24 máj 15, 03:39:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 482 483 [484] 485 486 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554044 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #7245 Dátum: 11 ápr 28, 16:20:06 »

@ Feketefold:
1) Részben azért, részben mert az a karja többnyire lepecsételt állapotban van - betekerve és 3 fémlakat alatt. No napfény = sápadt szín.
2) Nem lát. (De amúgy vicces lenne...)
3) Ez spoiler lenne, nemsokára kiderül...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #7246 Dátum: 11 ápr 28, 16:46:53 »

Nekem tetszenek Danzou szél jutsui, szóval jó csata, és  még nincs vége Mosolyog bár én nem kedvelem sasuket, de ez a lila Susano bejön kacsint Itachi piros susanoja annyira nem fogott meg. nekem tetszett az a szeles shuriken, de sztem az nem volt benne a mangaban. Vagy igen?

Viszont sztem hülyén néz ki az a sok sharingan Danzou kezén, olyan nagyok és laposak. Nem olyanok mintha szemek lennének.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 28, 16:47:30 írta Domynyk » Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7247 Dátum: 11 ápr 28, 16:55:35 »

Szuper rész volt, bár ahogy elolvastam itt az előző commenteket, csodálkozva láttam, hogy ez bizony filler? Fel se tűnt, nagyon jó volt Mosolyog
Sasuke tényleg nem aprózza ez ezt a Susanoo és Amaterasu kombót, ha így folytatja, a harc után kb 3 évig aludni fog (arról nem is beszélve, hogy mennyi dolog történhet ezalatt a testében ^^)
Szóval akkor, ha jól számoltam, van összesen 8+1 szeme Danzonak (4-4 az alkarja alján és tetején +1 a jobb szemében), amiből Sasuke kisütött már 4-et. Ha a maradék 4 (vagy 5?) is kisül, akkor elvileg Hokage váltás lesz? Még mindig nem tudni miféle jutsu ez, Madara nem kommentálja a dolgot, de minden bizonnyal tudja. Genjutsu nem lehet, azt Karin kizárta, Uchiha Shisui szeme pedig, ha jól rémlik, mit mondtak a Kage találkozón, elmemanipulálásra jó, azt meg gondolom 2 emberre nem tudja szórni. Nem tudjuk még a jutsu mibenlétét, de a végét már igen Mosolyog (hacsak nincs a felkarján, a másik karján, a combján, a hátán meg úgy mindenhol Sharingan Mosolyog )
A vége pedig... hát komolyan, a világ legboldogabb embere lennék, ha Itachi bármilyen formában, önálló akarattal visszatérne. Két variációt tudok elképzelni a szituációra az előzetes tartalma alapján:
1. Ez egy genjutsu, amit Sasuke bocsátott Danzora (hallatszott a jó kis, "genjutsu bekapcs" hang) és amennyi a köv.rész tart.-ból kiderült, az összes szöveg, amit Danzo mondott egy nagyjából 3 perces párbeszéd lehet. Ezalatt simán észreveheti (hála a jobb szemévben lévő Sharingannak), hogy ez genjutsu, és csak addig mondja ezeket, amíg igaznak gondolja. Sasuke talán pszichológiai hadviselésnek szánta ezt az Itachi-dolgot.
2. Ez egy genjutsu, amit Itachi adott Sasukénak. El tudom képzelni, hogy amekkora zseni az az ember volt, felvértezte "sosem kapcsolok időben és mindent elhiszek" Sasuke-t egy genjutsuval arra az esetre, ha Danzo a sharingan-ját használni próbálná ellene (pl Shisui elmejutsuját, vagy egy sima genjutsut). Ez hasonló dolgo lenne, mint a Madara elleni Amaterasu-s merénylet.
Én bízom benne, hogy a második dolog lesz a nyerő, annyira szeretném látni, ahogy Sasuke csillogó szeme láttára Itachi összepakolná Danzo-t, de úgy ugazán, ahogy Sasuke ellen nem harcolt Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Zols
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #7248 Dátum: 11 ápr 28, 17:11:33 »

Ja hát az mondjuk szomorú hogy Itachit nem is láthattuk teljes erőbedobással harcolni...

A rész meg nem volt rossz, de szerintem nem kellett volna ez a rengeteg visszaemlékezés, főleg Itachi szövege a megjátszott jó testvérről.
Naplózva

Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7249 Dátum: 11 ápr 28, 17:11:56 »

Szuper rész volt, bár ahogy elolvastam itt az előző commenteket, csodálkozva láttam, hogy ez bizony filler? Fel se tűnt, nagyon jó volt Mosolyog [...]
A felesleges visszaemlékezős perceket kereszteltük el fillernek itt kicsit átértelmeztük. smirksweat
De azt leszámítva halálosan komoly manga részeket dolgozott fel ez az epizód.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 28, 17:14:16 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7250 Dátum: 11 ápr 28, 17:22:42 »

Sand, amúgy elég jók a tippjeid, de majd meglátod mi lesz Nevet
Amúgy szerintem a kicsit vérszegény rajzolás ellenére elég szépen nézett ki ez a rész, örömmel konstatáltam, hogy Danzou nem lett gyalogkakukk mint anno Pein de az már kevésbé tetszett, hogy kb Rasen-shurikenekkel dobálóztak (vagy legalábbis annak a kisöccsével). Az ilyen pörgőforgó szélshurikeneket hagyjuk csak meg Narutonak Nevet
Egyébként csak nekem lett szimpatikusabb Danzou? A mangában kicsit ridegebbnek éreztem a hozzáállását, lehet, hogy a seyou-ja ilyen profi de szerintem remekül átjöt a nézőpontja, és kicsit meg is szerettem a karakterét.

Amúgy aki kicsit tisztában van a Japán istenségek neveivel (és érti mire célzok) az kezdhet tippelgetni mi lesz a neve a következő rész címét adó "tiltott doujutsu"nak Nevet
BTW következő rész, az előzetes alapján elég szép lesz a kivitelezése, és Danzou extra szemei is szemszerűbbek lesznek.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 28, 17:24:41 írta Exkirion » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7251 Dátum: 11 ápr 28, 17:59:01 »

Szuper rész volt, bár ahogy elolvastam itt az előző commenteket, csodálkozva láttam, hogy ez bizony filler? Fel se tűnt, nagyon jó volt Mosolyog

Az egész epizód nem volt filler. Csupán csak Danzou szél elemmel megspékelt shurikenjeinek jelenete volt bónusz, minden más benne volt a mangában is. kacsint

BTW következő rész, az előzetes alapján elég szép lesz a kivitelezése, és Danzou extra szemei is szemszerűbbek lesznek.

Ezen vitatkozhatnánk. smirksweat Pölö Karin meglepődik, erre a haja égnek áll. Itachi Mangekyoujának animációjánál kimaradt egy-két fázisrajz. Plusz Sasukénak (nem csak az én véleményem szerint) SonGoku feje van. xD
És ez még csak az előzetes..
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7252 Dátum: 11 ápr 28, 18:33:50 »

Ezen vitatkozhatnánk. smirksweat Pölö Karin meglepődik, erre a haja égnek áll. Itachi Mangekyoujának animációjánál kimaradt egy-két fázisrajz. Plusz Sasukénak (nem csak az én véleményem szerint) SonGoku feje van. xD
És ez még csak az előzetes..

Inkább mintha a mozdulattól mozdulna a haja ahogy felkapja a fejét (bár tény, hogy rossz irányba), Igen Itachi sharinganját mondjuk nem néztem az elég vicces Nevet, de Sasuke fejével nincs bajom (nem is látszik az egész egyszerre 1x se a trailerben).

Talán a mostani rész meg a kövi keresztezése lenne a jó. Nem ilyen egyszínű rajzolás, de lehetőleg részletes. Nos mondjuk tény, hogy időre dolgoznak nem pedig előre megcsinálják aztán adják le, de azért picit zavaró, hogy 2 egymás utáni rész ennyire másmilyen.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7253 Dátum: 11 ápr 28, 19:19:59 »

Nos mondjuk tény, hogy időre dolgoznak nem pedig előre megcsinálják aztán adják le, de azért picit zavaró, hogy 2 egymás utáni rész ennyire másmilyen.

Pedig előre dolgoznak.^^
Szerinted egy hét alatt meg lehetne rajzolni egy komplett epizódot? Plusz még a szinkron és miegyéb nyalánkságok?
Nem hiába dolgoznak fél évvel előre.^^
Abban viszont egyetértek, hogy sokszor kifejezetten böszmén osztják ki a munkát a csapatok között.. Volt már rá példa, hogy az akcióban gazdag jelenetekre kiélezett csapatok kapták a leglaposabb, párbeszédben gazdag epizódokat. (Lásd: 82. epizód)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7254 Dátum: 11 ápr 28, 20:11:06 »

A Gai csapat ütött a végén ikszdé

Danzou karja tényleg bénán lett megycsinálva :S és tényleg gusztustalan DX  Lehánylak
végre Itachit újra láthattam Mosolyog Ita-Itaa Nevet am én talán észrevettem volna Danzou szemeit, ha Karin helyett én lettem volna ott  Gondolkozik mondjuk Danzou eléggé feltűnően "elénktárja a titkát" Pojén
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7255 Dátum: 11 ápr 28, 20:40:05 »

Én is sajnálom, hogy Itachi idő előtt távozott az élők sorából.

Sand: nagyon remélem, hogy a 2. Sasuke, aki helyből Susanoo-val indít.. esélytelennek tartom, hogy pusztán a bosszú kedvéért "visszahozná" a bátyját egy genjutsu-val. Itachi amúgy is odaadta neki az Amaterasu-t, Madara ellen. Felkészülve arra, hogy az csődöt mond, és feltehetőleg Danzou-t be akarja majd darálni, odaadta a Tsukiyomi-t is. Róla feltételezném, hogy erre is gondolt, és örülnék neki, ha visszatérne, még ha csak egy kicsit is.

Naruto nem volt semmi, de nagyon jól megcsinálták ahogy sokkot kapott. A visszaemlékezések is jól kihangsúlyozták.

A Danzou shuriken tetszett, ötletes. Hasonlít, elvégre szél elem, de nagyon ötletes. És még jól is nézett ki Mosolyog Néha az az érzésem, hogy Sasuke már szinte csak az erejére támaszkodik. Mint régen Naruto fejjel a falnak, teljes erővel. Most Naruto gondolkodik támadás előtt és okosan használja az erejét, Sasuke meg.. Susanoo, Amaterasu.. chidori már nem is menő..

Jó rész volt, nagyon.
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7256 Dátum: 11 ápr 28, 22:51:26 »

hatalmas egy rész volt...már alig várom a kövi részt.király a csata + még itachit is ujra láthatjuk egy idejig Mosolyog danzou meg egy ratyi...ott menőzik a semmire Nyelvesít
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7257 Dátum: 11 ápr 28, 23:19:19 »

Valóban teljesen elfogadható kezdése volt ez a csatának. Most először, kifejezetten tetszett, hogy fillereket tettek egy harcba. Danzou szél elemmel megspékelt shurikenjei tetszettek. :) Annak is örültem, hogy a sólymot itt nem találta el egyből az a vákuumél, mint a mangában, sőt, még segített is Sasukénak egy "hasztalan" Danzou-gyilokban. Mikor a Susanoo szétfröccsenti Danzout, oda több vért képzeltem volna el. Nem ismerem ezeket a cenzúra szabályokat, vagy mik azok, de akkor is széttrancsírozódott egy ember, valamivel több vérrel sokkal jobb lett volna a jelenet. Hatalmas plusz pont, ahogy meg lett csinálva a trancsírozós rész után, mikor Danzou megszólal. Ott nekem minden tökéletes volt. Sasuke meglepett pofája, Danzou hangja és mozdulatai...jó volt nagyon. :) Aztán a másik, szintén kissé véresebb jelenet, mikor Sasuke kettévágja Danzout. Ott is olyan hülyén vérzett, nem adta rendesen azt az érzést, hogy most vágtak ketté egy embert. Simán meg lehetett volna oldani jobban. :)
A flashbackek nyilván időhúzás miatt voltak, így ezektől eltekintve a rész nálam egy olyan 8,5-9/10.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7258 Dátum: 11 ápr 28, 23:35:36 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/477/13
A mangában sem találta el a Shinkuuha a pipit. Teljesen épp bőrrel megúszta a szitut.^^

danzou meg egy ratyi...ott menőzik a semmire Nyelvesít

Sasuke eddig négyszer ölte meg nem éppen kegyes módon, mégsem halt meg egyszer sem. Én ezt nem nevezném semminek...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7259 Dátum: 11 ápr 29, 04:34:36 »

Tényleg ugyan erős, és még csak a kövi részben jön a java Nevet
Amúgy Sasukénak jól csinálták meg a Susano'o-t, de a világítószemet csak nem hagyták el -.-"
Danzou az még jobb volt, mint mangában, nem tudom amúgy nagyon eldönteni, hogy ő jó-e, vagy nem elég érdekes karakter.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 482 483 [484] 485 486 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!