24 máj 15, 08:04:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554181 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #7440 Dátum: 11 jún 09, 16:13:54 »

Azért Naruto chidorija és Sasuke rasenganja elég durva volt, fanoknak az ilyen baki már sértés...
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7441 Dátum: 11 jún 09, 16:22:40 »

Azért Naruto chidorija és Sasuke rasenganja elég durva volt, fanoknak az ilyen baki már sértés...

Az igy van mangában is. Ez egy jelkép lenne..  Mosolyog Nem baki.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #7442 Dátum: 11 jún 09, 16:23:09 »

CsiziDani az nem baki volt , olvasd el mit mondott Naruto aközben.
Meg kell mondjam már elég unalmas , hogy flashbackek flashbackek hátán.
Megint nem bírták megálni , hogy ne legyen benne , a rész 50%-a megint visszaemlékezés volt...
A rész eleve unalmas lett volna , mivel a mangában is csak lökték a dumákat , de legalább ne Flashbackekkel töltötték volna ki , amik már a könyökünkön jönnek ki , hanem olyan kis taijutsuval , ami a rész elején is volt , szerintem , sőt tuti , hogy az mindenkit jobban érdekelne , mint egy Itachi monológ, amit kismilliószor láttunk már.
Az animációval se volt semmi komolyabb bajom , de egy unalmas és beszédekkel teli mangafejezetet , nem flashbackekkel kellett volna kitölteni , így az értékelésem: 2/5
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #7443 Dátum: 11 jún 09, 16:28:22 »

Istenem, hogy emlékeztek hogy volt a mangában egy képkocka, magamhoz nyúlok. Ohh My God ikszdé
Naplózva

Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7444 Dátum: 11 jún 09, 16:32:13 »

Csak nézz és ámulj ikszdéhttp://naruto-kun.hu/manga/Naruto/485/12
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #7445 Dátum: 11 jún 09, 16:33:53 »

Már megkerestem, de azért köszi. Nevet
Naplózva

Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #7446 Dátum: 11 jún 09, 17:41:23 »

Jó hogy emlékeznek, eléggé maradandó pillanat volt, nekem még az is rémlik, hogy a gyenge minőségű raw bámulása közben is megakadt rajta a szemem, pedig az aztán tényleg alja minőség volt. De szép szimbólum, nekem tetszik. Naruto lelkizése mindig tetszik, nem is tudnék már élni nélküle  Nevet

Ésss éljenek a flashbackek megnéznék már egyszer egy olyan részt, amiben nincs egyetlen egy darab sem. Ezeket már lassan kívülről fújjuk. Azt hiszem mostanában a 213 rész volt full flashback? Majdnem falnak mentem.
Matee-kun, egyértelműen a "Megértem miért csinálod" a helyes, legalábbis ha a mangából indulok ki akkor minden bizonnyal. Ott szépen ki is fejtette Naruto ezt a kijelentést, valószínűleg ez a következő részre marad.

Igen, lehet erős volt a "Sakurához nem kell sok tudomány" megfogalmazásom, de Sasukével összehasonlítani az erejét... na ne.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 13, 14:31:40 írta Norgreid » Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7447 Dátum: 11 jún 09, 17:43:39 »

Hatalmas meglepetés volt ez a rész. Hinata "halála" óta nem volt szerintem még ennyire szomorú epizód, mint ez. Azt hittem azt semmi sem überelheti, de úgy tűnik tévedtem. Semmi rosszat nem tudok elmondani erről a részről, legfeljebb annyit, hogy vége van Szomorú
Naruto igazán kitett magáért, bár egy pillanatig megijedtem, hogy Sasuke Kakashit támadja, amikor lefogta. Az a lassított rész, a Végzet Völgye visszaemlékezéssel iszonyatosan jól lett megcsinálva. Aztán "az egymás helyében is lehetnénk" feltette a koronát az egészre. Nem tudom ez benne volt-e a mangában, de rég nem láttunk szerintem ennyire őszinte jelenetet. Sasuke nagyon hallgat Narutora végig, hiába hangoztatta, hogy elpusztítja egész Konohát, úgy érzem valami most megtört benne. Bár a másik felem azt mondja, hogy Sasuke túl mélyre süllyedt és csak el akarják velünk hitetni, hogy megtérhet. Mindenesetre Sakura már megértette, Kakashi pedig már megtehette volna azt, amit meg kell, hiszen Sasuke még a sima Sharingant se képes már használni. Tényleg nem tudom mi sül ki ebből, az előzetesből sem derült ki semmi lényeges. Mindenesetre nagyon várom a következő részt. Le a kalappal.
Nem szokásom pontozni, de hogy kifejezzem mennyire szomorú rész volt, ez nálam 10-ből minimum 14 pont.
(Madara arcára egyáltalán nem vagyok kíváncsi, inkább folytassák ezt a szálat)

Ui.: Most hogy visszaolvastam a commenteket, úgy néz ki egyedül vagyok a véleményemmel Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 09, 17:47:09 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7448 Dátum: 11 jún 09, 17:58:57 »

Azért vagy egyedül mert te nem olvastad a mangát, (és jól is teszed:)
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7449 Dátum: 11 jún 09, 18:58:00 »

Én pedig jobban elvagyok a mangával, mint az animével.:/ Mosolyog
Be kell valljam, nem néztem az animét már nem tudom mióta... Hmm? És mivel uncsiztam, gondoltam megnézem ezt a részt. Nem mondom hogy tetszett, de összehasonlítva azzal, amit kb. 1-2 hónapja láttam utoljára, nem is volt rossz. Sőt úgy rákaptam, hogy szerintem újrakezdem a shipput nézni, amint elkezdődik a szünet.^^ Hümm-hümm De lehet hogy ez azért van, mert nem láttam az előző részeket. Mindegy, jó lesz látni a régebbi részeket megint.^^ Azok olyan izgisek voltak.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7450 Dátum: 11 jún 10, 10:42:47 »

Két hiba:

- Danzou "robbanása" gömb alakú volt, mégis egy fél hengert vágott ki a hídból..
- ha már árnyékokat rajzolnak, akkor csinálják jól. A híd árnyéka hosszú, mintha lemenne a nap, de a 3 karakteré meg 1 folt, mintha a fejük felett lenne a nap.

Nekem is tetszett, nagyon is. Szeretem a dumás részeket, főleg ha nem flashback. A Kakashi-féle flashback jó volt, felvillanó képek. A 2. felében a Narutos is jó volt, jól illeszkedett a mondani valóhoz. De szerintem az egymás felé rohanás nem volt annyira szomorú, picit inkább ironikus is, amiatt, hogy újra megismétlődik a múlt, ahogy azt flashback-ként mutatták is. Inkább amikor Naruto visszaemlékezett és mesélt a múltról, az inkább volt szomorú. Újra látni, hogy honnan indult, flashback az első részből (bár én nem így emlékszem a történtekre, de megfelel).

Összességében nagyon jó rész volt. Megspékelve egy kis filler harccal az elején, bejövős. És újra, nagyon várom már a kövi részt Mosolyog Ha Pain-re gondolok, hogy őt is képes volt megváltoztatni, akkor Sasuke sem reménytelen. És még az sem kell, hogy most "átálljon a sötét oldalról" , elég ha meginog, később még van rá lehetőség. Bár tutira veszem, hogyha visszatér Madara-hoz akkor megint kap egy kis fejmosást. De az utolsó képkockák az előzetesből.. van egy olyan érzésem, hogy Naruto szavai megteszik a hatásukat, ha nem is azonnal, de hosszú távon biztosan.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7451 Dátum: 11 jún 10, 12:13:42 »

Igen, az a henger alakú "lyuk" a hídon nekem is szemet szúrt, de ezt leszámítva, véleményem szerint ez lett a legjobb rész amióta elkezdték a Sasuke vadászatot... Mosolyog
A grafikája is tetszett (kivéve talán kicsi Naruto kugli feje -túl rövid haja-, de azt minden shippus flashbackben így rajzolják. >.<#).
A visszaemlékezések is nagyon jól el lettek találva (az "Arigatou Sakura"-ssal nem voltam csak kibékülve, de lehet azért, mert eleve a jelenetet sem szeretem.) A Narutos és Kakashis visszaemlékezésnél nagyon tetszett az a "lüktetés"(?), amit a vágások közé tettek.
Ja, és a CsiziDani által hibának vélt felcserélés is nagyon szép lett, megjelenítésileg és mondanivalóilag is. Nevet
Naplózva

USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7452 Dátum: 11 jún 10, 16:59:37 »

nah megnéztem a részt:D és az eleje az tetszett,hát a vége..az tűrhető volt...a rajzolás nagyon tetszett,szép volt Nevet
volt benne egy kis harcjelenet is aminek örültem nagyon de hát a végén megint jött a szokásos duma...:S
Naplózva
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #7453 Dátum: 11 jún 15, 18:12:05 »

Keresgéltem googlén de nem találtam kérdésemre választ, így ha nem gáz feltenném Nevet
Leírja valaki hogy melyik résztől nincsen filler, köszönöm Mosolyog
Naplózva

...
...
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #7454 Dátum: 11 jún 15, 21:23:10 »

197-től kezdi újra követni a mangát.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!