24 máj 15, 14:54:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 489 490 [491] 492 493 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554370 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7350 Dátum: 11 máj 22, 09:11:47 »

Gai vitte a pálmát. Az a jelenet nagyon ott volt.

Mi a rosszabb? Filler vagy hogy minden rész tele van flashback-el? Mert most ugye ezek közül kell választani.. Az a 2 perc amiben haladt a story.. előkészítették a kövi részt.

De Danzou-ban hatalmasat csalódtam. Ő, aki annyira hirdette, hogy Konoha ereje ne kerülhessen idegen kézbe.. ŐŐŐŐŐ adja oda Shisui szemét.. komolyan, én úgy csináltam volna meg azt a pecsételő jutsu-t, hogy a meglévő sharinganokat is tönkre teszi. De nem.. Madara megkapta.

Kmmmmm azért majd nézd meg a többi részt is  Ördögi
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #7351 Dátum: 11 máj 22, 11:03:44 »

A filler egy fokkal jobb, legalább akkor olyat mutatnak, amit még nem láttunk  Pojén
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7352 Dátum: 11 máj 22, 11:48:23 »

ne! nelegyen filler mert e a fillerek többsége unalmas vagy hülyeség...de olyan gai képek se legyenek mint a mostani rész végén xDDD
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #7353 Dátum: 11 máj 22, 13:46:32 »

Hát igen Narutoban a legsz#rabbak a fillerek , de úgyis lessz megint hamarosan :'( :S
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7354 Dátum: 11 máj 22, 13:50:39 »

Bleacben jó viszont a filler:)
Narutoban tényleg nem jó, de ez azért van mert Naruto nem harcokról szol.
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7355 Dátum: 11 máj 22, 17:28:46 »

Nem látjátok a fától az erdőt. A Narutos fillerek azért rosszak, mert epizódfillerek=1részesek a történetek. Lássuk csak OP és ED nélkül van 20 perc játékidő és ebből a legutóbbi nagy fillérévad alatt lehúztak 5 percet amíg bevezették a visszaemlékezéseket. Eleve képtelenség 15 perc alatt tetszetős cselekményt összerakni, de próbáljuk meg: 5 perc amíg bemutatok valami bonyodalmat, 5 perc harc vagy megoldás kinek, hogy tetszik és a végén 5 perc húh de jó, hogy nem haltunk meg időszak.

Ezzel szemben a Bleac fillerévadok összefüggnek, 20 rész összefüggő tömör harc logikailag is összekötve.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 22, 17:31:10 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #7356 Dátum: 11 máj 22, 19:18:29 »

Nem látjátok a fától az erdőt. A Narutos fillerek azért rosszak, mert epizódfillerek=1részesek a történetek. Lássuk csak OP és ED nélkül van 20 perc játékidő és ebből a legutóbbi nagy fillérévad alatt lehúztak 5 percet amíg bevezették a visszaemlékezéseket. Eleve képtelenség 15 perc alatt tetszetős cselekményt összerakni, de próbáljuk meg: 5 perc amíg bemutatok valami bonyodalmat, 5 perc harc vagy megoldás kinek, hogy tetszik és a végén 5 perc húh de jó, hogy nem haltunk meg időszak.

Ezzel szemben a Bleac fillerévadok összefüggnek, 20 rész összefüggő tömör harc logikailag is összekötve.

Narutoban is vannak összefüggő fillerblokkok és általában hihetetlenmód sz@rok.Míg az utóbbi flashbackes fillerblokk kifejezetten élvezhető volt.
/megbukott elmélet
Naplózva

Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7357 Dátum: 11 máj 22, 19:22:33 »

Összefüggő fillerblokk a Narutoban pl: a Yuukimaru-s részek vagy akár az Idates kaland. Nekem mindkettő kifejezetten tetszett. Elfogadom a véleményed, hogy neked tetszettek a visszaemlékezős részek, de én akkor is majd elhánytam tőle magam amikor láttam. Lehánylak
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 22, 19:27:37 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7358 Dátum: 11 máj 23, 06:33:38 »

Moderátor:
A fillereknek van saját témája: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=275.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7359 Dátum: 11 máj 26, 12:30:41 »

Nah ez a rész olyan mint a előző rész kb csak picit jobb Ördögi  Végül is ilyen is kell még indig jobb mint egy filler.
Jövőheti is hasonló lesz szerintem.

Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #7360 Dátum: 11 máj 26, 12:59:11 »

Szégyelje magát aki ezeket leokézza .  Leüt
Miért most fillerezni ?  amikor 5-10 részen belül lehetne normálisan is.
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #7361 Dátum: 11 máj 26, 14:17:07 »

1 perc alatt végigpörgettem az egész részt... Szomorú
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7362 Dátum: 11 máj 26, 14:29:22 »

Azért f*sza, hogy 2 hete nem lehet élvezni a Shippuudent.
Hatalmas megdöbbenésemre egész jól összeütötték az -általam iszonyatosan várt- Danzou vs Sasuke harcot. Erre most meg hetente 5 percet halad előre a cselekmény...
A maradék negyed óra pedig flashback-ekből áll. Ami még annyira nem is lenne probléma, ha igényesen adagolnák. De neem.
Azok a jelenetek, amik korábban szépen voltak kivitelezve, azokat újrarajzolták. Természetesen mérföldekkel gagyibban. (Pl.: Sasuke Sharinganjának 3. pöttyének felbukkanása régen az egyik kedvenc jelenetem volt. Erre most meg újrarajzolják..)
Amik pedig korábban is trágya módon voltak elkészítve, mint például Itachi rongyszerű lebegése, azokat meg peeersze, hogy újra felhasználják.

Ahogy nézem, jövő héten legalább már Kakashi is megjelenik. Bár az animáció nem túl kecsegtető.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7363 Dátum: 11 máj 26, 16:06:06 »

Nem fogok spoilerezni, de azt hittem pár részen belül, jön egy olyan momentum, amit nagyon vártam mangában. Igaz, op-ben már ellőtték a spoilerrel, de azért vártam. És erre kb semmit nem halad a sztori?
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7364 Dátum: 11 máj 26, 16:17:24 »

Nekem ez a rész tetszett. Egész jó lett, nem olyan mint az előző ahol csak Sakura folytonos bömbölését hallhattuk. Ez jó volt, sok sok részből foglalta össze a dolgokat. De szerintem egy ilyenre is már szükség volt, hogy láthassuk Naruto hogyan változik meg és az új hozzáállását Sasuke-hoz. Persze, ezeket már láttuk és tudtuk, de azért egész jó volt így összevágva látni a fontos pillanatokat. Szerintem jó volt a hangulata, sokkal jobb mint az előzőnek.

Kövi részben talán jobban fog haladni a story. Bár arra nagyon kíváncsi leszek, hogy Naruto-Sasuke-Itachi hármas hogyan és mikor jön elő. Már kb 2 éve várom azt a jelenetet, de szerintem még mindig nem időszerű. De akkor is nagyon várom Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 489 490 [491] 492 493 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!