24 máj 15, 15:22:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 509 510 [511] 512 513 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554388 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #7650 Dátum: 11 aug 04, 18:20:20 »

az rinneganos sharinganos hal volt:D
a gyereknek volt egy olyan mezei néger benyomása:D
amikor gáj evezett és megnyitotta az 5 kaput az nagy volt:D
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7651 Dátum: 11 aug 04, 18:29:28 »

Sand, ez a rész egyetelen mangalapot sem dolgozott fel, az egész epizód filler Mosolyog.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7652 Dátum: 11 aug 04, 18:45:42 »

Szerintem a hajamat téptem volna hogyha ezt kishi csinálta volna!
Na de a lényeg Putir, ha nem bírod le írni rendesen Gai nevét akkor sehogy se írd, mert rohadtul szúrja a szememet mikor ilyen szenny módon írják le (mint vmi rossz b*zi vagy nem tudom)!
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #7653 Dátum: 11 aug 04, 18:48:01 »

nem csak én írtam máshogy meg egyébként nem kedvelem Gai-t:DTomimaru-sama guy-t írt
egyébként még mennyi filler lesz kb?
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7654 Dátum: 11 aug 04, 20:54:13 »

Ez a rész inkább egy horgász magazin promójának illett volna be, mintse egy Shippuuden epizódnak. Lehet, hogy márcsak azért se tetszett, mert nem szeretek horgászni, remélem jövőhétig érdemesebb lesz várni.
Azt még valaki magyarázza meg, hogy az a Hal miért nem tudott magától haza menni ?
Naplózva

....................................................................................................................
Putir
Vendég
« Válasz #7655 Dátum: 11 aug 04, 20:58:45 »

agyába volt egy rohadt nagy shuriken én se örültem volna a helyébe:D
Naplózva
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #7656 Dátum: 11 aug 04, 21:41:09 »

Szerintem valami ritkasz@r filler lett ez a rész. Milyen már, hogy Naruto segít valakinek végrehajtani a bosszút, pont ez az amit el akar kerülni Sasukével. Meg Guy sensei elég félvállról használta a kapukat. Eddig így volt tiltva, úgy volt csak egyetlen alkalommal, most meg evezéshez kell használni ráadásul 5-öt is. És mi látszik meg ebből? Guy ki van kicsit fáradva, semmi izomgörcs meg hasonlók. Ráadásul a második kapu csak a gyógyulás kapuja, ott még nem kell vörösködni. Akkor ott van még az, mikor a hal húzza őket mint a fene, az a halászcsóka elvileg tartja a halat, és azér mennek, de ő csak nyugodtan áll, még csak nem is támaszkodik. Aztán milyen már a hal szeme? Kap a homlokára (?) egy démonszél shurikent és máris Kurenai rokona lesz? No meg a következő rész. Hogy az istenbe teleportáltak ide Sakuráék, mikor a falu válságos helyzetben van, építkezni kéne, meg készülődni a háborúra.
Tiszta gáz...
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7657 Dátum: 11 aug 04, 22:37:15 »

A következő rész kb ilyen lesz: Sakura, Ino és Choji azért vannak itt mert csak itt nő valami nagyon ritka gyógyfű amiből pont kevés van a faluban és őket küldték, hogy szedjenek mert kell a háborúhoz, de a mittomén melyik falunak is pont kell és Narutoék pont oda kötnek ki mert Gai nem bírja a hajózást.

Kb a nyakamat merem rátenni, hogy valami ilyesmi az előzetes alapján.
Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7658 Dátum: 11 aug 04, 22:54:36 »

lehet tudni milyen hosszú lesz ez a filler arc?
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7659 Dátum: 11 aug 04, 23:01:23 »

Ennek a Yusukegyereknek olyanvolta haja mintha fekete (természetes) haját szőkítené csak már pont lenőtt  smirksweat
A rész az szódával elment, mondjuk láttam már ennél jobb Naruto fillert is...
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morause
Vendég
« Válasz #7660 Dátum: 11 aug 04, 23:45:23 »

Igen kicsit félre érthető volt ahogy naruto tartja a kezében a srácot (olyan langyosnak éreztem akkor a levegőt) Nevet
Amúgy én megtudom mondani meddig tart a filler amíg ismerjük a címeket az biztos hogy a következő kettő rész tutira az lesz, a 3. már lehet hogy olyasmi lesz mint "kakashi hokage lesz" vagy mit tom én mi volt a címe annak mikor gai meg kakashi versenyzik tehát szerintem az ilyen filleresített sztori belevegyítve az igazival történettel!
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7661 Dátum: 11 aug 05, 02:16:31 »

Igen a bosszú dolog nekem is piszkálta a tudatomat.. Narutora ez nem jellemző, igazából csak a megfogalmazással van a baj mert ha azt mondja hogy segítenek neki a halat kiiktatni a területről hogy ne bánthassa az embereket megértem, de hogy a "bosszújában" akart segíteni.. az tényleg érdekes.
Hehe.. sok mindenen fennakadtál.. a kapus dolog engem nem nagyon izgat.. mert mókásan volt előadva.. és igazából komolytalankodás volt az egész, valóban veszélyes a kapukat megnyitni de itt most nem ezen volt a hangsúly.
Szerintem pont azért volt ez a jelenet vicces mert Gai kijelentette hogy bármire képes elnyomta az öt kaput (illetve ez hülyeség mert valahogy így: 2.-> 4.-> 5..  se az elsőtse a harmadikat nem mutatták) ezerrel haladtak előre.. eltelt egy rövid idő mire a halász srác beközölte hogy lassítani kéne.. Gai leállt és közölte hogy az jó mert már a határaihoz ért.. :Đ ezen akkorát röhögtem.. nőiesen.. kacsint
Én csak azon akadtam fent.. hogy tök vékony volt az evező és nem tört el ekkora fizikai ráhatás ellenére. =))
Ebből IS látszik mennyire poénra volt véve, ezzel a régi naruto feeling előjött.

Idézet
Aztán milyen már a hal szeme? Kap a homlokára (?) egy démonszél shurikent és máris Kurenai rokona lesz?
lool
:Đ túlreagálod de aranyos..
Amúgy meg pofon egyszerűen (az irónikus hangnemet nem figyelembe véve) a piros szem a folyamatos idegen dolog általi fájdalom okozta megvadultságot jelképezi. Ez egy tök átlagos filmes fogás.
Idézet
No meg a következő rész. Hogy az istenbe teleportáltak ide Sakuráék, mikor a falu válságos helyzetben van, építkezni kéne, meg készülődni a háborúra.
ki mondta hogy ezzel nem a háborúra készülnek?

Idézet
Tiszta gáz...
Katasztrófa..! kacsint
_______________________
Morause utolsó mondatod egy kissé értelmetlen, miért nem figyelsz picit jobban oda hogy mit posztolsz? ejnye...
de egyébként én szeretem a filleresített eredeti sztorival haladós részeket, ha már ilyen ügyesen megfogalmaztad dobok rá egy dózist Mosolyog
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7662 Dátum: 11 aug 05, 08:03:32 »

Hi nem tudná valaki úgy összeütni a Kage arc-ot mint anno valaki a konoha ostromát?
http://www.naruto-kun.hu/news.php?readmore=1242
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #7663 Dátum: 11 aug 05, 08:57:40 »

Most néztem meg a részt, és egész türhető volt. A következő filler rész az előzetes alapján már nem lesz ilyen türhető.

lehet tudni milyen hosszú lesz ez a filler arc?

Még nem lehet tudni egyenlőre csak a következő három rész címét tudjuk és azok biztos fillerek. De szerintem ez most nem lesz olya hosszú, mert gondolom nem akarnak még tizenvalamennyi részt elütni azzal, hogy a felhő faluba mennek. Bár kitudja..  ikszdé
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7664 Dátum: 11 aug 05, 11:58:22 »

Ahogy Morause is írta a "Csatahajó sziget" már bőven épülhet eredeti sztorira. Bár amikor ezt a jelzőt használják, az még bőőven odébb lesz. Szóval passzolom. Az opening azért eléggé árulkodó, hisz abban már Naruto és Kirabi találkoztak. Ergo ideje lenne kikötni Felhő faluban.

..

Ezzel még alátámasztanám a hsz-ed.^^
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/258/13
Gainak nem szükséges 1-esről indulva apránként eljutni a csúcsig. Alapból képes az 5-ös kapuról indulni. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 509 510 [511] 512 513 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!