24 máj 15, 09:47:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 504 505 [506] 507 508 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554232 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7575 Dátum: 11 júl 22, 12:55:00 »

Nem is látványosabb elemekre vágyik az egyszerű néző. Csak ne ennyire egyértelműen húzzák a sztorit, vagy találjanak ki olyan mellékvágányt ami felér az alapsztorival. Az alap Narutoban olyan fillerek voltak, amik felértek a normál sztorival sőt tovább vitték apránként az eseményt. Nah de szerintem már nem kell sok, és beindul az anime a manga alapján. Mosolyog
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7576 Dátum: 11 júl 22, 15:00:28 »

Már nem azért, de most jönnek legjobb részek jobbak mint amik voltak Mosolyog Csak várni kell. No spoiler:)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7577 Dátum: 11 júl 23, 00:48:45 »

Na ez jó rész volt, örültem, hogy ilyesféle flashback-be visszatért Jiraya. Tsunade, amikor ránézett Ton ton-ra jót röhögtem Nevet Nevet Jó volt végre látni Sasukét is Mosolyog Na és most végre jó volt látni, hogy Narutonak hatalmas respectje van a faluba Nevet és nem csak mindenki fújjolja, meg elfordul tőle szinte (tisztelet persze annak a néhány kivételnek)  Pirul
Konohamaruékat jó volt nézni, ahogy üldözték Narutot ikszdé ikszdé
Naruto fordított idézése nagyon adta az ívet ikszdé ikszdé ez kész ikszdé a végén, hogy lenyomott egy pokerfacet ikszdé
Már nagyon várom a következő részt ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7578 Dátum: 11 júl 23, 09:38:29 »

Csak azért imádkozok, hogy jó rajzoló csapat legyen, és ne menjen a duplarész a minőség rovására. Epikus pillanatok lesznek. Remélhetőleg.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #7579 Dátum: 11 júl 23, 10:49:38 »

Jó rész volt. Jövöhét csütörtököt várom amikor duplarészek lesznek Nevet Ahogy az előzetesből láttam az egyik biztos nem lesz filler, de szerintem a másik se lesz az. Ebbe a részbe csak egy valami zavart, hogy kihagytak egy kis részt Ichirakunál.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7580 Dátum: 11 júl 23, 11:04:45 »

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=77.msg623114#msg623114
Ha erre gondoltál, akkor nem. Mosolyog Már felmerült, de elvileg később lesz.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #7581 Dátum: 11 júl 23, 11:27:27 »

Bocsi rosszul emlékeztem, úgy rémlett,hogy már akkor ott voltak amikor megidézte Fukasaku Narutot.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7582 Dátum: 11 júl 23, 12:25:44 »

Oh.. de várom már a dupla részt.. nem szoktam tűkön ülni.. de ez olyan mintha az ember kapna egy pohár vizet, mikor alig néhány csepp víz az általános fejadag. Nevet
Nahjó ennyit a szélsőségekről.. nem vagyok fanatikus! : )))
Bár mondjuk az kiábrándító mikor úgy állsz fel utána hogy.. nem történt semmi lényeges..
Naplózva
shonidsan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Válasz #7583 Dátum: 11 júl 24, 20:13:11 »

A Naruto Shippuuden Anime jelenleg nagyon úgy áll, hogy a special [1 órás dupla rész] nem lesz filler, azonban Augusztustól filler epizódokat nyomatnak, amit megislehet mondjuk érteni hiszen februártól egészen július végéig az anime rendesen követte a mangát. A Dupla részben a Világháborúra fognak készülődni [ez még remélem nem spoiler] majd pedig augusztusban [1 hónapban 3 vagy 4 részt adnak le] mind a 4 rész filler lesz. (nagyon kevés mennyiségben fog kapcsolódni a mangához), bár így végigvéve a Naruto Shippuuden fillerek nem voltak olyan rosszak, mind nézhető volt, a Rokubi-s volt kissé unalmas, de szerencsére az rövid is volt. Elkövetkező részek:
Episode #221-222: Fourth Shinobi World War, The Five Kage's Decision! - July 28, 2011 [rendes manga adaptáció]
Episode 223: The Young Man and the Ocean -August 04, 2011 [filler]
Episode 224: The Merchant Ninja of Venice – August 11, 2011 [filler]
Episode 225: Cursed Ghost Ship – August 18, 2011 [filler]
Episode 226: Battleship Island – August 25, 2011 [filler]
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7584 Dátum: 11 júl 25, 02:12:09 »

elég uncsi egy rész volt,de naruto hányásain nevettem egy sort :PP...egyébként ugynézki hogy a kövi rész izgalmasabb lesz,már várom:D
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7585 Dátum: 11 júl 25, 10:22:13 »

..Augusztustól filler epizódokat nyomatnak..
Elkövetkező részek:
Episode #221-222: Fourth Shinobi World War, The Five Kage's Decision! - July 28, 2011 [rendes manga adaptáció]
Episode 223: The Young Man and the Ocean -August 04, 2011 [filler]
Episode 224: The Merchant Ninja of Venice – August 11, 2011 [filler]
Episode 225: Cursed Ghost Ship – August 18, 2011 [filler]
Episode 226: Battleship Island – August 25, 2011 [filler]

Pedig nagyon úgy néz ki, hogy heteken belül filler szezont kapunk a nyakunkba.
Ott van az az epizódcím, hogy A fiú és az Óceán.
Nagyon gyanús.
Plusz ugye itt van a jelenlegi opening. Úgy ér véget, hogy Narutoék épp hajóznak a távlatba.

Van egy olyan érzésem, hogy mielőtt kikötnének az eredeti célnál, jön egy barna hajú szegény fiúcska, vagy lányocska, lila vagy zöld köntösbe bújva, vastag szemöldökkel, aki segítségre szorul. Így hőseink gondolnak egyet, és One Piece módira elhajócskáznak a bűnt üldözve röpke 10-20 epizódon keresztül. kacsint

Megmondtam vagy megmondtam? Pojén

Egyébként ahogy mindenki más, én is remélem, hogy a filler előtti szálat azzal a bizonyos japán sisakos temetkezési vállalatos dologgal fogják zárni.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7586 Dátum: 11 júl 25, 14:46:07 »

Narutoba akkor nem az egész Kyuubit pecsételte Minato? Most az volt a feliratban, hogy a 9farkú chakrájának csak a fele van Narutoban. Akkor ez most hogy van ?
Naplózva

....................................................................................................................
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #7587 Dátum: 11 júl 25, 14:51:07 »

igen, csak a fele van narutoba pecsételve
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7588 Dátum: 11 júl 25, 14:53:44 »

És akkor kinél/hol van a másik fele valamint a többi Jinchuurikinél is így van?
Naplózva

....................................................................................................................
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7589 Dátum: 11 júl 25, 15:35:42 »

yondaime .nmagába pecsételte a másikfelét...és ami narutóban van már az is egész mivel újratöltődött:)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 504 505 [506] 507 508 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!