24 máj 15, 10:33:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 500 501 [502] 503 504 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554255 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7515 Dátum: 11 jún 30, 17:18:25 »

Nem tudom megnézni a mostani részt, az 5 felirat közül egyik se működik nekem. Beépítve is valami fura angol és valami más keveréke van :S Másnak nem volt ilyen problémája?
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Lyliom
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 2



« Válasz #7516 Dátum: 11 jún 30, 18:14:58 »

nekem is ugyan ez a bajom. orosz és angol szöveg keveredik de magyar felírat sehol.
Naplózva
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #7517 Dátum: 11 jún 30, 18:56:46 »

Nem tudom megnézni a mostani részt, az 5 felirat közül egyik se működik nekem. Beépítve is valami fura angol és valami más keveréke van :S Másnak nem volt ilyen problémája?
Ha 720p. akkor ezt használd:[HorribleSubs] Naruto Shippuuden - 218 [720p] ha meg 480 akkor ezt:[HorribleSubs] Naruto Shippuuden - 218 [480p]. Mind a 2-nél ird át: :[HorribleSubs]->[NARUTO-BASE.RU]. Én nekem igy müködött.
Naplózva

PSN név: gerykelf
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #7518 Dátum: 11 jún 30, 19:46:48 »

Jó ezt nekem még fel kell dolgozni.Igen , megint nem a manga alapján csinálták a részt , mint a múlthetit se , de ez ?!
Nem is tudom , talán a Rokubis fillernél volt ekkora unalom és időhúzás utoljára.Ebben a részben gyakorlatilag semmi nem történt , de ezt se tudták érdekesen előadni. A rész 30%-a flashback volt. Nem értem a múltheti tökéletes részhez képest ezt minek szánták ?
Vágom , hogy összefoglaló rész meg minden , de ilyen cseszett uncsira megcsinálni vmit nem tudom hogy lehet.
Az egész epizód egyhangú volt. Nem történt benne más csak mindenki felkészül a harcra.
A grafika sincs sehol a múlhetihez képest , őszintén szólva az egész árnyalat meg animáció a Shippuuden 40es részeihez emlékeztet, meg a flashback-ben is , engem nagyon idegesített , hogy ennyire lehet látni , hogy más vki rajzolta a részt.
Egyáltalán nem tudnak szinkronban dolgozni a supervisorok , egyik teljesen más árnyalattal dolgozik , mint a másik és a rajzstílusuk is nagyon egyedi mindegyiknek , szerintem ez élvezhetetlené teszik az animét :S
Az egész részen hatalmasat dobott volna, ha berakják azt a valakit , akit már rég be kéne.

Még most se tudom elhinni , hogy ez a valóság. A rész irtó gyengére sikeredett; 0/5
A következő rész meg : Kakashi a hokage , azt Gai-al fog ugra-bugrálni , hát fantasztikus...
Úgy látszik a múltheti volt az utolsó Naruto shippuuden anime rész számomra , mert ez és a most következő filler áradat, meg ami a mangában is zajlik , nekem nem jön be :S
Naplózva

Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7519 Dátum: 11 jún 30, 19:50:47 »

Egész tűrhetőre sikeredett. [Bár jobban örültem volna, ha a mangát követjük.]
 bow Pirospont, hogy legalább nem emlékeztek vissza semmire, mert akkor kiugrok az ablakon, ha nem halad a story és a tetejében még csak újat sem látok. Az animátorok szarvashibát nem ejtettek, mint már számtalanszor korábban lsd.:

Kakashi sharinganja, Sasuke mangekyouja, Danzou hullapecsétje, árnyékolás vagy amikor Naruto a hóban összeesett ott az egyik pillanatban a lehelete még párás (tehát látszott) a másikban meg már nem, a fantasztikusan groteszk arcmegrajzolásokról nem is beszélve plusz, amire most nem emlékszem.

OFF:

A felirat hibái meg nem ebbe a témába tartoznak. [Én is láttam sok hibát, de nézhető volt. Valaki meg(, aki nem én vagyok ikszdé) majd csak leírja ezeket a hibákat az illetékes topicba.]
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7520 Dátum: 11 jún 30, 21:56:18 »

Ez az epizód egy moslék volt. Szinte el is felejtettem, hogy az első percekben Tenga és a Daimyok is szerepeltek, olyan szinten hosszú, vontatott, felesleges volt az egész cselekmény.

Nah de a kövi rész.. Lol!xD
Mondtam én előre, hogy filler jön, méghozzá Gai vs Kakashi. Én kiváncsi leszek rá, és sokkal jobban örülök most egy ilyen filler epizódnak, mint egy flashbackekkel teletűzdelt egyhelyben való totyorgásnak.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7521 Dátum: 11 júl 01, 08:51:30 »

Megnéztem én is sajnos csak live-on tudtam Szomorú Az az érdekes, hogy a mangások nem ugynaazt érzik egy résznél, mint az csak animesok Mosolyog Ugyanez fordítva is igaz. Én például nem értettem miért volt "tökéletes" a múltkori rész. Nekem átlagos történetnek tűnt szép rajzolással. Ugyanezt még 5 részről el tudom mondani Mosolyog Azt se értem, hogy ez miért lett rosszabb. Nekem ez is tetszett, nem vettem észre minőségi vagy tartalmi romlást. Lehet, hogy filler volt, de ha nem mondjátok, nekem nem esik le Mosolyog

A részről annyit, hogy Gaara nem véletlen Kazekage, eléggé a kezében tartja a dolgokat. Tetszett ahogy Naruto a végén olyan komoly volt, Konohamaruról is azt hittem megkomolyodik Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7522 Dátum: 11 júl 02, 10:38:01 »

Nem tudom nekem tetszett kis plusz háború előkészülethez:)
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7523 Dátum: 11 júl 02, 14:56:52 »

A mostani részel nincs igazán bajom, némileg kiábrándító volt naruto arc kifejezése az utolsó képkockákon, meg leszámítva hogy egy súlyos poént lőttek le 15:45 és 15:50 közt! (aki olvas mangát, tudja miről beszélek)

Bár a következő részre meg nem tudom hogy pocsékoljak-e időt mert elég szánalmasnak néz ki!  Nemyóó
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7524 Dátum: 11 júl 02, 15:41:16 »

Nem lőttek le semmi féle poént. Mosolyog Csak előbb mutattak be egy amúgyis lényegtelen szerepű statisztát. Mondjuk én abban a tudatban éltem, hogy a krapek Homok falusi. Köd faluban még nem láttam ilyen sivatagi fejfedőt.

Egyébként a jelenlegi epizóddal legfőképpen az volt a probléma, hogy semmi újat nem mutattak, csak ismét szembesítettek minket a közelmúlt eseményeivel. És még pluszban jött ehez a flashback is...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morause
Vendég
« Válasz #7525 Dátum: 11 júl 02, 22:59:16 »

Ebből látszik hogy a kettőnk agya nem hasonló szoftverrel fut, bár én sem úgy gondoltam hogy ez az én számomra poén változtatja meg a shinobi világot, mindenkinek más a poén, mindenki mást tart fontosnak, én ezt ha nem is a legfontosabbnak de lényegesnek tartom ahhoz hogy ne lőjék le előre!

Amúgy csak én nekem van filler szezon előérzetem?  Lesütöttszemek
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7526 Dátum: 11 júl 03, 00:21:29 »

Az opening nekem arra utal, hogy nem lesznek fillerek még, én ebben nagyon reménykedem, bár, a Fiú és az óceán cím nekem nem sokat mond, max talán az openingben is megtalálható hajós jelenetre tudok gondolni, bár ez elég bugyuta cím lenne, szerintem.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7527 Dátum: 11 júl 03, 10:15:22 »

Véleményem szerint most egyelőre brutálisan széthúzott, eredeti sztorin alapuló epizódokat fogunk kapni, melyek maximum 1 manga fejezetet foglalnak magukba. És időnként elcsöppentenek 1-1 fillerepizódot is, mint most ezt a "Kakashi, a Hokage" cuccost.

Őszintén szólva, én még mindig jobban örülnék, ha most jönne egy fillerévad.
Akkor legalább egy X darabszámmal rendelkező, összefüggő epizódcsomagot kapnánk, amiről mindenki nyugodtan eldönthetné, hogy megnézi vagy nem.
A manga szerinti epizódokat pedig hagyjuk meg fillermentesnek, pörgősnek, élvezetesnek.

Szerintem senki se örülne annak, ha ismét azt a kegyetlen időhúzást élnénk át, mint amikor anno Narutoék 3 epizódon át készültek arra, hogy behatoljanak Orochimaru rejtekhelyére.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7528 Dátum: 11 júl 07, 02:01:24 »

filler elé nézünk sajna,nagyon ugy nézki...de azért megnézem a részt kiváncsi vagyok gai vs kakashira :PP
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7529 Dátum: 11 júl 07, 13:33:38 »

Fuhú ez nagyon jó rész volt. Igaz a rajzolás sok helyen pocsék, vhogy nem tudták összerakni naruto haját például, de jól szúrták be a filler részeket az eredeti sztoriba Nevet A gai vs Kakashi az elejétől a végéig elképesztően jó volt, de főleg a kőpapírolló, meg a végén a csokor Nevet Összességében 4/5 a rajz miatt, de nekem kifejezetten tetszett!
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 07, 13:34:17 írta Zer0 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 500 501 [502] 503 504 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!