24 máj 15, 05:07:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 505 506 [507] 508 509 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554090 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7590 Dátum: 11 júl 25, 15:36:25 »

Minato a halála előtt önmagába pecsételte a Kyuubi chakrájának felét. Ugyanazzal a módszerrel, amivel anno Hiruzen Orochimaru karjait.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7591 Dátum: 11 júl 25, 17:19:01 »

Idézet
yondaime .nmagába pecsételte a másikfelét...és ami narutóban van már az is egész mivel újratöltődött:)

Akkor miért nem úgy csinálta a yondaime, hogy az egész kyuubit narutoba pecsételi? és így túl élhette volna.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7592 Dátum: 11 júl 25, 17:44:49 »

nem... mivel így naruto is meghalt volna .. nem a pecsételés a lényeg... hanem hogy használja a Jutsut...
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7593 Dátum: 11 júl 26, 09:56:27 »

Mi lenne ha az ehhez hasonló fontos részleteket csak az animében való megjelenés után tárgyalnátok ki? Esetleg más fórumtémában vagy privátban?

Hogy Naruto-ban csak a Kyuubi chakrájának fele van azt többször is említették, de a többit még nem...
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7594 Dátum: 11 júl 26, 10:40:32 »

Hiruzen halálakor, valamint Jiraiya Gamatorával folytatott párbeszédében minden említve látt már. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #7595 Dátum: 11 júl 28, 12:41:53 »

Most megint fillerek jönnek? mert megnéztem a következő címeket és nem úgy tűnik mintha a mangát követnék. Mert Szellem hajó meg kereskedő  Hmm?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7596 Dátum: 11 júl 28, 12:44:44 »

Pont az előző oldalon tárgyaltuk ki.. Igen, fillerek jönnek. kacsint

Azért poén, hogy a duplarészből először a 2. lett publikálva főoldalon.xD Már letöltöttem, de nem merem megnézni. (És milyen jó, hogy már megint egy iszonyatosan fontos cselekményt adtak annak a tetves kancsal csapatnak a kezébe..)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Putir
Vendég
« Válasz #7597 Dátum: 11 júl 28, 13:16:46 »

Idézet
yondaime .nmagába pecsételte a másikfelét...és ami narutóban van már az is egész mivel újratöltődött:)

Akkor miért nem úgy csinálta a yondaime, hogy az egész kyuubit narutoba pecsételi? és így túl élhette volna.
a kyubinak nagyon sok csakrája van az egészet nem birta volna lepecsételni
és egyébként meg ha azt a pecsétet használja amit használt nem tudom mi a neve bocsánat:D akkor már alapból meghal akárkibe pecsétel
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7598 Dátum: 11 júl 28, 14:39:28 »

Uramisten... Reméltem, hogy egy normális gárda kapja Kabuto jelenetét, de amit kaptunk olyan érzést keltett bennem, mintha egy youtubes jobb minőségű fanmadet csináltak volna a mangából. Szánalom volt. Nah ez a rész jól felhúzott. Nem tom, hogy az animék kiadója nem veszi észre, hogy ezek nem tudnak rajzolni? Oké, hogy duplaannyit kellett 1 hét alatt, de ez lett volna az új Kabuto belépője...
Naplózva
Dragon989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7

Pro


WWW
« Válasz #7599 Dátum: 11 júl 28, 15:41:18 »

nem tudja valaki h mi van a narutokun oldalával? mert nekem nem hozza be az oldalt
Naplózva

Én mindenhol ott vagyok.    " Te ne humorizáljál uchiha gyerek. "
Dragon989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7

Pro


WWW
« Válasz #7600 Dátum: 11 júl 28, 16:18:42 »

Hát.... már 16:30 elmúlt, és sztem ezeket ma biztos h senki nem nézi meg. És bakker már egy idelye erre várnék h kiadják de.... mind1. Léptem szerkelni hali all.
Naplózva

Én mindenhol ott vagyok.    " Te ne humorizáljál uchiha gyerek. "
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7601 Dátum: 11 júl 28, 17:17:46 »

Én már vagy 4 órája megnéztem mind a 2 részt. Torrenttel próbáltátok szedni?

Egyébként Kabuto és Tobi jelenete valahogy jobban ütött volna, ha az epizód végére vágják őket. Ettől függetlenül nem lett vészes.

Jövő héttől One Piece, wihíííj! Rendkívül szimpatikus ez a melírozott gyerek már most..
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7602 Dátum: 11 júl 28, 17:53:00 »

én meg most töltöm de hogy kell a feliratot hozzá adni?
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #7603 Dátum: 11 júl 28, 21:21:49 »

Vajon hogy érthette Kabuchimaru, hogy "a tározód igen egyedi" ?
Mikor bókolt a maszkosnak, hogy jó,jó, nem vagy teljesen hülye. Nevet
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #7604 Dátum: 11 júl 28, 21:54:34 »

Végre megjelent Kabuto, nagyon húzták a megjelenését. Jó rész volt mind a kettő csak hát volt amit elrontottak a második részbe 19.29-nél (aki olvassa a mangát tudja mire gondolok). Ahogy látom most sem usszuk meg filler nélkül  ikszdé 230.részre meg lesz a 25 rész amennyi általába egy évad szokott lenni, szerintem azt a maradék 4-5 részt végig fogják fillerezni, de remélem utánna a manga szerint fog folytatódni az anime.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Oldalak: 1 ... 505 506 [507] 508 509 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!