Ezen lazán átsiklottam az epizód nézése közben.xD
Hát azért ez tényleg nem enyhén gáz.^^"

Mellesleg tetszett ez a Konohai negatív sztereotípia. Ritkán oltják a hűdetisztességes főszereplőket. Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7681 Dátum: 11 aug 11, 21:00:27 »

Hát ha nem nézzük azt a bakit, akkor tűrhető filler volt. Láttam már rosszabbat is. A következő még poénos is lehet. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #7682 Dátum: 11 aug 11, 22:21:19 »

am én se vettem észre ezt ikszdé
és nem, az Oodama rasenganhoz nem 2 klón kell, sztem az tévesztett meg Exkirion, h régen még itachi ellen ketten fogták...
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7683 Dátum: 11 aug 11, 23:29:59 »

Szerintem nagyon gyenge rész volt. Ezek az abacusos-gördeszkás ninják  Szerencse , plusz Narutot sikerült még hülyébben beállítani, mint a "valóság", megeszi a virágokat . . .  WTF?
Jövőhéten meg a Karib-tenger kalózaiból lesz aszem a 2. rész, eredeti ötletek  Gondolkozik
Naplózva

....................................................................................................................
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7684 Dátum: 11 aug 12, 10:25:15 »

Én nem nézem a fillereket, csak itt olvasok 1-2 kommentet. Érdekes lesz, ha Narutónak elmondták a háborút. :D Lehet, hogy az utolsó fillerben majd kitörlődik az emlékezete a filler szezon eseményeiről, vagy valami ilyesmi...:D Amilyen idióta fillerek vannak néha, simán el bírom képzelni ezt. Azon meg egyszerre nevetnék és sírnék, ha miután véget ér a fller, Narutó elől megint próbálnák eltitkolni a háborút, ahogy annak a manga szerint normálisan lennie kell. Kíváncsi leszek.
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7685 Dátum: 11 aug 12, 11:03:11 »

Én nem nézem a fillereket, csak itt olvasok 1-2 kommentet. Érdekes lesz, ha Narutónak elmondták a háborút. Nevet Lehet, hogy az utolsó fillerben majd kitörlődik az emlékezete a filler szezon eseményeiről, vagy valami ilyesmi...Nevet Amilyen idióta fillerek vannak néha, simán el bírom képzelni ezt. Azon meg egyszerre nevetnék és sírnék, ha miután véget ér a fller, Narutó elől megint próbálnák eltitkolni a háborút, ahogy annak a manga szerint normálisan lennie kell. Kíváncsi leszek.

Naruto fillertől függetlenül is tudja hogy lesz háború, szal ez az "emlékvesztős" megoldás tényleg abszolút hülyesség lenne ikszdé.
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7686 Dátum: 11 aug 13, 12:05:22 »

Nem értem.. mi az, hogy "Naruto fejéhez vágták, hogy háború van.." ??? Kakashi Naruto-val együtt tudta meg legelőször, hogy háború van méghozzá Gaara-tól. Azt is megmondták, hogy ez egy harc, amiben meg kell védeniük a hachibit és kyuubi-t. 

Következés képen ötletem sincs, hogy mi ez a felhajtás a "Naruto megtudta, hogy háború van" dolog körül. És Naruto saját szájával mondta, hogy ezen a küldetésen megtanulja irányítani a kyuubi-t. Így azt a fenemód nagy titkolózást Yamato részéről sem értem.

És csak úgy mellékesen: a resort szót a 222es részben menedékként is lehet fordítani. Nem csak nyaralásnak.

Szóval ez az egész egy nagy rakás kavarás. Hogy van filler teljesen okés lenne, de legalább akkor ne rontsák el ilyen hülyeségekkel! Továbbá az is gáz, hogy ekkora idiótának állítják be Naruto-t. Bár ezzel együtt még mindig jobb rész volt, mint az előző.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7687 Dátum: 11 aug 13, 18:27:32 »

Én nem nézem a fillereket, csak itt olvasok 1-2 kommentet. Érdekes lesz, ha Narutónak elmondták a háborút. :D Lehet, hogy az utolsó fillerben majd kitörlődik az emlékezete a filler szezon eseményeiről, vagy valami ilyesmi...:D Amilyen idióta fillerek vannak néha, simán el bírom képzelni ezt. Azon meg egyszerre nevetnék és sírnék, ha miután véget ér a fller, Narutó elől megint próbálnák eltitkolni a háborút, ahogy annak a manga szerint normálisan lennie kell. Kíváncsi leszek.

Naruto fillertől függetlenül is tudja hogy lesz háború, szal ez az "emlékvesztős" megoldás tényleg abszolút hülyesség lenne XD.

Nem tudja, legalábbis nem kellene neki, manga szerint. Direkt azért megy a szigetre, hogy ne tudja meg a háborút (meg persze hogy kezdjen valamit a rókával). A mangában külön fejezetek szólnak arról, hogy Narutót hogy próbálják átverni, hogy ne szerezzen tudomást a háborúról. (gondoltam, ez nem spoiler, hiszen utaltak már páran erre félreérthetetlenül)
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7688 Dátum: 11 aug 14, 17:54:17 »

Értem. Tehát az egész a manga-anime eltérése miatt kezdődött. Bár nekem nincs bajom azzal, hogy megmondták. Az adott jelenetben eléggé hülyén vette volna ki magát, ha Kakashinak és Yamato-nak megmondják, hogy háború van és a 2m-re tőlük álló Naruto-nak meg nem.. Az is jó lett volna, ha nem mondják meg. Eköré több poént és "fillert" lehetett volna kitalálni.

De hogy egyik részben megmondják, másik részben baromkodnak az eltitkolásával.. keverik a kettőt és nekem ez húzza le igazán a részeket. Nem egy félre sikerült rajz.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7689 Dátum: 11 aug 17, 18:24:58 »

Bindának igaza van... naruto már tudott a háborúról! http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/474/15
Szerintem az egész attól van hogy Kishi kicsit kapkodott de ha jobban belegondolunk naruto nem azért megy mert a küldetés érdekli hanem a vén varangy jóslata miatt cselekszik... az egész szigeten való rejtegetés naruto és kilencfarkú miatt van!

Az eheti részről meg annyit hogy... már nem várok semmit, egyszerűen a legalkalmatlanabb részt ragadták ki hogy fillert csináljanak, én még azt se bánnám ha megint ilyen flashback szerű "Konoha története" stílusú fillereket csináltak volna!
De mind1 ez van ezt kell szeretni... remélem hamarosan újra folytatják a storyline-t!
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7690 Dátum: 11 aug 18, 14:03:08 »

Attól a narától csak azt tudta meg, hogy már kitört a háború. De azt tudta, hogy lesz vmikor, hiszen azért kezdett eddzeni beevel.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7691 Dátum: 11 aug 18, 14:27:10 »

Ahogy sejtettem, ez a "Csatahajó sziget" elnevezés becsapós volt. Jövő héten még nagyban tolni fogják a One Piece fillereket.
Utánaszámolva, még kb 5-6 epizódig marad a jelenlegi opening. Remélhetőleg a filler évad is csak addig húzza. Majd az opening váltással jön az eredeti sztori is.

Egyébként az eheti epizódot illetően:
Voltak feelinges jelenetek. Pölö amikor Naruto és Yamato lezúzták a rákot. Filler epizódhoz képest ez is nézhető volt. Bár ezt a szellem klisét már nem először játszák el...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #7692 Dátum: 11 aug 18, 16:02:48 »

Ez a rész nem nagyon jött be. Ez a szellemesdi nem a Narutohoz való. Jövőhéten elvileg kijönnek a következő pár rész címei, akkor okosabbak leszünk, hogy kb meddig tart a filler. Fillerezzék végig ezt az évadot, és akkor utána menjen filler nélkül egy jó darabig.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7693 Dátum: 11 aug 18, 17:26:39 »

Én jót röhögtem a végén. Nevet "Áhh egy szellemhajó !!"  ikszdé Bírom amikor Naruto parázik. Az elején azt hittem, hogy rossz animét töltöttem le és kérdeztem magamtól, hogy "mi  a fene ez ?" Hosszú még az út a szigetig...
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7694 Dátum: 11 aug 18, 20:17:26 »

Itt vannak a kövi epizódok címei:

226 "Battleship Island"
"Senkan no Shima" (戦艦の島)  August 25, 2011 TBA
227 "Island of Oblivion"
"Bōkyaku no Shima" (忘却の島)  September 1, 2011 TBA
228 "Fight, Rock Lee"
"Tatakae Rokku Rī" (闘えロックリー)  September 8, 2011 TBA

Ha tényleg az új opening-el jön vissza az eredeti sztori, akk valszeg szeptemberben még fillereket fognak nyomatni és csak októbertől követhetjük újra a manga történéseit. Mellesleg, ha a eddigiekhez hasonló részek lesznek, akk nem is olyan vészes az a maradék 6 epizód, ez sem volt annyira rossz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 511 512 [513] 514 515 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!