24 máj 16, 01:46:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554853 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6615 Dátum: 10 szep 17, 15:29:00 »

arra én is kíváncsi lennék. minden esetre nagyon király az a zene! illett ahhoz a pillanathoz mikor Yamato olyan nem is tudom milyen fejet vágott mikor végignézett a falun.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6616 Dátum: 10 szep 19, 00:22:33 »

Szokás szerint, ha nekem bejön a grafika, akkor mindenki más hisztizik.xD
Nem értelek benneteket. Mosolyog ...

Az érzés kölcsönös. ^^

____________________


Nem rossz kis rész volt. De annak a három hölgyeménynek olyan arckifejezései voltak, hogy gyááááá... ikszdé "Egyedi" volt... csak éppen nem a Narutóba való. Nevet

____________________


Ja, ezt már korábban is be akartam írni, csak nem találtam a megfelelő szavakat:
A 4 farkú Kyuubi vs Pein egy '60-as évekbeli, iszonyúan lerongyolódott Tom & Jerry színvonalát sem ütötte meg. ^^ Inkább nézem a Popeye-t, mert lehet, hogy gyerekes a rajzolása, de az legalább vicces. Ez meg szánalmas volt... Meg még néhány olyan jelző, ami nem bírja a nyomdafestéket. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6617 Dátum: 10 szep 19, 00:34:47 »

A grafikával nekem nem volt bajom, igaz láttunk már jobbat, de sokkal rosszabbat is. Nevet
A Pein vs Kyuubi csatában engem csak az "fogott meg", mikor beleverte a földbe, mint egy szöget, kikerekedtek a szemeim. Mosolyog) Meg az a vízözön... Izé José...
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 19, 00:36:55 írta Krieg » Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #6618 Dátum: 10 szep 19, 08:22:18 »

Nem rossz kis rész volt. De annak a három hölgyeménynek olyan arckifejezései voltak, hogy gyááááá... ikszdé "Egyedi" volt... csak éppen nem a Narutóba való. Nevet

Én az arcukon akadtam ki leginkább  Nevet Hülye szemük volt, az ajkuk olyan volt, mintha csücsörített ajkakkal jöttek volna világra - egyszóval kicsit férfias volt, mert láttam már ilyen ajkú férfiakat. Valóban nem Narutóba valók voltak ezek a hölgyek, hogy áááh!
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #6619 Dátum: 10 szep 19, 10:45:30 »

nekem tetszenek a mostani filler részek csak egy a bajom, hogy most inkább visszafelé halad a történet, elekzdik előről leadni egy kis plusszal a sorozatott na ne már. kb oylan mint az alkonyat ami most Bella szemszögéből szmlélelteti a cselekvést, de az irónak vagy irónőnek olyan ötlete is van h az egsézet Edward szemszögéből szemlélelteti, szoval ugyanaz a sztori csak más szemszögből mint most a narutoban ( a hasonlat gyenge de érthető sztm)
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6620 Dátum: 10 szep 19, 13:49:45 »

na igen. a Pein vs. Kyuubi tényleg nagyon lol volt grafika ügyileg xD ez a rész szerintem átlagos volt. volt már jobb de volt már rosszabb is xD

amúgy a csajokra visszatérve.: tényleg nem volt meg bennül az a Naruto kinézet de szerintem jók voltak így. ezzel a fejjel olyan lenézőek lettek nekem bejött! Mosolyog én inkább Karinra és Suigetsura akadtam ki xD de az sem volt oly szörnyű xD
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #6621 Dátum: 10 szep 19, 18:54:11 »

Csatlakozom a szörnyű volt a grafika véleményekhez .. xD Igaz, volt már rosszabb, de volt már sokkal jobb. Na de, én a jövőheti részt várom .. szerintem oltári lesz  Pojén
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #6622 Dátum: 10 szep 19, 18:55:32 »

Szerintem meg semmi baj nem volt ennek a résznek a grafiájával, sőt tök jó kis rész volt.

Máskor is ilyen jellegű fillereket kéne adni.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6623 Dátum: 10 szep 19, 20:15:19 »

Ahogy elnéztem, kb. az egész epizód ismétlés lesz. Már nem egyszer láttuk azt a jelenetet, amikor Kakashi analizálja Naruto tejfölizálódott tejét. Sasuke (Naruto) és Sakura csókját meg pláne.

Valószínűleg az első néhány epizód lesz bemutatva Kakashi szemszögéből.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #6624 Dátum: 10 szep 20, 11:35:20 »

Sziasztok!

Ennek az Irukás fillernek a háttérgrafikája MINDENT vitt. Ennyire szépen kidolgozott naplementével még nem találkoztam, de azért a játszótér rajza sem volt semmi! Gyönyörűséges színátmenetek, szép animáció, kitűnő zene jellemezte ezt a részt.
Nem lenne ellenemre, ha ilyen fillerekkel húznák az időt egy kicsit. Az ilyen csodás minőséget szívesen elnézném még egy darabig, de hát egyrészt japánul nem tudok, hogy értesítsem a kívánságomról az alkotókat, másrészt gondolom beleadtak mindent a háttérgrafikusok és most pihennek.  :bow:MEGÉRDEMELTEN. bow

(Bár ilyen animáció lett volna Kakashi Sensei vs Zöldszemű között.)
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6625 Dátum: 10 szep 21, 18:12:52 »

Na... megnéztem rendes, magyar felirattal is és így már értettem a részt.
Már csak az nem világos, mi baj volt a csajokkal, bár az egyik képen hirtelen felszedett az egyik kb. 10kg-t, de más rendellenesség nem tűnt fel. Még annyi, hogy Naruto haja tényleg más színű volt, mint ha kifakult volna.

+ Naruto fejlődött is: eddig amit létrehozott klón csak össze esett, de ez a mostani az erdőben már járni is tudott  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6626 Dátum: 10 szep 21, 19:11:50 »

Az volt csak a gond , hogy a karakter diseign inkább illett volna egy Seinenbe ^^" Nem igazán egy Shounen anim'be , legfőképp nem a Narutoba. Ez persze szubjektív  , lehet valaki szerint meg pont ezért lehet "egyedi" . 
Naplózva
Invalid
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90


« Válasz #6627 Dátum: 10 szep 24, 20:08:39 »

de én még mindig nem értem,hogy Mishimoto (vagy mi a neve  smirksweat ) miért engedte a rajzolóknak hogy olyan ronda,elmosódottfejű Pein-t (Yahiko) rajzoljanak a Naruto vs Pein egyik részében xDD
Naplózva

Pein mondta Naruto-nak:"Nem látod a fától az erdőt..."
Én meg mondom:"Nem látod a paneltől a lakótelepet!"
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6628 Dátum: 10 szep 24, 21:59:14 »

Hát igen... azt a bizonyos részt örökre emlegetni fogjuk. De annál rosszabb azért tényleg ne legyen, bár azt se mondanám rossznak, inkább szánalmas, "más", siralmas, elkeserítő. Nekem ez ugrik be, így felidézve azt az epizódot.
Amúgy Kishimoto Masashira gondolsz?  smirksweat
Naplózva

....................................................................................................................
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6629 Dátum: 10 szep 24, 22:21:44 »

háth igen én is eléggé meglepődtem mikor Pein feje kissé hát elkezdett "folyni". Minden esetre ez van ezt kell szeretnünk. Végül is mozgókép ként nem annyira szörnyű! ^^ De ha ezt "felülmúlják" esküszöm kitépem a hajam xD
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!