24 máj 15, 11:55:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 499 500 [501] 502 503 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554296 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7500 Dátum: 11 jún 24, 19:28:42 »

na megnéztem végre a rész!:D és hát nem mondanám jó-nak inkább viccesnek:P hát Bee az egyszerűen nem normális annyit lehet rajta röhögni hogy csak naa Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7501 Dátum: 11 jún 24, 21:05:46 »

Karinra leszek, kíváncsi, hogy vele mi lesz. Mert most már gondolom dalolva kiadja Sasukét és az Akatsukit  és Kakashi se fogja szerintem megkínoztatni a válaszokért. De gondolom, hogy nem fogják utána csak úgy elengedni.  Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7502 Dátum: 11 jún 24, 22:57:04 »

Szerintem Naruto felkeltette az érdeklődését. Mármint nem úgy mint anno Sasuke.. de szerintem kíváncsi lesz rá, hogy mi az amit látni vélt. Nekem tetszett, ahogy leoltotta Sakura-t  Nevet Remélem még hosszú ideig részese lesz az eseményeknek, és nem fog úgy eltűnni mint sokan mások.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7503 Dátum: 11 jún 25, 06:42:28 »

Ki fogják faggatni.... de vajon mit kérdezhetnek tőle? Sasuke céljai elég nyilvánvalóak és amekkora beképzelt majom, ha megkérdezed simán elárulja éppen honnan és mikor fog támadni, mert azt hiszi, ő legyőzhetetlen Mosolyog Madaráról meg Karin szerintem nem is tud, max a Tobi nevén ismeri és akkor is csak a két jutsuját (teleport meg az "anyagtalanság"). Kisame-val pedig lehet nem is találkozott még Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #7504 Dátum: 11 jún 25, 08:03:55 »

Bee jelenetein én vagy 10 percig röhögtem  ikszdé Eszméletlenül jól megcsinálták. Azért mekkora sztár a falujában! A végén meg a Raikage, hát az  bow
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 25, 08:04:58 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7505 Dátum: 11 jún 25, 09:36:32 »

Sand: 142-es epizód. Ha minden igaz, az Madara főhadiszállása, ott gyűltek össze mindannyian Itachi halála után: a Hebi/Taka , Madara, Kisame. És ott Madara nem jópofizott.. de ha tudja ha nem, mindenki más tudja, hogy ő Madara. Igen, teleportáló, anyagtalan jutsu, és talán említhetnénk a beszippantást is. Karin ott volt Sasuke-val, első kézből tapasztalta Madara jutsu-ját (bár az is a teleportáló jutsu "része").

Szerintem nem kell majd faggatni, picit ráijesztenek és dalolni fog  Mosolyog
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7506 Dátum: 11 jún 27, 19:09:07 »

Mivel Karin csak egy mellék szereplő, és elvégre egy "jinchuriki védelmi háború" vagy akár mondhatnám úgy is hogy akatsuki versus egyesült shinobi haderő van a nyakukon háát... (mivel olvasok mangát és spoilerezni tilos, ez csak egy utalás Nyelvesít) remélem értitek mit akarok mondani!
A másik meg az hogy ott van sasuke ugyebár most megkapta itachi szemeit, így itt is számba lehet venni hogy mégis mi lesz így sasukéból.. így sem volt gyenge de így elég tápos lesz! Sasuke olyan mint egy liba... hogy mért? Mert ahogy libát tömik hogy növeljék a mája méretét, úgy tömik tele sasukét is ilyen erőkkel! Erre szokták viccből mondani hogy megtömik mint a libát! Nevet
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7507 Dátum: 11 jún 29, 08:25:23 »

Ááááá én nagyot röhögnék, ha kiderülne, hogy Itachi is megsemmisítette a szemeit a halála előtt, Sasuke meg tök fölöslegesen pazarolta a sajátját, mert nem lenne mit beültetni Nevet De nem, nekem nincs olyan szerencsém...
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #7508 Dátum: 11 jún 29, 10:52:32 »

A szemei biztos hogy megvannak, de ha itachié nem is van még ott raktáron jó pár..
Én viszont egy halvány fénysugárt véltem felfedezni mikor Naruto közelte vele, hogy azért mert a barátom vagy kkor nagyon ledöbbent Sasuke. Bár utána hangoztatja hogy el akarja pusztítani Narutot de nem tudom, végülis sose látni a fejébe hogy épp mit gondol... Gyanús, hogy észhez tér.
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7509 Dátum: 11 jún 29, 12:45:28 »

Nekem még mindig az a véleményem, hogy nincs minden tisztázva. Pl ha Madara meséjéből azt vesszük, mikor mesélte, hogy a Kyuubi megtámadta a falut és utána terelődött a gyanú az Uchihakra, és hogy ebből fakadóan éleződött a konfliktus és emiatt kellett Itachi-nak azt tennie amit tett.. akkor mondhatni, hogy az első követ, ami elindította a lavinát azt Madara dobta. Továbbá ugye Naruto szüleinek és sok más ember haláláért is közvetlenül felelős a Kyuubi támadás által. Továbbá Madara Itachi mentora is volt (elvileg), tehát számomra még sok kérdőjel van.

Szóval ha Szászke egymás mögé rakná a dolgokat... de nem, inkább Susanoo powa és halál mindenkire. Picit olyan, mint Nagato: kapott az élettől egy keveset, erre elborult az agya. És ha azt vesszük, hogy ő már több éve fanatikus volt, Szászke pedig még 1 hónapja sem...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7510 Dátum: 11 jún 29, 14:12:14 »

Nekem még mindig az a véleményem, hogy nincs minden tisztázva. Pl ha Madara meséjéből azt vesszük, mikor mesélte, hogy a Kyuubi megtámadta a falut és utána terelődött a gyanú az Uchihakra, és hogy ebből fakadóan éleződött a konfliktus és emiatt kellett Itachi-nak azt tennie amit tett.. akkor mondhatni, hogy az első követ, ami elindította a lavinát azt Madara dobta. Továbbá ugye Naruto szüleinek és sok más ember haláláért is közvetlenül felelős a Kyuubi támadás által. Továbbá Madara Itachi mentora is volt (elvileg), tehát számomra még sok kérdőjel van.

Szóval ha Szászke egymás mögé rakná a dolgokat... de nem, inkább Susanoo powa és halál mindenkire. Picit olyan, mint Nagato: kapott az élettől egy keveset, erre elborult az agya. És ha azt vesszük, hogy ő már több éve fanatikus volt, Szászke pedig még 1 hónapja sem...

Ez tök jó, csak épp Sasuke úgy tudja, hogy a Kyuubi támadása "természeti katasztrófa" volt nem pedig Tobi műve, merthogy ő így adta elő. Amúgy esélyes, hogy abból a meséből amit Sasuke tud úgy 60-70% kamu, nagyjából úgy Konoha alapításától kezdve, abszolút baromságnak tűnik.
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7511 Dátum: 11 jún 30, 13:55:36 »

Igaz, Sasuke nem tudja az igazat a Kyuubi támadásról. És szerintem is meg fog küzdeni Naruto-val.

Nehéz megítélni, de szerintem is voltak olyan részek Madara meséjében, amiket úgy színezett ki, hogy neki legyen jó. Bár az alapításról szóló rész szerintem hihető volt, de ez részletkérdés. 2-3 éven belül majd megtudjuk az igazat Mosolyog

Egész jó volt a mostani rész, csak kár hogy a story szinte semmit sem haladt előre. Mindenki készül a csatára, elmeséli mi történt... bár a semmit egész jól tálalták. Remélem a kövi rész eseménydúsabb lesz.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7512 Dátum: 11 jún 30, 16:20:45 »

Hát, az előzetes alapján a következő rész nagy része filler lesz.
Ez a rész...ahogy mondtad, jól tálalták a semmit. Jó megfogalmazás, nem történt semmi, de a rész nagyjából nézhető volt, ha úgy veszem, hogy időhúzásra szánták. A felirattal sohasem volt gondom régebben, mostanában viszont egyre több benne a hiba. A mostani részben rengeteg helyesírási hiba található, nagy részben felesleges mássalhangzó kettőzések, vagy éppen annak a hiánya. Arra meg nem tudok már rájönni, hogy hogy is kell Gai sensei nevét írni. Nekem világéletemben Gai sensei volt, de most itt Guy sensei-nek van írva, láttam már pár helyen Gay senseit, amit nehezen tudok elképzelni helyesnek (vajon miért?).
Na, mindegy, a rész egy 6/10 nálam körülbelül, de csak mert egész jól meg volt oldva, hogy semmi nem történt, a részt mégis képes voltam beletekerés nélkül végignézni.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7513 Dátum: 11 jún 30, 16:27:06 »

Ez a rész elég hosszúnak tűnt, de nem volt túl eseménydús. A találkozós visszaemlékezés fölösleges volt, bár összefoglalásnak nem volt rossz, de szerintem még mindenki emlékszik rá, hogy mi történt.
Konohamaruék nyávogása is elég idegesítő volt, azt hittem már sose hagyják abba  >.<#
Nem is gondoltam volna, hogy ennyire fejlett a Naruto világa: kamerák, számítógépek . . .  Ohh My God

Krieg, te melyik feliratot használtad? (vagy mindegyikben ugyanaz van?) Mert én pl.: a Naruto-Base félét és az is tele volt hibával. Legutoljára pont akkor volt ennyire hibás a felirat, amikor Madara mesélte a Hold Szem tervét.
Naplózva

....................................................................................................................
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7514 Dátum: 11 jún 30, 16:46:34 »

Krieg, te melyik feliratot használtad? (vagy mindegyikben ugyanaz van?) Mert én pl.: a Naruto-Base félét és az is tele volt hibával. Legutoljára pont akkor volt ennyire hibás a felirat, amikor Madara mesélte a Hold Szem tervét.
Én a Horrible Subs nevezetű felirat mintájára neveztem át a videót, magyarul azt használtam. Igen, a felirat valahol ott körül volt ilyen hanyag, meg az azelőtti részeknél a filler szezon óta. Aztán nagyjából "megjavult" az előző jópár részben semmi komolyabb hibát nem láttam, ez a rész volt az első, ami megint szabályosan idegesítően tele volt mindenféle hibával.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 499 500 [501] 502 503 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!