24 máj 15, 05:52:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554146 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7470 Dátum: 11 jún 16, 17:58:53 »

Egyáltalán nem volt rossz rész. Sasuke-nál mindig úgy tűnik, hogy megérti amit mondanak neki. Mosolyog, nagyokat néz, lenyugszik. Majd a gyönyörű pillanatot elrontja egy sablon szöveggel, amiben minimum 2x szerepel az elpusztítom és a megölöm szó. Ja és néha benne van a nem értesz meg duma is.
Nem tudom mit tervez Naruto, hogy mit ért azalatt, hogy együtt halnak meg. Jó duma volt meg minden, hogy a halálban majd megértik egymást, de sajnos nem is több annál. Én azért Kakashi helyében egyszer elsütöttem volna a Mangekyou-t, ha már Madara odáig van meg vissza, hogy nem használ. És egészen véletlenül beszippantottam volna Szöszke fejét, ha tényleg kibírja a másik célpont.
Az, hogy ezek után (hogy kb egy 1 órás csata után) gallyra tette mindkét szemét még követeli mellé ITACHIét, na az már mindennek a teteje. Kinek képzeli ez magát? Ebben a dologban valami bűzlik Itachi nem bízott semmit a véletlenre. A tettei ellentmondanak egymásnak. Felvértezi Narutot rejtett erőkkel, hogyha Sasuke letámadná Konohát, de tesz róla, hogy Madara is meghaljon (Amaterasu). Ha Madara meghal a számításai szerint akkor ki manipulálná Konoha ellen? Senki. Ergo az egész nem áll össze. Lehet, hogy Sasuke is csak bosszút akar állni a konohai véneken aztán bemondja, hogy háhá, ugyanazt tetem, mint Itachi és belülről figyeltem az Akatsukit, igazából jó vagyok.
Madarának milyen szép szemgyüjteménye van, nem igazán világos mire tartogatja. Hacsak nem arra, amire Danzo.
Az, hogy a "kék rapper" még él, nem túl meglepő (előzetes), de mindenképp érdekel, mégis hogy csinálta Mosolyog
A Sakura-féle mérgezett Kunaios poén meg kellett a végére Nevet Főleg Naruto Navi-s kék testtel, ahogy elborul Nevet
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7471 Dátum: 11 jún 16, 18:20:43 »

Jah azon én is mosolyogtam Mosolyog Teljesen elfelejtettem, hogy a kunai mérgezett volt.

Mint írtad Sand, Itachi semmit sem bízott a véletlenre. Valamit adott Naruto-nak, Amaterasu Madara ellen.. De ha engem kérdezel, ez még nem minden. Elvileg kiderülhetett volna másképp is Itachi története (bár szerintem még mindig nem tudjuk a teljes igazságot), nem csak Madara által. Amúgy picit még mindig fura nekem, ha Itachi tudott Maradaráról, a terveiről (vagy csak egy részéről), akkor miért nem ölte meg hamarabb? Madara azt mondta: "Ha Itachi mindent tudott volna rólam, akkor már halott lennék". Esetleg ez is Sasuke miatt van?

Kíváncsi leszek, hogy amikor Sasuke megkapja Itachi szemeit miként fogja az befolyásolni az ítéleteit. Emlékeket is kap? Vagy pusztán csak egy eszközt, amit használni fog, semmi személyes érzés vagy gondolat az előző tulajtól? Persze ez majd a kövi részben kiderül, de nagyon kíváncsi vagyok erre Mosolyog
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7472 Dátum: 11 jún 16, 18:22:31 »

Meg arra, hogy hogyan néz ki majd neki az új Mangekyou-ja Mosolyog Szerintem marad ez az ábra csak hullámos lesz, mint a "nap".
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
bubblee66
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #7473 Dátum: 11 jún 16, 20:56:23 »

Hali mindekinek.

Egy kérdésem lenne: hol lehet shippuuden részeket letölteni japán szinkron+magyar felirattal?? (elnézést, lehet hogy nem vettem észre Pirul)
Nagyon fontos lenne. Előre is köszi. Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7474 Dátum: 11 jún 16, 20:59:54 »

http://www.naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=426 Itt a részeket.
http://www.naruto-kun.hu/downloads.php?cat_id=52 És itt meg a feliratot tudod letölteni. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
bubblee66
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #7475 Dátum: 11 jún 16, 21:00:37 »

Nagyonnagyonnagyon köszönöm. Nevet
Naplózva
balli
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 76



« Válasz #7476 Dátum: 11 jún 16, 21:19:43 »

Miért nincs online?Szomorú
(nem akarom letölteni mert nincs hely a gépemen meg lassú a netem,szerintem többen is így vannak ezzel...
Naplózva
bubblee66
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #7477 Dátum: 11 jún 16, 21:25:54 »

és azt megtudod nekem mondani, hogyan kell a feliratot és a videót együtt vinni? mert még sose próbáltam. Pirul
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7478 Dátum: 11 jún 16, 22:18:35 »

Nem biztos, hogy nem off, de ha "kezdő" shinobi vagy, ajánlanám: http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=759 .
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7479 Dátum: 11 jún 17, 00:43:25 »

nah sikerült megnéznem a részt:D...a flashback ellenére nekem tetszett ez a rész:D láthattuk Itachit,meg egy csomó sharingant is:P Madara papó mióta sebész? Nyelvesít
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7480 Dátum: 11 jún 17, 06:21:07 »

nah sikerült megnéznem a részt:D...a flashback ellenére nekem tetszett ez a rész:D láthattuk Itachit,meg egy csomó sharingant is:P Madara papó mióta sebész? Nyelvesít

Gondolom amióta puszta kézzel kikönyörögte a testvére szemeit mindenféle orvosi műszer és fertőtlenítés nélkül Nevet Én ezt nem nevezném orvoslásnak, inkább csak.... darabolásnak.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7481 Dátum: 11 jún 17, 06:22:02 »

Amióta Naruto Sasuke személyre szabott pszichiátere. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7482 Dátum: 11 jún 17, 09:07:44 »

Amióta Naruto Sasuke személyre szabott pszichiátere. Nevet

Neee Nevet Ez így tényleg olyan, ebbe nem gondoltam még bele. De tényleg, mint amikor hisztizik a 6 éves Pistike, hogy márpedig ő pónilovat akar születésnapjára és a bölcs öreg nagypapa megnyugtatja, hogy elég lesz neki a nyalóka is. De az a hasonlat ütött Nevet
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7483 Dátum: 11 jún 17, 14:35:07 »

Ez jó rész volt a flashback pont optimális mennyiségű volt és nem a szokásos monológok hanem harcok voltak. Sasuke most legalább meghallgatta Narutot bár az számomra rejtély, hogy miért akarja Narutót is megölni amikor neki semmi köze sem volt az Uchihákhoz. Tobi meglepődött volna amikor mondja, hogy nem hat rá a Kamui akkor elküldte volna a felsőtestét egy másik dimenzióba. ikszdé Kisamének csak sikerült a Jutsuja bow de tényleg jó ötlet beosonni az ellenség főhadiszállására ? smirksweat
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7484 Dátum: 11 jún 19, 20:30:08 »

Tobinak van pár sharinganja  a spájzban  Nevet
A rész végére kezdtem azt hinni, hogy hatott Naruto beszéde Sasukéra, de Sasuke utolsó mondata rendesen rácáfolt  Szomorú
Naplózva

....................................................................................................................
Oldalak: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!