24 máj 15, 14:53:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 443 444 [445] 446 447 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554370 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6660 Dátum: 10 okt 02, 09:34:25 »

Kicsit feleslegesnek tartottam , hogy a régi sceneeket remakelték. Amikor a Hengés Naruto elpirul meg Sakura is az ott bicskanyitogatóan igényesen van megrajzolva. De ettől függetlenül az Asumas Shogi jelenet , A csapat felosztás és a Danzou Hokage akaraok lenni és kész jelenetek jók voltak. Összeségében 10/6os rész volt. Ami nagy szó , mert az eddigi pár rész alatt nálam a 3as és a 4es között ugrált a minőségi faktor.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 02, 09:35:43 írta Ishida » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #6661 Dátum: 10 okt 02, 09:37:57 »

Jó volt ez a rész. Siekrült vissza hozni a "Naruto" filinget... valamikor újra nézem a sima Narutot:D.
Érdekes leszedtem egy bleach részt... hát bezzeg azt nem rontják el így...
Fordított a helyzet Kubo a mangát teszi tönkre itt meg az animet.
Daninak ez egyszer helyt adok nekem is tetszett a rajzolás. Bár gyanítom azért lett jó mert sok helyen átdolgozni kelett csakXD
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6662 Dátum: 10 okt 04, 23:27:38 »

Pff. Most nézem a kövi epizódok címeit:
Jövő héten ~ 180. rész # Az öt Kage találkozó-arc kezdés: Inari, és a próbára tett bátorság
2010.10.14. ~ 181. rész # Naruto, bosszú leckéje
2010.10.21. ~ 182. rész # Gaara Kazekage visszatér
2010.10.28. ~ 183. rész # Kitörés!
2010.11.04. ~ 184. rész # Még nincs infó a rész címéről

Ezek szerint még a Kage-találkozó sztorit is tele nyomják fillerekkel. Hát nagyszerű. Most akkor ezek szerint még szétválogatni se lehet majd az epizódokat, minden egyes rész tele lesz pumpálva fillerrel.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #6663 Dátum: 10 okt 05, 13:29:48 »

igen de ez már pár ep ota igy megy és sztem egyhamar nem lesz vége ez így nekik elég jó megoldás van rész van minimális haladás de nem nagyon érjük utol a mangát, ilyen komprumisszumos megoldásnak nem olyan rossz, én már régen is mondtam jo lenne egy naruto original remake az uj grafikával de nem hiszem hogy lesz Mosolyog. bár a kage találkozo amit nagyban beharangoztak valamikor ugy is eljön remélem jo lesz Mosolyog. ezt a konoha attackos részt megcsinálhatták volna jobban, itt föleg pár grafikai elemre gondolok.
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
paintes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #6664 Dátum: 10 okt 07, 13:40:50 »

Sziasztok

Valaki megtudná mondani hogy a 180 rész miért csak 11 perces? Eddig egy normális rész ha jól tudom 20-25 perces volt. Ez most miért ilyen rövid?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6665 Dátum: 10 okt 07, 13:50:19 »

Nekem 23 perces a video, leszedte neked végig?

Amúgy nemtom, ti hogy vagytok vele de én valahogy jobb openingre számítottam, ez olyan semmilyen.
Ellenben az ending tök jó Nevet
Naplózva

Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #6666 Dátum: 10 okt 07, 13:51:27 »

Ez csak az egyik fele az epizódnak...
Amugy nekem nem bejövős, hogy telepakolják a rendes részeket fillerekkel. Ha annyira utolérték a mangát akkor inkább csináljanak 15 filler részt de ne ba...k el a normál epizódokat, ez nagyon tud idegesíteni. Nemyóó elég hülyén csinálják.
Naplózva

paintes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #6667 Dátum: 10 okt 07, 13:56:31 »

Onlineon csak az egyik fele van felrakva vagy én nem tudom :/ nekem csak az egyiket dobja be akárhogy is nézem .

Am igen a fillereknek én sem örülök. Bár vannak bennük jó részek, De szükség van rájuk mert e nélkül a mostani részeket nem nagyon értenénk. Szóval peinek a fillerje végig ment és ha az nem lett volna fogalmunk se lett volna hogy pein miről beszél ott Nevet csak mondta volna a szövegeit Nevet Szóval vmilyen szinten érthető. csak ezt mondjuk egy nagy jelenet elött kéne berakni nem pedig a csata kellős közepén . Nekem igazából ez nem tetszik.
Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #6668 Dátum: 10 okt 07, 14:02:25 »

Érdekes a Bleachben meg birták oldani, hogy nem egybeszőtték a fillert és a rendes részt, hanem külön részként ment. Úgy semmi gond vele, mert ha nem akarod megnézni a fillert, akkor nem nézed meg, de így muszáj megnézned.
Amugy azt kell mondanom, hogy a bleach rajzolása sokkal jobb, mint a Naruto shippuudennek. Mondjuk most már egész jó, de hogy részenként cserélgetik a rajzolókat... Talán ezért is tűnik jobbnak a Bleach rajzolása,mert ott nincs 20 rajzolócsapat.(vagy nincsenek nagy eltérések).
Amilyen jól megírja Kishi a mangát, annyira el tudják rontani az animét(különös érzékük van hozzá,hogy pont az epic fightokat tudják nagyon elcseszni). Na de most már abbahagyom, mert kezd off lenni.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 07, 14:28:37 írta Kakashi87 » Naplózva

Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #6669 Dátum: 10 okt 07, 15:33:51 »

Nekem semmi gondom nincs azzal, hogy ilyen a stílusa az animének. Ők sok embernek adnak lehetőséget, hogy megmutassák, mit is tudnak. És mennyit javulnak bizonyos idő alatt.

Nekem ezzel a fillercsomaggal van problémám. Miért kell megint betolni az arcunkba ezeket a semmitmondó sz4r fillereket? Mondjuk szerintem Bleach-el ne példálózzunk, mert hiába ott szebben van megrajzolva, mégis ott volt a fél éves filler.

Nagyon nem tetszik, hogy várja az ember az animét erre beraknak egy ilyen sz4rt. Az elejét néztem csak meg, a többire nem vagyok kíváncsi. Majd ismét nézem ha rendesen visszatérnek a mangás részekbe.

Az openingre jó zenét választottak, de a hozzá tartozó képsorok... te jó ég. Semmitmondó képsorok, 0 harc. Az előző kettő volt eddig a legjobb Opening. Ez a mostani, és a többi sz4r volt.

Direkt használtam most a sz4r szót olyan sokszor. Hangsúlyozva, hogy mennyire nem érdemel mást. Nem is fárasztom magam, hogy frázisokat mondjak róla. Felesleges.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6670 Dátum: 10 okt 07, 16:16:33 »

Openninggel nem volt gondom. Mondanivalója volt*Naruto kitudott jönni az élet mélységéből és most rajta a sor , hogy Sasuket kihúzza* , zene is jó volt. Ending szörnyű volt. xD Se a zene nem jött be , se ez ... Taijutsuzás? ikszdé Nem is tudom , hogy nevezzem ezt a valamit ami ahhoz hasonlított. A részről annyit , hogy volt ennél borzalmasabb rész is. De a kövi rész rosszabbnak igérkezik ennél... Majd meglátjuk , addig is sok fillert kívánok !  smirksweat
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #6671 Dátum: 10 okt 07, 16:20:52 »


én egyetértek Couthberttel, hogy minek raknak bele flashbackos fillereket. Leromboltak egy falut, erre mindenkinek eszébe jut valami. Így nem haladunk a mangával, és ez engem bosszant.  Lehánylak
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6672 Dátum: 10 okt 07, 16:32:09 »

Gráááá!!! amikor megláttam azt a bizonyos mi lesz a következő részben bemutatót azt hittem hanyatt vágom magam! basszus kulcs a jóistenit! Ebben a részbe az egyetlen érdem az eleje az opening és az ending! jáááá!!!! oké oké néhány rész jó meg minden de most miért kell totál átírni a történéseket a fillerekkel? miért nem lehet 1 sima visszaemlékezés? miért kell firtatni azt hogy ott aszt még megtámadták meg ilyenek? hmmm?? amúgy szerintem ha annyira fillert akarnak akkor egy alkalmas pontnál mikor a Manga történet azon szakaszába lépnek ahol hangsúly van egy szereplőn vagy csak simán visszaemlékezés kép akkor inkább csinálnának egy konkrét személyről szóló fillert! pl.: Iruka gaiden!

most nem szapulni akarom a dolgokat de akkor is!
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6673 Dátum: 10 okt 07, 16:38:16 »

Nekem egy Ichiraku Gaiden hiányzik. Viccen kívül , a part1ben a főzőcskés fillerje szerintem oltás volt. Nagyon röhögtem anno rajta. Most lendítene szerintem a helyzeten. Elvégre ki az aki nem kedveli Ichirakut? XDD
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6674 Dátum: 10 okt 07, 16:38:34 »

Ha vége lesz a filleres részeknek összevágom egy videóba a nem filler jeleneteket az új openinggel attól a résztől kezdve, hogy Narutot dobálják az emberek, szóval az Irukás fillereket is kiszórom, csak eddig nem jön össze szerintem még elég idő és még ha meg is lenne 1 résznyi inkább majd a végén.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 443 444 [445] 446 447 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!