24 máj 15, 06:27:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 478 479 [480] 481 482 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554162 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #7185 Dátum: 11 ápr 08, 17:18:35 »

Nekem személy szerint az opening zenéje meg maga az op is nagyon tetszett, teljesen meg voltam vele elégedve Mosolyog
Az endingben meg a zene tetszett, a képi világa már nem annyira  Neeem
De ami az op meg ending között volt...enyhén lehánytam a monitort...Nem szeretem Sakurát, szal bocsika ha megbántok most valaki(ke)t, de ez annyira átlátszó duma...Így hazudni..Majd hogy Ő megmondja Narutónak az igazságot..hát megmondta,tényleg...De Naruto frankón leosztotta, nagyon helyes ^^
Szegény Kiba lábára meg milyet rátaposott, aztán meg szívességet kért...pofátlanság AZ megy...ikszdé
Na Sakura szapulásával ennek vége is  Ördögi
A Kisame - Hachibi harc érdekesnek ígérkezik, annak ellenére, hogy nem igazán kedvelem Bee karakterét, de hátha..megadom neki az esélyt Mosolyog
Naplózva
dracos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 22

Minden múlandó.


« Válasz #7186 Dátum: 11 ápr 08, 18:38:24 »

Pedig sztem Bee karaktere egész vicces xD engem totál lefáraszt annyira hülye Nevet persze jó értelemben Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7187 Dátum: 11 ápr 09, 11:45:23 »

A mangában minden érzés jobban ki volt fejezve. Így animében nekem is tiszta kamunak tűnt Sakura szövege, a mangában pedig tök őszintének. Nem rémlik, hogy mondta volna hogy kit szeret. Majd meglátjuk.
Nagyon szép volt végig a rajzolás. Tetszett. Pontosan
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #7188 Dátum: 11 ápr 09, 14:36:13 »

Mangába azért tűnt őszintébbnek mert amit az ember olvas, azt a saját ízlése szerint tudja befogadni, az animébe viszont már nem rajtunk múlik ez a dolog hanem a rajzoláson és a szinkronon Nevet
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
dracos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 22

Minden múlandó.


« Válasz #7189 Dátum: 11 ápr 09, 18:16:24 »

kérdés hogy azért csináltál anime-ben így hogy megtévesszenek minket, avagy mert tényleg kamu az egész hogy szereti Naruto-t hát majd kiderül idővel Nevet
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #7190 Dátum: 11 ápr 09, 19:31:24 »

Na végre megnéztem a mostani részt. Hát, nekem bejött Nevet A grafika nagyon tetszett, és csak ismételni tudom a többieket, hogy a Kisame harcnál a lassítások és a Kage-hólesiklás nagyon király volt Nevet
Amúgy feltűnt másnak is, hogy Sakura magas sarkú cipője telitalpas nyomot hagy a hóban? Nevet ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #7191 Dátum: 11 ápr 09, 19:43:27 »

Azért tűnt tiszta kamunak ,mivel tiszta kamu szöveget is dobott be...az ember nem a logika szerint irányítja az érzéseit ,ez nem így megy hogy ő bűnöző elhanyagol nem szeretem naruto itt van mindig őt szeretem ,sőt még inkább Sasukéhoz fog vonzódni.
Csak azért mondta amit ,hogy leállítsa Narutot ,ami nem sikerült neki mert Naruto már nem az a kis naív taknyos kölyök.
Naplózva
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #7192 Dátum: 11 ápr 09, 19:52:27 »

Amúgy feltűnt másnak is, hogy Sakura magas sarkú cipője telitalpas nyomot hagy a hóban? Nevet ikszdé
Biztos vastag a hóréteg.
Vagy pedig ideges volt, és egy kis chakrát is nyomott a talpába.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 09, 21:06:42 írta miki » Naplózva


hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #7193 Dátum: 11 ápr 09, 20:04:19 »

Szerintem abszolút nem kell elvetni ezt a sakura szerelmes dolgot, mert lehet h tényleg így érez, csak most nem az volt a lényeg, hogy mit érez hanem h minél hamarabb letálisa, szerintem azt most csak kishi tudja, hogy hogy is érez sakura.
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7194 Dátum: 11 ápr 10, 10:21:58 »

Tény hogy nem olyan volt, mint Hinata vallomása. Szerintem is kamu, viszont voltak benne pillanatok, amik nagyon őszintének tűntek. Főleg amikor Narutót dicséri és elismeri, azt szívből mondta. A többit fejből. Naruto is kiszúrta, hogy valami nem stimmel. Hazudik önmagának.. talán tényleg. Régen egyértelmű volt, de most már Narutora sem úgy tekint, mint anno. Elképzelhetőnek tartom, hogy mindkettőbe szerelmes lesz. Ez stimmelne is az Openinghez. Bár én akkor is Hinatának szurkolok. Hihetetlen, hogy így kiírták a történetből..  Neeem

Gondolom vége a Kage-arc -nak, a mostaninak van valami neve?
Naplózva
steelshinobi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #7195 Dátum: 11 ápr 10, 15:26:30 »

@Binda
Még nincs vége a Kage arc-nak, bár ami hátra van belőle az nem éppen a kagekról fog szólni. Utána egy olyan arc jön, ahol főleg a múltbéli eseményekről tudunk meg egy-két dolgot és egy eddig háttérben lévő szemüveges szereplő olyat mutat, hogy összerondítod a nadrágod. Utána a jelenleg is futó arc következik, ami könnyen lehet, hogy később több arc-ra is lesz bontva, hiszen már 20 fejezete tart és hiába történt sok minden még rengeteg minden hátra van az arc témáját adó "dologból". Remélem ez nem számít spoilernek.
Amúgy az openingről nekem is az Avatar ugrott be és tele van spoilerekkel. Egyébként egy tisztességes opening, bár lehetett volna jobb is. Az ending egy gyenge közepes.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7196 Dátum: 11 ápr 10, 20:25:39 »

Srácok nem tudom hová tenni eme furcsa gondolat foszlányomat.. szóval a mostani új részben miben Kisame-senpai is szerepelt, hát jónak jó mert sokszor megnézem de elején az a fordítás... annyit mondok HUH!

Idézem: "Túl beszédes Jinchuuriki vagy. Elég különös egy medve ez."

Jó most a fordítással semmi bajom mert értem a szöveget, de nem gondoljátok hogy egy kicsit értelmetlen ez?... Egyik pillantban még arról beszél hogy bee sokat beszél aztán semmi átívelés a szövegben és máris Pontáról a mosómaciról dunnyog! xD azért kicsit szaggadt... mint a showder klubban az alkesz akit kis ádám mesélt! Kiröhög !
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #7197 Dátum: 11 ápr 10, 20:36:45 »

A bear szó fordításából adódik, ami az egyik legösszetettebb angol szó.

Főnévként medvét, rendőrt, brókert jelent, viszont igeként: teremni, hordozni, szülni, eltűrni, cipelni, kiállni, elviselni, stb.
Melléknévként pedig: durva, mogorva, kapzsi
Sok-sok szlenghasználat

Egy példa:
She cannot bear with child.

Jelentheti: Ki nem állhatja a gyerekeket
vagy
Nem lehet gyereke (pl mert meddő)
vagy
Ő nem medve a gyerekekkel (?)

(egy fordító megjegyzése)
---------------------------------------



tehát a shippuuden mondatának eredeti jelentése minden bizonnyal: "Túl beszédes Jinchuuriki vagy. Elég nehéz elviselni téged.."
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 10, 20:39:37 írta Szanisz » Naplózva



 
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7198 Dátum: 11 ápr 10, 20:48:19 »

Opening:
Hogy én mennyire tudtam, hogy ismét hélium mixet kapunk a képünkbe... Hogy ez miért mániájuk a japánoknak..?
Egyszóval a zene förtelmes. Az animáció viszont AZANNYA! Kissé (nagyon) Avatar fílingje van. Örömmel véltem felfedezni, hogy néhány jelenet garancia rá, hogy filler mostanában aztán nem lesz. Pojén
Ha nem ilyen Búcsús Mulatós Mixet raktak volna az opening alá, akkor tökéletes lenne...

Ending:
A zene nekem totálisan bejön. Nevet Az animáció is teljesen élvezhető volt egészen a partiig.xD Sakura headbangjén behaltam.

Ui.: Remélem, hogy a jövő heti epizódból is csak a legtrágyább momentumokat vágták össze az előzetesbe...

Ne haragudj Dani, de kérlek ezt az openinget nézd me. http://www.youtube.com/watch?v=Ku1zMmpcgsU
Ha nem ismered az animet ajánlom neked. Ha a rajzolás megijeszt akkor is kezdj bele nem bánod meg. A szavamat adom neked. Még lehet inspirál is az EAÉban:P.
Én ebben az op edben csalódtam számtalan karát csináltam és nem erről kéne szólniuk:( Sajnos a készítők nem tudják mit jelent az op,ed. Számomra az opening mindig elrugaszkodik a történettől és egy történetet próbál elmesélni. Egy ilyen hoszú animénél is ezt meglehetne oldani főleg, hogy rengeteg idő áll rendelkezésre. Ha nem is mindig legalább 2 openingen ként. Szóval én csalódtam benne nagyon jó a zene de nem illik ide. Viszont ez az op zene se illik a GTOhoz még is zseniális. Remélem megérted mire gondolok. Ha nem akkor nézd meg és biztos érteni fogod:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7199 Dátum: 11 ápr 10, 22:31:14 »

Jogos a példa. Szép az összhatás, mind képileg, mind hangilag, pedig nem tűnik csili-vili új animének.^^ A bizarr emóciók kifejezetten tetszettek.xD

Maradjunk annyiban, hogy a jelenlegi opening animációja a Shippuuden átlag színvonalához viszonyítva igényes.

Számomra az opening mindig elrugaszkodik a történettől és egy történetet próbál elmesélni.

Ezzel maximálisan egyetértek. Épp ezért volt az egyik kedvencem pont az előző opening. A jelenlegit -mint említettem- még mindig egy brutális spoilercsomagnak tartom.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 478 479 [480] 481 482 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!