24 máj 15, 03:01:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 439 440 [441] 442 443 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554014 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #6600 Dátum: 10 szep 16, 13:21:35 »


Kicsit sz@r volt ennek a résznek a grafikája. Ráadásul Naruto szeme zöldes színű volt.  Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít
Azért nekem tetszett valamennyire. Iruka jól belerúgott az egyik csajba  Nevet Nevet Nevet Nevet
A végén viszont csalódtam, hogy nem a manga szerint mutatták be a Takát. Suigetsu ugyanis egy akváriumban úszkált és panaszkodott Karinnak az elvesztett kardja miatt. Itt meg kinyitotta az ajtót és emberi fogakkal vigyorgott (nem is voltak élesek a fogai!!!)   Nevet
Naplózva
hali
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 69


« Válasz #6601 Dátum: 10 szep 16, 13:42:00 »

Igen,de így kicsit érthetőbb volt,hogy hogyan szerezte vissza a kardocskáját..Nevet
Am jó rész volt,bár én a fillert nemfigyeltem,csak a végét néztem meg.Nevet
Bár elég rossz,hogy ezt berakták,mikor még a következő rész(be is lesz) filler.><'
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 16, 13:43:45 írta hali » Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #6602 Dátum: 10 szep 16, 14:23:31 »

Nekem sem tetszett a rajzolása ennek a résznek. Valahogy minden olyan kerek volt, hiányzott belőle az él, de amúgy hangulatra rendben volt.
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #6603 Dátum: 10 szep 16, 16:58:31 »

Nekem pont így jött be a rész , soha rosszabb fillert . Naru hogy forgatta a szemeit.  Nevet
Humor hangulat kellemes , a karcolás a fába ötletes volt , még egy picit kell nőnie Narunak  Nyelvesít
Valszeg a köv rész is ilyen fél manga fél filler lesz.
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #6604 Dátum: 10 szep 16, 18:23:52 »

A grafikája borzalmas volt, az egész részből csak a takás részt néztem meg ...  De mit látok itt az előzetesben? Kakashi emlékezés? Yattaa ~~ Ejj, az a csók jelenet .. xD
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6605 Dátum: 10 szep 16, 20:18:51 »

Úgy szégyellem magam  Sír. Nem voltam képes megvárni a naruto-kunos magyar feliratot, ezért máshonnan szereztem be. De már nagyon megbántam. Alapvető nyelvtani, fogalmazási hibák, elírások voltak benne.
Most hogy itt írják, hogy nem volt jó a grafika, én észre se vettem, annyira a feliratra koncentráltam, a Suigetsus résznél meg konkrétan mintha nyers fordítás lett volna, nem is értettem amit mondott.
Holnap újra meg kell néznem, a hibátlan, tökéletes Naruto-kun verzióval, bár a blogban az van hogy most új emberke fordítja majd, de bízok benne, hogy ennél biztos jobb lesz.

(remélem jól tettem, hogy nem írtam neveket, de most már inkább tényleg várok a feliratra, minthogy béna verziókkal érjem be  Pontosan)
Naplózva

....................................................................................................................
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6606 Dátum: 10 szep 16, 20:39:54 »

Egészen pontosan egy végleges kitiltás lett volna a jutalmad, ha megnevezel bármilyen fordító csapatot az NKWT-n kívül. Nevet
Egyébként én sem bírtam most várni, megnéztem angol felirattal. Mosolyog Örülök hogy nem 100%-ig filler volt. Mosolyog A grafika nem volt a topon, de nem szokásom arra panaszkodni, egyedül a Kyuubi Naruto vs Pein harc néhány eleme verte ki a biztosítékot. Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6607 Dátum: 10 szep 16, 22:48:13 »

Szokás szerint, ha nekem bejön a grafika, akkor mindenki más hisztizik.xD
Nem értelek benneteket. Mosolyog

A végén viszont csalódtam, hogy nem a manga szerint mutatták be a Takát. Suigetsu ugyanis egy akváriumban úszkált és panaszkodott Karinnak az elvesztett kardja miatt. Itt meg kinyitotta az ajtót és emberi fogakkal vigyorgott (nem is voltak élesek a fogai!!!)   Nevet

Amire te gondolsz jelenet, már rég volt animében. Konkrétan a 156. epizód közepénél.
Ami pedig a jelenlegi epizódban volt látható, ugyanúgy szerepelt a mangában is. Mindössze annyi eltéréssel, hogy ott egy oldalon letudták ezt a beszélgetést.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/449/19

Ej, ej, miért nem követjük figyelemmel a mangát és az animét? Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6608 Dátum: 10 szep 17, 09:53:12 »

Grafika hozta a már megszokott minőséget.*Juugo olyan volt mint egy 14éves , Naruto kis hajfestésen ment át*
A Shippuuden történetének legjobb filler része volt eddig. Vagy lehet csak azért tetszett , mert a kedven Narutos filler zenémet is bevágták?  Gondolkozik *Natsuhiboshi*
Lehet egy költői kérdésem? Mióta lehet a Raikirit sokkolóként használni?  smirksweat Mert Én régen amolyan gyilkos technikának ismertem meg és nem olyannak ami kiüti az embert semmilyen sérülést nem okozva...
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6609 Dátum: 10 szep 17, 10:03:23 »

őő biztos Kakashi illedelmes volt és nem akarta bántani a hölgyeket! ^^"
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Hiei
Vendég
« Válasz #6610 Dátum: 10 szep 17, 11:46:03 »

A harcot leszámítva faja volt a rész. Kakashi lesz*rom mondja már akkor tökéletes voltXD
Naplózva
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #6611 Dátum: 10 szep 17, 12:08:43 »

Ishida, Jugo azért tűnt 14 évesnek, mert amikor a nyolcfarkúval harcoltak, és Sasuke majdnem kinyiffant, akkor átadta az ereje egy részét és emiatt visszafiatalodott...
Szerintem nem volt rossz ez a filler, nekem tetszett, de örülök, h ilyen rövid volt, most már jöhetnek a normális részek... csak lenne már 3 hét múlva...
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #6612 Dátum: 10 szep 17, 12:17:12 »

A grafikát örülök, hogy más is észrevette, Naruto baba 1-2 alkalommal nagyon groteszk ábrázatot kapott Szomorú Ezen kívül viszont nekem tetszett a rész ^^ Shikamaru meg már gyerekként is kifejezetten értelmes volt, nem tudom miért, de kicsit magamat véltem felfedezni benne, nekem is elegem volt kicsiként is mások hülye vicceiből Nyelvesít
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #6613 Dátum: 10 szep 17, 12:20:41 »

Amire te gondolsz jelenet, már rég volt animében. Konkrétan a 156. epizód közepénél.
Ami pedig a jelenlegi epizódban volt látható, ugyanúgy szerepelt a mangában is. Mindössze annyi eltéréssel, hogy ott egy oldalon letudták ezt a beszélgetést.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/449/19

Ej, ej, miért nem követjük figyelemmel a mangát és az animét? Pojén

Juj, igazad van. oly rég olvastam azt a fejezetet! xD
A grafikán senki nem hisztizik, csak kimondták a véleményüket.  Nevet  Amúgy az egészben Shikamaru volt a legjobb. Okos gyerek volt akkor is, ha nem szeretett suliba járni xD Mondta is Kakashinak, hogy az apja mérges lesz, ha idegenekkel cseveg. És igaza is volt.  Pojén
Naplózva
Sway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 78



« Válasz #6614 Dátum: 10 szep 17, 15:23:52 »

Valaki megtudná mondani, hogy melyik OST van az e heti rész végén, ahol Yamato meg Shikaku beszélgetnek? smirksweat
Naplózva

# Always be yourself. Unless you can be Batman, always be Batman.

## Schrödinger\'s cat WANTED: Dead or Alive!
Oldalak: 1 ... 439 440 [441] 442 443 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!