24 máj 15, 04:08:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 472 473 [474] 475 476 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554064 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7095 Dátum: 11 márc 18, 21:44:17 »

A tisztánlátás kedvéért, ennek itt köze sincs Itachi erejéhez, ez Sasuke saját ms-e és ereje.
Itachi mangekyo-ja egy amaterasu erejéig jelent meg a szemében, és ennyi is votl, amit azzal a pöcköléssel még Sóska szemeibe programozott.
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7096 Dátum: 11 márc 19, 10:47:54 »

STM: Igen, tudjuk.

Jah én is gondoltam rá, 3 évig Itachi járta a világot, ha minden igaz mint felbérelhető ninja.

Lehet, hogy elsőre ment neki a Sasunoo, de ahogy írtam ,szerintem még nem tökéletes. Sasuke chakrája sosem volt túl nagy, pár szép jutsu és mindig kifogyott a szuszból. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a kövi részben elkenik-e a száját és egy kicsit letörik az egóját. Villogni azt tud, de szerintem már nem bírja sokáig és megint Jugo fogja megmenteni  Nyelvesít

Ettől függetlenül tetszik, jót alakít Mosolyog Emoherceg  Nevet találó
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7097 Dátum: 11 márc 19, 11:07:56 »

Gondolom csak gépelési hiba, de ha mégsem akk inkább szólok h az Susanoo és nem Sasunoo nehogy hibásan rögzüljön. Kényes vagyok a részletekkel kapcsolatban...

Szerk - OK felfogtam.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 19, 11:25:34 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7098 Dátum: 11 márc 19, 11:19:35 »

Én pedig szólok, hogy az HOGY nem pedig h. Kényes vagyok a magyar nyelvre. Ha nem tudsz magyarul ne írj. Nem fogom találgatni mit jelent amit írtál. Remélem érted az oltást...
Ha már legalább 4x leírta rosszul megértem, hogy szólsz neki. Utálom mikor valaki nem tudja a helyét. Ez van.
A fórum társadat segíteni kell nem egyből leharapni a fejét. Azaz én feladatom. Ha pedig vissza olvastál volna ahogy kell akkor látnád:

Idézet
Amaterasu, Tsukiyomi, Susanoo.
Hogy letudja írni megfelelően. Utálom mikor be kell írnom modik ként, hogy rendet rakjak...
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 19, 11:21:12 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
mr.busta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #7099 Dátum: 11 márc 19, 15:46:09 »

Hiei, Te meg tanuld meg, hogy mikor kell vesszőt alkalmazni...
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7100 Dátum: 11 márc 19, 16:00:39 »

Off: Mr. Busta , bátor vagy... :'D
On:
Nagyon jó volt ez a 203as rész , viszont nekem túl gyors volt ez a Sasuke vs Raikage csata. Jó lett volna még kicsit húzni , legalább 1 résszel...
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7101 Dátum: 11 márc 19, 16:04:39 »

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=4739.0

Mr.busta.  Ezt olvasd el kérlek, ha visszatértél.

Ishida ez nem bátor volt, hanem botor.

Szóval ne nekem pont nem kéne offolnom. Én is megnéztem a részt és nem dobtam magam hanyatt tőle. Viszont rossznak semmi képen sem nevezném.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 19, 16:07:00 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7102 Dátum: 11 márc 19, 23:09:05 »

A Szamurájok csak nézték a harcot, mint borjú az új kaput. Mosolyog A Raikagét nem nagyon zavarta, hogy lángra kapott a keze nem is nagyon törődött vele addig amíg meg nem jött az erősítés. Suigetsut jól elintézte a srác egy kis elemes kardal, most legalább megkapta a kardot. ikszdé. Garaa könnyezése viszont érdekes volt, hogy csak az egyik szeme könnyezett, pont mint Erza. Kúl Itachi Susanooja azért jobban nézet ki abban a köpenyben, mint Sasuke kis csontváza. De akkor most Sasukénak Tsukiyomi helyet az Amaterasu irányítását kapta meg ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #7103 Dátum: 11 márc 20, 00:03:19 »

   Nem.Itachi genjutsura specializálódott,Sasuke meg ügyes amaterasuban.Ennyi az egész.
   Szamurájok annyira voltak jók,hogy a Kazekage kísérőinek kellett megmenteniük az egyiket.Mondjuk néztem,hogy mekkorát lökött amaterasu a random szamurájon, BOOM headshot...
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7104 Dátum: 11 márc 20, 14:39:55 »

...Garaa könnyezése viszont érdekes volt, hogy csak az egyik szeme könnyezett...

Talán azt akarta szimbolizálni, hogy Gaarának két oldala van: Az egyik a Kazekage, akinek tennie kell a kötelességét (ez volt a nem könnyező szem), a másik pedig Naruto barátja (ez pedig a könnyező szem). Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7105 Dátum: 11 márc 20, 21:51:14 »

tényleg én vagyok az egyetlen, aki fennakadt ezen?  WTF? ----> http://i52.tinypic.com/16gieef.jpg
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7106 Dátum: 11 márc 20, 21:56:34 »

Hát Sasorit újrahasznosította Kankurou  Nevet Végül is nehéz nála erősebb bábot szerezni. És legalább újra szerepel egy kicsit. 170 rész alatt mialatt nem szerepelt legalább erősödött egy kicsit Kankurou. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 20, 21:57:34 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7107 Dátum: 11 márc 20, 23:26:32 »

A mangát követőknek egy cseppet sem volt újdonság, bár az anime nézői is találkozhattak már Sasorival, amikor a 200. epizódban Raikage szétcsapja az asztalt, és Kankurou előpattan újdonsült bábjával. Mosolyog

Egyébként anno én is csodáltam, hogy senki sem mondta ki konkrétan, hogy Vazze az ott Sasori.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ayumi I
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 543

Shinigami


« Válasz #7108 Dátum: 11 márc 21, 01:35:39 »

Óóó hogy mik vannak Ohh My God Ha nem szóltok észre sem veszem hogy Sasori fityeg ott Nevet Ravasz.
Szerintem ez jó kis rész volt Nevet Legalább egy kicsit már Gaara is aktivizálta magát a harcok terén,szegényt elég sokan lebecsülik pedig tudja ám hogy mi a helyzet a nagyvilágban Hümm-hümm Remélem majd odamondja egyszer a vén róka kagénak is. (most így spontán nem jut eszembe a neve ^^")
Szegény Shi gyerek meg beleesett Sasuke genjutsujába...meglepődtem hogy utánna még bírta a kiképzést Hümm-hümm Sasuke most úgylátom sokmindent bevet,jó látványos. Nevet Valaki megjegyezte még a harc elején hogy számíthatnak tőle tűz elemű jutsukra is,de eddig minden féle volt csak olyan nem, ha jól láttam Hümm-hümm Kiváncsi vagyok hogy mi lesz ebből Nevet
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Apu: Puli
Pintermate: aranyos,kicsi,szőrös madárpókom xD
A Pulista Rend egyetlen apácája
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7109 Dátum: 11 márc 24, 14:16:17 »

Fuuh!
Tudtam, hogy imádni fogom ezt a részt! Öröm volt végre néhány szép animálást szemmel követni! Nevet
Igazából nem is tudom mit írjak! A Mizukagét rohadt szexin csinálták meg! Főleg miután letörölgette a valószínűleg nem hideg lávát az ajkairól.xD (L)
Gyakorlatilag mindennel meg voltam elégedve! Oonoki Jintonja is egész jó lett, Hiramekarei is tetszett, Akatsuchi gólemje úgyszintén, Sasuke megjelenése a Kagék közt pedig egyenesen zseniális volt!
Amikor meg a Jinton bekapta, még ÉN IS elhittem egy percre, hogy meghalt, annyira f*sza lett a hatás. Nevet
Suigetsu meztelencsiga effektusán, és Karin kaszkadőr mutatványain jót derültem. ikszdé
Kirabi jelenete is hatalmas lett! Remélem mindig ilyen profin adják majd vissza a rappeléseit. Hachibi hangja lehetett volna egy hangyányival talán mélyebb, de ígyis megfelelő!
Viszont kissé baromság, hogy ezt a jelenetet még csak most szúrták be...
Egy Rokubis fillert és a komplett Pein évadot átlebzselte Kirabi a víz alatt? Na hagyjá' má'! Egyszerűbb lett volna egy flashback-kel megoldani.
Ami még szemet szúrt, az Sasuke Susanooja. Miért csak 5 ujja van?? Ohh My God

Nah, de hogy letörjék a lelkesedésem, peersze hogy jövő héten visszatér a kancsal csapat... Huh de hiányoltam őket. Már épp kezdtem örülni, hogy a struccos/hangyászos agymenés óta nem munkálkodtak egy részen sem. Még szerencse, hogy viszonylag lájtos epizódot kaptak.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 472 473 [474] 475 476 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!