24 máj 15, 13:12:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554338 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7110 Dátum: 11 márc 24, 15:37:34 »

Ez tényleg jó volt, és már legalább világos, hogyan működik a jinton (bár lehet h csak nekem nem volt az Nevet )
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #7111 Dátum: 11 márc 24, 16:42:19 »

Nagyon tetszett nekem is a rész.Tényleg jól nézett ki az egész úgy ahogy van.A jinton nekem sem volt egészen tiszta, mondjuk még most se teljesen hogy hogy is lesz ebből a három elemből ez a mutatvány de már azért tisztult a kép.A mizukage meg nagyon prostis volt!Nyamm!!! Ördögi
Naplózva
csonti515
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #7112 Dátum: 11 márc 24, 18:40:26 »

Am a Mizukagének nem sav elemmel kéne rendelkeznie?Nevet vagy csak én vtam eddig ebben a hitben?Nevet mert itt a naruto-kun-on   volt is egy 1 oldalas magyarázat h miben különbözik a lávától miután használta.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7113 Dátum: 11 márc 24, 18:41:01 »

Fuha, igen érdekes rész volt, a Mizukage jutsuja kifejezetten tetszett, nagyon jól eltalálták Mosolyog Amikor Sasuke-t elszippantották egy másik dimenzióba már majdnem hangosan felkiáltottam, hogy végre meghalt! Aztán Madara letörte a lelkesedésem Szomorú Apropó Madara...ez már megint készül valamire... és mi volt az a 9 pöttyű Sharingan?! Nem esik kicsit túlzásokba?
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7114 Dátum: 11 márc 24, 18:52:44 »

9 pöttyű Sharingan? Ezt kifejted, hol láttad?^^

Csonti515:
Tévedhettek az animátorok, de tévedhetett az NKWT is, mindannyian emberből vannak. Mosolyog Én személy szerint örülök, hogy végül is lávát kapott Mei, és nem savat. Ígyis hiányoltam már Roshitól is egy kis láva jutsut.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
csonti515
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #7115 Dátum: 11 márc 24, 19:03:11 »

Nincs semmi bajom a lávával csak szerintem a sav sokkal jobban illik Mei-hez. De ez már mondjuk az én problémám:D
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7116 Dátum: 11 márc 24, 19:29:04 »

Akkor csak én értettem úgy, hogy 2 kekkei genkai-jal rendelkezik?  WTF?  sav + láva
Az a köd savas volt, nem?
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7117 Dátum: 11 márc 24, 19:34:15 »

Igen, meg eredetileg a Youtonja meg ilyen savas folyadék - ha jól értelmezték a fanok a mangából.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7118 Dátum: 11 márc 24, 19:50:27 »

9 pöttyű Sharingan? Ezt kifejted, hol láttad?^^

A videó végén, a következő rész tartalmában. Nem olvastam a mangát, de úgy tudom az még nem spoiler, ha a videót végignézem Mosolyog Ha az, akkor elnézést
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7119 Dátum: 11 márc 24, 19:58:37 »

Jaaah!^^
Hát az a bizonyos Sharinganos dolog elég pocsékul lett megcsinálva. Az ott a Hold akar lenni.
Kövi részben majd el lesz magyarázva...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7120 Dátum: 11 márc 24, 20:09:41 »

Végre volt időm megnézni a részt. Ezzel is meg voltam elégedve. Grafika, megoldások, minden. Valamivel jobbnak találtam a múlt hetinél. A Mizukage Youtonja, miután megbarátkoztam vele, hogy az mégiscsak láva, nagyon bejött. Szépen meg volt csinálva. :) A Futton szintén. Sasuke betoppanása talán valamivel jobb volt, mint a mangában. A Jinton pedig nagyon jól meg volt oldva. Bár, mintha a mangában az lett volna, hogy a kockát hozzávágja Sasukéhoz. De a hatás meg a jutsu működése jól átjött. Zetsu terjedése tiszta horror stílusú volt, de jól meg volt csinálva. A Tsuchikage jutsuját, mikor ugye leszedi magáról Zetsut, mangában nem igazán értettem, most már megvan. :D Az kicsit durva volt, mikor Juugo kiszipolyozta a szamurájt. Azt hittem, csak egy kicsit megcsapolja. Aztán látom, elkezd véknyulni. Gondoltam, ha már kiszipolyozza, fogyjon pár kilót. :d Aztán csak néztem, hogy teljesen magába szívta. Juugo engem személy szerint nagyon idegesített gyerekként, örülök, hogy normális lett. Végül pedig kötnék kicsit: a mangában ugye az volt, hogy Hold Szeme Terv. De az anime fordításában szerintem a Hold Szem Projekt kifejezetten béna. Szerintem nyugodtan lehetett volna Hold Szeme Tervnek hagyni. Avagy Tsuki no Me terv. Nekem a projekt szó nagyon nem illik ide. :D De sose rosszabbat, ez a legkisebb gond. :)
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #7121 Dátum: 11 márc 24, 20:40:49 »

Hát elöttem Dant-c és Krieg kb mindent kifejtett a részröl , szal a lényeg , hogy nekem is nagyon tetszett ez a rész. Ezt a mozgás mechanikát jó volt látni és a grafika is gyönyörű volt Nevet Ez az utobbi ( ezzel együtt ) 3 shippuuden rész nagyon tetszik remélem meghagyják a szinvonalat , bár a kövi rész már inkább ilyen beszédes lessz :S
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7122 Dátum: 11 márc 24, 20:54:59 »

A mozgások tényleg jók voltak, bár engem kicsit zavar ez az átmenet nélküli (néhány helyen meg árnyék nélküli) karakterábrázolás. Értem, hogy azzal nem akarnak foglalkozni, és több idő lenne, de azért mégiscsak.. Mosolyog
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7123 Dátum: 11 márc 24, 21:05:43 »

Igen, Sasuke fejein számomra is kicsit zavaró volt az árnyékolás, ahogy mindössze egy ferde vonalat odacsaptak a homlokára.^^"
De ahogy te is említetted, Loah:
Ilyen szintű animálás mellett nehéz lenne tökéletes mértékben figyelni az optimális árnyékolásra is.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ayumi I
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 543

Shinigami


« Válasz #7124 Dátum: 11 márc 24, 22:53:26 »

Látom mindenkinek bejön az új rész. Azthiszem én sem vagyok kivétel Nevet Kifejezetten izgalmas volt,főleg az ucsó 10 perc ^^ Mint általában xD Hmmm egyre jobban bejön nekem a Mizukage karaktere Kúl Azt hittem hogy idegesíteni fog,de neeeeeeeeem. Jó kis látványos jutsukat használ,tetszenek ^^ Csak egy kissé értetlenkedtem ennél a sav-láva dolognál,de akkó értem Nevet A vén kage meg kitett magáért,ki sem nézné belőle az ember lánya ^^" Csak kár hogy nem gyütt be Nyelvesít
Én nem vettem észre semmit a karakterábrázolásnál... most vagy tulságosan az eseményekre koncentráltam vagy nincs hozzá szemem vagy csak szimplán nem értek hozzá xD
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Apu: Puli
Pintermate: aranyos,kicsi,szőrös madárpókom xD
A Pulista Rend egyetlen apácája
Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!