24 máj 15, 06:10:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554159 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7395 Dátum: 11 jún 02, 13:49:14 »

Hát ez a rész... tetszett is meg nem is. smirksweat
Voltak hibák és a grafika sem az a csodaszép, de nézhető volt.
Véleményem szerint Sasuke nevetése és viselkedése nagyon jól lett megcsinállva,hozta a hangulatot, nekem tetszett.A Sakurás momentum is megfelelő volt,mangában is így képzeltem el.A Kakashi féle flashback meg még jó is volt az elején :)Egyszóval az eleje elég bejövős volt.
Ami szúrta szememet ott az Kakashi megjelenése volt .Akárcsak a Raikageék belépésekor, itt sem lett megcsinálva
olyan jól a jelenet, bár ez azért pár fokkal jobb volt annál.A mangekyou sziném én is felháborodtam.NE már , ezekre a kis dolgokra sem figyelnek? >.<#
Nah a susanoo csontvázként fura volt, nyíllal szép,páncélal meg ronda Nevet.Nekem nem jött be ez a végső alak, mármint az ahogy megrajzolták.Kakashi fura "lépkedése" meg komédiába illő volt.
Szóval egy olyan közepes epizód volt számomra, ha pontozni kéne: 10/6, eseteleg 7.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 02, 13:53:44 írta mateee-kun » Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #7396 Dátum: 11 jún 02, 14:02:15 »

Nem tudom, ha nem nézem a sok flashbacket, egész jó rész volt, Sasuke őrület tovább fokozódik, idegesítő nevetés: on
Jó volt.
Bár számomra mangában sokkal feelingesebb volt Naruto belépője
(nem, nem azért mert itt már tudtam mi lesz és nem ért meglepetésként, egyszerűen itt nem jött át)
Nade legalább most haladtunk egy kicsit Mosolyog
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7397 Dátum: 11 jún 02, 14:11:44 »

Kakashi Mangekyoujával 1 baj volt, azon túl, hogy el lett kapkodva a megrajzolása, mégpedig az, hogy fordítva voltak rajta a szinek. A fekete alapon vörös mangekyou Sasuke jellegzetessége, Kakashié vörös alapon fekete.
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7398 Dátum: 11 jún 02, 14:18:53 »

Tényleg megcserélték a színeket.. bár elsőre észre sem vettem, csak annyit hogy valami apróság nem stimmel.

Viszont belegondolva szánalmas, hogy ilyen egyszerű dolgokat is képesek elrontani.
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #7399 Dátum: 11 jún 02, 14:39:10 »

Összességében tetszett a rész, ennyi a maximális flashback amit el tudok viselni egy részben, de jó lenne ha a jövő heti részt nem szakítanák meg pl. a Végzet Völgyére visszaemlékezéssel, mert akkor ordítani fogok. Azt a részt a Narutot nézők kb. 90%-a szó szerint idézheti már lassan T__T
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #7400 Dátum: 11 jún 02, 15:26:06 »

Nah legalább már nem a rész 90%-a volt flashback , hanem csak a fele xD.
A megvakult Sasuke szemeit jól rajzolták le szerintem, Kakashiét azonban elég gyatrán.
Ez a rész már nézhető volt és megérdemel egy 3/5-öt.
Csak minek kellett 66odjára is berakni Sasuke távozása Konohából Flashbacket , én kívülről tudom a szöveget , olyan uncsi már -.-'
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 02, 15:27:49 írta Csabi28 » Naplózva

Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #7401 Dátum: 11 jún 02, 15:28:47 »

Most, hogy megnéztem az animét felszakadtak a régi sebek... Az istenért nem tudott már pár pillanatot késni Kakashi, de az hagyján, hogy ő, de még Naruto sem!!! Sír Újabb gyásznap a számomra.

« Utoljára szerkesztve: 11 jún 02, 19:43:15 írta Norgreid » Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7402 Dátum: 11 jún 02, 16:34:47 »

Na végre egy normális rész, ezek a vissza emlékezős részek olyan hosszúnak tűntek, most meg hogy történt is valami olyan hamar elment  Szomorú
Nekem tetszett ez az epizód, de lehet csak előzőkhöz viszonyítva mondom  Gondolkozik
Kakashi Mangekyouját én se vettem egyből észre, de valami tényleg fura volt benne. Amikor "részegen" elkezdett futni Sakurához, az inkább táncnak tűnt (hasonlítani fog a szalagtűzős táncom egyik lépésére  Nevet)!
Ami Sasukét illeti, most már egyértelműen ki lehet jelenteni, hogy megőrült, azt a nevetést nagyon eltalálták.
Naplózva

....................................................................................................................
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #7403 Dátum: 11 jún 02, 18:33:04 »

őszintén szólva nem tom h ez most egy jó, agy egy rossz rész volt Gondolkozik
ezektől a flashblackektől már kezdek kikészülni Kiüt
amúgy a többi jó vóót...(kivéve Kakashi szemét), csak az a baj, h már megint alig haladtunk vmit a történetben Neeem
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7404 Dátum: 11 jún 02, 20:13:55 »

Most már szugerálom, bebeszélem magamnak, hogy szép a rajzolás, nem is baj, hogy nincs árnyékolás, szép a grafika...

Nem még véletlenül se rontják el a flashbackek újrarajzolását, kell ez a sok visszaemlékezés, mert különben még élvezném is . Felakaszt
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7405 Dátum: 11 jún 02, 21:54:16 »

Kakashi Sharinganjának megrajzolásáért minimum életfogytiglant adnék. Szinte kiveri az ember szemét....
Sasuke hozta a formáját, de az a bedöglött Susanoo eléggé ciki volt, Mint egy fűnyíró, ami megadta magát. Végtelenül megkönnyebbültem, hogy ca 5+3 részen keresztül folyamatos Amaterasu sortűz és Susanoo végelges formája mellet végre jelentkeztek a Mangekyou kellemetlen mellékhatásai. Sasuke eléggé gyatrán lát már, ha jól emlékszem Itachi évek múlva járt csak hasonlóan. Ő azért nem tette tönkre a szemét egy csata alatt. Eléggé ramaty állapotban volt már az ő látása is a végső harcban. Sakura nekem a Sasori elleni harc óta igencsak szimpatikus, az az egyik kedvenc harcom. Most, hogy kb 10 részen keresztül magyarázta, hogy ő majd végez Sasukeval, már tényleg kezdtem elhinni, hogy megteszi, vagy legalább a szándék meglesz benne. Óriásit csalódtam.
"A Sharingan az Uchihák szimbóluma"... pfff... hogy magyarázza. Csak én éreztem magamat kellemetlenül ennél a gyerekes hisztis mondatnál?
Azt hittem azért nagyobbat néz, hogy Kakashinak is Mangekyou-ja van, esetleg rákérdez, hogy ugyan miért, vagy valami. Ehhez képest élből levágta, hogy képes elnyelni dolgokat, pedig lehetne neki is akár olyan, mint Madara képessége, hogy csak átengedi magán a dolgokat. Ez nem világos hogy esett le neki, hiszen kb 10 méter magas füst is volt.
Viszont az, hogy Kakashi nem szippantotta be Szöszkét, mikor a szemei miatt nyöszörgött örök rejtély. Minden bizonnyal túl hamar vége lett volna a sztorinak.
Viszont az utolsó képkockákban (meg az előzetesben is) Sasuke megdöbbentően hasonlít Madarára. Nem vonok le következtetéseket, csak megjegyzem, hogy hasonló fej, arc és hajelrendezése van neki is.
Narutonak pedig egy jó tanács. Ha legközelebb meg akarsz valakit menteni, okosabb 2 klónnal indítani. Míg az eredeti ugrik a csajért, a másik kettő megmutatja Sasukenak mi is az a Rasenrengan.  Leüt
Ja és a rész jó volt (kivéve a flashback, höhö).
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #7406 Dátum: 11 jún 02, 22:30:22 »

Sand!
nem vagyok egy nagy Sasuke fan, de védelmére szóljon amellett, hogy túl hamar vége lenne a sztorinak, hogy Kakashi valszeg nem tudja túl sokszor egymás után ellövöldözni az MS képességét, és Naruto nem úgy néz ki, mint aki Sasuke-nak meg akarja mutatni mi is az a rassengan  Ohh My God de kiderül a köv. részben!
Naplózva

Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #7407 Dátum: 11 jún 03, 08:23:55 »

Kakashi Mangekyoujával 1 baj volt, azon túl, hogy el lett kapkodva a megrajzolása, mégpedig az, hogy fordítva voltak rajta a szinek. A fekete alapon vörös mangekyou Sasuke jellegzetessége, Kakashié vörös alapon fekete.

kicsit kötekedésképpen, de ezt a fekete-fehér manga alapján tudud?Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7408 Dátum: 11 jún 03, 08:30:54 »

Hát Sasuke nagyon jó úton halad ahhoz, hogy Tobi nyomdokaiba lépjen és ő legyen a fő gonosz helyettese. Már az ördögi kacaj is meg van. Bár még egy ilyen csata és beszerezhet egy vakvezető kutyát. Sakura is nagyon jó úton megy, hogy ő legyen Orihime. ikszdé Mingig csak útba van és meg kell menteni és lassan már csak gyógyításra lesz jó. Bár még abban előtte van, hogy ő két nevet mondogat egyfolytában Sauke és Naruto. El kellene őt küldeni gyakorolni még + 3 évre hátha azután hasznosabb lesz. Mosolyog Naruto meg nem Senin módban ment feléljük ? Vagy elment az energiája a futásra ?  Kakashi tényleg el tudta volna küldeni Sasukét egy másik dimenzióba mert amikor Peinnek harcolt fáradtan is tudott még egyet lőni. Grafikailag nem volt rossz a rész, jó pár részenként becsúszik egy ilyen baki mint Kakashi szeme de annyira nem gáz. De most már elég a Flashbackekből már az egész tömör sztorit bemutatták ebben a 3 részben.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7409 Dátum: 11 jún 03, 08:48:49 »

Kakashi megpróbált a lelkére beszélni, szerintem (egyenlőre) nem akarja beszippantani. De jah, még 1 MS-t tudna használni mondhatni gond nélkül. Bár ő még is csak Kakashi, nem olyan gyökér mint Sasuke, aki helyből látástól vakulásig használja  ikszdé Amúgy ebből a szempontból túltesz még Naruto-n is: amikor legelőször kifejlesztette a Rasen Shuriken-t ő is tapasztalta a negatív hatásokat, mondták is neki, hogy ez nem jó. De ez a Sasuke.. ha azt mondod neki vigyázz kutyaszar direkt belelép  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!