24 máj 15, 14:53:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554370 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #6645 Dátum: 10 okt 01, 05:31:13 »

Sziasztok.Szeretném ha válaszolnátok arra a kérdésre, hogy miért csúszik ennyit az anime? Mert  azért az szerintem nem fer , hogy azt mondjátok lesz erre nincs...!DE mivel ingyen csináljátok a mi szórakoztatásunkra így semmi jogom titeket szidni és nem is akarlak! Szeretnélek titeket megkérni ,hogy előbb szóljatok ha nem lesz anime ne 19 órakkor mikor egész nap várom!Remélem olvassátok! Szeretlek titeket semmi gond csak azért ez kicsit kellemetlen...Szomorú
Ha lett volna lehetőségünk előbb szólunk. Kaptam egy fordítást egy "új-helyettes" fordítótól és annyi hiba volt benne, hogy úgy ítéltük meg, hogy ezt inkább nem rakjuk ki, így megpróbáltuk csapaton belül megoldani a kérdést... és ma reggelre sikerült is, Hieinek és Chakrának köszönhetően. ^^
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #6646 Dátum: 10 okt 01, 12:02:18 »

Értem én Dant-C, kösz az infot.  >.<#
Nekem akkor sem tetszik valahogy. Nem akarok finnyáskodni, de valamiért voltak olyan részek amik jobban megmaradtak rajzolás terén.  Nevet (pl: 164-165)

Tehát akkor egyelőre nem lesz csapatváltás?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6647 Dátum: 10 okt 01, 12:50:31 »

Nah, most ahogy elnéztem sorra olyan csapatok munkáit kapjuk, akiknek a rajzolása általában csak nekem jön be.xD
A jövő heti epizódot szerintem azok csinálják, akik a 82., 85. vagy 123. részt rajzolták.

A mostani és az előző epizód rajzolása viszont nagyon-nagyon hasonló volt. Így szerintem esélyes, hogy mindegyiket ugyanaz a csapat rajzolta. (79., 88., 133., 143., 173.)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6648 Dátum: 10 okt 01, 14:39:22 »

Elég unalmas rész volt, semmi újat nem véltem felfedezni. (kivéve az a kis Naruto-Sasuke harc) A megrajzolása nekem bejött, bár ilyen lenne az összes rész. Mint látom, jövő héten is fillert kapunk...meglátjuk mit sikerül kihozniuk belőle. Pedig olyan felszabadult voltam, hogy jövő héten végre nem filler lesz már. :D (bár a cím alapján sejthető lett volna), na de mindegy.
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #6649 Dátum: 10 okt 01, 14:55:05 »


hát, engem is untatott ez a rész, de a Kakashis jelenetek nem voltak rosszak ám  Nyelvesít
Sasuke viszont olyan hülyén ette a rizsgombócot az ablakon ülve! De vicces volt, amikor Naruto (Sasuke testében) majdnem lecsúszott a tetőről xD
Meg, hogy a sexy jutsut használta Sasuke ellen, akire nem volt nagy hatással rá, ha ha! xD
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6650 Dátum: 10 okt 01, 16:01:44 »

A 3. hokage és Kakashi nem volt kicsit pofátlan hogy csak ugy bementek naruto szobályába?
Sasuke kezd nekem gyanus lenni hogy nem nromálisan reagált a sexy no jutsura xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6651 Dátum: 10 okt 01, 16:14:38 »

Mert Sasuke eddig nem volt gyanús? :DD
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6652 Dátum: 10 okt 01, 16:19:00 »

Eddig is , csak ezt kicsit humornak szántam xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
DeX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 105


« Válasz #6653 Dátum: 10 okt 01, 17:37:45 »

Egész jó kis rész volt ez,a grafika is jó volt szerintem.csak kár hogy a köv rész is filler lesz... Mosolyog
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #6654 Dátum: 10 okt 01, 18:09:51 »

1. A 3. hokage és Kakashi nem volt kicsit pofátlan hogy csak ugy bementek naruto szobályába?
2. Sasuke kezd nekem gyanus lenni hogy nem nromálisan reagált a sexy no jutsura xD

1. DE! Szerintem! Amúgy a "szobályába", azt pontos j-vel kell írni  Nyelvesít Nyelvesít
2. Sasuke túl komoly! xD mosolyogni például tud, csak nincs humorérzéke xD
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6655 Dátum: 10 okt 01, 19:16:33 »

Ebben a részben is voltak furcsa fejek, de alapvetően tényleg nem volt rossz a grafika. Jó volt látni a shippuudenben a shippuudenes Narutoékat  Nevet.
Kár, hogy nem Naruto lett a 6. Hokage, se baj, majd a 7.  Pontosan  Érdekes, hogy Kakashi mindenki után titokban leskelődik...
Naplózva

....................................................................................................................
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #6656 Dátum: 10 okt 01, 20:16:34 »

Nah, most ahogy elnéztem sorra olyan csapatok munkáit kapjuk, akiknek a rajzolása általában csak nekem jön be.xD
A jövő heti epizódot szerintem azok csinálják, akik a 82., 85. vagy 123. részt rajzolták.

A mostani és az előző epizód rajzolása viszont nagyon-nagyon hasonló volt. Így szerintem esélyes, hogy mindegyiket ugyanaz a csapat rajzolta. (79., 88., 133., 143., 173.)

Nem igaz, ez a stílusú rajzolás nekem is tetszik.
Őszintén szólva szerintem nagyon rég óta nincs komoly probléma a grafikával, és igen a Peines harc részei ( még "az" is ) jól voltak megrajzolva szerintem.

A mostani rész sem kivétel ez alól + nekem nagyon tetszik ez a visszaemlékezős filler. Soha rosszabbat. Mondjuk nagyon nem tudják sokszor ellőni azt hogy visszaemlékeznek.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6657 Dátum: 10 okt 01, 22:03:16 »

Jó, mindegy.
Amúgy valaki letöltötte már a főoldalról az ostromos videókat? A 2 link ugyanaz a videó, vagy csak 2 részes?
Naplózva

....................................................................................................................
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6658 Dátum: 10 okt 01, 22:18:08 »

Én az elsőt letöltöttem, az ott ér véget, mikor Pein megöli Fukasakut és elkapja Narutót, tehát 2 részes. A minősége elég rossz, ezért én nem néztem meg, az eredeti részek úgyis mind megvannak a gépen. Ez a videó nagyon jó lenne, ha a minősége olyan (vagy majdnem olyan) lenne, mint a részeké.
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #6659 Dátum: 10 okt 01, 22:23:45 »

"elkészült a Konoha ostroma című összefoglaló videó 2 részben" ebből  kiindulva sztem 2 részes és nem egy rész kétszer. De jogosan gondolhattad az eddigiek alapján h 480p és 720p-s változatról van szó.  kacsint

Minato pedig már a kyuubi támadása előtt is hokage volt, a címet pedig sztem automatice birtokolja még a halála után is az illető, mivel egyszer valami nagyon fontos dologért kiérdemelte (ő meg aztán a halálának mikéntjével is vég érvényesítette azt), de arról nincs sehol sem szó, h miért nem választottak még egy hokagét a 3. mellé Minato halála után.

Hisz elviekben elég egy vezető a falu számára.
Tsunade mellé sem választottak még egyet. Danzou pedig -nem ebbe a topicba tartozik- mindenképpen speciális eset ebben a hokage cécóban. Plusz sztem szobrot sem fog kapni a championok között Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!