24 máj 15, 15:23:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554388 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7425 Dátum: 11 jún 06, 17:59:57 »

Miért? Szerintem elég egyértelműek a részek. Spoilerezni itt ugye nem lehet, de nekem minden címhez megvan, mi fog történni benne. Szerintem nem rosszak a címek maguk se.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7426 Dátum: 11 jún 06, 18:34:00 »

És az "Elsőrangú Shinobi" mégis mi? Kakashi, mint a Hokage? Nevet Egy egész epizódnak nem adnék ilyen címet.

A "Besurranó" végülis oké. De ez sem egész epizódos esemény.

Szóval véleményem szerint filler mindenképp lesz, csak hát az utóbbi hetekben jól megszokott időhúzós / flashbackelős filler.^^"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7427 Dátum: 11 jún 06, 20:27:31 »

Erre PM-ben akartam reagálni, de mikor lefirkáltam a szövegemet, jöttem rá, hogy több, mint valószínű, hogy tele lesz a postafiók. Nem tévedtem. :)
Naplózva
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #7428 Dátum: 11 jún 08, 14:08:48 »

Remélem a következő részben valami ilyesmit láthatunk:
Már nagyon várom, hogy Naruto újra harcba szálljon, rég volt már a Pein/Pain elleni csata, hiányzik az akció, de talán most!
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7429 Dátum: 11 jún 08, 14:34:17 »

Szerintem Tobi fogja megint megmenteni Szöcskét mert Naruto meg Kakashi bedarálják. Sasukenak már chakrája sincsen nagyon Naruto meg még 100%-os. Elmenekülni nem, hiszem, hogy tud így marad Tobi. Tobinak be kell lassan raknia valami megőrzőbe, hogy ne keljen mindig megmentenie ikszdé főleg, hogy már Karin se tudja harc közben gyógyítani a Taka másik fele meg szamuráj kézen van.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7430 Dátum: 11 jún 08, 14:47:38 »

Sasuke chakráját még Karin feltöltötte elvileg - mondjuk azóta Kakashival eljátszadozott egy kicsit.
Remélem tűrhető rész lesz a következő.
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #7431 Dátum: 11 jún 08, 15:34:24 »


sasuke sharingan nélkül keveset ér , akkor már sakura is jobb harcos

Ezt ugye csak viccnek szántad?  Sír Igen tudom, hogy annak... ez a kijelentés kicsikét elhamarkodott. Szöcske félvakon, erősen csökkent chakra állapottal felvértezve is megfojtogatta Sakurát, nem kell a csajhoz sok tudomány.

Ezek után nem ártana, ha Sakuránál harangoznának és kicsit megvilágosodna. Várom a pillanatot!
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7432 Dátum: 11 jún 08, 21:36:13 »

Örülök, hogy végre Sasukén is látszanak a vakulás veszélyeinek jelei. Orrba-szájba használja az MS-t és semmi (ellen)hatás. Itachi "megbecsülte" a sajátját, Sasuke meg folyton nyomatja, de végre ő is vakul  Nevet

[Amúgy nem utálom Sasuket  Pirul]
Naplózva

....................................................................................................................
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7433 Dátum: 11 jún 09, 09:07:01 »

A "csajhoz nem kell sok tudomány" kijelentés is kicsit erős, Sakura nem is akarta nagyon bántani Sasuke-t. Azért, amitSasori ellen művelt az előtt le a kalappal, ha mondjuk Sasuke nem lenne számára ismerős, elkenhetné. Mondjuk kíváncsi lennék, hogy a Tsunade-pofon kezdene-e valamit az első fokú (értsd csontváz) Susanooval? Mert akkor talán meglephetné Szöcskét és már előnnyel indulhat. (de mint írtam, nem akarja bántani, csak azt hitte.... buta.)
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7434 Dátum: 11 jún 09, 10:26:18 »

A "csajhoz nem kell sok tudomány" kijelentés is kicsit erős, Sakura nem is akarta nagyon bántani Sasuke-t. ...

Akkor a kunai csak dísznek volt a kezében? Az volt a "célja", hogy "bántsa", de nem tudta rávenni magát. Szerintem inkább így a pontosabb. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #7435 Dátum: 11 jún 09, 12:33:43 »

Szerintem megölte volna. Csak gyorsan jött az erősítés. 
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #7436 Dátum: 11 jún 09, 14:29:18 »

Hát, (háttal nem kezdünk mondatot), nem sok újat mondtak ebben a részben sem.
Az egyetlen jó rész a kis Taijutsu, Kakashi és Sóska között volt. A többi flashback, és még több Emotional duma.
Hmm, pedig vártam volna egy jó kis Sóska Vs kakashi harcot.

Ejnye:D
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7437 Dátum: 11 jún 09, 14:48:46 »

Nah megnézem a részt .Ez egy picit jobban tetszett mint az előző  Mosolyog.
A grafika elég szép volt szerintem, nem igazán tudok hol bekeötni.Talán annyi, hogy Naruto fejét néhány helyen számomra elég furán rajzolták meg , de el lehet nézni.
Nem volt az a pörgős epizód , de nem is vártam hogy a mangától eltérően Naruto vs Sasuke harcokat teszenk bele. Azon a kis taijutsu harcon is meglepődtem , de az jó lett ,bár csak 1 percig tartott.
Am egy kérdés a fordítókhoz!
Itt az animében Naruto azt mondja : Amit te csinálsz az...... érthetetlen.
Míg a mangában Naruto pont az elenkezőjét mondja: Megértem miért csinálod.
Akk most melyik a pontos fordítás?  Nevet Csak észrevettem ,és gondoltam szólok de gondolom az animében előfordul néha ilyen eltérés.
Összegségében a rész tetszett, bár ebben is volt flashback,de valamiért ez most türhetőbbnek tünt. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 09, 14:52:09 írta mateee-kun » Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7438 Dátum: 11 jún 09, 14:49:48 »

hát igen egy sasuke vs kakashoz kellene egy-két rész de ebben csak 5 perc volt sajna Szomorú
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7439 Dátum: 11 jún 09, 15:22:44 »

A rész elején lévő visszaemlékezéseket ki lehetett volna hagyni és akkor több idő jutna erre a Naruto-Sasuke monológra. De így se volt rossz. Csak rövid. Jó lenne mostanában egy dupla epizód.
Az egyetlen ami nekem fura volt, hogy amikor Kakashi és Sasuke leugrott a hídról és leérkeztek a vízre, az épp hogy fodrozódott. Azért egy olyan ugrás hullámokat is kelt(hetne). De ez legyen a legnagyobb gond  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!