24 máj 16, 00:10:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 496 497 [498] 499 500 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554794 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #7455 Dátum: 11 jún 16, 13:04:37 »

Ütősen lelőtték a következő rész csattanóját az 1 perces "a következő részben" bemutatóval, gratulálok annak, aki ezt így kitalálta.. a rajzolás bizonyos helyeken elég gyengére sikerült, a flashbackektől meg már tényleg herótom van, örülök, hogy más vizekre evezünk a következő résztől.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7456 Dátum: 11 jún 16, 13:18:07 »

Nah igen, reménykedtem benne, hogy nem lesz túl spoileres az előzetes. Végül is annyira nem lett vészes. Ahoz képest, hogy jövő héten nagyobbnál nagyobb csattanók következnek be, még viszonylag szolid volt a vágás.
Bár okosabb lett volna, ha ott hagyják félbe az előzetest, amikor ráközelítenek Samehadára.

Szintén nagy felüdülés túlesni a 7-es csapat flashback maratonon. Az utóbbi hetekben még kommentelni sem mertem...

Az előző részekhez képest teljesen korrekt epizód volt. Még a visszatekintéseket is úgy-ahogy végig tudtam ülni. Sasuke lelépését viszont kicsit elb*szarintották. Ugyanis az ő szemszögéből néztük a teleportálást, mégis teljesen tiszta volt a kép. Holott korábban már lósz*rt nem látott.

Örülök, hogy Danzou utolsó jelenete is pótolva lett.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #7457 Dátum: 11 jún 16, 13:40:49 »

A Naruto-Sasuke kis világa nagyon bejött.Olyan megnyugtató helyszín,apró mozgásokkal,mert közben az a vízcsepp vagy részecske,vagy mi ott körözget.És odabent például Naruto nagyon szépen meg van rajzolva.Az a rész sokat tolt a részen.
Naruto összeesésénél meg így tök nyugodtan elkezdenek beszélgetni.Csoda,hogy nem piknikeznek miközben az utolsókat rúgja...
Összességében nem volt annyira rossz rész.Bár flashbackes,időhúzásos,beszélgetéses rész volt,de jobbat csak nehezen lehetett volna kihozni belőle...
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7458 Dátum: 11 jún 16, 13:49:03 »

Nah valszeg ezzel a résszel vége a sok flashbacknak, már ebben a részben is kevesebb volt (bár ez se kellett volna)  Mosolyog.
Viszont már nagyon idegesítő hogy minden visszaemlékezést újradolgoznak , csak sokkal rosszabb minőséggel pl: A Zabuzás, Gaarás harcok.
A grafika az elején eléggé furának tűnt , de csak amíg vissza nem tértünk a hidas jelenethez.Mondjuk ez a fajta animálást általában harcoknál szokott jó lenni , ami itt ugye nem sok volt.
Naruto beszéde egész jó volt , a zenéket is jól haszálták fel, egyszóvbal hangulatosra sikerült.
Ismét nem volt az a nagyon izgalmas epizód, de legalább vége ennek a szálnak.
A kövi rész csattanóját meg jól le is lőtték, és tegyük hozzá hogy nem először, lassan már meg se lepődök ezen.....
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 13:50:06 írta mateee-kun » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7459 Dátum: 11 jún 16, 14:10:29 »

A Naruto-Sasuke kis világa nagyon bejött.Olyan megnyugtató helyszín,apró mozgásokkal,mert közben az a vízcsepp vagy részecske,vagy mi ott körözget.

A Yondival való beszélgetés alatt is szinte ugyanez a háttérdesign volt. Minimális változtatásokkal. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7460 Dátum: 11 jún 16, 14:14:58 »

Mondjuk ezzel is van a legkevesebb gond sajnos az animében. Mosolyog
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #7461 Dátum: 11 jún 16, 14:38:55 »

Hát, megnéztem az Animét. Nem tudom feltűnt-e valakinek, de Ichiraku úja belelóg a levesbe a flashbackben, mielőtt Kakashit megtréfálják. >.<# De azért jól megrajzolt rész volt, és a következő részek címéből ítélve még egy darabig szerencsére nem lesz filler. ^^

Ja, és azt hiszem végre megértettem, hogy mi lehet Itachi ajándéka: a halál. Naruto azt mondta, hogy ha még egyszer harcol Sasukéval akkor meghal, ez a jövőjük. Szerintem - és csak szerintem - ha Sasuke megöli Narutot, akkor meghal. (Jó tudom, a Buffy a vámpírok rémében is a halál volt Buffy ajándéka valahol a közepén, de ez nem u.a.) Plusz ez magyarázat lenne arra, hogy miért remélte Itachi, hogy Narutonak nem kell használnia. De persze lehet, hogy tévedek, arról pedig végképp fölösleges találgatni, hogy milyen formában történne meg a dolog, [de szerintem a homlokon pöcizésnek köze lehet hozzá].
Naplózva

Tomi is a good boy.
Yarkan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #7462 Dátum: 11 jún 16, 14:58:08 »

hali remélem jó helyre írom, köszönöm a mai feliratot, de nem lehet letölteni:S ha rámegyek hogy letöltés akkor ugye előhozza a feliratok menüt, ott rámegyek a mai rész feliratára hogy letöltsem 216 rész - és előjön a letöltés csak hogy a 215ös van belinkelve oda, szval 216 helyére véletlenül 215-t raktatok be megint
hozzászólásnak is írtam volna csak le van zárva vmiért
csak azért írom hátha nem vettétek észre, lécci cseréljétek, előre is köszönöm
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7463 Dátum: 11 jún 16, 14:59:12 »

Átlagos rész volt. Vajon miért lenne olyan nehéz a flashbackeknél egy az egyben a régi anyagot használni...

.....Ja, és azt hiszem végre megértettem, hogy mi lehet Itachi ajándéka: a halál. Naruto azt mondta, hogy ha még egyszer harcol Sasukéval akkor meghal, ez a jövőjük. Szerintem - és csak szerintem - ha Sasuke megöli Narutot, akkor meghal. (Jó tudom, a Buffy a vámpírok rémében is a halál volt Buffy ajándéka valahol a közepén, de ez nem u.a.) Plusz ez magyarázat lenne arra, hogy miért remélte Itachi, hogy Narutonak nem kell használnia....

Ez meredek feltételezés. Itachi Konohát és Sasukét akarja megvédeni, hogy ehhez hogy jön Naruto halála  ? Ha valami olyat mondtál volna, ami e kettő megvédésében segíti Narutot hát istenem ki tudja miért ne lehetne, de Naruto halála???
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 15:02:59 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #7464 Dátum: 11 jún 16, 15:10:39 »

Feketefold azért , mert a Zabuzás és Gaaras  harcok , még az anime kezdetekor voltak kb 10 éve , és eléggé észrevehető lenne az a 10évnyi különbség a flashbackben.
Ez a rész nekem tetszett , csak 5 pernyi visszaemlékezés volt , és azok is tömörek , rövidek és lényegre törőek voltak.
A grafikával se volt semmi bajom , igaz ez a csapat tényleg a harci jeleneteknél mutatja ki a foga fehérjét, és ebben a részben nem nagyon volt , de ezt is jól megoldották.
Szal a résszel nem volt bajom , ( nem úgy mint az eddigi havi adaggal) ezért megérdemel egy 4/5 ( a maximálist is csak azért nem , mert nem épp a legizgalmasabb epizód volt )
A kövi rész meg tényleg tele lessz fordulatokkal , remélem az is benne lessz, amikor tudjuk ki megmutatja mire képes tudjuk kinek ( nem akarom spoilerezni , mert megint kitiltanak)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 15:15:48 írta Csabi28 » Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7465 Dátum: 11 jún 16, 16:25:00 »

Jó rész volt, tetszett. Lehet hogy sok a szöveg, de halad a story és még érdekes is volt. Sakura hozza a formáját. Naruto meg.. már már kezd bölcsebb lenni, mint Kakashi Mosolyog Örülök neki, hogy túllépünk a Sasuke részeken, majdnem 2 hónapig tartott és mindenki más mellőzve volt eddig. Kíváncsi volnék, hogy Neji és a többiek hogy haladnak Sasuke keresésvel  Gondolkozik

Jó kérdés, hogy Naruto mire célzott. Feltételezhető, hogy ő arra gondolt, hogy lehet hogy Sasuke meg tudja ölni, de ahhoz annyi chakra-t kell felhasználnia, hogy abba belehalna. Mint Kakashi a Pein elleni csatában. De szerintem Itachi nem fogja hagyni, hogy ez bekövetkezzen. Hasonló jelenetben, mint ebben a részben, amikor mindkettőjük kimerült és már csak alig élnek összecsapnak, ugyanígy egy "álomvilágban" diskurálnak, és ott jelenik meg Itachi. Ha addig senki másnak nem sikerül, akkor ott Itachi beszél majd Sasuke fejével. Ez egy lehetséges verzió, de az is elképzelhető, hogy Naruto legyőzi de nem öli meg, és a harc utáni beszélgetésbe szól bele Itachi. Akárhogy is, szerintem a végső Sasuke-Naruto ütközetben ki fogják játszani az Itachi kártyát. Azt az egyet remélem, hogy nem szúrják el Nevet

Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #7466 Dátum: 11 jún 16, 16:46:15 »

hmm a részt inkább nem minősítem, hogy megint mennyit kellett tekerni benne, de az senkinek nem tünt fel,hogy mikor Sasuke az asztalon feküdt, akkor azt mondta hogy nii-sama? Mikor mondott Itachiról ilyet utoljára? Nevet
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7467 Dátum: 11 jún 16, 16:51:34 »

Pl az előző részben? Mikor átszúrja Danzou-t Karin-on keresztül: Bátyus, eggyel kevesebb!
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7468 Dátum: 11 jún 16, 16:56:25 »

Figyeltétek hogy Tobi bácsinak menyi szeme van?Nevet:D
Naplózva
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #7469 Dátum: 11 jún 16, 17:43:57 »

egy egész spájzra való!  Kúl és a kezét is lecserélte, most már 1.5-ös  ikszdé

összességében elment ez a rész, bár valamiért erőltetettnek tűnt egy kicsit a Sasuke és Naruto szál, tudom alig találkoznak, de lehet, hogy csak azért, mert a mangában nem volt ennyi visszaemlékezés
Naplózva

Oldalak: 1 ... 496 497 [498] 499 500 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!