24 máj 15, 04:54:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 468 469 [470] 471 472 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554087 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #7035 Dátum: 11 márc 10, 14:49:06 »

Tényleg nem volt nagy szám, akció volt azt nem mondom de lehetett volna nagyobb durranás is.Onlive meg a minőség nagyon gagyi volt, majd most töltöm és megnézem mégegyszer.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7036 Dátum: 11 márc 10, 15:18:39 »

Csekkolva az előzetest, a jövő heti epizód sem lesz sokkal pörgősebb...
Kár, hogy az a bizonyos csapat rajzolta a filler utáni első epizódot.
Az ő hozzájárulásuk nagyon jól jönne pont most, a nagyobb harcoknál.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7037 Dátum: 11 márc 10, 16:59:37 »

néhány hibától eltekintve nekem  tetszett a mai rész Mosolyog
a rajzolással semmi bajom sem volt, nem is értem hogy néhányan mért hasonlították a kyuub vs pein részhez
a hozzászólásoknál Neeem . a felhő vs taka fight nekem bejött,mind grafikailag mint hangulat szempontjából , a juugos rész meg különösképpen  ikszdé
a raikage villámpajzsát máshogy képzeltem el , de nem akadtam ki tőle hamar megszoktam.
amin néztem egyet az az volt amikor sasuke megölte az első szamurájt, az nagyon béna lett...esküszöm ha az uchihánk
nem vágja meg a csávó elszalad mellette >.<#
amiért még neheztelek az az hogy sasuke kicsit lassan verte le a katonákat smirksweat az lehetett volna pörgősebb
egyszóval én élveztem a mai Narutot remélem a kövi is ilyen lesz Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 04, 14:45:34 írta mateee-kun » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #7038 Dátum: 11 márc 10, 17:22:32 »

RAIKAGEEEE  bow Baró volt, ahogy elkente Juugo száját.

De az a Sóska vs. szamurájok elég bénára sikeredett. Talán majd legközelebb...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7039 Dátum: 11 márc 10, 17:51:46 »

nekem olyan feeling volt, mikor skywalker aprítja a kis vettemvettem droidokat Nevet
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7040 Dátum: 11 márc 10, 18:04:15 »

Nekem nem volt bajom a résszel. Sem rajzolási, sem történeti. Ahogy Sasuke kaszabolja a szamurájokat, nekem is SW ugrott be, csak nekem Qui-Gonn és Obi-Wan... :D De ahogy mondtam, korrekt kis rész volt. Talán negatívumnak mondhatom, hogy ez a Sasuke elhidegülés és kegyetlenedés valahogy nem jött át igazán. Egyik pillanatról a másikra történt. Nekem annyira nem jött át. De nem nagy hiba. Nekem úgy tűnik, próbálják húzni kicsit, de mégis olyan gyorsan történnek az események. Ami nem baj, nekem teljesen megfelel így, ahogy van. És mit mondhatnék még...várom a következőt. Remélem a Sasuke vs Raikage nem lesz elrontva. Egyik kedvenc jelenetem a Találka-arcból.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #7041 Dátum: 11 márc 10, 18:15:10 »

Ez a rész nagyon baróra sikeredett , végre 1 lehengerlő akciókkal teli rész. Pein csata óta nem volt ilyen drámai csata.
A Raikage nagyon jól tolja , atom táposnak néz ki Nevet Juugo Őrült formája nagyon durvára sikeredett , kiráz a hideg attol a röhögéstöl xD.A zenéket is klafául eltalálták , elismerésem Mosolyog
Ez a rész tökéletes 5/5 !
U.i. : És született 1 új kedvenc szereplöm : RAIKAGE 4ever Nyelvesít
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #7042 Dátum: 11 márc 10, 19:00:55 »

Csak én vagyok elégedetlen a raikage teljesítményével? mangában sokkal erősebbnek tűnik:\
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7043 Dátum: 11 márc 10, 19:07:02 »

Igaz, hogy gyakorlatilag csak a kövi epizódban fog igazán belecsapni a lecsóba, de azt kell mondjam, nem, nem csak te vagy csalódott.
Valaki a főoldalon tökéletesen leírta, hogy Raikage Raiton pajzsa olyan, mint egy egyszerű chakra pajzs, ami időnként szikrát vet. Sokkal kreatívabban is megoldhatták volna ezt a témát.
Egyébként Raikagét valahogy alapból nem tudják sose normálisan megrajzolni. A rohadtnarancs bőrszínét meg sem említem.

Visszanézve az epizódot, kifelejtettem, hogy Shi genjutsuját is szépen elbaltázták. Míg mangában a testéből szórt villámok képeztek vakító fényt, itt szimplán csak felkapcsolta a világítást.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7044 Dátum: 11 márc 10, 19:41:29 »

Amúgy csak engem irritál nagyon, hogy a fordításban Shi neve Shee-nek van írva, Fuu is Foo lett...meg aztán ott van Chojuro. Tökéletes lett volna Choujuurou-nak hagyni. Gondolom az angol fordításban van így írva, de én a mangában már ezt megszoktam és most annyira idegesít... :)
A Raikage mivel a következő részben fog igazán beindulni, a képességét én még nem írom le, bár tény, hogy a villám pajzsa elég ramaty lett. Bár ez igaz inkább rajzolási hiba, mint Raikage-sama gyengesége.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 10, 19:42:10 írta Krieg » Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #7045 Dátum: 11 márc 10, 20:11:51 »

Nem tudom minek szenvedjük végig a filler időszakot, ha utána nem tudnak elénk rakni egy rendesen rajzolt részt. Dant-C nek igaza van. A lehető legfontosabb pontok voltak benne rosszul megrajzolva.

Sokan leírtátok már mik is azok. Raikage pajzsa, Sóska szem nélküli álldogálásai Emo-Style ban, az egész mozgáskultúra valahogy sokkal szegényebb volt mint más harcoknál.

Ha már ki kell várnunk a filler időszakot, az egy hét szünetet két rész között, akkor legalább az a fél óra minőségi legyen.

Ejnye, bejnye...  Sly
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7046 Dátum: 11 márc 10, 22:24:28 »

Engem az zavart a részben, hogy Madara nem igazán beszélgetett Narutoval ill., nem jutott rá idő. Kíváncsi vagyok mit fog elárulni neki (vagy mit nem).
Amikor Sasuke genjutsut használt Shi-n, akkor csak nekem tűnt úgy mintha a Hachibi lett volna ott? Meg amikor Karin mondta az elején, hogy Sasuke chakrája megváltozott, ott is mintha Hachibit láttam volna. Persze, tudom, hogy nem ő, de úgy tűnt, mintha . . .
Naplózva

....................................................................................................................
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7047 Dátum: 11 márc 10, 23:24:39 »

Nem, az tuti nem Hachibi. De szerintem nagyon jól eltalálták azt az alakot. (Juugo őrült formája szintén nyerő). Én arra tippelek, hogy mint Itachi esetében, az MS felébredésével új jutsu-ra tett szert, és sztem ez volt az.

Tény, hogy a mozgás nem volt változatos, másrészről, kihangsúlyozta, hogy azok a katonák mint valami rongybabák nem jelentenek neki veszélyt. Ciki is lett volna, ha kicsit is megizzasztják. Összességében így talán még mindig jobb, mint hogy órákig tököljön jelentéktelen senkikkel.

Hogy a Raikage-nek villám pajzsa van, csak ti hiszitek úgy. Ettől függetlenül még annak is elmegy, elég jól nézett ki. A manga-ban sem volt jobban ábrázolva. És a villám is elég sűrű volt benne, számomra elég hiteles volt. De ha mindent hasonlítgatni akarunk, Zetsu nyaktörése egy fokkal sem volt jobban megrajzolva a manga-ban. Sőt..  És Sasuke "elhidegülése" is jól volt felvezetve, nekem bejött.

Bár számomra egyre kevésbé világos, hogy oly sok fan miért pont ezt a topicot szemeteli tele olyan megnyilvánulásokkal, hogy az anime mennyire szar és hogy a manga a király? (kb minden egyes résznél)

De ha már úgyis ide járnak, akkor valamit válaszoljon meg valaki: Pain elleni csatában, Naruto 2 rasengan-t használt egyszerre, mindkét kezében egyet egyet, de bölcs formában, és ha már egymaga is képes a rasenganra, akkor a rasen shuriken-hez elég lenne csak 1 klón, a természetni chakra hozzáadásához. (mivel az eredeti felállás 2+1 : rasengan (2) + szél chakra(1)). Szóval a kérdés: mi a jó édes ... életért kell neki MÉG MINDIG klón egy sima rasengan-hoz? Ezt a színvonalat már Konohamaru is elérte! Mind a szél chakra, mind a bölcs forma edzésénél chakra kontroll és megfelelő irányítás, koncentráció volt a feladat. Szánalmas, hogy ennyi edzés után még mindig nem egymaga csinál rasengant.  Számomra pusztán ez volt idegesítő ebben a részben, a többivel meg vagyok elégedve.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #7048 Dátum: 11 márc 10, 23:34:13 »

Nem a Hachibi, majd nemsoká meglátod, kb. mit is akar az ábrázolni. Legalábbis nekem teljesen ugyanolyannak tűnik, mint amiről előbb beszéltem.
A villám pajzs pedig villám pajzs, ez tény. A mangában maga a Raikage nevezi villámpajzsnak. A következő anime részben benne is lesz.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7049 Dátum: 11 márc 11, 00:01:45 »

Zetsu nykatörésével nem az volt a baj, hogy hogy van megrajzolva, hanem az eseményt nem emelték ki úgy, ahogy ilelt volna, így egyáltalán enm ütött. Egy kis lassítás, egy picvit tovább mutatják ezt, picit kevesebbet azt, és már marha badass lett volna ez a mozdulat.
Sasuke "változása" szintén jelentéktelenebbül volt itt megrajzolva, a mangának meg van az az előnye, hogy abban a prá képkockában jól tud trükközni a dolgok súléyával, jelentőségével, vagy prioritásával, itt kicsit ezt problémásabb megoldani, és most nem jött össze.

A "fna" meg nem azrét "fan", hogy minden sz_rt benyeljen, hanem azért, mert iylen vagy olyna okból megfogta a Naruto, és tetzsik/tetszett am,it látott, ahogy és amit ábrázolt Kishimoto, az animében el....szexualizált részletek meg rontják az összhatást, és ha valaki nem siklik át eföl9öttt egy bálrándítással, az pont a "fan", akit érdekel amit lát, és ismeri, attól függetlenül, hogy az anime korábbi dolgaihgoz, vagy a mostani dolgok mangabeli megfelelőihez viszonyít.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 11, 00:06:10 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 468 469 [470] 471 472 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!