24 máj 15, 22:32:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 455 456 [457] 458 459 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554714 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6840 Dátum: 10 dec 16, 20:30:19 »

Hamarabb látjuk a Shippuden movie 4-et, mint a történet folytatását  Nevet
Ez a mostani rész, olyan, nem is tudom, gyorsan kellett ide valami és nem tudtak jobbat kitalálni. Ezek a nevek is, hogy Kulcs földje, Rejtett Zár faluja  Neeem
Alig látunk valami eredeti jutsut tőlük (csak azt a "befele forduló szemes genjutsu"). Azt hittem az öreg kalapos fickó majd mutat valami érdekeset, de semmi, sőt még harc se volt. Ami eredeti volt az tényleg csak a ruhájuk volt.
Azért összességében nem volt rossz rész, de jó se. Pont, amikor már kezdett emelkedni a színvonal, akkor jön egy ilyen. Nem baj. Ez még belefér  Pirul Csak legalább ennél rosszabb ne legyen  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 16, 20:31:48 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6841 Dátum: 10 dec 16, 20:32:43 »

Látom Cart, ha én nem, akkor te írod le mindig ezt..^^"

Ám annyit még hozzá fűznék, hogy inkább fillerek legyenek, minthogy belassuljon az eredeti sztori, és 1 manga fejezetet 1 epizódban dolgozzanak fel, mint anno Sai megjelenésénél.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6842 Dátum: 10 dec 23, 21:07:50 »

Na ez a rész legalább értelmes volt. Nem úgy mint az előző. Ennek legalább volt rendes előzménye és elhelyezhető térben és időben egyértelműen  Pojén
Amúgy akkor a Konohamaru csapat már elvégezte az Akadémiát? Róluk is lehetne egy külön rész  Gondolkozik
Az előzetesből ítélve a következő epizód sem lesz "szokványos". Szellemek?! De, azért meg fogom nézni  Pirul
Naplózva

....................................................................................................................
zoltgo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 25


« Válasz #6843 Dátum: 10 dec 23, 22:11:53 »

Nejinek elég érdekes feje volt xD 20:35
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #6844 Dátum: 10 dec 24, 11:43:12 »

Mint 1 ló xD. Nem baj az minden részben van ilyen. De ez 1 egész jó színvonalú rész volt , érdekes és megmutatott még 1 történet szálat anno  a chunin vizsga alatti háborúból. Érdekes volt látni kiba-t ( henge nejit) juukenezni látni nekem tetszett Nevet. Összegzésben ez 1 értelmes és érdekes kis rész volt 4/5. De a jövöhetitöl nem sok jót várok , mivel 1 totál filler rész lessz ugy látom ( 1 filler ninjárol fog szolni az egész , nem vmelyik fö naruto szereplöröl).
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6845 Dátum: 10 dec 24, 11:57:17 »

Najó...egy barátom magyarázatád rohattul benéztem, ezért ide egy oltári nagy hülyeséget kreáltam. Most vhogy átjavítom.

On: most már ott tartok, hogy mangába kell olvasnom, mert a fillerek kikészítenek. Most olyan 504. körül tartok. Azt hiszem eléggé nehezen fogom megszokni, hogy nem vidiről nyomatják, mert annak is meg volt a hangulata, meg a színek miatt jobban is kivehető. De egyszerűen képtelen vagyok azokat a vontatott izékkel órákig ellenni, az én türelmem is véges... ><
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 24, 22:40:24 írta ^^ » Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6846 Dátum: 10 dec 30, 11:31:55 »

Uhh februárig filler?  Neeem ejj anime készítői Elseggel
ez így nagyon nem lesz jó. Simán ráérnének a fillerek később, a háború előtt v. az elején
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 30, 16:13:41 írta Zer0 » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6847 Dátum: 10 dec 30, 16:12:22 »

hátigen, a fillerek nem Kishi "művei"...
de mondjuk -tőle természetesen függetlenül- februárig várni kemény lesz :S aki kitalálta a fillert, annak egyék le a lábait Hiei mutáns pókjai ikszdé
mangában most am 522-nél tartok  Ohh My God mondjuk elterveztem, hogy lassabban olvasok, hogy tovább tartson, de nem sikerült ikszdé  Neeem
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6848 Dátum: 11 jan 06, 14:53:54 »

Nem volt rossz rész végül is, ja új ending van  Mosolyog  Sakura is benne van Ördögi
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #6849 Dátum: 11 jan 06, 15:10:52 »

Milyen volt az a Anbu védelem Kakashival az élen ha Naruto csak így be tudott törni ?  Nevet
Februárig kell csak kibírni ?? nem próbléma  >.<#  de megnéznék egy fillert ami kishi ötlete alapján lenne ( a tésztás az volt ? )
Naplózva
sojobo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 27



« Válasz #6850 Dátum: 11 jan 06, 15:54:33 »

"Megérkezett a Naruto-Kunra az év első és lehet hogy utolsó Naruto Shippuuden epizódja"
Erre egy kis magyarázatot elfogadnék...
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #6851 Dátum: 11 jan 06, 16:11:14 »

Ez az első és utolsó epizód engem is érdekelne.


Minden esetre, ez a rész is egy kalap sz*r volt. Sokszor megfogadom, hogy ilyen fillereket nem nézek, de mindig azután kell erre rádöbbennem, miután megnéztem egy részt.  Technikai KO

Minden esetre, az új ending se valami nagy szám. Alig-alig látunk valamit, amit meg mégis megmutatnak, az kevés.
A zene alá más képeket képzeltem volna el.

Akár ki is lehetne jönni valami újjal...
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6852 Dátum: 11 jan 06, 16:43:22 »

Hát minden bizonnyal már megunták ezt a sok xar fillert, és úgy döntöttek, 2012-ig csak a manga fordítására szentelik az idejüket. Nevet Pojén Tessék, meg van fejtve. Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6853 Dátum: 11 jan 06, 16:55:04 »

"Megérkezett a Naruto-Kunra az év első és lehet hogy utolsó Naruto Shippuuden epizódja"
Erre egy kis magyarázatot elfogadnék, miért lehet hogy az utolsó?
Hát minden bizonnyal már megunták ezt a sok xar fillert, és úgy döntöttek, 2012-ig csak a manga fordítására szentelik az idejüket. Nevet Pojén Tessék, meg van fejtve. Nyelvesít
Hanii, ha az NKWT be is fejezi a Naruto Anime fordítását attól még lesz új rész, szóval itt valami van a háttérben.

Megosztanátok velünk??
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6854 Dátum: 11 jan 06, 17:00:28 »

Pojénnak szántam, nem kell ilyen komolynak lenni. Hümm-hümm
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 455 456 [457] 458 459 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!