24 máj 15, 22:36:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 475 476 [477] 478 479 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554716 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #7140 Dátum: 11 márc 26, 21:11:51 »

Én sem tudok újat mondani. Jó volt! Nevet
Szöcske megjelenése, valamint Zetsu elszaporodása nagyon jól lett kivitelezve. (Zetsunál az a háttérzene... zseniális!)
A sav elemnél én is inkább egy fehéres, zöldes szörpszerű anyagot képzeltem el, amitől csak úgy lemaródik minden. De jó ez is. Nevet

De, csak nekem tűnik úgy, vagy Temari feje kissé... hát férfias lett?  (Karin bukdácsolásai is jók voltak xD)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7141 Dátum: 11 márc 26, 22:56:11 »

Csak ismételni tudnám az előttem szólókat hogy tetszett nekem is nagyon. Nevet Csak 1x néztem meg, de nekem olybá tűnik hogy amikor Sasuke sharinganról=>mangekyo-ra váltott nemcsak a szeme hanem a szemhéja illetve a szemének a teljes formája megváltozott... érdekes megoldás
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #7142 Dátum: 11 márc 27, 09:05:56 »

Jó kis mozgalmas rész volt, nekem is tetszett Mosolyog Szép volt a grafika is...
Egyébként amikor Juugo "kiszívta" azt a szamurájt, nekem Cell ugrott be a DBZ-ből ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7143 Dátum: 11 márc 27, 11:47:59 »

Dant-C: amikor először olvastam nem értettem mit akar a mondani a forrás elemmel és Futton-nal. De így már értem Mosolyog

Arról nekem is Cell jutott eszembe Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7144 Dátum: 11 márc 29, 19:07:42 »

Már csak az a jellegzetes szörcsögő és nyelő hang hiányzott. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #7145 Dátum: 11 márc 31, 14:01:43 »

annyira örülök, hogy a következő részben elkezdődik az, amit én a legjobban várok, és szerencsére még béna grafikát is fog kapni. :,DDDDD natúró, én így szeretlek...
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7146 Dátum: 11 márc 31, 15:33:03 »

Ez jó volt! Főleg a jinkjuurikik felsorolása volt várakozáson felül. Bár kicsit sok volt a duma, de hát ez is kell Nevet
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7147 Dátum: 11 márc 31, 16:12:19 »

Nem csoda hogy még nincs felirat megnéztem angolul egy hosszú monológ az egész.A Bijuuk és Jinchuurikik tényleg jók voltak+ a kagék is kitettek magukért úgy néztek madarára, mint egy elmebetegre Pojén.

De a végén Naruto már bölcs módba lépett a következő rész összefoglalójában meg már újra normális volt a szeme.Mit csinált a plusz chakrával???

A következő nagyon ütős résznek ígérkezik.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 31, 16:14:45 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #7148 Dátum: 11 márc 31, 17:21:46 »


Nálam is bejött ez a rész. Külön örültem a démonhordozók felsorolásának. A megbeszélés sem lett rosszul megtervezve, de a testőrök egyetértő mosolya valahogy viccesre sikerült, főleg Daruinál!  ikszdé ikszdé
Csak azt nem értettem, miért áramlott a csakrától Choujoru kardja a földön? Véleményem szerint ez volt a legfeltűnőbb és legérdekesebb dolog ebben az epizódban.  Gondolkozik

A kövi részt már nagyon várom, remélem az sem lesz elszúrva!
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7149 Dátum: 11 márc 31, 18:18:23 »

Fuha, a Naruto világában is Szuperhold van...hehe
A Bijuuk felsorolása, mint már többen is írták nagyon jó volt, bár kb 2-ről nem is tudtam megmondani mi akar lenni Mosolyog Utakatáé valami génkezelt Tsunade-csiga, a másik meg talán egy szitakötő...
Ebben a részben már nekem is az az érzésem volt, mint az 1AÉ-ben.... "valaki lője már le az Uchiha Madarát!". Jó ez a teleportálós meg Mindentátengedekmagamon Jutsu, biztosítja a használójának a zavartalan dumálást hosszú percekig, akár a Kagek ellen is  kacsint
Ez a Hold Szem terv eléggé nagyszabásúnak hangzik, Rikudo Sennin biztos forogna a sírjában, ha ezt látná (arról nem is beszélve, hogy Nagato azt mesélte, hogy a Chibaku Tensei-el gyártotta a holdat a helyére). Nekem kicsit már túlcifrázottnak tűnik az egész, azt hittem megint kitalálta, hogy most konkrétan belenyom 2 Magkeyou Sharingant a szemeibe, hogy attól még erősebb szemei lesznek.
Narutot és Killer Bee-t bevetni egy háborúban kb olyan felelősségteljes dolog lenne, mint Sasuke-t elküldeni a Showder Clubba poénokat mondani... Bár ha a Bee megtanítaná a Senning-gyereknek a Kyuubi irányítását talán működhetne a dolog.
Annak viszont örülök, hogy Danzo hatalma nem lesz végleges. Konohában utálják, Sasuke üldözi és a 4 Kage sem rajong érte túlzottan úgyhogy lehet megkapja a kívánt fájdalmas véget (ámen).
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7150 Dátum: 11 márc 31, 18:44:09 »

Korrekt rész volt. Rajzolás tetszett, nem nagyon volt semmi rosszul megoldva (bár itt mit is lehetett volna elrontani...?). A jinchuurikik bemutatása különösen jó volt, valamint nekem nagyon bejön, ahogy Tobi teleportációs technikáját megoldották. A következő rész ahogy láttuk, Sakuracica drága érzelmeiről fog szólni. Remélem gyorsan letudják. Meg ugye Méh és Kisame harc...mindenképpen látványos kis összecsapásra számíthatunk, mangában jól átjöttek a dolgok, remélem itt nem rontják el. Kíváncsi leszek a találgatásokra a harc után, annak idején a manga témában jópár oldal ment rá. Nekem a juubi kicsit furán volt ábrázolva. Fekete-fehérben jobban tetszett (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/14).
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7151 Dátum: 11 márc 31, 19:46:30 »

Hát Tobi cél kitűzése nem semmi. De ha össze jön neki és az egész világ genjutsuba kerül akkor mit fog csinálni ? Gondolkozik Egyedül lenni a világban elég unalmas lehet. Nevet Szerintem a két farkú nézet ki a legjobban a felsorolásból szépkis kék macsek. Nevet
Nagatonak igaza volt, hogy a Chibaku Tensei-el csinálta a holdat, mert Tobi azt mondta, hogy az égbe hajította a 10 farkút és az lett a hold. Magyarán a Chibaku Tensei közepében benne van a 10 farkú. Kúl De úgyse fog össze jönni Tobi terve mert Narutót nem fogja elkapni mert ő a főszereplő. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7152 Dátum: 11 márc 31, 20:24:44 »

Azt hiszem kiszúrtam egy bakit. Rikudou sennin-nek nem sima(kék) Rinnegann-ja van hanem piros a mai részben pedig kék volt.( Ha emlékezetem nem csal egy korábbi részben már piros Rinnegann-nal ábrázolták. )

Szerk.- Most hogy mondod Dant-C tényleg szar volt a mimika pl akkor amikor Kankurouék egyetértettek hogy Naruto se követni semmilyen stratégiát.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 31, 20:39:07 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7153 Dátum: 11 márc 31, 20:30:55 »

Istenem, nem tudom megérteni, hogy ezt a csapatot még hogy-hogy nem rúgták ki.
Ezeknek lehelletnyi fogalmuk sincs arról, hogyan kell rajzfilmet rendezni. A lényeges, fontos momentumokat sz*rnak kihangsúlyozni, egy röpke pillanat alatt áttolják a képernyőn, hogy a naív néző feltűnés nélkül átsuhanjon rajtuk.

A poénos jelenetekhez még fele ennyire sem értenek. Meg se próbálják kihangsúlyozni a humor kellékeit. Gesztikuláció, arcmimika? Minek?
Szemeket még mindig nem tudnak rajzolni. Undorító, kifejezéstelen, érzelmet csekély mértékben sem sugalló tekintetekkel halmozzák el az összes karaktert. Továbbra is illik rájuk a Kancsal csapat titulus.

Érdemes összehasonlítani az előző epizódban meganimált, és a mostani Mizukagét. Az előbbi igényesen kihangsúlyozott nőies kisugárzása a jelenlegi epizódra egy aránytalan kosárlabda mellekkel megtűzdelt gerincferdült szukává lett.

A Juubi szánalmas lett. Egy cseppet sem használták ki, hogy még misztikusabbá tegyék a küllemét. Inkább fogták, a lehető legerősebb körvonallal kihúztak neki egy random külalakot, aztán jóvan!
Aláfestő zenéket szintén csak úgy kedv szerint bedobálták, nem zavarta őket az sem, hogy időnként egy szikrányit sem stimmelt össze a jelenettel, sem pedig a hangulattal.


Egy kis pozitívum:

Tobi eltűnése szépen animált lett. A Bijuuk és Jinchuurikik részleges bemutatása kifejezetten jó ötlet volt, ha bár a hordozók arca förtelmes lett.

Mielőtt jönnének az elfogult sárdobálások az enyhén lehúzó kritikámra, ajánlom a kötözködő kedvű egyedeknek, hogy az általam megemlített dolgok tudatában nézzék meg újra az epizódot, és ámuljanak..

annyira örülök, hogy a következő részben elkezdődik az, amit én a legjobban várok, és szerencsére még béna grafikát is fog kapni. :,DDDDD natúró, én így szeretlek...
Osztozok a fájdalmadban...
Csak reménykedni tudok, hogy a kövi epizódba is átcsúszik valamennyi a Kirabi vs Kisaméből, remélhetőleg egyenesen egy tapasztalt, munkáját igényesen végző csapat kezébe.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7154 Dátum: 11 ápr 01, 07:27:29 »

Tetszett a rész, még a sok szövegelést is élveztem. Rikudo története is érdekes volt. Nem hittem volna, hogy ennyi köze lesz majd a történet alakulásához. A bijuuk bemutatása is tetszett. Bár kicsit fura, Youton volt említve, lávaként, és zöld volt, míg a szörnyike és a csávó is piros volt. Jó lenne ha végre tisztáznák, sav vagy láva és ennek megfelelően rajzolják! A Mizukage jutsuj tétnyleg lávának tűnt, most viszont olyan volt, amint ha zöld savat köpne.

Az arcok.. Kankuro és Temari tényleg kicsit furán néztek. Bár Karin és a 3 másik kage arca szerintem jól nézett ki. Mizukage is jobban tetszett az előző részben. Bár szerintem annyira nem volt drámai Naruto megemlítése. De az jól meg volt csinálva, ahogy a Tsuchikage érvel a bijuuk használata mellett, de a végén leoltják Mosolyog

A Juubi tényleg elég szar lett. Ha nem akarják megrajzolni, lehetett volna sokkal ködösebb vagy elmosottabb. Remélem később nem így fog kinézni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 475 476 [477] 478 479 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!