24 máj 15, 06:21:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 510 511 [512] 513 514 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554162 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #7665 Dátum: 11 aug 05, 12:52:22 »

Na akkor mégsem olyan értelmetlen amit írtam hogyha Dani képes volt ép ésszel felfogni.. hehe  smirksweat!
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7666 Dátum: 11 aug 05, 13:45:35 »

Én is téged, Morause. Szeretet Még jó, hogy melléd álltam...

On:
Jobban belegondolva, nem hinném, hogy most hosszú filler szezont kapnánk az arcunkba. Ugyanis a manga olyan szinten össze van kapkodva, hogy animében tökéletesen ki lehet tölteni harcokkal, épeszű történetekkel.
Random szálak belefűzésére szerintem egyáltalán nincs szükség jelenleg.

Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7667 Dátum: 11 aug 05, 14:04:54 »

Na akkor mégsem olyan értelmetlen amit írtam hogyha Dani képes volt ép ésszel felfogni.. hehe  smirksweat!
kismocsok =D

Ezzel még alátámasztanám a hsz-ed.^^
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/258/13
Gainak nem szükséges 1-esről indulva apránként eljutni a csúcsig. Alapból képes az 5-ös kapuról indulni. Mosolyog
Hm.. hát igen, így már tiszta, de volt egy ilyen sejtésem.. (valamiért erre nem emlékeztem)
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7668 Dátum: 11 aug 05, 14:05:18 »

Ez igaz, és remélem a következő teljes részes filler lesz az utolsó ilyen... bár nincsen sok bajom velük, de amíg ilyen szinten elrugaszkodik a történetétől mint ez a mostani - mert hogy narutohoz nem sok köze volt szerintem az biztos... (szerintem ezt még a Fishing&Hunting műsorán is leadhatnák =D) - akkor megint sok sok 24 percet áshatunk el az életünkből!

Bár ahhoz képest milyen modern a naruto világa (gondolok itt arra hogy láttam már áramot is nekik) még fahajókkal, közlekednek a vízen... Nevet, kicsit hasonlít a világa a CABAL-éhoz az is ilyen hogy van áram meg állomások régi városok, de kardokkal meg varázslattal harcolnak egymás ellen az emberek !!

Off:
Kösz Dani, nem is tudom hova tenni ezt a megjegyzésed annyira meglepett, és meghatott! smirksweat Pirul (bár remélem a szívecskét csak lájknak szántad:D)

ui.: "kismocsok =D"... Ezt dícséretnek veszem Ejfel! Kiröhög
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 14:06:32 írta Morause » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7669 Dátum: 11 aug 05, 14:12:56 »

Ez igaz, és remélem a következő teljes részes filler lesz az utolsó ilyen... bár nincsen sok bajom velük, de amíg ilyen szinten elrugaszkodik a történetétől mint ez a mostani - mert hogy narutohoz nem sok köze volt szerintem az biztos... (szerintem ezt még a Fishing&Hunting műsorán is leadhatnák =D) - akkor megint sok sok 24 percet áshatunk el az életünkből!
Szerintem az animéknek egy nagy jellegzetessége a filler.. és a naruto animének megadja az ízét általában..
nem tudom miért kell emiatt állandóan morogni.
Idézet
Bár ahhoz képest milyen modern a naruto világa (gondolok itt arra hogy láttam már áramot is nekik) még fahajókkal, közlekednek a vízen... Nevet, kicsit hasonlít a világa a CABAL-éhoz az is ilyen hogy van áram meg állomások régi városok, de kardokkal meg varázslattal harcolnak egymás ellen az emberek !!
Ez most tűnt fel? Vagy mi lelt hogy ezt a shippuuden topicjába írod? :Đ Persze itt említhető példának a mini adóvevő ami a fülükben van.. van még pár nyalánkság.
Pont ez az érdekes.. hogy megvan az elektromosságon és hasonló dolgokon alapuló technika.. mégis a ninják dominálnak.
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #7670 Dátum: 11 aug 05, 15:41:52 »

Ezzel még alátámasztanám a hsz-ed.^^
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/258/13
Gainak nem szükséges 1-esről indulva apránként eljutni a csúcsig. Alapból képes az 5-ös kapuról indulni. Mosolyog
[/quote]

nem akarok kötöszködni senpai, de az animében egyesével megy fel 5ig... Pontosan(ha jól emlékszem Gondolkozik)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7671 Dátum: 11 aug 05, 16:01:51 »

És a manga az anime alapján készül, vagy az anime a manga alapján? Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morause
Vendég
« Válasz #7672 Dátum: 11 aug 05, 17:07:15 »

Ez egy igen csak jó kérdés Dani Nevet... Megvan... váá nem tudom! Mintha azt kérdezted volna hogy: Mi volt előbb a tyúk vagy a tojás? Nevet

Na de mind1... búúú! Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7673 Dátum: 11 aug 06, 08:58:16 »

Hát a manga az csak egy lehetőség az anime készítőknek, hogy olyan is lehet. Pojén
Én azt hittem, hogy rosszabb lesz ez a rész. Naruto azért ment bele ebbe a bosszú dologba mert a srác nem akart megölni a halat csak legyőzni. Gai meg azért nem lett vörös mert egy ilyen fillert senki nem vesz komolyan, még a készítők se. ikszdé
Azért az durva, hogy Sakuráék megelőzték Narutoékat. Teleportáltak vagy mi ?  Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #7674 Dátum: 11 aug 06, 09:18:37 »

lehet ők nem pecáztak, meg utána hajókáztak, hnem átkocogtak...
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #7675 Dátum: 11 aug 06, 11:01:17 »

Hááát szerintem a vállasz egyszerü mivel a manga sokkal előrébb jár mint az anime ezért az animét a manga alapján készítik,csak kicsit megspékelve ezzel azzal meg fillérel......
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7676 Dátum: 11 aug 06, 12:55:41 »

off: lol
mivel...? mivel a manga előrébb jár..? bocsáss meg de ez mókás =)
Többnyire először megrajzolják, megírják a mangát és utána (vagy más esetben) közben kezdik az anime adaptációt.
Mindenki számára egyértelmű volt a válasz.. szóval fölösleges volt komolyan venned. kacsint
Naplózva
Gubek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #7677 Dátum: 11 aug 11, 11:45:26 »

Ma találtam ezt:
Naruto Shippuuden Ultimate Ninja movie
Eddig én még nem hallottam róla de lehet, hogy én vagyok a hülye.
Azt szeretném kérdezni, hogy aki ismeri mondja el mi is ez tulajdonképpen és a csapat tervezi-e a feliratozását (abban az esetben ha megéri)?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7678 Dátum: 11 aug 11, 15:33:26 »

A következő rész kb ilyen lesz: Sakura, Ino és Choji azért vannak itt mert csak itt nő valami nagyon ritka gyógyfű amiből pont kevés van a faluban és őket küldték, hogy szedjenek mert kell a háborúhoz, de a mittomén melyik falunak is pont kell és Narutoék pont oda kötnek ki mert Gai nem bírja a hajózást.

Kb a nyakamat merem rátenni, hogy valami ilyesmi az előzetes alapján.

Na lol mit mondtam egy hete? Nevet Mondjuk arra nem gondoltam, hogy el akarják majd adni őket Nevet. Amúgy nem volt olyan vészes ez a rész csak kb semmi értelme nem volt.

Amúgy csak én emlékszem rosszul vagy az Odama rasenganhoz nem két klón kell?

-A következő rész még nagyobb hülyeségnek néz ki Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 11, 15:42:21 írta Exkirion » Naplózva

Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #7679 Dátum: 11 aug 11, 18:17:58 »

Hát ez a rész sem nyerte el jobban a tetszésemet, mint a múltheti.
Az nagyon zavaró volt, hogy simán Naruto képébe vágták az Egyesített Sinobi Haderő, és a Negyedik Nagy Ninja Háború létezését. Azért jobban odafigyelhettek volna...
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Oldalak: 1 ... 510 511 [512] 513 514 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!