24 máj 16, 04:22:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 501 502 [503] 504 505 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554931 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7530 Dátum: 11 júl 07, 13:44:16 »

Nagyon el volt találva! Istenkirály rész volt! Lehet, hogy a mangához viszonyítva sok filler volt benne, de hangulatos, pörgős és eseménydús volt. A story a minimálisan elvárhatóval haladt előre, úgyhogy szerintem ezen a téren is rendben volt. Negatívum csak a rajzolás, amikor lassú mozgást és arcokat kellett ábrázolni az nekem tetszett, de a verseny közbeni gyors mozgásokon lehetne még mit csiszolni. Nálam 9/10, pont kellően jó rész a 2 hetes szünet előtt. Remélem a 2x2 rész nem filler lesz, ha már eddig is ennyit húzták a történetet.

Dani: a flashback tömött és az agyon nyújtott részeket én is utálom, de pl az ehhez hasonlóakkal (meg talán 2-3 résszel ez előtt volt hasonló) kibékülök. A story halad (akár csak egy keveset is, de akkor az pl lényeges, mint most) de mellette élvezhető. Én kíváncsi vagyok az efféle hülyeségekre is, mint a Kakashi - Gai féle meccsek Mosolyog

De az mekkora poén volt: "melyik szám is legyen?"  ikszdé
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7531 Dátum: 11 júl 07, 14:12:08 »

Nah ez messze felülmúlta az előző epizódot az biztos, bár szó mi szó a grafika néha már túlontúl egyszerű és csúnya volt. Ez a Kakashi - Gai verseny kimondottan szórakoztatóra sikerült , a Shippuudenben amúgy sem volt sok közös jelenete a két "riválisank" , viszont így fillernek szerintem pont tökéletes volt.A sztori is haladt , még ha kevest is , de legalább már Tsunade ébren van.
Viszont úgy látom a kövi rész már követi a mangát és a grafika is szépnek igérkezik  Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 07, 14:12:48 írta mateee-kun » Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #7532 Dátum: 11 júl 07, 17:29:07 »

natúró animén ilyen jót még sose röhögtem [mmint röhögni mindig, de az nem jóleső röhögés, inkább szánakozós.], még a régi epizódokon sem. a kőfejfaragó ember, aki megálmodta Danzo arcát, hát csúcs. szép volt a rajzolás is, viszont az edninget megint fanok rajzolták? :,3
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7533 Dátum: 11 júl 07, 18:11:18 »

Huh, hát ritkán látni ilyen rajzolású részt és ezt most úgy értem, hogy szerencsére. Ennyire gagyi rajzolást már rég láttam. Én nem szoktam ezeket figyelni, anno a Pein vs Kyuubi harcnál botránkoztatott meg. Nagyon bízom benne, hogy ilyen többet nem lesz. Sokat mosolyogtam a részen és már vártam, hogy megmondja az arcfaragó Kakashinak, hogy vegye le a maszkját Nevet
Egyik szemem sír a másik Sharingan nevet, hogy Tsunade felébred. Örülök neki, mert szeretem azt a karaktert, viszont nagyon sajnálom, hogy Kakashi nem lett Hokage Szomorú Remélem most elmegy Kisame-hoz csakranövelő edzésre, az kellene neki, amúgy minden oké nála.
A következő rész rajzolása (hál' Peinnek istennek) már mérföldekkel szebb lesz és a sztori is érdekes fordulatot vesz Mosolyog Naruto újra elmegy békaföldre és Sasuke is kipróbálhatja, hogy mire képes a lézeres látásjavítás ^^ Alig várom, főleg, ha dupla rész lesz. Remélem ez már a sztori folytatása lesz, ahogy fentebb is írták. Érdekel nagyon mi következik! Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
viking60i
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 32



WWW
« Válasz #7534 Dátum: 11 júl 07, 18:14:55 »

Semmi lényeges:(
De azért érdemes volt megnézni kakashi vs gai:D azthittem naruto elmond mindent a többieknek de nem.
Remélem nem fog több filler jönni hanem folytatódik az eredeti történet.
Naplózva

"És most a világ megismeri a fájdalmat...SHINRA TENSEI"
"Karyuu no..."
" A világ nem fog változni nélkülünk ahogy mi sem nélküle. Ne érdekeljen mit tesznek a többiek, mert ha beállsz a sorba te sem leszel más csak rabszolga! "
http://narutoshinsedai.hungarianforum.net/
by én
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #7535 Dátum: 11 júl 07, 19:46:09 »

Nah, sikerültek rávenni, hogy megnézzem a részt.
Hát talán ez az egyetlen olyan Shippuuden rész, amin tényleg sokat lehetett mosolyogni Nevet
Szerencsétlen kőfaragó ember 2.jára se tudott arcot csinálni xD
A Gai meg Kakashi meccs meg áá xD Az a kis derék risza amit műveltek Jan-ken közben nagyon adta xD , meg a végén Gai sensei drámai pillanata, hogy :Magasabb rangja lessz mint a Hokage, Lee meg:Mi van magasabban, mint a Hokage ?-Fogalmam sincs xD
Összességben a rész tartalma nagyon jó volt , a mozgás mechanizmus is. de ahogy Zer0, meg más is írta már néhol a rajz elég pocsék volt , szal4/5

Te jó Isten , ez az endig mi ? xD
Az előző képvilága is elég gyenge volt , de azért nem ennyire! Ebben még a zenét se nevezném zenének , moslék egy ending 0/5
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 07, 19:48:21 írta Csabi28 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7536 Dátum: 11 júl 07, 22:29:17 »

Nemtudom, nekem pont, hogy tetszik az új ending. A rajzolásnak tetszik benne ez a régi könyves stilizálása, talán Sakuráé nem csak, a zene meg hát sokkal jobb azért alatta mint az előzőé, és legalább rendes rajzok vannak benne nem csak falfirkák végig.

Hát a résszel kapcsolatban meg annyit, hogy az előző heti előzetes alapján azt hitem valami kajak hülyeség lesz, de rég nem nevettem ilyen jókat Naruto részen. Jól elkapták a vicces oldalát ennek az egésznek, Kakashiék versenye pedig kifejezetten jópofa volt, még azt a fura rajzolást is meg lehet bocsájtani neki mert egyértelmű, hogy a poénosság miatt van úgy. Szóval összességében nekem nagyon tetszett a rész bár a rajzolás helyenként tényleg fura volt, még úgy a Gai "vs" Kakashi részen kívül is.
Naplózva

USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7537 Dátum: 11 júl 08, 01:54:33 »

fúúúú gai és lee nagyon hülyék xDD de annyit nevettem ezen a részen hogy csak na Nevet nekem nagyonis tetszett Nevet
csak kár hogy kakashit nem választották meg végül:P
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7538 Dátum: 11 júl 08, 01:56:25 »

Mai rész jó volt, öröm volt nézni, ahogy Gai és Kakashi versenyeztek Nevet Nevet Legalább ez a rész csak félig filler volt Mosolyog
Aztán kiváncsi vagyok arra a 2 részes specialra is Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7539 Dátum: 11 júl 08, 08:37:16 »

Nekem az elején Karin része is tetszett ahogy Kakashi mögé bújik Ibiki elöl. Pirul Azután meg játsza a VIP személyt. Nevet Azt nem értem, hogy Naruto miért nem tudja elmondani az igazat a barátainak vagy annyira tetszik neki a terve, hogy együtt hal meg Sasukéval ? Tsunade jeleneti is jó volt előszór azt hitem, hogy valami fontosat mond Shizunénak de annyi is elég hogy beszél^^ Az előzetesben hogy tömi a majmot. Nevet
A földesúrt nagyon bírom nagy arc. Nevet A többi részt meg már elmondták, hogy mennyire jó. Amiben Gai benne van azok  a részek mindig ütnek. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #7540 Dátum: 11 júl 08, 09:56:01 »

Ez a rész aztán tényleg nem volt semmi. Nem hiába Gai az egyik kedvencem, szórakoztató egy arc. (azért én jót röhögtem volna ha annak idején Naruto és Sasuke is a rivalizálás ezen formáját választották volna ikszdé)

Nekem is tetszett Karin része és ha belegondolok, hogy eleinte nagyon nem csipáztam értetlenül meredek magam elé. Imádom hogy akadt végre egy fangörl aki "dobta" Sasukét, bár elég fájdalmas ajándékot kellett ezért cserébe kapnia.

Most nem azért, de sajnálom szegény kőfaragót, Danzou arcát látni még álmaidban is nem lehet valami felemelő  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 08, 10:32:35 írta Norgreid » Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7541 Dátum: 11 júl 08, 13:37:44 »

Igen egyébként ez lenne a célja a filler jeleneteknek és részeknek, hogy szórakoztasson, amellett, hogy elnyújtja a cselekményt. Ahogy néztem jövő héten nem lesz rész, a Speciál pedig 3 hét múlva jön. Majd utána kell olvasnom, hogy mi a rák is van ott mert már kajak nem emlékszem Nevet de azért az jó, hogy nem filerek jönnek hanem halad a manga sztorija.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7542 Dátum: 11 júl 08, 15:25:54 »

Pedig nagyon úgy néz ki, hogy heteken belül filler szezont kapunk a nyakunkba.
Ott van az az epizódcím, hogy A fiú és az Óceán.
Nagyon gyanús.
Plusz ugye itt van a jelenlegi opening. Úgy ér véget, hogy Narutoék épp hajóznak a távlatba.

Van egy olyan érzésem, hogy mielőtt kikötnének az eredeti célnál, jön egy barna hajú szegény fiúcska, vagy lányocska, lila vagy zöld köntösbe bújva, vastag szemöldökkel, aki segítségre szorul. Így hőseink gondolnak egyet, és One Piece módira elhajócskáznak a bűnt üldözve röpke 10-20 epizódon keresztül. kacsint
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7543 Dátum: 11 júl 08, 17:22:24 »

Hát ez a rész, grafikai szempontból, elég ocsmány lett. A múltkor Kakashi szája tisztán látszott, hogy mozog, most meg csak a maszk. A másik, Naruto frizurája, mintha másik fodrásza lett volna, de Neji is furán nézett ki.
Ez a rajzoló csapat teljesen véletlenül nem az, amelyik a Naruto vs Pein második felét alkotta ? Mert ha igen, akkor nem történt érdemi változás a munkájukban.
Igen, a kőfaragó ember tényleg feldobta az epizódot és a versengés is pozitív volt.
Az endingről: Az előzőnek jobban tetszett a  zenéje, a képi része az elején még nem tetszett, de a később már kibékültem vele. Az újnak elég tré a music-ja, a képek, hát . . . nem is tudom, talán majd ezzel is kibékülök.

Azért a szerkesztők tudják idegelni a nézőket. A legjobbkor teszik be a szünetet. A 2 részes special, egyáltalán a "történetet" fogja majd követni, vagy valami külön filler lesz?
Naplózva

....................................................................................................................
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7544 Dátum: 11 júl 08, 17:45:18 »

Kakashi szája az egész Naruto történelem alatt nem látszott, kivéve azt a múltkori egy szem epizódot. kacsint

Ennek az animátor csapatnak köze nem volt azokhoz, akik a 167. epizódot készítették. Mellesleg vagy 10 olyan csapat van, akik hasonlóképp alkotnak, mint az említettek.^^ Méghozzá nem hiába.
Igaz-igaz. Helyenként tényleg nagyon leegyszerűsítették az arcokat, de kárpótlásul legalább animációt kaptunk. Főleg Kakashi és Gai versengése alatt figyelhetőek meg az igazán részletes kidolgozások. Például, amikor a háttér is animálva van mögöttük, képkockáról képkockára váltva.

Ilyen részletes animálás mellett nem könnyű a szépségre is figyelni. Ha tökéletesen felvázolnának minden egyes apró részletet egy arcon, akkor azzal maguknak tennének keresztbe, miután mozgásba kell iktatni, és meg is kell animálni azokat.
Ezért vannak ezek a túlságosan is egyszerű arcok. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 501 502 [503] 504 505 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!