24 máj 15, 15:56:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 466 467 [468] 469 470 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554421 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7005 Dátum: 11 feb 24, 23:50:29 »

Hát én pont meggyőződtem arról, hogy a vénség hangja borzalmas mellé fogás volt. Öt sokkal jobb japán hangot tudtam volna adni neki.
A rész maga olyan semmilyen volt. Nem volt jó meg rossz se.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7006 Dátum: 11 feb 25, 00:01:34 »

Fuu haj szerkezete még mindig üt. Na meg Kurotsuchit is nagyon rosszul rajzolják. A rész unalmas volt, a mangában ezerszer hangultosabban adták elő.
Naplózva


 
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #7007 Dátum: 11 feb 25, 01:01:56 »

Nem volt rossz. Legalább is jobb volt mint az előző. Nevet

Azt a termet, én máshogy képzeltem el, ahol ott dumcsiznak de nem baj.
Naruto vinnyogása, szerintem mindig szánalmas ha Szászkéról van szó.  smirksweat

Amúgy, elég fura lesz, következő részekben, hogy Konohában dúl a nyár, ezek meg ott majd megfagynak! ikszdé
Én a kis fába szorult féreg üvöltésére leszek kíváncsi! Nevet (érti aki érti ikszdé)

Amúgy, Gaara fejtető mutogatása milyen lett már! ikszdé
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7008 Dátum: 11 feb 25, 11:33:36 »

Én most már perpill nem értem, de mindjárt érteni fogom. smirksweat
Ja, azon én is néztem egy kicsit. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7009 Dátum: 11 feb 25, 13:11:06 »

Nem volt az olyan rossz.
Az első félprofilos kicsit tényleg elcsúszott, de a második felülnézetes már jó lett.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7010 Dátum: 11 feb 25, 16:28:56 »

igen, engem is zavart Gaara feje felülről Nevet na igen Naruto aztán meg tud alázkodni smirksweat de ettől aranyos Pirul
a többivel nem volt bajom, bírom hogy a Mizukage ilyen kis önsajnáló, ha a házasság, vagy hasonló dolgok jönnek szóba, bááár ez még az előző rész volt ikszdé denembaj
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 25, 16:29:50 írta ^^ » Naplózva

German
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #7011 Dátum: 11 feb 25, 19:53:22 »

Lenne egy kérdésem.Naruto Shippuuden 202-részénél nincs tovább írva hogy mikor jelennek meg.Ez azért van mert vége az évadnak vagy miért?Aki tudja a választ az írja már le.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #7012 Dátum: 11 feb 25, 20:16:36 »

Nem ,folytatódik szépen csak még mint látod nincs információ a rész címéről ,majd ha lesz akkor kiírják .
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #7013 Dátum: 11 feb 26, 13:09:37 »

Úgy szokták csinálni hogy az aktuális résszel küldenek 1 listát a következö 4-5 rész címével. De ez nem minden résszel jön , csak pl  , minden 4.résszel jön 1 uj megjelenési lista
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7014 Dátum: 11 márc 03, 14:04:48 »

Huh, ez egy zseniális epizód volt!
Zetsu belépője szerintem örök kedvenc fog maradni. ikszdé Háállóóó!

Amikor pedig Tobi megjelent Naruto mögött, szabályosan kirázott a hideg.

A jövő heti bunyó kivitelezése egyelőre nem néz ki túl kecsegtetően számomra, de remélem kellemesen fogok csalódni.
Ha képesek lesznek elb*szcsizni Juugo egy bizonyos jelenetét, nagyon durci leszek. Hmm...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7015 Dátum: 11 márc 03, 14:49:01 »

Na végre! A rész felénél azt mondtam magamban: Na tessék, egy újabb lapos rész, már megint nyújtják mint a rétes tésztát, alig jön valami új fejlemény.. de aztán! Shikamaru beszéde után felpörögtek az események. Még a Kagék szövege is pergős, jó volt.

Zetsu belépője tényleg jó volt, olyan debil volt, mintha elvesztette volna a fél fejét  ikszdé  Bár nem ártana neki egy fogszabályzó.

A 2. fele a résznek kifejezetten tetszett.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 03, 15:13:58 írta Binda » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7016 Dátum: 11 márc 03, 16:15:33 »

Huh, ez egy zseniális epizód volt!
Zetsu belépője szerintem örök kedvenc fog maradni. ikszdé Háállóóó!

Egyetértek! Félelmetesen jó rész volt. Új éreztem azt ajó kis Naruto filinget. Idejét se tudom mikor éreztem. Zetsu belépője nekem is ütött a hangjában az az örült öröm. Félelmetes volt. A rajzolás is nagyon jó volt. A lelkis részt is teljesen korrektül megcsinálták.
Remélem a folytatás is hasonlóképp sikeres lesz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
angels
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #7017 Dátum: 11 márc 03, 16:18:44 »

Zetsu egy elmebeteg Nevet Tetszik Nevet
Elszomorkodtak az elején Ino sírását túlzásnak éreztem meg szegény Hinata
teljesen el van felejtve Szomorú Kíváncsi vagyok miért kavarja a makit Madara hogy
beköp mindenkit.Nameg hogy mit adagol be Narutonak Nevet
Hát ennek olyan kő még íze vót...
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #7018 Dátum: 11 márc 03, 16:27:17 »

Epic rész volt! főleg zetsu belépője!!!!!!!!!  Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7019 Dátum: 11 márc 03, 16:37:29 »

Lehet csak a filler-időszak miatt, de úgy érzem nagyon nagyon jó irányba halad az egész sorozat. Iszonyatosan élvezetesek és nem hiszem, hogy csak azért, mert ki voltunk már éhezve egy kis akcióra és izgalomra.
Ez a rész valami hatalmas érzelmi löket volt, minden perce nagyon tetszett!
Sakura és Sai beszélgetése nagyon nagyon jóra sikerült, Shikamaru belépése és mondanivalója váratlan volt, de én úgy érzem itt az ideje lezárni ezt a Sasuke témát. Fogalmam sincs mi jön ezután, de én Sakura és Naruto helyében egyetértenék Shikamaruval. Egy ember nem ér ennyit, hogy egy háború elinduljon miatta, pláne, hogy sosem jönne vissza Konohába. Ezt gondolom sokan érzik, hogy Naruto törekvései teljesen hiábavalóak.
Őszintén szólva nálam már Itachi "megölésénél" elásta magát, ő a tipikus példája az előbb lőj aztán gondolkozz (vagy még azután se) kategóriának.
Zetsu belépése valami hatalmas volt. Nem tudom miért, eddig úgy tekintettem rá, mint ahogy Naruto látja: egy beszélő Aloe Verának, aki sportmérkőzésnek tekinti az összes részt Nevet Most azonban úgy érzem tőle még látunk egy pár dolgot: nem ugrott volna be 5 kage és kb 14 jounin közé ha nem lenne biztos benne, hogy meg tudja védeni magát.
Danzo-nak Sasuke.hoz hasonló gyors és fájdalmas sorsot kívánok. Utóbbihoz hasonlóan Itachi halálát neki se fogom megbocsájtani, főleg azért, mert úgy érzem, hogy a nagy egész terve része volt az Uchiha klán kiírtása. Az, hogy Sharingant birtokol elég gusztustalan, remélem nagyon gyorsan kiüti valaki (mondjuk 3 Rasen Shurikennel a hátában el tudnám képzelni). Pláne, hogy Shisui szemeit... róla eddig semmit nem tudtunk azon kívül, hogy Itachi legjobb barátja volt. Pláne azt nem, hogy esetleg Mangekyou Sharingannal bírt és méghozzá milyen hatalmas erővel.
Hogy a bal karján mi van azt sem tudom és nem is akarom elképzelni. Bízom benne viszont hogy számára valami nagyon fájdalmas dolog, ha már be van kötve.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 466 467 [468] 469 470 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!