24 máj 15, 02:25:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 448 449 [450] 451 452 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553996 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Radic
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #6735 Dátum: 10 okt 24, 19:08:24 »

Mivel a kedvencem szerepelt benne nekem elnyerte a tetszésemet ez a rész. Amúgy meg a fillerek egy üzleti fogás. Vagy elviseled vagy nem.
Sasuke ruhája tényleg érdekes volt, de hát ha visszavette a régi hacukáját, hát lelke rajta. Nevet
Gaara személyiségváltozásában egy meghatározó rész volt ez, még ha nem is láttuk soha az eredeti mangában. Barátokat talált. A gyilkosságot meg nem hiszem, hogy egy Homoki anbu csoport akarta végrehajtani, mert ahhoz képest nem voltak valami nagy számok. Ha belegondolunk a konohai anbukba még Pein ellen, ahhoz képest, ők csak két  bábbal játszottak. Szóval szerintem csak egy verbuvált csapat volt, akik maszkot húztak, hogy ne lehessen kideríteni, hogy kik ők.
Naplózva
szasah919843
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #6736 Dátum: 10 okt 26, 08:19:24 »

Am Tobinak nem jobbszeménél volt kivágva a maszkja?
Ennél a résznél pedig a bal szeménél van kivágva http://www.youtube.com/watch?v=sjbph9V9bl4&feature=related
érdekes...
Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #6737 Dátum: 10 okt 26, 08:25:42 »

Ennél a videónál minden megvan fordítva >.<#(ami jobb az a bal, ami a bal az a jobb), nézz meg egy másik videót,
Naplózva

szasah919843
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #6738 Dátum: 10 okt 28, 09:41:48 »

Ennél a videónál minden megvan fordítva >.<#(ami jobb az a bal, ami a bal az a jobb), nézz meg egy másik videót,

értem. kösz a választ. Eléggé megzavaró :S
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6739 Dátum: 10 okt 28, 11:59:41 »

Te atyaaaúúúristeeen!
Még decemberben is fillerek lesznek?? Ohh My God
Én addig felkötöm magam.
És a jövő heti rész Tentenről fog szólni? Mi a..?xD Ezek megőrültek.x'D

Mondjuk így már érthető miért nincs semmi az openingben... Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6740 Dátum: 10 okt 28, 13:31:19 »

A mai rész szánalmas és nagyon rossz volt...
Naplózva


 
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #6741 Dátum: 10 okt 28, 16:11:42 »

lehet engem szidni, de úgy gondolom hogy leírom a véleményemet.
Nekem a pein fejezet tetszett. És azért nézem a shippuudent mert a főhőse narutó folyamatos fejlődésen megy keresztűl. Namost betették ezt a filler részt, ahol megint a kis idióta narutót láthatjuk... számomra szomorú. és amíg ennek a fillerrésznek nem lesz vége én úgy döntöttem szakítok a narutó világával. ez nagyon elveszi a kedvemet...

Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #6742 Dátum: 10 okt 28, 17:04:10 »

Most mit rinyáltok ? Sztem jok ezek a filler részek érdekesek és humorosak.Ez a 10-15 részes filler szezon stori szünet sztem kell is , mert a rokubis fillert leszámitva 100-170ig csak a manga storit adták, és gyorsan pörögtek az események.Akinek nem tetszik az inkább ne nézze, minthogy lesz@rozza.És aki kage találkozot akar nézze meg a mangát Nyelvesít.Köszi a gyors forditást nkwt utolag is Mosolyog
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6743 Dátum: 10 okt 28, 17:20:34 »

várj, várj, várj! te most azt mondod, hogy egy Naruto animének azért kell szünet, mert követi a saját történetét?

még nem néztem meg a részt, de képzelem, hogy milyen :/.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6744 Dátum: 10 okt 28, 17:24:19 »

Csabi mindenki köszöni , hogy neked ez tetszik , de azért ne szabájozd , hogy ki mit mondjon. Ember , ha valakinek valami nem tetszik az kultúrált körülmények között miért ne tehetné meg , hogy elmondja a véleményét? Volt aki nem csak egy szarral letudta , hanem érvelt is. Ez nem Kommunizmus , hogy kussolni kell ha nem tetszik valami. Ez egy fórum!
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #6745 Dátum: 10 okt 28, 19:13:00 »

Nos, teljesen egyet értek, azzal aki azt, mondja, hogy véleményt nyilvánítani lehet, kulturált módon.

Ezt kihasználva én is elmondom, hogy én nem hittem ezt pár hete. Asszem van már egy hónapja is.
Azt hittem, hogy "Na jó, most lesz egy pár filler. Úgy 3-4, még belefér. Végül is azt még ki lehet bírni."

Ám most, hogy láttam, mik az előzetes címek, elment tőle az eddig is kevéske kedvem. Ezt a Naruto Animét én személy szerint azért szeretem nézni, mert ott színesebben, tágabban bevethetem magam a Naruto világába. Ám itt az a gond, hogy én azt nevezem annak amit Kishi leírt/rajzolt - utalt rá. Azt nem, ami valami "barom" fejéből pattant ki, és ami egyáltalán nem szerepel semmilyen formában a mangában.

Szívesen állítanám azt, hogy nem fogom megnézni, de sajnos a heti Naruto adagomat valahogy ki kell elégíteni.  Nevet

Minden esetre Cartnecker pontosan megfogalmazta idézett mondatában a gondolataimat a dologról:

"Hamarosan jön a Naruto Foshpuuden 183. része!"
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6746 Dátum: 10 okt 28, 19:23:52 »

nem akartam megnézni ezt a mai részt, de miután láttam egy 16 éves narutot ott képen, arra gondoltam, na talán mégiscsak lesz benne 1-2 jó rész, de most hogy így olvasom, inkább nem nézek semmit. Legalább jövőhéten shippudenes tenten lesz, vagy kis béna tenten? Mert én amúgy bírom tentent, de inkább csak a shippudenest nézném meg. ha itt decemberig fillerek lesznek, én komolyan mondom nézni kezdem az animaxen a naruto 5-20. részét. smirksweat. Annak legalább van értelme.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6747 Dátum: 10 okt 28, 19:38:30 »

Szerintem nem volt ez a rész olyan rossz, mint ahogy elmondjátok. Sőt, nálam még inkább a jobbik kategóriába tartozik (a struccoshoz képest). De tény, hogy decemberig nem lehet kibírni normális Shippuden epizód nélkül. Valahogy mégis muszáj lesz.
Csak azt tudom mondani megint, hogy vigasztalásként nézzük a Bleachet. Ott legalább megy rendesen a sztori (Aizen vs Ichigo a kövi részben).  Nevet
Amúgy sima 1010 (Tenten  Pojén) lesz a kövi részben.
Naplózva

....................................................................................................................
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #6748 Dátum: 10 okt 28, 19:58:17 »

Nagyon örülök a kedves kis Tentennek nem lenne bajom a fillerrel de mikor egyértelmű gyökérségek vannak  benne az már gáz..

!SPOILER! -> annak aki nem nézte még meg a részt.

Nem lett volna egyszerűbb szólni Narutonak, hogy hoppá lehet fertőzésed van és Sakura is elkapta, itt egy szuri hogy meggyógyuljatok?
Nem rá kellett küldeni az orvoscsapatot távcsövespuskákkal meg házálarcokkal, ki kellett üríteni konohát és a hokagének ütnie kellett egy nagy tamtamot aminek hatására csapdák jöttek ki a földből. -.-

!SPOILER VÉGE!

Semmi bajom nem lenne a fillerekkel, némelyik még tetszett is, de ez a mai egyszerűen fosch. Nem tudom Tenten és bandája mit fog szenvedni az elkövetkezendő részben/ekben de nem mondhatnám hogy odáig vagyok az ötlettől.

Komolyan kezdek ott tartani, hogy inkább fügesszék fel az animét egy fél évre, aztán nyomják a történetet szépen, ha pedig Kishi kihagy egy hetet haggyanak ki ők is stb. de ne adjanak már ki ilyen átgondolatlan összecsapott butaságokat.  Lehánylak
Naplózva
Mexx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #6749 Dátum: 10 okt 28, 23:52:11 »

Inkább olvasgatni szoktam a fórumot, de most én is hozzászólnék. Most hogy megtudtam innen, hogy kb. decemberig tart ez a cirkusz, lemondtam az animéről egy időre. Talán húsvétra bevezethetek egy anime maraton estét:D Az eddigi filler részek megtekintését is csak a weboldal tálalása ösztönözte. Már jobban várom a rajongói munkák folytatását mint ezeket a számomra gyógyegér részeket. Üdv.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 448 449 [450] 451 452 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!