24 máj 15, 04:39:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 446 447 [448] 449 450 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554081 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6705 Dátum: 10 okt 15, 14:41:42 »

ÁÁÁ gaaras filler? WTF :S
Eddig jó volt a filler, valami értelmes, nem kristályhasználó kyuubi klón stb, de könyörgöm folyassák már a story!
Rengeteg előnyük van a a mangásoknak  Nevet
Filler :S
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #6706 Dátum: 10 okt 15, 18:42:11 »

Kiakasztó ez a rendszer...
Már látom jövőhéten beugrik a Kazekage hogy mi újság Konohában találkoznak Narutoval és felteszik a kérdést:
"-Emlékszel mikor együtt voltunk küldetésen?
-Hát persze, sosem felejteném el.."

Majd beszáll egy levél némi homok kíséretében és hopp már is ott vagyunk a múltban..

Kicsit irritáló; és vajon meddig folytatják?  Neeem
Naplózva
szotyola
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #6707 Dátum: 10 okt 15, 21:02:45 »

most mivan nem úgy volt hogy vége lesz a fillereknek?
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6708 Dátum: 10 okt 15, 21:37:16 »

Nem tudom, hogy hogy volt, de lényeg, hogy nincs vége (sajnos) a filler részeknek. Az e heti különösen szánalmas volt. Itt is az utolsó 2-3 percet érdemes megnézni, a többi kukás.  Nevet
Az előzetes alapján a jövőheti résznek legalább lesz tartalma, meg harc is lesz benne.
De vajon meddig fog ez még így folytatódni?
(Legalább a Bleachben halad a törtnénet, úgy hogy inkább oda kell a fókusz  Pontosan)
Naplózva

....................................................................................................................
Takeda Miroku
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


ISTEN


« Válasz #6709 Dátum: 10 okt 17, 09:09:02 »

Meddig lesznek még ezek a kib*szott fillerek??
Naplózva

Egy Istent csak egy másik Isten tud felismerni.
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6710 Dátum: 10 okt 17, 10:29:06 »

Na ide jutottam hogy leírjam a véleményemet! Hát... ő.... szerintem ez jobb volt mint az Inaris de ez mégúgyse kapcsolódott a sztorihoz! Oké oké. Vicces volt! A struccot nagyon megkedveltem miután elgyepálta Sasukét Nevet Na meg az a rajzoljuk le az ellenséget dolog se volt semmi xD A probléma a következő volt: FILLEERR!!!! És ezután persze jön egy Gaarás filler! Hát persze gondolom az is csak ilyen hipp hopp visszaemlékezés lesz hogy tök értelmetlen dolgokról jut eszébe valami róla! Áhh... az Anime kezd fárasztani!
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Hiei
Vendég
« Válasz #6711 Dátum: 10 okt 18, 21:57:00 »

Komolyan mondom annyira szeretem a szűk látókörű embereket. Adnék nektek egy újabb egybe függő 70 részes fillet. Azt érdemlitek ti. Hálátlanok vagytok. Ráadásul amiket írtok is marhaság:D.

Transzfesztita béka való nektek.
Ellenben a sok emberrel nekem tetszett ez is az elöző és még az Irukás filler is. Élvezem őket. Sokkal jobb a rajzolás mint a Peines részeknél. Ráadásul a zene is első osztályú. Végra újra van minőség. Peines harc ezerszer szánalmasabb volt mint ez a filler.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 18, 22:12:19 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #6712 Dátum: 10 okt 19, 14:00:58 »

Azért igaza van Hieinek .. Ez még mindig jobb mint a Yuukimarus meg Sorás filler... (nekem, valszeg csak Sasuke miatt) de kicsit jó újra látni a 7es csapatot Nevet
Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #6713 Dátum: 10 okt 19, 17:55:30 »

Neee Yuukimarut ne attól a falra tudtam mászni... Nyelvesít
Nem rosszak ezek a múltba tekintések de akkor adnák ki úgy, hogy részletek konoha történelméből (úgy ahogy Iruka és a Kakashi visszaemlékezésnél már megnevezték) és nem lenne az, hogy a fele (fele?? 1-2 perc a részből) az eredeti sztoriból van a többi meg ugye filler..
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #6714 Dátum: 10 okt 19, 18:05:45 »

Hiei neked ez a véleményed másoknak meg az. Ettől senki sem szűk látókörű, nem kell fikázni a többieket azért mert nekik nem jön be a filler. Szerintem meg a Peines harc az eddigi legizgalmasabb részek között van, még ha a rajzolás nem is mindig volt tökéletes. Amúgy meg teljesen jogos a dolog, mert az Irukás filler kezdetekor, még csak híre sem volt
, hogy eddig folytatják a dolgot.

Nincs a fillerrel semmi baj, de most már idegesítően elhúzzák a dolgot, tekintve, hogy most jönnek a legizgalmasabb részek. És amúgy is fillert lehet csinálni a jelenben is..... Nem muszáj csak flashbackelni...Szerintem igen csak leredukálódna a siránkozók száma, ha a filler Konoha építéséről, illetve az emberek/barátok és Naruto mostani kapcsolatáról szólna.
Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #6715 Dátum: 10 okt 21, 12:47:25 »

Hát ez már >.<#......... grafika jó volt, de sajna az előzetes alapján jövőhéten is filler rész lesz Technikai KO
Naplózva

Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #6716 Dátum: 10 okt 21, 13:43:08 »

Hát... ez a filler olyan unalmas volt, hogy végig sem néztem. Ahogy látom a jövő héten is filler várható (sajna) Szomorú
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6717 Dátum: 10 okt 21, 17:45:44 »

Én ezt végig se bírtam nézni. Ez vitte a pálmát nálam az összes közül. Leguncsibb filler rész amit valaha láttam. Rövidítem: LUFI-legunalmasabb filler.  Pojén És a következő is az lesz?? Megőrülök! Neeem
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Akos24680
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6718 Dátum: 10 okt 21, 22:27:07 »

Sziasztok!
Elég sokat keresgéltem a fórumon de nem nagyon találtam megfelelő topikot arra amit írni szeretnék. Az előző heti naruto rész magyar feliratáról lenne szó. Lehet át kellene néznetek még 1X vagy 5X. Muszáj voltam angolul nézni, mert elég rossz lett a fordítás. Ez csak zárójelesen: (7-8 osztályba tudtam így angolul).
( Ha én fordítok Animét az "az amint elkészül felkerül"-tól kicsit pontosabban megtudom mondani mikor leszek kész akár 4-5 órás intervallumot is meg lehet adni az is több mint a semmi. Vagy csak: Holnap reggel, 2-6 óra múlva.)
Semmi rossz indulatot nem szándékoztam sugározni. Elnézést ha így éreztétek Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 21, 22:30:38 írta Akos24680 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6719 Dátum: 10 okt 21, 23:03:14 »

Csak szolok a fordítóknak, hogy figyeljenek az első horrible 720-as verzióval mert a film közepénél elcsúszik az angol felírat a beszédhez képest. Már kiadták a javított verziót a filmből.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 446 447 [448] 449 450 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!