24 máj 15, 07:38:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 507 508 [509] 510 511 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554176 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #7620 Dátum: 11 júl 29, 10:19:52 »

animébe benne volt amikor forditott megidézték és belevett a békakajába ramen helyett?Nevet
nem emlékszem
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7621 Dátum: 11 júl 29, 10:21:32 »

Igen a múltheti részben. Elég hányós hangot hallatott szegény srác. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7622 Dátum: 11 júl 29, 10:23:28 »

Jó volt mind a 2 rész:)
Filler jön igen, de emlékszem mangaban csak anyi volt hogy naruto hirtelen hajon van azt ennyi. Kihagytak pár napot lehet hogy Kishi is tudta ide nem árt pár filler. De azért nem remélem nem 5 részes vagy 10 részes lesz. 2 még elmehet.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #7623 Dátum: 11 júl 29, 10:24:18 »

gondolom Itakadakimas aztán meg a szájába a hernyók:D Ördögi
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7624 Dátum: 11 júl 29, 10:28:15 »

Ej, de jól esett ez a dupla rész Mosolyog Bár két teljesen eltérő dologról szóltak mégis nagyon jó volt mindkettő Mosolyog
Kabuto elég gázosan néz ki, kicsit repedezett a bőre. Ezt a feltámasztás-jutsu-t nem értem, hisz Nagatot testét elvileg Konan vitte magával, Itachi szemeit pedig nem olyan rég még Madara vette ki, ergo használta a testet. Hogy került az most hirtelen Kabutohoz? És a hatodik koporsó? Szerintem több, mint valószínű, hogy Rikudo Sennin van benne, Madarát más nem érdekelheti. Meg másra nem is mondott volna ilyen hirtelen nemet. Kabuto szándékai, minden valószínűséggel még naaaaaagyon sokára fognak kiderülni.
Naruto feloldja a pecsétet. Na ez kb azzal ér fel, mintha egy 5 éves gyerek a matekkönyv mellé berak az iskolai hátitáskájába egy atombombát. Mert miért ne. Szerintem most nagyot hibáztak, de remélem tévedek. Az, ahogy a kulcsőrző béka belemászott Naruto szájába hatalmas volt Nevet

A második részben látszik, hogy az 5 nagy nemzet tényleg félrerakja az ellenséges érzelmeket. Igaz, hogy Tsunade és a kis szottyadt öreg nem nagyon kedvelik egymást, de elmegy Mosolyog Jó látni, hogy a vénlány hozza a formáját Nevet Ami Narutot illeti, az a Ramen örök időkig ott fog maradni az asztalon.... szegény Szomorú Viszont az a tény, hogy Bee meg fogja tanítani irányítani egy Jinchuurikit nagyon örvendetesnek hangzik, DE! Gondoljatok bele: Bee tanítja be Narutot. A két idiótát összeeresztik egy 10x10-es helyre abból mi marad? Nevet Wheeeeeeeheeeeeeee!!! Punker
A vége pedig, ahogy a koncertjegyek eladásának esélyeit latolgatják, meg ahogy kirángatják Bee-t az öltözőből.... esküszöm, ez nagyon kellett hangulatnak a végére Mosolyog Ha tényleg filler évad jön, nagyon jól zárult a manga-rész Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Putir
Vendég
« Válasz #7625 Dátum: 11 júl 29, 10:33:07 »

ez a feltámasztós jutsu már volt régeben is ilyenkor nem magát a halott testét támasztja fel hanem a lelkét egy egy másik halott testébe és így van sharinganja
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7626 Dátum: 11 júl 29, 13:26:57 »

Nekem tetszett a dupla rész. Sokan mondták, milyen borzalmas volt a rajzolás. Nekem semmi bajom nem volt vele. Kabuto ruháját manga alapján feketének képzeltem el, de megszokom. :) A bőrszínék meg fehérnek gondoltam, nem ilyen sárgásnak. Ezt is meg fogom szokni. :D Azzal az eladhatatlan jegyes filler jelenettel nekem picit annyi volt a "baki", hogy a kage tali után szintén volt egy hasonló filler jelenet, ahol Méh hasonló "koncertet" tartott, ott meg épphogy őrjöngő emberek hallgatták lelkesen a produkciót. :) Csak éppen Raikage-sama félbeszakította.
Naplózva
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #7627 Dátum: 11 júl 29, 15:32:28 »

Szerintem nagyon jól összerakott részeket kaptunk. Mindkettőben jól volt elosztva a töltelék-mangaszál arány. A rajzolással sincs semmi bajom, simán elmegy. A poénok is megfelelő hangsúlyt kaptak.
Észrevette valaki Bee alsóján Pontát? Nagyon nagy volt.
Nálam mindkettő 10/9
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7628 Dátum: 11 júl 29, 17:01:28 »

Emlékeztek mikor Madara "ledobta" a karját? Belül habszerű volt.. már akkor gyanakodtam, hogy nem emberi teste van. Nekem úgy rémlik, hogy amikor a 3. Hokage lerobbantotta elődjei lábát/karját ott sem csont volt, hanem hasonló hab.

A felélesztett Shodaime és Niidaime teste papírból, és porból állt össze. Szóval nem érdemes párhuzamot vonni köztük és Madara között.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7629 Dátum: 11 júl 29, 22:13:34 »

Jó volt ez a dupla rész, filler érzetét alig keltette, tetszett, hogy flashback-ekeket használtak. Ez jó kis átvezető arra, hogy    Naruto hogyan fogja használni a Kyuubi chakráját. Mosolyog Tetszett így animében az edo-tensei, mangába, olyan laposnak tűnt.
Madara + Kabuto együtt igazán erős páros, nagyon nagy ellenfele lesz az ESH-nek.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7630 Dátum: 11 júl 30, 08:52:01 »

Kabuto azt mondta túlszárnyalta elődeit. Kérdéses hogy ezt mire érti, de ha Sasuke-val szembejönne a feltámasztott Itachi.. az kivágná nála a biztosítékot Mosolyog

Dani: nem emlékeztem pontosan.

Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #7631 Dátum: 11 júl 30, 09:13:46 »

nemtom, de én megnézném sasuke pofázmányát, mikor meglátja a feltámasztott bátyust ikszdé
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7632 Dátum: 11 júl 30, 11:18:42 »

Talán még meg is köszönné Kabutonak amiért újra láthatja a bátyuskáját. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #7633 Dátum: 11 júl 30, 19:36:34 »

Kabuto azt mondta túlszárnyalta elődeit. Kérdéses hogy ezt mire érti, de ha Sasuke-val szembejönne a feltámasztott Itachi.. az kivágná nála a biztosítékot Mosolyog



Az Edo Tenseire. Hát azt nem lehet tudni,hogy Nidaime mennyi mindenkit támasztott fel,de Orochimarut ezzel biztos felülmúlta,hogy feltámasztotta az Akatsuki nagyrészét. De ezzel szerintem már Nidaimeot is felülmúlta, de jópár rész múlva bebizonyítja.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
eddy12345
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #7634 Dátum: 11 aug 01, 10:13:34 »

A mangába kiderült már, hogy ki van abban a koporsóba, amit Kabuto utoljára mutatott Madarának?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 507 508 [509] 510 511 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!