24 máj 15, 01:58:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 464 465 [466] 467 468 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553969 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6975 Dátum: 11 feb 17, 19:08:57 »

Hát, igen mikor Danzou kacsintott, csak néztem hogy WTF? jó videót nézek? Az öreg papi parkinson kórja csigalassúsággal párosítva szintén nem volt a legjobb. Chojuro hangját egy kicsivel mélyebbnek képzeltem, a dagi hangja (most nem jut eszembe a neve) nem zavar, hisz a mangában is kissé bugyután nézett ki. A Csücsikagénak viszont, érdekes a bőrszíne, valamint a hangja sem a legjobb. Ami a szamurájokat illeti: én végig fehérnek képzeltem őket! Nevet De amikor először megláttam azt gondoltam én is hogy, SW! ikszdé

Minden esetre, reménykedem, hogy a következő rész, szép lesz! Nevet Már várom Sasu akcióját! ^^ (amúgy tetszik hogy a Vas országa ilyen borongós hely)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6976 Dátum: 11 feb 17, 21:50:08 »

Rájöttem, hogy miért volt ennyire fura a Tsuchikage.
A mangában sokkal nagyobb orra volt. Itt kevésbé ábrázolták alkesznek.

Meijel nincs nagy bajom. A Mizukage hangja sem a legjobb szerintem.

Valamit nagyon keversz, Krieg. A Mizukage neve: Terumi Mei. ikszdé Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6977 Dátum: 11 feb 17, 22:23:35 »

Hinnye. xD
Nem tudom, miért hittem azt, hogy Mei a Tsuchikage unokája...felejtsétek el, amit mondtam. :D
Mellesleg a Tsuchikage orra nekem épp itt tűnt nagynak. :D Miután "átlapozgattam" a mangát, fel kellett ismernem, bizony ott még nagyobb volt. :) Nekem maga az egész Tsuchikage olyan hülyén néz ki...mangában sokkal jobban tetszik. Valahogy nekem olyan rikítóan színes (de nem csak Ő). Minden karakternek olyan erős, élénk színei vannak számomra...ez nekem valahogy annyira nem valósághű, hogy már kissé irritál is. A Tsuchikage talán ezért (is) néz ki olyan hülyén. Ráadásul fura, mert nem is tudnék semmit mondani, amivel számomra jobban bírna kinézni....mindegy.
Rövid gondolat a végére: lehet, ezzel egyedül vagyok, de Oonoki hátfájós poénja is sokkal jobb volt a mangában. Itt nem jött le olyan jól...
Szájonárá!
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #6978 Dátum: 11 feb 17, 22:33:43 »

Kurotsuchi hangja lehetne jobb, de elmegy. Szerintem az összes többi hangja rendben van. Mindenkiről kb 2-3 mondat és 1 perc anyag van, ezeket figyelembe véve Akatsuchi hangja megy a karakterhez, szintén a többi Köd (?) falubelinek is.

A Vas országa tényleg jó lett, ilyen "környezet" az Anime-ben nem volt. A Mizukage "házasság" heppje kicsit lapos lett, de gondolom ez a nyelv eltéréséből adódik.

A legrosszabb tényleg Danzou "leleplezése" volt. Tök nyugis, semmi izgalom, feszültség.  Gondolkozik Mintha csak azt jelentené be, hogy bélyeget gyűjt... Valaki írta, hogy tetszett neki a jutsu-ja. Szerintem pocsék lett. A levegő "beszívása" oké, de a támadás.. ha jól gondolom ez egy szél elemű jutsu, viszont teljesen tűz hangja volt. Olyan mint az Óriás Tűzgolyónak vagy minek (Uciha klán technikája). Bár a látvány az tényleg jó lett.

Eléggé elhúzták ezt a részt. Remélhetőleg bepótolják a köviben Mosolyog

1 jó poén volt: amikor a vén tanácsadó odaadja a sapekot. Annyira húzták, hogy azt hittem az a Kage és csak "megjátssza" magát, felveszi a csákót és megszólal: "Najó, menjünk!" és megindul mint a meszes... Ez a rész volt a legjobb Mosolyog

Csak nekem gáz, hogy Naruto fejkötéssel császkál? Olyan, mintha most szabadult volna a pszichiátriáról. Ha egy rövid időre átvonulna bölcs formába akkor megnövelhetné a gyógyulási sebességét.. de miért is töröm magam.. ez Naruto  ikszdé

Haha Mosolyog Naná, hogy mindenki színes. Bár fekete-fehér után tényleg fura lehet neked Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 17, 22:36:54 írta Binda » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6979 Dátum: 11 feb 17, 23:05:54 »

Rájöttem, hogy miért volt ennyire fura a Tsuchikage.
A mangában sokkal nagyobb orra volt. Itt kevésbé ábrázolták alkesznek.
...

Nem is alkesz... csak krumpliorrú. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6980 Dátum: 11 feb 17, 23:40:30 »

Kurotsuchi rajzolása borzalmas, hová lettek a boci szemei? Mei hajszíne is fura nekem, Fuu-ról meg ne is beszéljünk. Nevet A hátfájós poén túlságosan el lett túlozva, aki olvassa a mangát tudja, hogy elbírná az öreg azt a táskát. Nevet A Víz öregbölcscsóka meg azt hittem ott hal meg helyben. De legalább Danzou jó volt szerintem, meg a Raikage ablakos jelenete az még mindig ott van. xD
Naplózva


 
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6981 Dátum: 11 feb 18, 00:26:52 »

Az anime 1. mondatánál azt hittem Tsunade beszél. o.O Aztán rájöttem, hogy az Temari. Nevet
De a homok falu tömege... hogy az milyen csúnyán volt rajzolva... -.-

A Tsuchikage-banda hangjai szerintem jók lettek. Akatsuchiét kicsit szokni kell, de tűrhető. ^^

A Mizukage ruhájának és hajának színe viszont tényleg "erős" lett. Csak egy kicsit kellett volna tompább színekkel és oké lett volna (bezzeg Karin vörös hajából és szeméből meg majd' rózsaszín lett -.-). A csökkentett üzemmódban botorkáló öreg a Kage kalappal viszont tényleg azt a látszatot keltette, mintha ő lenne a Mizukage. Főleg amikor mutatták a tömeg arcát körülötte: "Ez mire odaér, leeseik a hó". ikszdé
Choujuurou hangja picit vékony lett. De amúgy meg nem tudjuk hány éves. ^^
A Mizukage hangja illő lett. Egy erős nőnek egy határozott hang. ^^

A Raigake meg egy barom. ikszdé "Utánam!" mondja, aztán kiugrik a csukott ablakon, úgy kb. 20 emelet magasságban. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6982 Dátum: 11 feb 18, 00:46:15 »

Bár tudtam, hogy ott az lesz, jót mosolyogtam rajta. Az jól meg volt csinálva. :D Darui reakciója is jó volt: Én inkább az ajtót használom. Menj csak, majd utolérlek. A Raikage után a legnagyobb arc. :)
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6983 Dátum: 11 feb 18, 00:49:40 »

Én amúgy már a mangában is azt hittem elsőre, hogy a  vénember az igazi kage...
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6984 Dátum: 11 feb 18, 11:55:07 »

A Raikage indulását szerintem is jól adták vissza a mangából. Daruinak tök jó hangja lett, illik a lomha stílusához  ikszdé. Oonoki hangja is illik hozzá csak nem tudom melyik animéből olyan ismerős (eléggé hasonlít Zseniális teknős hangjára a Dragon Ballból). Összességében nem lett olyan rossz ez a rész, mint az előrejelzésekből vártam.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 18, 12:36:46 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
XPdestroyer
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53

ez az én ninja utam!


« Válasz #6985 Dátum: 11 feb 18, 18:13:04 »

Hogy rohadna meg,mivel nem olvasok mangát,azt hittem arra az öreg csókára,h ő a MizukageXD Na mondom,mennyenek a fenébe,ez Kage? sztem pelust hord,mert a WC-re nem ér el,mikor rájön....ikszdé Vicces volt,de 5 perc után megnyugodtam,mikor 30 cm-ert előre haladt:D
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6986 Dátum: 11 feb 18, 18:35:05 »

Téééényleg, az orra volt olyan furi. Remélem a köviben nagyobbra rajzolják.
(Krumpliorr, krumpliorr, krumpliorr! Nevet)
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
XPdestroyer
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53

ez az én ninja utam!


« Válasz #6987 Dátum: 11 feb 18, 19:18:46 »

Ja ne is mond a nagy orr....Nevet Jó hogy nem rottyantott a gatyájába az erőlködéstől ikszdé
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6988 Dátum: 11 feb 19, 17:54:31 »

A Raikage micsoda Dynamic Exit-et csinált  Nevet Vagy fél órát röhögtem rajta.  ikszdé

A Mizukage hangja volt a legmeglepőbb a számomra, tök másra számítottam.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6989 Dátum: 11 feb 19, 18:41:18 »

nekem nem volt bajom a Mizukage hangjával, viszont a legtöbb új belépőnek, a kagek kísérőinek a hangja nem az, amit én mangaolvasás közben elképzeltem. Gondolkozik
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 464 465 [466] 467 468 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!