24 máj 15, 16:05:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 463 464 [465] 466 467 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554426 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #6960 Dátum: 11 feb 12, 22:00:56 »

LOL az a megszólítás: " Vigyori szemes smiley "

Igen, egy kicsit tényleg szánalmas, hogy szétvereti magát. De másrészről megértem. Még mindig nem egy észlény, és az ő szintjén így dolgozza fel. Hogy a barátjáért akármit hajlandó elviselni. Viszont örömmel láttam, hogy harcolni már ésszel is tud. Nagyon jó volt az a kis harc, még ha rövid is volt..
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #6961 Dátum: 11 feb 14, 01:58:09 »

A mostani utolsó rész vége jó volt, ahogy megcsinálták mikor mondja Kakashi Narutonak hogy biztos jót dumcsiztak a faterral. Mosolyog Meg Yamatot le Tenzozza Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 14, 01:58:44 írta Tr4nCe » Naplózva

miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #6962 Dátum: 11 feb 14, 21:55:31 »

Ez tényleg jó volt, számomra olyan, mintha egy új sorozat kezdése lenne, bár ennyi filler után lehet is ilyen érzésem.
A Tenzos nagyon jó volt, Yamato meg mindíg kiakad Kakashi döntésein. Nevet
Naplózva


Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6963 Dátum: 11 feb 17, 13:38:59 »

Hát a 199. epizód nekem nem tetszett.
Az olyan epikus pillanatok, mint például Danzou "kacsintása", vagy a Kagék bemutatása nagyon gyengén lett kivitelezve. Mangában mindkettő egyaránt jóval hangulatosabb volt.
Az animáció kicsit amatőr volt. Darabos, tele felesleges fázisrajzokkal. Azt hittem, hogy az öreg Kirigakurei-i csóka sose fog odaérni a Mizukagéhoz.
Lehettek volna jóval pörgősebbek is a szituációk.
Rengeteg arcmimika emóció hiányban szenvedett, ezáltal a poénosabb jelenetek sem sikerültek túlságosan mókásan, sőt inkább szánalmasak lettek. Például Choujuuro Looney Tunes stílusa, ami gyakorlatilag felrúgta a mangában kihangsúlyozott jellemét.
Háttérzenéket is teljesen másokat választottam volna...

A szinkronhangok terén is csalódott vagyok. Szomorú
Darui, Mifune és Shi kivételével egyik új karakternek sem lett túlságosan karakán orgánuma.
Akatsuchi és Mei hangja kifejezetten irritál.

Lehet, hogy nekem voltak túl nagyok az elvárásaim, de ez az epizód nálam 10/3.

A jövő heti epizódot -ha jól láttam- az a csapat rajzolta, akik már nagyon rég adtak ki projektet.
A szemek ábrázolásáról könnyen fel lehet ismerni a munkájukat.
Remélem ők nem hazudtolják meg magukat, és minőségi Shippuuden epizódot fognak elénk tárni 1 héttel később.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #6964 Dátum: 11 feb 17, 14:09:15 »

Egyetértek Dant-C-vel. Nekem sem tetszett különösebben ez a rész. Ráadásul a ninják, akik Danzout támadták meg, az ő maszkjuk a Kenshinben szerepelt, valahogy nem illett a Naruto világába...  >.<#
A Mizukage országa kissé futurisztikus volt a csőalapú lakótelepek miatt.
Chojuro tényleg úgy viselkedett a szállásnál, mint egy Looney Tunes figura. Leginkább Dodó kacsára hasonlított...  Ohh My God
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6965 Dátum: 11 feb 17, 14:21:29 »

Nekem a Mizukage hangja irritált nagyon, meg a poénosnak szánt, de kifejezetten gagyi, "házasságos" jelenetek.

Viszont jó volt színesen látni az egészet, bár kicsit fakóbbnak képzeltem a szereplőket, de ez van.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6966 Dátum: 11 feb 17, 14:33:06 »

Nekem a Mizukage hangja irritált nagyon, meg a poénosnak szánt, de kifejezetten gagyi, "házasságos" jelenetek.

Viszont jó volt színesen látni az egészet, bár kicsit fakóbbnak képzeltem a szereplőket, de ez van.

De ennyire színesek itt a kép:
http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/457/Naruto_457_01-02.jpg
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6967 Dátum: 11 feb 17, 15:10:18 »

Jah, valamit kifelejtettem:

A szamurájoknak ezzel a fehér páncéllal végképp SW beütésük van. Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6968 Dátum: 11 feb 17, 15:30:10 »

Mi van?!
Nem láttma a részt, de komoylan képesekj voltak fehérre színezni aszerencsétlen páncéljukat?! Nevet

Ikszdé. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 17, 15:30:54 írta STM » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6969 Dátum: 11 feb 17, 15:39:49 »

Nekem a Mizukage hangja irritált nagyon, meg a poénosnak szánt, de kifejezetten gagyi, "házasságos" jelenetek.

Viszont jó volt színesen látni az egészet, bár kicsit fakóbbnak képzeltem a szereplőket, de ez van.

De ennyire színesek itt a kép:
http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/457/Naruto_457_01-02.jpg
Igen, ezt tudom, de pl. Ao kék, meg Fu narancs haja eléggé meglepett (pedig ezeket is láttam már valamelyik színezett képen).
Naplózva
steelshinobi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #6970 Dátum: 11 feb 17, 16:02:25 »

Hát jobb részre számítottam, nálam 4/10. A rajzolás sehol nem volt az előző két részhez képest. Olyan semmilyen volt az egész epizód, pedig ennek a résznek elvileg az "átlagos" részeknél "meghökkentőbbnek" kellett volna lennie, hiszen itt ismerjük meg a Mizukaget és a Tsuchkikagét, a kísérőiket, a szamurájokat, tehát egy rakás új szereplőt és ami a legfontosabb, hogy kiderül, hogy Danzounak sharinganja van. Pl.: annál a résznél amikor kiderül, hogy Danzounak sharinganja van ütősnek kellett volna lennie, ehhez képest a pulzusom úgy kb. 1-2-vel emelkedett csak meg és nem hiszem, hogy azért, mert a mangából már tudom, hanem azért, mert bénán lett megcsinálva. Mei hangja idegesítő, szamurájok SW-os egyenruhája viszont LOL. Már csak egy lépegető kellett volna a háttérbe.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #6971 Dátum: 11 feb 17, 16:32:14 »

Hát igen , ebböl a részböl hogyis mondjam , hiányzott a drámai hatás. Danzou Sharinganjának bemutatása télleg nagyon gyengén lett megcsinálva.Meg probáltak sok vicces jelenetet belerakni , de eggyik se volt "vicces" inkább szánalmasan gyenge.Na meg a Mizukage félreértései... Mint láttam az elözö rész következö rész tartalmában el volt rontva Naruto Pulcsija , de legalább azt javitották. Nekem az egész részben csak a Vas országa tetszett , elképesztöen szép és látványosan lett megcsinálva , nagyon gyönyörü szerintem Nevet

Ez a rész nálam 2/5.

U.i.: Na jo , volt benne 1 poén , amikor a Raikage kiugrott az ablakon azt birtam xD
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 17, 16:33:43 írta Csabi28 » Naplózva

Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #6972 Dátum: 11 feb 17, 16:42:57 »

Végül is nem kaptunk sokkal kevesebbet, mint amit Kishi rajzolt elénk.
Nekem egyedül a karaktereknek adott hangokkal volt bajom. PL: Kurotsuchi, Mizukage, és a Tsuchikage elég gáz volt.
Pedig általában a női karaktereknek a hangjait el szokták találni, hogy szépen simuljon a rajzolt karakterhez.

A Vas orzsága tényleg faxán néz ki, de amit még jól eltaláltak, az Danzou "Fūton: Shinkūha" jutsuja volt. A hanghatás, és a képek pörgése is remek volt. Nekem Danzou jutsujai kedvencek.  Nevet

Alig várom, hogy Sóska nekilendüljön....
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6973 Dátum: 11 feb 17, 16:51:20 »

Kicsit uncsi volt, meg a rajzolás se volt olyan 5*-ös, de jobb ez is, mint egy filler. Különban is, ma nincs valami jó napom, legalább feldobott egy picit.^^
Bírtam, amikor Danzou csukott szemmel olvasgatta Sai levelét. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6974 Dátum: 11 feb 17, 18:24:56 »

Az olyan epikus pillanatok, mint például Danzou "kacsintása", vagy a Kagék bemutatása nagyon gyengén lett kivitelezve. (...) A szinkronhangok terén is csalódott vagyok. :(
Darui, Mifune és Shi kivételével egyik új karakternek sem lett túlságosan karakán orgánuma.
Akatsuchi és Mei hangja kifejezetten irritál.
Nagyjából én is ezt tudnám mondani a részről. Sokkal többet vártam tőle. Danzou sharinganját már nagyon vártam - ahogy korábban le is írtam. Mangában ezerszer jobb volt, szerintem jobb lett volna, ha azt követik pontosan: mivel ez már itt nem spoiler, illusztrációként belinkelném a képet: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/455/19
Szinkronhangok közül Akatsuchié elég béna lett...Meijel nincs nagy bajom. A Mizukage hangja sem a legjobb szerintem.
Ami nekem nagyon fura még, azok a színek. A manga alapján annyira máshogy képzeltem el a karaktereket...hogy nagyon. Főleg Ao-t és Oonokit, a Tsuchikagét. Alapból a Mizukagénak is más színű, valami világosabb hajat képzeltem el ennél. Legelőször azt hittem, szőke. Aztán ugye láttunk színes képet mangában. stb... A szamurájokat se épp fehérnek képzeltem, de belegondolva, mivel a környék mindenütt havas, logikus a fehér szín, ezzel bajom nincs.
Több dolog most nem jut eszembe. Az előző két, nagyszerű részhez képest ez nekem gyengének számított.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 463 464 [465] 466 467 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!