24 máj 16, 03:46:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 502 503 [504] 505 506 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554898 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7545 Dátum: 11 júl 08, 22:36:33 »

Szerintem a "fiú és az óceán" rész az lesz amikor..... őőőőő ja várjuk ez Spoiler, igyekszem ködösen utalni, szóval a tintahal na, meg el tok képzelni bele némi filler jelenetet. Most egy darabig szerintem nem lesz filler, nincs is rá igazán szükség mert a manga azért most elég jelentősen előrébb tart.
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7546 Dátum: 11 júl 09, 10:32:31 »

Jaja, a szemei miatt. Vagy.. A bajsza miatt. Vagy. Nem tudom. xD De tényleg nem a haja.  Gondolkozik Nehéz megállapítanom így ébredés után. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #7547 Dátum: 11 júl 09, 10:40:48 »

De jó rész volt, hát az ilyet öröm nézni!! xD Azok a részek voltak a kedvenceim, amikor Kakashi-t és Gai-t lassított felvételbe mutatták és ilyen tehénbőgés szerű hang hallatszott xD
Egyébként amit én furcsának találtam, az Naruto hajszíne volt, néha majdhogynem foszforeszkált... xD
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7548 Dátum: 11 júl 09, 15:17:46 »

Szerintem túl magasan voltak a szemei és kicsit dundibb arcot rajzoltak neki a kelleténél. Nekem az az ábrázolás jön be legjobban, amikor picit nyújtott, komoly, a 20as évei elején járónak ábrázolják őket (elvégre azok is Mosolyog . Gaara-nál ezt nagyon látványosan el tudják rontani, mint amikor gömbfejet rajzoltak neki és úgy nézett ki mint egy 10 éves.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #7549 Dátum: 11 júl 09, 15:52:08 »

Ez a rész nem volt olyan érdekes. Noha nevettem egyet a verseny közben azon amit műveltek azon nagyobbat nevettem volna ha Gai nyer. Azt a jelenetet mikor Shizune odahívja a dokikat akkor azt hihették azok akik nem nézik a mangát , hogy meghalt mert jól megoldották. A rajzolás olyan közepes volt(megjegyzem jobb lenne mjad ha a fontosabb részeket a jobbak rajzolnák nehogy az legyen mit ami a Pein vs 6 Farkú Naruto résznél, remélem erre ügyelnek majd). Az új Ending valamelyest jobban bejött mint a freedom, nem értettem mért volt benne Hinata(aki tudja az mondja el nekem smirksweat)) de nembaj mert egyik kedvencem .
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #7550 Dátum: 11 júl 09, 16:15:07 »

...
 Az új Ending valamelyest jobban bejött mint a freedom, nem értettem mért volt benne Hinata(aki tudja az mondja el nekem smirksweat)) de nembaj mert egyik kedvencem .

Miért ne lett volna benne?
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7551 Dátum: 11 júl 11, 14:11:12 »

Nem volt izgalom? Ezt azért nem mondanám.. én pl nagyon is vártam, hogy Naruto mégis mit akar mondani, Karin-ra is kíváncsi voltam. Legjobban pedig Shizune lepett meg, jól beetetett, már azt hittem a 3. Sannin-nak is annyi.. jól bekajáltam Pirul  Szóval szerintem volt benne izgalom.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7552 Dátum: 11 júl 11, 21:15:22 »

Ez igaz, bár én mangát olvasok de a tsunadés résznél egy töredék secundumra azt hittem hogy tényleg kampec! Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7553 Dátum: 11 júl 13, 13:29:02 »

Már hosszú ideje a legjobb rész volt, de am ti nem úgy láttátok, hogy Gai nyert?
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7554 Dátum: 11 júl 13, 13:55:46 »

Én komolyan úgy láttam, hogy tök egyszerre értek be. Hmm? Azt, hittem, hogy Lee is azt fogja majd mondani. De ezekszerint rossz a szemem. Technikai KO (Vagy Lee szeme rossz. Nyelvesít  Nem látott a szemöldökétől. xD)
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7555 Dátum: 11 júl 13, 14:18:07 »

Akkor nem csak én láttam úgy, hogy egyszerre értek be. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #7556 Dátum: 11 júl 13, 15:45:46 »

Nem tudom hogy kik csinálják mostanában a részeket, de az előző és ez is nagyon tetszett.
Tök jól bővítik ki a részeket. Sok a filler jelenet de szórakoztató és nem a múltban barangolunk meg nem yyukimarut nézünk hanem jó kis ötletes kiegészítőket.
Szerintem  nagyon mókás volt a kőfaragó mester is Nevet.

Jók az új részek, remélem sokáig marad ez a csapat!
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7557 Dátum: 11 júl 13, 18:32:47 »

Hát ha már filler, akkor tényleg ilyen filler legyen, de én azért nem bánnám, ha folyamatosan haladnának a mangával, és az izgi részeket nem szakítanák félbe. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7558 Dátum: 11 júl 21, 13:05:38 »

Vééégre Kabuto! Fú de vártam már Nevet Legalább 4 részt késett, engem meg itt evett a fene, hogy mikor jön már. De ez a rész időhúzás volt csak. 3/5 a grafika elment egynek, a sztori meg ugyan az mint a mangában. Lapos...
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #7559 Dátum: 11 júl 21, 13:32:06 »

egyáltalán hogy tudta lerázni Naruto a taknyos kölköket, ha ide-oda futkároztak?  ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 502 503 [504] 505 506 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!