24 máj 15, 23:00:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 490 491 [492] 493 494 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554732 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
mr.busta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #7365 Dátum: 11 máj 26, 16:17:33 »

Ero-sennint jó volt látni:)
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #7366 Dátum: 11 máj 26, 16:29:06 »

Nem gondoltam volna, de eljutottam odáig, hogy kezd untatni az anime.. amikor halad normálisan a sztori, akkor teljesen jó, de az, hogy minden 10-15. részben lenyomják a torkunkon a jajjSasukemegmentelekmertmegakarlakmenteni szöveget kezd nagyon unalmas lenni. Nem vagyunk hülyék, felfogtuk, meg akarod menteni, fantasztikus, várjuk, nem fogod megmenteni azzal, hogy beszélsz. Aki a régi Narutot akarja nézni, az előkeresi szépen a dvd-it, és megnézi azt a részt, amelyiket szeretné, nem kell mindig azokat lenyomni a torkunkon. Az Itachi vs. 3 ismeretlen Uchiha visszaemlékezés volt már legalább ötször, a Naruto + bármelyik Sasuke, Sakura + bármelyik Sasuke visszaemlékezés meg már megszámlálhatatlanszor.
Értem én, húzni akarják az időt, nehogy túl gyorsan érjék be a mangát, de az, hogy egy rész olyan 4 perc haladás + 16 perc visszaemlékezés ez marha unalmas és idegesítő.
Na ezt most jólesett kiadni ^.^
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #7367 Dátum: 11 máj 26, 16:41:54 »

Borzalmas volt ez a rész is, első 7 perc kuka úgy ahogy volt. szerintem nem volt több mint 6-7 perc, ami vitte előre a cselekményt. De ha következő hét is ilyen kurta lesz, nekimegyek az első fának, ami szembe jön velem... Kövi részben még mindíg szaladni fog Naruto?
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7368 Dátum: 11 máj 26, 17:03:13 »

Nem ez flashback.  Filler az más.

Mangában nem szereplő mozzanatokkal rakták tele, ami miatt semmit nem haladt az esemény --> kitöltötték - "telefillerezték" flashbackekkel --> fillerrel van tele.

Az egy teljesen más kérdés, hogy ezeket a jeleneteket már vagy 20 milliószor láttuk, de úgy tűnik, hogy ez sem volt még elég.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7369 Dátum: 11 máj 26, 18:05:04 »

Megpróbálom tömören egy mondatban összefoglalni: Az egész részben az előzetes tetszett.

Oké, Sakura odarongyolt Sasukehoz, láttunk 15 percnyi flashbacket. Most Naruto futott 15 percet és ott is flashbackek. Jövő héten Kakashin a sor? Hogy ő milyen béna sensei volt? (ami persze nem igaz, hajrá Kakashi!)
Sasuke komolyan rátámad Sakurára? Chidorit használni egy régi barát ellen? Édes fiam, a Magekyou már így is a szemedben, hagyd már ezt a szánalmas hisztit.
Kakashi belépője nagyon jóra sikeredett, szerintem iszonyat jól megvolt csinálva. Komolyan a 20 percből ez votl az egyetlen élvezhető momentum.
Ahogy azt már az előző héten is és írtam és ahogy fentebb Dant-C is megfogalmazta, a flashbackekben a rajzolás messze elmaradt a régi részekétől. (főleg, hogy Sasuke 3-as Sharinganja se egészen lett olyan "arányos BMW jel", mint anno)

Szóval összefoglalva, jövő héten Kakashi fog sírni, hogy miylen rossz sensei volt, aztán az utolsó 2 percben megmenti Sakurát. Az azutáni részben pedig Yamato fog nyöszörögni, hogyan verhette át egy Kage bunshin Nevet Elmennek így szépen lassan a részek, mondjuk az érdekelne eközben mennyit haladtunk a mangához képest. 3-4 képkockát?
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #7370 Dátum: 11 máj 26, 19:12:49 »

Tök jó figyelni az összképet.

Minden 10. rész szinte tele van vagy Flashbackel, vagy Fillerrel.
Mindenki elmondja, hogy szerinte ez mennyire nem frankó.
Aztán még elmondják párszor, hogy még két ilyen rész és...

Utána ugyan úgy nézi tovább az ember, mert nem tehet ellene semmit.
Ezek a részek ilyen sz4rok. Tudjuk jól.
A felismételgetése nem visz előrébb, csupán a trágyát halmozzátok...

Speckó nekem is sok a flashback, de semmiért nem cserélném el a CSÜTÖRTÖK/Naruto adagomat.
Valahol itt kezdődik...
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7371 Dátum: 11 máj 26, 19:21:18 »

Mindenki csak a saját véleményét fejti ki a topicon belül. És ez valamikor megoszlik, valamikor viszont szinte teljesen egyhangú. Jelen helyzetben az utóbbi lépett életbe.^^
És ha egyszer a demokrácia lép életbe.. xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #7372 Dátum: 11 máj 26, 19:46:35 »

Hát ebből a részből max csak azt az 5percet lehet értékelni, mivel a többit csak összevágdosták.
Az új animációs supervisor , se volt valami nagy szám , 2/5-öt adnék a munkájára , mivel eléggé máshogy nézett ki minden karakter , de mivel új ezt még megbocsájtjuk , majd belejön Nevet
A részről csak annyit hogy nem lenne baj , hogy igy tele flashbackezik , mert ilyen rész is kell ( nem mintha eddig nem lett volna párezer) , de legalább sorrendbe adnák le a jeleneteket könyörgöm! Sakuránál még ugy is volt , de itt...
Meg kell említenem , hogy a flashbackben Orochimaru búvóhelyénél Sasuke felsője megint fehér lett, miközben az elöző részben még kék volt xD.
A részre 1/5-nél sajnos nem tudok jobbat adni, az ilyenekkel érték el nálam , hogy hatalmasat esett a toplistámban az anime.

És de tudtam hogy a kövi részben Kakashi fog nosztalgiázni xD . ott is 1 hasonló 5perces haladás és 15 perces flashbackre számíthatunk , jaj de szupi!
"Az azutáni részben pedig Yamato fog nyöszörögni, hogyan verhette át egy Kage bunshin Nevet"-Sand ezen jót röhögtem xD
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 26, 19:47:55 írta Csabi28 » Naplózva

Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #7373 Dátum: 11 máj 26, 19:59:10 »

Nagyszerű! Megint egy olyan rész, aminek a háromnegyedét már hatvanszor láttam(láttuk):)Most ezt meddig akarják játszani?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7374 Dátum: 11 máj 26, 20:11:31 »

Meg kell említenem , hogy a flashbackben Orochimaru búvóhelyénél Sasuke felsője megint fehér lett, miközben az elöző részben még kék volt xD.

http://kepfeltoltes.hu/110526/Sz_rke_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ezt inkább szürkének nevezném, mint kéknek. A gatyája, na az kék. Mosolyog

Egyébként pont olyan színű lett, amilyen a jelenlegi felsője. Valószínűleg ez kavart be a készítőknek.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7375 Dátum: 11 máj 26, 20:51:05 »

hmmm...hmmm...fmmm...
...ez a rész...
....rossz vo...
nem!
...Ez a rész nem volt rész.

A fleshbeckek úrajzólásával kapcsolatban se tudnak nagyin dönteni, hogy újrarajzolják e őket, vagy ne. Mert elég érdekes volt ebben és az előző részben is, hogy némely jelenetenként egy-egy szereplő 10 másodpercen belül 30 (jól elkülöníthető) rajzstílussal volt megalkotva.

Erős a gyanúm, hogy lesz még itt flashbeck Sasuke részéről is, s az elmúlt két epizód szereplő is repetázni fognak (s nem csupán az esetleges mangabéli flashbeckre gondolok)

Az új animációs supervisor
inkább szupervigyor
Naplózva

Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #7376 Dátum: 11 máj 26, 21:08:29 »

Hát körülbelül most hogy végigmentek Sakurán és Narutón, most kakashi kerül a porondra, de ha Sasuke-nál is flashbackelnek akkor kihülök Nevet
Nála épp nem kéne semmi flashback Nevet
A rész grafja se tetszett, Dani említette Sasuke harmadik pontjának kijövetelét a sharinganján, na az spec nekem is az egyik kedvenc jelenetem volt, a sima Narutóban nagyon jól megvolt rajzolva, de itt... A rész nálam is 1/5
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7377 Dátum: 11 máj 26, 23:42:07 »

Najó de most komolyan mi van itt? Aki nézi a Narutot az már lassan úgy is tudja kb fejből már a szövegeket is a fontosabb flashback jelenetekhez, nem is beszélve arról, hogy Pein után már szerintem mindenki megkapta a Flashback dózisát, erre most megint kezdik. Most komolyan minek ez? Kb ha kiírnák csak, hogy "Sasuke vs Naruto flashback" a képernyőre az is elég lenne mindenki tudná, hogy mivan, ráadásul nem is indokolt a dolog, mert a manga olyan szinten előrébb van, hogy semmi szükség ilyen töltelékrészekre. Ennél még az is jobb lenne, ha csak 2 hetente jönne ki rész ha már mindenképp húzni akarják az időt.
Naplózva

USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7378 Dátum: 11 máj 28, 10:49:30 »

nem azért de.. én majdnem bealuttam miközben néztem de most komolyan..szerintem semmi értelme nem volt ennek a résznek...remélem a jövőheti sokkal job lesz :S
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7379 Dátum: 11 máj 28, 15:34:26 »

Piszkosul különböznek a rajzstílusok a Narutoban. A többi animénél is mindig váltogatják az animátorokat? Vagy van, ahol ugyanaz az 1-2 csapat csinálja végig? Én nem tudom mióta vége van az utolsó nagy fillerblokknak azóta még nem nagyon volt olyan rész amitől úgy hűűű de hanyattvágtam volna magam. Persze lehet, hogy ez azért van, mert a fórumon megtanultam egyfajta kritikai szemléletet és kiszúrom a bakikat, de akkor is...
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Oldalak: 1 ... 490 491 [492] 493 494 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!