24 máj 15, 02:10:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 508 509 [510] 511 512 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553979 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7635 Dátum: 11 aug 01, 11:03:25 »

Privát üzenetben ment a válasz a kérdésedre.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7636 Dátum: 11 aug 02, 02:52:01 »

mostanra sikerült csak megnéznem a részeket és tetszettek,pedig unalmasabbra számítottam:D...volt már megint benne humor Bee-nek köszönhetően Nyelvesít várom már azokat a részeket mikor Naruto edzz Nevet...jah és engem Kabuto nagyon irritált....
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7637 Dátum: 11 aug 02, 23:44:14 »

Nah, hazaértem a nyaralásról és megnéztem a két részt.
Hát mit is mondjak..., lehet nekem voltak magasak az elvárásaim, de egy picit jobbra számítottam.
Szerintem nem volt jó ötlet 1 részbe sűríteni a fontosabb jeleneteket pl: jobb lett volna ha a mangához hasonlóan az 5 akatsukis megidézésével ért volna véget az epizód, de a hatodik koporsóval is jó lett volna. Így valahogy nem ütött annyira a jelentet.
A grafikával különösebben nem volt bajom, csak egy ember megrajzolása szúrta a szememet: Kabuto-é .
A megjelenésénél még nem volt baj, de az idézős jelenetnél néha olyan fejeket rajzoltak neki, hogy az már fájdalmas >.<#
Az ötösfogat idézése se lett olyan amilyennek képzeltem, viszon a hatodik koporsónál szerintem rendben volt minden(főleg a zene, nah az "mesés" volt Nevet ).Ami még tetszett az a Kyuubi chakra és akarat működés ábrázolása volt  Mosolyog. Kumogakurében a Movie 5-ös plakátnál néztem egy nagyot, gondolom más is észrevette. ikszdé
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #7638 Dátum: 11 aug 04, 09:18:34 »

Mateee-kun: Totálisan egyetértek, mangában sokkal ütősebb volt ez a koporsós rész, ott még Madara is sokkoltabb volt a kelleténél, ha jól emlékszem az "Őrült vagy" kifejezést használta Kabutóra
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7639 Dátum: 11 aug 04, 10:31:14 »

De aki nem látta a mangát az most tuti nagyon élvezte:)
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #7640 Dátum: 11 aug 04, 10:46:39 »

Nos igen. Sajnos el kell vonatkoztatnunk, hisz ha mindent a manga alapján néznénk, akkor sajna az elmult 1-2 évben nem túl sok kreditet kapna az anime Mosolyog
Körülbelül minden arc-ban megvannak az olyan momentumok, amiknél a mangában beleborzongtam szinte, az anime viszont nem tudta azt átadni. Ami ugye milyen irónikus, mivel a mangában csak néhány fekete-fehér képet látsz és mégis..

Vagy talán pont ez a szép az egészben? Mosolyog  Gondolkozik
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7641 Dátum: 11 aug 04, 12:05:48 »

Azért rengeteg múlik az aktuális fordító munkáján is.
Semmi bajom nincs Carték fordításaival, azonban Chakra szókincse eléggé széles skálán mozog. Sokszor olyan kifejezéseket dob be a magyar mangában, hogy csak pislogok.xD

A lényeg, hogy amíg egy embernek az "őrült" egy erős jelző, másnak lehet hogy már túl kemény kifejezés, és egy szolidabb szóval sokkal inkább helyesnek érzi.

Ui.: Mától filler szezon, Yeaah!
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #7642 Dátum: 11 aug 04, 13:00:28 »


LOL! Amikor Yusuke azt mondta, hogy ez nem motorcsónak, Gai rögtön felajánlotta a segítségét: az első gondolatom az volt, hogy Gai beugrik a vízbe és a csónakot tolva irdatlan erővel felspannolja magát, mint Obelix!!  ikszdé
De amikor teljes erőből evezett, az se semmi!  ikszdé

Viszont úgy emlékszem, hogy a mangában Narutóék nem fahajón utaztak, hanem fémhajón, nem?  Hmm?
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #7643 Dátum: 11 aug 04, 13:01:51 »

mangába gai tengeribeteg volt animébe meg semmi baja?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7644 Dátum: 11 aug 04, 13:36:33 »

Itt is elég tisztességesen öklendezett.
Amúgy egész jó epizód volt. Gai egyértelműen vitte a pálmát.xD Az animáció is igényes volt, valamint ez a Yusuke szál sem volt túlrágott, pont elég volt ennyi belőle.^^

Viszont a következő rész már jóval zsibbasztóbbnak ígérkezik.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7645 Dátum: 11 aug 04, 13:41:20 »

Nah, nem is volt olyan szörnyű ez a filler, Az öreg halász és a tengert-t jutatta az eszembe  Nevet.
Szóval a történet elment egynek, bár Yusuke bosszúja nem volt valami egyedi, de nem zavart különösképpen.Néhány poént egész jól eltaláltak , tehát az is dobott a részen Mosolyog.
A grafika szép volt , ilyenkor jut eszembe hogy bár csak ez a csapat csinálta volna a Kisame-Bee harcot és a rosszabb csapatnak maradna a filler >.<#.

Az áltaghoz képest szerintem ez egy egész jó filler volt, mindeképp jobbak ez előzőeknél.
Amugy gondolom nem lesz olyan sok rész belőlük, kb annyi mint az Utakatásnál, hiszen elkel érniük azt, ami az opening végén szerepel.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 04, 13:41:53 írta mateee-kun » Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #7646 Dátum: 11 aug 04, 14:39:59 »

Ez nekik hal? Múlt héten apámmal kétszer ekkorát fogtunk! Legalábbis a monitor méreteihez viszonyítva... smirksweat Igaz, hogy nem szeretem a fillereket, de ez az átlag fillerhez képest jó rész volt. Guy jelenetei különösen tetszettek. De lehet azért volt így, mert csak félig volt filler ez a rész. A jövő heti abakuszos shinobiktól már előre félek. Gyökkető no jutsu!  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 04, 14:40:56 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Morause
Vendég
« Válasz #7647 Dátum: 11 aug 04, 16:34:35 »

Na ennél rosszabb fillerre számítottam, azt hittem nagyon unalmas lesz de amikor meg hallottam a nagy halál tusánál az ilyen komoly harci meg akatsuki OST-ét már rendesen nevettem rajta!
Ahhoz képest hogy filler nem volt olyan rossz, bár most megint egy érdekes filler szezon elé fogunk nézni, kíváncsi vagyok naruto hány hónapig fog villámországba utazni! Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7648 Dátum: 11 aug 04, 17:42:17 »

...
Semmi bajom nincs Carték fordításaival, azonban Chakra szókincse eléggé széles skálán mozog. Sokszor olyan kifejezéseket dob be a magyar mangában, hogy csak pislogok.xD
...

Köszönöm, ezt bóknak veszem. Még ha nem annak indult, akkor is. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7649 Dátum: 11 aug 04, 18:15:48 »

Huha, az előző hozzászólásokat elnézve egyedül leszek a véleményemmel: nekem ez most sajnos csak 20 perc volt az életemből :/
Ha ez nem filler sztori volt, akkor meglepődtem: nagyon olyan hangulatú volt az egész. Melírozott gyerek vs tesco-s sharinganos hal. Egyedül Gai megmozdulása tetszett, de a "valaki megölte az apám/anyám bosszút állok és mindenki sajnál ezért" típusú sztorinál mélyebb történetet várta volna a manga sztoritól (de még fillertől is).
Gai is rögtön megnyitott X kaput, hogy lehagyjon egy halat, az egy dolog, hogy ennek bőven eleget tett, de ennek azért megvannak a maga nem kis következményei. Poénnak jó volt, de szerintem ezzel az egész (eléggé erős és komoly) jutsu-t lejáratták valamilyen szinten.
Persze, mint mondtam, ez az én véleményem, a többieknek ahogy olvastam tetszett (vagy legalábbis ők jobban fel voltak erre készülve kacsint )
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 508 509 [510] 511 512 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!