24 máj 15, 16:03:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554425 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6675 Dátum: 10 okt 07, 16:41:36 »

ez jó ötlet Exkirion! Nevet Ishida! Ichirakus filler? hmm... hát ha kiderül hogy Ichiraku papi régen egy híres ninja volt aki valahonnan elszökött és most Konohában ramen árusnak adja ki magát akkor én benne vagyok! xD Amúgy szerintem ezt a beszélgetést folytassuk a Fillerek témában! Mosolyog Vagy ne? xD
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 07, 16:44:49 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #6676 Dátum: 10 okt 07, 17:46:58 »

Úristen megint Sasuke és a flegma bunkó stílusa mikorp usztuítják már el de utálom emos kis b***zi én leszek a világ legboldogabb embere abban a percben mikor meghal
Mégis kire nem hat a sexy no jutsu csak a homárkra

Azt ne felejtsd el, hogy abban is bunkó volt, hogy rálépett Naruto arcára. Fáj  >.<# Meg, hogy Sakura is folyton ütötte-verte Narutót. A legdurvább az volt, hogy a Yuukimarus fillerben a hátára ugrott, majd a földbe döngölte...
Ami a sexy no jutsut illeti: nem tudom ezt elmagyarázni, hogy kikre hat egyáltalán.
-Jiraiya szereti a szép nőket, az érthető
-Iruka meg túl prűd, és hanyatt vágódik orrvérzéskor
-Kakashi meg, hmmm... összerezzen tőle, asszem
-Sai nem érti
-satöbbi, satöbbi...
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6677 Dátum: 10 okt 07, 17:50:34 »

Hol is kezdjem...az új opening zenéje valóban nem rossz, a képek körül viszont csak az tetszett, ahogy Sasuke kinyitja a MS-ét a végén. Valamint elég rövidnek éreztem az openinget. :D A részről: lapos kis filler, viszont a rajzolása nekem nagyon bejött, szerintem jóra sikeredett. Viszont látom folytatódik a filler. Nem halok bele, de ha már filler, könyörgöm, a jelenben játszódjon! Nem tudom, mások hogy vannak ezzel, de én utálom a flashback fillereket. Főleg ha az a "sima" Narutóra nyúlik vissza.
Béke. :D
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #6678 Dátum: 10 okt 07, 18:08:59 »

Ez a rész arra tökéletes volt, hogy megmutassák az új rajzolási stílust, ami személy szerint tetszett nagyon. A rész végén lévő fightnál lévő zene sztem gyenge. Legalábbis nekem nem jött át. Nevet
De mindent egybevetve, tényleg gáz, hogy hányásig vagyunk a "nem filleres részekben" fillerekkel. Plusz a következő kismillió részekben is ezt a stratégiát követik. Hogy szakadnának össze! ez így no star...  Neeem
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6679 Dátum: 10 okt 07, 22:56:24 »

Hát, emberek, őszinte leszek, a Naruto anime kezdi ismét elérni azt a szintet, amikor bátran kijelenthetem, ez igen!
A rajzolás a lehető legjobb, kár hogy kövi résztől megint egy unalmas csapat kapja a melót. Opening rajzolás terén megkockáztatom, hogy az eddigi legjobb Shippuudenben. Rohadt szép képsorok vannak benne. Az nekem is furcsa, hogy nincs benne semmi harc.
De emlékezzünk csak vissza az utolsó 2 openingre. Mindenki azon hisztizett, hogy jaaaj tele van spoilerekkel. Tessék, most kaptunk egy olyan openinget, amiben semmit nem lőnek le előre, csak halvány utalásokat tesznek az eseményekre. (A Tobit jelképező örvény valami fenomenális, ahogy elnyeli Sasukét. Ezer Grat!)
Egyébként barátnőmmel nézetem a Shippuudent, és most tartunk a Jiraiya vs Pein harcnál. Mondhatom, nagyszerű volt, amikor az openingben kapásból le lett lőve az Itachi vs Sasuke harc, azon belül főleg amikor Sasuke szeme amputálásra kerül. Szóval higgyétek el, jobb egy ilyen opening! kacsint
Ending is szerintem teljesen jó. Mondjuk Tenten egy-kétszer kicsit amorf lett azzal a csípővel, de belefér..xD

Az egyetlen negatívum természetesen nem más, mint a FILLEREK!
Könyörgöm, volt egy Irukás visszaemlékezés, rendben, jó volt! De most minden egyes jobbról-balra sétáló emberkéhez hozzácsapnak egy 3-4 epizódos FILLER FLASHBACKET??? Ezek nem normálisak. És még van képük elnevezni ezt a sztorit "Kage-találkozó arc"-nak, gratulálok.

..a bleach rajzolása sokkal jobb, mint a Naruto shippuudennek. Mondjuk most már egész jó, de hogy részenként cserélgetik a rajzolókat... Talán ezért is tűnik jobbnak a Bleach rajzolása,mert ott nincs 20 rajzolócsapat.(vagy nincsenek nagy eltérések).
A Bleachen is ugyanannyi csapat dolgozik, mint a Narutón, ahogy általában minden más többszázas epizóddal bíró animén. kacsint A Naruto ilyen téren csak annyiban egyedi, hogy elég hülyén osszák ki a csapatoknak a melót.

Ez a rész arra tökéletes volt, hogy megmutassák az új rajzolási stílust..
Ez nem új rajzolás. Csak ritkán alkalmazzák ezt a csapatot (csak tudnám miért?). Már a Kakuzus epizódoknál is alkottak.


Ez kicsit hosszú hsz lett, de ebben a topicban sokszor hajlamosak az emberek félreértésekbe keveredni, sz'al.. smirksweat
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #6680 Dátum: 10 okt 08, 12:52:18 »

Kösz Dant, már megint.  Pirul D
De akkor is több ilyen rajzolást tessék mutatni és legalább nem lesz annyira "unalmas". Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6681 Dátum: 10 okt 08, 13:33:46 »

Nagyon karaj lett az opening és az ending, imádom  Ámor !! Viszont már nagyon tele van a bakancsom a kisnarutoval, iszonyatosan unom, ráadásul a kövi részben is ez lesz. Lehet, majd azt is kihagyom, ahogy az utóbbi 2 irukás fillert is. >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6682 Dátum: 10 okt 08, 13:38:32 »

Pedig jók ezek a fillerek. Jó emlékeztető  Naruto Sasuke kapcsolatra. Nevet Mosolyog


Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #6683 Dátum: 10 okt 08, 19:59:59 »

Hát mit mondjak az új Opening 1 darab kaka,semmi utalás sincs a leendő részekre.Nem azt mondom pakolják tele spoilerel,de azért mégiscsak.Nem tudom hayadik olyan Opening amikor Naruto Sasuke után buzul hogy "Jaaj Sasuke kimentelek a sötétségből jaaj" eszem elmegy bele.Ami magát a részt illeti az is egy nagy kaka mert telepakolták fillerel és amint látom a következő rész is filler lesz,pedig elvileg azt mondták hogy kezdődnek a Kagés részek.Ami a rajzolást illeti,az 1 csapat munkája 1 darab kaka,amit a második csapat csinált az jó.Ending:elmegy.Na ennyi az én értékelésem.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 08, 20:02:11 írta Nucklear » Naplózva

Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #6684 Dátum: 10 okt 09, 09:33:31 »

Nekem nem tetszik se az OP se az ED.... A rész rajzolása is ronda volt. A történet kicsit tetszik .. valamennyire jó visszaemlékezni a part 01re:D Csak akkor nem értem mért kellett Kage arc-nak elnevezni.. na mindegy =/
Naplózva
Rakuin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #6685 Dátum: 10 okt 09, 19:18:34 »

Nagyonjólett az új opening Nevet a zenéje lett a csengőhangom xD az endinget nemnéztem meg biztos az is jó, de azért visszatérhetnének már az eredeti sztorihoz tényleg unalmasak ezek az emlékezések
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6686 Dátum: 10 okt 10, 18:17:20 »

A nyitánytól nem dobtam egy hátast, de azért fogyasztható.
A zárány kicsit "sima" Narutós érzéseket keltett bennem. Nevet
Talán pont azért kaptunk ilyen "tartalom nélküli" OP-ED-et, mert mostanában úgyis "5% történet, 95% töltelék" tartalmú részek jönnek.

A rész rajzolása nem volt rossz, de talán egy kicsit több árnyalat és árnyékolás nem ártott volna neki.
Külön tetszett, hogy a harcok végre nem "Plastic man" színvonalon mentek. ^^

A történet nem volt egy nagy szám, de inkább ez, mint "Gamakiri-san"...  Lehánylak
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 10, 18:19:25 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6687 Dátum: 10 okt 11, 11:57:30 »

Az egyetlen negatívum természetesen nem más, mint a FILLEREK!
Könyörgöm, volt egy Irukás visszaemlékezés, rendben, jó volt! De most minden egyes jobbról-balra sétáló emberkéhez hozzácsapnak egy 3-4 epizódos FILLER FLASHBACKET??? Ezek nem normálisak. És még van képük elnevezni ezt a sztorit "Kage-találkozó arc"-nak, gratulálok.

..a bleach rajzolása sokkal jobb, mint a Naruto shippuudennek. Mondjuk most már egész jó, de hogy részenként cserélgetik a rajzolókat... Talán ezért is tűnik jobbnak a Bleach rajzolása,mert ott nincs 20 rajzolócsapat.(vagy nincsenek nagy eltérések).
A Bleachen is ugyanannyi csapat dolgozik, mint a Narutón, ahogy általában minden más többszázas epizóddal bíró animén. kacsint A Naruto ilyen téren csak annyiban egyedi, hogy elég hülyén osszák ki a csapatoknak a melót.

Ez a rész arra tökéletes volt, hogy megmutassák az új rajzolási stílust..
Ez nem új rajzolás. Csak ritkán alkalmazzák ezt a csapatot (csak tudnám miért?). Már a Kakuzus epizódoknál is alkottak.


Szerintem is felháborító... mi ez, hogy 17 perces NARUTO flashbacket kapunk egy SHIPPUUDEN, ami ráadásul szezonnyitó epizód. -.- Rajzolás tényleg egész jó, lájk.
De kijavítanálak, nem a rajzoló csapatoktól függ az animációk minősége ebben az esetben, hanem az, hogy Blícsnek Tite Kubo a gyártásvezetője.
Naplózva



Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6688 Dátum: 10 okt 11, 12:27:44 »

Őő. Feltételeztem én, hogy nem? smirksweat

Csak Kakashi87-et javítottam ki. Mivel úgy írta, hogy a Bleachen nem dolgozik annyi csapat, mint a Naruton.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6689 Dátum: 10 okt 11, 23:12:54 »

áhh!! nyugi! Amúgy minden esetre nekem semmi kifogásom a résszel kapcsolatba az OP jó az ED is. A rajzolás is jó. egyetlen egyetlen egy hiba van! Mégpedig az hogy ez filler...
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!