24 máj 15, 12:31:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 485 486 [487] 488 489 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554315 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
DeX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 105


« Válasz #7290 Dátum: 11 máj 05, 21:22:27 »

Szerintem jól sikerült ez a rész,bár itachi megrajzolása nem épp a legjobnak nevezhető...az előzetest illetően eggyetértek az elöttem szólókkal mert télleg full spoiler,bár annak aki olvas mangát szerintem sok újat nem mutatott,aki meg nem olvas annak meg nem biztos hogy akkora spoiler Nevet Részemről ez a rész egy 7,5/10 értékelést kap.
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7291 Dátum: 11 máj 05, 22:31:24 »

De ki beszél itt a 2. hokagéról? Danzou karján az Elsőnek az arca van, hiszen ő használt mokutont.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #7292 Dátum: 11 máj 05, 23:37:08 »

igen ez így is van ,viszont ők a következő rész előzetesében lévő 2.hokagéről beszélnek és az valóban ő...
Tééényleg jó ,hogy mondod  épp említeni akartam ,hogy végre szem alakúak azok a szemek.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7293 Dátum: 11 máj 05, 23:43:19 »

Mielőtt széjjel fényeznénk ezeket a szemnek kinéző szemeket, vessünk egy pillantást az epizód 16:55-nél látható jelenetére.
Én ezeket inkább almának hívnám.. xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7294 Dátum: 11 máj 06, 15:17:34 »

Amúgy nagato nem volt annyira hullagyalázó, mert ha visszaemlékszel az eredeti akatsuki tagjait használja "bábként".
És nekem is tetszett a rész, csak elvesztette már az izgalmát, mivel olvasok mangát is, de ez van Nevet
Egy öt alát adnék rá.
Naplózva
Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #7295 Dátum: 11 máj 06, 19:23:11 »

Sasuke...egyre jobban utálom  Ördögi
Elmehetne táposnak valahova,lenne fix kis jövedelme el éldegélne belőle,csak menne már el  >.<#
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #7296 Dátum: 11 máj 06, 19:24:18 »

Hát nekem sem a kedvencem, de a Suusanoja nekem nagyon bejön Nevet Jó volt ez a harc, és még nincs vége Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7297 Dátum: 11 máj 06, 22:35:55 »

Tobinak a legjobb már csak egy adag patogatott kukorica kellene az ölébe és tényleg teljes lenne neki a mozi. Kúl Sasukénak annyira nem értem a lelki világát de a csatáit nagyon bírom. Sasukét mindig erősebbnek mutatják be valahogy, mikor az ellenfele gondolat menetét halhatjuk.

Gaki jó, hogy ellövöd a spoilereket az egyetlen spoiler mentes topicban... Itt sehogyse kéne ilyet irkálnod még ha át húzod, akkor se kérlek a jövőben tartózkodj ettől. Bár nekem is inkább a modikra kellene hagynom a moderálást. smirksweat
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7298 Dátum: 11 máj 06, 22:56:09 »

Csak szerintem lett volna jobb színe feketében,és csak szerintem nézett ki a narancssárgával röhejesen?  ikszdé

Mivel oroszlán teste, és tigris lábai vannak, pont feketén nézett volna ki hülyén. Ettől függetlenül egy hangyányival fakóbb árnyalattal tényleg jobban nézett volna ki.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Gaki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 24

Joghurtos nokedli egy koponyában :D


« Válasz #7299 Dátum: 11 máj 07, 20:46:40 »

OFF -Óh,nagyon sajnálom,többé nem fordul elő,remélem hogy megkapom a büntetést ,mert megérdemlem.  Szomorú - OFF end

 
Amúgy fellapoztam a mangát a mostani résznél,és ezt írják Danzou idézéséről,ha valakit érdekel :

"Baku:elefántfejű, oroszlántestű ,tehénfarkú , tigrislábú lény a japán és kínai mitológiából ,mely felfalja a rémálmokat. A történelem során ,a képüket vagy a "baku "szót a párnahuzatokra írták, hogy a  nyugodt alvást biztosítsák vele . Kishimoto M. Sensei viszont elefántormányos tapírfejjel ábrázolja, ráadásul  a "baku " tapírt is jelent. "

Így már megvilágosodott az agyam a narancssárga színnel kapcsolatban.   Mosolyog



Naplózva

"Ki vagy te, hogy bíráld az életet, amit élek? Nem vagyok tökéletes. Nem is azért élek, hogy azzá váljak, de mielőtt mutogatni kezdenél, győződj meg róla, hogy a te kezeid tiszták!"
/Bob Marley !
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #7300 Dátum: 11 máj 09, 20:00:26 »

Légyszi valaki PÜ-ben küldje már el,hogy honnan tudnám leszedni a Naruto Shipuuden-t 1-210-ig HD-ben...Köszi bow
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7301 Dátum: 11 máj 12, 13:16:54 »

Mai rész. Rajzolás elmegy közepes. Viszont jelenetek egész jók.  Danzo valóban csak Konohonát szerette volna irányítani és megvédeni. Csak módszerei voltak kicsit kemények.
Sasuke is megérhető, igaz öt csak egy ember érti meg....
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #7302 Dátum: 11 máj 12, 14:21:01 »

 Nah,nem is volt ez olyan rossz rész.Rajzolás néhol érdekes,de alapvetően tűrhető.A Donald Sasuke jelenet vicesen nézett ki,mint a mangában is.Nem tudom,hogy lehetett volna inkább libabőrösre csinálni mint nevetősre,de ez nemis az én dolgom kéne legyen.Mindegy.
Danzounak tetszett az elköszönése.Jó,hogy megszórták csöpp fillerrel a Hiruzenes jelenetet.
Sasuke lehetett volna kicsit menőbb a győzelemnél,nemcsak ilyen őrült,beképzelt p*csa.Viszont a "One down,brother" bejött >.<
Visszaemlékezés nem tetszett,de a pecsét egész jól sikerült >.>
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #7303 Dátum: 11 máj 12, 14:26:29 »

Légyszi valaki PÜ-ben küldje már el,hogy honnan tudnám leszedni a Naruto Shipuuden-t 1-210-ig HD-ben...Köszi bow
Shippuudent HD-ban csak az 50 valahanyadik résztől kezdte el leadni a TV Tokyo, ez viszont fent van az oldalon a letöltések menüpont alatt.
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7304 Dátum: 11 máj 12, 15:02:49 »

Jó volt  Nevet ! Viszont felhívnám a figyelmet arra, hogy attól a jelenttől kezdve, hogy Sasuke Karinon kersztül átszúrta Danzout hol be volt kapcsolva a bal szemében a mangekyou hol nem. Ez egy kicsit zavart.

Most összezavarodtam. Ha Shisui-t Danzou ölte meg hogyan lett Mangekyou-ja Itachinak? Vagy Danzou csak a halott Shisui szemeit "vette el"?
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Oldalak: 1 ... 485 486 [487] 488 489 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!