24 máj 15, 13:36:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554349 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7320 Dátum: 11 máj 13, 20:42:03 »

Másfél karakter halálát mutatta be az epizód.
Minek kellett volna fiatalosnak lenni benne?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7321 Dátum: 11 máj 13, 22:29:05 »

A másfél az hogyan jött össze? Danzou halála, és karin is elég súlyos állapotba került, vagy pedig Danzou lett az 1/2-ed, a fél karja miatt, és a másik meg a Nidaime Hokage?
Na jó nem kötözködöm. xD

Aszem a rész, egész jó, habár két dolog nem tetszett az animációt illetőn az első Danzou "kardjának a hullámzása" kicsit zavart, az ismétlődő (kissé szaggatott) animáció, másik Sasuke firkáltfeje, majdnem olyan mintha simán csak kiscannelték volna a mangából és raktak rá egy rázkódás effektet, meg kiszínezték az egyik szemét pirosra (igazából ezt is megrajzolták)

Az utolsó flasbackről először azt hittem, hogy új ending. xD Az első instrumentál ami feltűnik a shippuuden kezdete óta Nevet
Mégha nem is lett Hokage utolsó dalával felért Hiruzenhez Mosolyog

(Tudom már volt, de kiderült meg van még a kép xD)
Végső búcsú gyanánt: Mosolyog (katt a képre)

Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7322 Dátum: 11 máj 13, 22:41:12 »

Hát Danzou meghalt, ő 1 darab halott. Plusz valaki brutálisan megsérült, de "még" nem halt meg, ergo ő egy fél. ikszdé
Viszont ezzel a magyarázattal most szépen veszélybe sodortad a fórum létemet.. smirksweat

Danzou kardja meg szerintem nagyon szépen kivitelezett lett.^^ Sokkal rosszabbra számítottam. Mégis jól visszaadták, hogy az bizony szél.
Sasuke arcát meg felesleges lett volna túlbonyolítani.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7323 Dátum: 11 máj 14, 00:09:37 »

nekem nagyon tetszett ez a rész főleg azért mert a visszaemlékezésben láthattam az egyik kedvencem a nidaimet:D
sarutobit felse ismertem olyan fiatalon...de x állú danzout egyből Ördögi
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #7324 Dátum: 11 máj 14, 13:35:21 »

OFF: Még a shippuden elején Tsunade és Shizune nézegettek egy konoha albumot a régmúltból.. és mikor a fiatalkori Danzouhoz értek hirtelen megváltozott az arckifejezésük, Shizune pedig elpirult  ikszdé
ON: Azért nem is olyan ronda fiatalon...
Egyébként volt egy Uchiha is a csapatukban, Kagami, de a nevét csak a mangában mondták.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 14, 13:37:44 írta Tsunade » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7325 Dátum: 11 máj 14, 16:01:22 »

Most összezavarodtam. Ha Shisui-t Danzou ölte meg hogyan lett Mangekyou-ja Itachinak? Vagy Danzou csak a halott Shisui szemeit "vette el"?

A Kakashi gaiden óta tudjuk, hogy a Mangekyou Sharingan aktiválásához nem szükséges végezned a legjobb barátoddal. Félre lett értelmezve. ...

Nem lett félreértelmezve. Ha úgy érzi, hogy miatta halt meg, vagy ő nem tette meg azért valamit, hogy megmentse, akkor az majd' olyan, mint ha ő maga végzett volna vele.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7326 Dátum: 11 máj 14, 16:02:48 »

Épp ezért is lehet, hogy tényleg nem Itachi ölte meg Shisuit.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7327 Dátum: 11 máj 14, 16:27:11 »

Hát Danzou meghalt, ő 1 darab halott.

Hát ez kész, ezen kacagtam... Dani ezt jól meg aszontad! Kiröhög
Én a részeket nézem mert már nincs jobb dolgom, mivel már olvastam mangába újjat nem mutat és hát az egész számomra pixel fos!
Annyira reméltem hogy attól a résztől kezdve mióta a kengyel futó gyalog kakuk pein megjelent nem lesznek érdekes grafikai megoldások mert ami az elött volt nekem tökéletesen megfelelt semmi elmosódott kép, hülye arcokat vágó bohócok, túl bonyolított jelenetek... ez lett azóta az egész naruto sorozat.. fölösleges flashbacket tesznek bele (most őszintén ki a jó isten érdekelt az a 45 - 60 másodpercnyi fos arról hogy leesik sasukénak hogy danzou jobb szeme az shisui szeme, értelme nem volt)!
Az elöző részekben amik továbbra is tetszenek az a hang és zene. Ami meg ebbe meglepett az Tobirama azaz II. Hokagénk hangja volt aki szerintem hangutánzó mert a hangja olyan mint peinnek volt!
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 14, 16:28:04 írta Morause » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7328 Dátum: 11 máj 14, 17:55:43 »

Igen, mivel a felnőtt Yahikónak és Tobiramánal ugyanaz a hangja: Horiuchi Kenyu. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #7329 Dátum: 11 máj 14, 20:46:07 »

Öszintén megmondom, határozottan meg voltam elégedve ezzel a résszel. Sokkal nézhetőbb volt, mint némelyik előző. Most nem néztem, hogy mikor is lesz már vége. Szóval akkor már tudnak valamit! kacsint
Danzou sosem volt kedvencem, de a rész végére megsajnáltam szerencsétlent.
Hát Danzou meghalt, ő 1 darab halott.
Ezen én is jót nevettem, be lett aranyozva a napom Pontosan
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7330 Dátum: 11 máj 14, 22:09:02 »

Én meg azon mulatok, hogy ti mulattok egy ilyen semmilyen mondaton ikszdé Aztán jön valaki, aki azon mulat, hogy én azon mulatok, hogy ti mulattok azon a mondaton aztán jön valaki, aki azon mulat, hogy valaki mulat azon, hogy én, hogy mulatok rajtatok, mert ti jól mulattok egy olyan mondaton és aztán jö valaki, aki...

A most következő részek piszok jók lesznek remélem sikerül nekik jól meganimálni. Pirul
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 14, 22:12:08 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Morause
Vendég
« Válasz #7331 Dátum: 11 máj 14, 23:39:13 »

Igaz a mondat tényleg semmit mondó... csak a megfogalmazása tetszett még pedig az a része hogy: "ő 1 darab halott." !!! De mind1 Kiröhög

ui.: ám Chakra amúgy tök mind1 csak azért mondtam mert itachi meg a yondaime hangján kivűl ez az ami még nagyon tetszik, igaz ott van jiraiya hangja is de többet nem sorolok fel... ezt is csak akkor szerettem mikor pein shinra tensei-t használt és ki is mondta!
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 15, 16:25:41 írta Morause » Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #7332 Dátum: 11 máj 15, 22:04:53 »

Hát Danzou meghalt, ő 1 darab halott.

Ezen én is betegre nevettem magam
Naplózva

Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #7333 Dátum: 11 máj 19, 13:51:09 »

A sok visszaemlékezéstől elvonatkoztatva ez egy teljesen jó rész volt szerintem.
Plusz jó pont hogy most a zenéket is teljesen jól vágták össze a jelenetekkel.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #7334 Dátum: 11 máj 19, 14:41:29 »

Na igen, de ilyen részeknél én pl mindig eltöprengek, hogy Sakura, vagy a Bleachből Inoue az idegesítőbb karakter Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!