24 máj 15, 07:16:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 457 458 [459] 460 461 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554172 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
tendou
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #6870 Dátum: 11 jan 06, 19:44:02 »

hello!
hagy kérdezem már meg hogy miért írta ki Cartnecker ezt: "Megérkezett a Naruto-Kunra az év első és lehet hogy utolsó Naruto Shippuuden epizódja"??
nem igazán értem. Szomorú
most látam meg Gondolkozik
Naplózva
jimbo5
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6871 Dátum: 11 jan 06, 19:46:41 »

Én csak azt nem értem, minek kell reklámozni hogy lehet abbahagyódik a Shippuuden fordítása (a hírre gondolok az új résznél), ha nem publikus még? Ez nem kis ellentmondás, és nem utolsó sorban szándékos konfliktusszítás... Direkt behírezi valaki, aztán meg azt mondja hogy ne kíváncsiskodjunk. Szerintem nem ezt érdemli a népes fantábor. Csak ezért regisztráltam a fórumra, mert felháborított a dolog. Egyébként maximális tiszteletem eddigi munkátok iránt, de ezt most nem értem.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6872 Dátum: 11 jan 06, 19:50:36 »

Rá tapintottál a lényegre;).
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #6873 Dátum: 11 jan 06, 19:52:59 »

Igazából nem titkolni akarjuk a dolgokat, csak nem igazán tudnánk elmagyarázni...
Nem azért írom, mert jaj, csapattag vagyok, és ezért valami nagy valami lennék, csak... a hátsó dolgokat a csapattagok értik... Nagyon nehéz lenne elmagyarázni... Túl sok magánéleti dolog is hozzátesz ehhez, amit meg nyilván nem fogunk kiteregetni...
De ahogy én látom, ez csak egy pillanatnyi megingás volt, nem kell aggódni Mosolyog Ha rajtam múlik, nem lesz semmi baj Mosolyog
Tudjátok, ez olyan, mint a freud-i pszichológia... az apróságok csak gyűlnek és gyűlnek, aztán egyszer kirobbannak...
Most próbáljuk csökkenteni a robbanás okozta károkat Mosolyog
De nem kell aggódni, nem engedem, hogy baj legyen^^
És Cart nevében is sajnálom, hogy felzaklatott titeket, de néha ő is hibázhat^^
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 06, 19:55:48 írta Nikol » Naplózva

Noobkilla
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6874 Dátum: 11 jan 06, 19:55:14 »

"Megérkezett a Naruto-Kunra az év első és lehet hogy utolsó Naruto Shippuuden epizódja"

De erre még mindig nem kaptunk választ.Vagy megerőltető lenne írni vmit?

És hogy izgi is legyen a dolog,elkezdtek itten fightolni válaszolás helyett,hogy melyikőtök van itt régebbóta,gratula,tudhattok valamit.Valaki már 2008-ban nagyban honlapokat szerkesztett,nem semmi.Veri a mellét féltéglával.De a kapát megfogni nem tudja,kapálás nélkül meg nem sok ehető dolog terem meg a fődön,me kiesz mindet a gaz,nembaj? Ja hogy manapság már a traktort,meg a kapát is számítógép vezérli,azta,mik vannak.De ahhoz is hozzá kell ám nyúlni,ha meghibásodik.  De sokan a számítógéphez ahhoz értetek,hát akkor egye meg a honlapját a sok olyan felfogású mászjtör.Ittádákimász!
Az újoncoknak meg ugyanannyi beleszólásuk van,mint a hárdkór tagoknak.Akkor WFt-nak van a szólásszabadság,meg a hasonló baromságok? No erről ennyit.

Jóccakát.
Naplózva
tendou
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #6875 Dátum: 11 jan 06, 19:56:23 »

értelek persze ez megérthető és hibázik az ember ez nyílvánvaló,
csak h ezt olvasva elcsodálkoztak egy kicsit a tagok.
remélem igazad lesz és ez csak valami megingás volt.
am nem tod h mikor lesz manga??
 Nevet
Naplózva
Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Válasz #6876 Dátum: 11 jan 06, 19:58:05 »

Igazából nem titkolni akarjuk a dolgokat, csak nem igazán tudnánk elmagyarázni...
Nem azért írom, mert jaj, csapattag vagyok, és ezért valami nagy valami lennék, csak... a hátsó dolgokat a csapattagok értik... Nagyon nehéz lenne elmagyarázni... Túl sok magánéleti dolog is hozzátesz ehhez, amit meg nyilván nem fogunk kiteregetni...
De ahogy én látom, ez csak egy pillanatnyi megingás volt, nem kell aggódni Mosolyog Ha rajtam múlik, nem lesz semmi baj Mosolyog
Tudjátok, ez olyan, mint a freud-i pszichológia... az apróságok csak gyűlnek és gyűlnek, aztán egyszer kirobbannak...
Most próbáljuk csökkenteni a robbanás okozta károkat Mosolyog
De nem kell aggódni, nem engedem, hogy baj legyen^^
És Cart nevében is sajnálom, hogy felzaklatott titeket, de néha ő is hibázhat^^

Na igen Cart.... Sosincs itt mikor kellene. Szép vezér. Itt az ideje, hogy én és Hiei átvegyük az uralmat.  ikszdé (Utobbi csak poén.)

Amúgy meg majd ő mindenkit tájékoztat majd a dolgokról. Ez az ő projecte.
Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #6877 Dátum: 11 jan 06, 20:01:32 »

tendou:
Úgy tudom, a héten nem lesz manga Mosolyog Bár ha ugyanúgy lesz a dolog, mint múlt héten, lehet, hogy késve mégiscsak kapunk^^ Ki tudja Mosolyog (viszont vigyázzunk, ez az anime témája^^). mindenesetre a külföldi források szerintem nem lesz a héten manga.

Kiru: Most már igazán abbahagyhatnád. A teljes értékű csapattagság nem jelent feljogosítást a teljes értékű bunkóságra...
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6878 Dátum: 11 jan 06, 20:06:38 »

Azért kissé irónikus, hogy épp az újoncok szapulása miatt bomlott meg a topic harmóniája, erre beregisztrál néhány -szintén- újonc, és ők mondják meg a frankót. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #6879 Dátum: 11 jan 06, 20:11:10 »

Öntsünk tiszta vizet a pohárba! Azért nem kaptok választ, mert még semmi sem eldöntött.
Én hiába mondom azt, hogy ne aggódjatok, mert lesz jövő héten is fordítás, ha nem lesz aki megcsinálja. És azt sem mondhatom, hogy nem lesz, mert sok víz folyik még le addig a Dunán-Tiszán. Szóval, senki se csináljon a gatyájába. Amint a csapat dönt a projekt sorsáról, kaptok egyértelmű választ!

És mielőtt elkezditek kérdezgetni, hogy az mikor lesz, közlöm, hogy nem 1-2 ember fogja eldönteni. Ergo mindenkit össze kell hozni. De mivel létezik a magánélet intézménye is, és van aki jelenleg is dolgozik, így nem ma lesz válasz, az tuti.

Mindamellett elnézést azok nevében is, akik voltak kedvesek kirobbantani ezt a hülyeségáradatot. Meglehetett volna ezt beszélni más környezetben is.
Ja, és Noobkilla, hidd el, hogy láttunk már kapát közelről. Nem erről szólt ez az egész fightolás.
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6880 Dátum: 11 jan 06, 20:23:23 »

Moderátor:
Senkinek sem tűnt fel, hogy már 2 oldal óta megy az OFF? Higgadja már össze magát mindenki és legyen nyugi, mert kitiltás lesz. A csapattagság sem véd.

Téma 1-2 órára lezárva. Irány ki a hóra és hűtsétek le a fejeteket.

____________________________

Téma újra megnyitva. Remélem, már mindenki lehiggadt. ^^

A feliratról kérdezősködni felesleges. Ha lesz, akkor lesz, ha meg nem, hát...


« Utoljára szerkesztve: 11 jan 06, 23:04:01 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #6881 Dátum: 11 jan 06, 23:11:37 »

 Számomra azért volt különleges ez a rész,mert Naruto nem egy hülyegyerek volt,hanem olyan aki tisztán tud gondolkozni és önzetlenül segít másokon.
 Másrészt azért tetszett,mert most a chounin vizsga előtt játszódik a történet és nagyon összefűzték vele.Végén megértettük,hogy Orochimaru küldte,hogy meggyengítse a védelmet.
 Ami kisebb hiba,hogy egy olyan ninja aki egyszerű árnyék klónoktól nagyon kikap,honnan szerzett egy ilyen erősségű lepecsételő technikát?
6/10 +egy pirospont a rajzolásért.
edit:jah és Shikamaru pont fényképek nézegetésével fog foglalkozni ilyen időkben...
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 06, 23:12:39 írta trees » Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #6882 Dátum: 11 jan 06, 23:28:58 »

Hát de komolyan, lerombolja Pein a falut erre meg Shikamaru kajak a fényképeket akarja visszajuttatni a jogos tulajdonosoknak!!  >.<# Hát ez kész.A következő résznek meg elég gagyi lesz a rajzolása.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #6883 Dátum: 11 jan 07, 15:53:16 »

Hát ez a rész , hogy is mondjam elég semmit mondó volt.A történeten se gondolkodtak sokáig.Meg mi az , hogy ez a filler szereplő Sabiru , Halál Isten nélkül lepecsétel 1 lelket... De 1 árnyékklón sereggel nem tud elbánni. Na hát értitek ez kicsit furcsa.A vége az tetszett Kabuto levadászta, nehogy beköpje őket xD. Az ending-ben meg csak a vége a jó . ahogy az ablakra rajzol Sakura 1 Naruto-t , ahm elég semmitmondó ez is. Szerintem ez a rész 5/2-es. És igen Tibee77 a kövi rész elég gagyi rajzolású lessz , de nézd a jóoldalát , az ilyen grafikájú részekben pörgös harcjelenetek szoktak lenni , Lásd "sima" Naruto-ban Naruto vs Sasuke , vagy 1 mostani filler rész, amikor Naruto virágért megy Rock-lee-nek és harcol az illúzió Gaara-val.
Naplózva

trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #6884 Dátum: 11 jan 13, 17:10:17 »

 AZ ÖSSZES FILLER LEGYEN ILYEN.
Vicces,vannak benne akciók,szerethetően kínos.Imádom.A rajzolás picit fura volt,de az is szerethető.
 Talán kicsit az nem volt jó benne,hogy Naruto egyenrangú Sasukéval.Bántó volt látni,hogy menynire összedolgoznak.Sasuke túl kedves volt és elhamarkodott döntéseket hozott...
 Viszont behaltam a slicc-es,blöffös,szakadékos részeknél.
Mondjuk butaságok is vannak.Méghogy megszilárdul a chakra.De mindegy is,mert fillerhez képest egész ésszerű maradt...
Mint anime 6/10
Mint filler 9.5/10
Naplózva

Oldalak: 1 ... 457 458 [459] 460 461 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!