24 máj 15, 12:34:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 435 436 [437] 438 439 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554317 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6540 Dátum: 10 aug 28, 10:20:47 »

meg mint a húslees történetében elhangzott, kellenek unalmas epizódok hogy a többi jobbnak tűnjön kacsint
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #6541 Dátum: 10 aug 28, 10:47:31 »

Szerintem csak időt húzni akarnak, és azt hiszik Iruka sokakat érdekel /Jól hiszik persze Nevet/ Hm, az előzetesben láttam Sasukét, gondolom a részben is csak pár képkocka lesz róla.. Sasukéről mért nincs filler?! Ő is sokakat érdekel  kacsint
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6542 Dátum: 10 aug 28, 11:06:31 »

Jó volt a rész , csak már a flash 2. percénél kezdtem unni az agyam. xD
Sasukeről Én szvsz nem akarok fillert látni. Max Jiiraiyaról nyomhatnának pár Research fillert vagy Neji Jounninná válásáról. Shippuudenben még nem voltam fillerrel elégedett remélem megtörik a készítők ezt a negatív szériát.
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #6543 Dátum: 10 aug 28, 12:32:33 »

Megnéztem a 175-öt, a feliratban a Gay sensei-en jót röhögtem, de végülis lehet, hogy tényleg meleg. >.<#
Naplózva

hali
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 69


« Válasz #6544 Dátum: 10 aug 28, 12:37:08 »

Ugye tsunade??:Nevet
Énis szeretnék már Sasukés fillert..
Taka filler story.:'D

Pl: Az akatsuki megszegényedett,és a takának le kell vadászni egy körözött személyt.xDD =D
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #6545 Dátum: 10 aug 28, 12:49:44 »

Na Sóskás filler kéne még ide. Akkor ténylegesen abba hagynám az animet. Amúgy használjátok már az agyatokat:D. Annyi sóska harc jön most majd az animben, ha előtte ilyen filler lenne megunnák az emberek.
EjjejjxDD
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6546 Dátum: 10 aug 28, 14:11:31 »

Ott a pont.
Mintha nem szerepelne eleget Sasuke...
Ha még fillert is kapna, tényleg megérdemelné a Főszereplő címet.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6547 Dátum: 10 aug 28, 15:11:05 »

Kapni fog 4+3+2 részt majd Sasuke. Ez olyan hatalmas mennyiség ? Mert szerintem 9 rész nem sok.
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #6548 Dátum: 10 aug 28, 15:15:29 »

A fanok nem unják meg Sasukét, akkor se lenne így, ha fél évig szóló fillerben minden képkockán át csak Sasuke lenne ~ .xD Hm, lehet már mániákus vagyok? Mindegy  Gondolkozik Dant-C, nálam így is Sasuke a főszereplő.. xD De bevallom legtitkosabb álmom egy Tsunadés filler, de az már tényleg senkit nem érdekelne rajtam kívül...  smirksweat Pojén
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6549 Dátum: 10 aug 28, 15:30:57 »

9 rész nem sok neked? az kb 2 hónap ... telhetetlenek se legyünk már ... Figyelmeztetés
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6550 Dátum: 10 aug 28, 15:36:02 »

A mangában a szoriban elkövetkezendő 40 fejezetből 26 szól Sasukéről. Narutóról 12. Azért jó kis arány.


Csekély Spoiler Off.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6551 Dátum: 10 aug 28, 15:58:56 »

Dant-C most mondjam neked , hogy ha atz eddigi történést nézem most az animében , akkor több mint 40 fejezet csak Narutoról szól kb. Azért ez is jó arány. Nézd vissza ha pontos számot szeretnél , de csak 50nél több lesz az a szám szerintem. Durva becslés volt csak a részemről.

De könyörgöm, a sorozat címe NARUTO!xD ÁÁáá!xD Még jó, hogy róla többet szól a történet. (MegaFacepalm)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6552 Dátum: 10 aug 28, 16:29:54 »

Dant-C a Dragon Ballnak a címe Dragon Ball !!! MÉGIS GOKURÓL SZÓL AZ EGÉSZ ÉS NEM A DRAGON BALLOKRÓL!!!
Ezzel azt akarom mondani , hogy ne a cím miatt legyen elvárás az , hogy Narutonak kell csak szerepelni. Mert te ezzel azonosítod. Azt gondolod azért mert Naruto akkor Narutonak kell lenni Csak a középpontban.
Vagy ott az FMA! A Cím alapján csak Ednek kellene szerepelni és mindennek róla kellene szólni nem? Legalább is a te általad leírt gondolat menet alapján.
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6553 Dátum: 10 aug 28, 16:42:21 »

Ki mondta, hogy Csak Narutoról kell szólnia?! Narutoról IS kell Szólnia, és főként Róla. A Fullmetal Alchemist Edről és Alról szól, mégis a Mellékszereplőkről is eleget kapunk. A Dragon Ball Gokuról és Gohanról (a Z-ben) szól, mégis kapunk olyan karakterekről történéseket mint Vegeta. A Naruto tele van Főszereplőkkel, és Róluk is szól a dolog, de ettől függetlenül Naruto cím szereplő, és a többiek Őt veszik körül. A Narutoban így is több történetet kapunk a mellékszereplőkről, mint bármely más Animében és mégis Panaszkodtok?! Nevasszál már! Kapsz most legalább 20 résznyi Sasukét, és mégis panaszkodtok. cSak mondom a Pein inváziója összes 404-451-ig tart. Ez 47 fejezet, és ebből párban nincs is nagyon naruto, csak az invázió. Előtte meg Sasuke vs Itachi volt, valamint Jiraiya story. Most kapsz Még ennyi Sasukét, és még mindig nem elég neked? A címe Naruto! A címszereplőről szól. És Örülj hogy a többi karakter is Kap jó sok szerepet! A Fullmetal Alchemistben sokkal inkább Edről és Alról van szó, a Dragon Ball meg nagyon Goku orientált. Legyél elégedett, mert ebből a szempontból jó dolgotok van!

Naruto vs. Pein: 47 fejezet
Következő Sasuke arc: 37 fejezet

ez szerintem méltányos
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 28, 16:46:13 írta Matten » Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6554 Dátum: 10 aug 28, 16:48:57 »

ígyis sztem sasuke benne van az 5. legtöbbet szereplőben.. bár nem tom h van e vmi statisztika. mellesleg a rajzoló dönti el h ki mennyit szerepel, ugyhogy itt a viták nem okoznak változást.. ha 100an írják h több sasuke legyen, akk se lesz Nevet A hikaru no goban is hikaru neve van, sai mégis ugyanannyit szerepel benne mint ő. Így is sok már sasukéböl. ha annyit akarod nézni miért nem teszed asztalra háttérnek? Nevet

amugy panaszkodtok itt páran h sasuke fanok vagytok és alig szerepel. Én sasori fan vagyok... mit szóljak akkor? erröl ennyit.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 435 436 [437] 438 439 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!