24 máj 15, 03:21:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554036 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #6495 Dátum: 10 aug 19, 16:30:09 »

Azigen xD
a részt nem láttam de ez a kép aranyos xD
nem lehet hogy úgy akarták megcsinálni mintha azon a sziklán ülne? xD
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #6496 Dátum: 10 aug 19, 16:52:14 »


kicsit untatott engem ez a rész, de nem volt rossz. Nagato aranyos volt, amikor mosolygott  Pojén
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6497 Dátum: 10 aug 19, 21:57:15 »

Na ilyen egy jó Naruto rész. Ro*adt epic volt ! A rajzolás gyönyörű a zene jókor volt jó helyen és az a pár filler jelenet is jól el lett találva. Nemsok Pein arc-os részre mondom ezt, de ez a rész jobb volt mint a mangában. Most gondoljatok bele ha ez a csapat csinálta volna a harcot Szomorú

Naplózva


Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #6498 Dátum: 10 aug 20, 10:20:57 »

Jó rész volt ez de mintha sok lett volna a jelentek ismételgetése,gondolom minnél jobban nyújtani akarták (hátha kevesebb filler lesz) tényleg,lehet tudni arról vmit hogy pontosan miről fog szólni a kövi fillerek???
(Útólagos megjegyzés:ez a Konan milyen jó suna Nyelvesít Nyelvesít )
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6499 Dátum: 10 aug 20, 13:12:22 »

Jó rész volt, én azt hittem, nem lesz ilyen hosszú, és azt is beleteszik, amikor naruto hazaér, de nem baj, így is megfelel nekem.  Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6500 Dátum: 10 aug 20, 20:25:20 »

Én meg azt hittem, hogy most akkor lezárják ezt a történet részt, úgy tűnik nem.  Nem baj, legalább szerepelni fog még Kakashi  kacsint, akiről azt hittem már végleg meghalt, mert méltó búcsúztatást kapott. Amúgy tényleg jó volt most a grafika, főleg amikor Naruto visszaemlékezett a szenvedéseire (Sasuka vs Naruto, Sakura megsebesítése),
Meg úgy az egész rész jól össze volt rakva.  Pontosan
Naplózva

....................................................................................................................
malendil
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 40



« Válasz #6501 Dátum: 10 aug 21, 15:08:21 »

Néha az volt az érzésem, azért tettek be bizonyos múltbeli jeleneteket mindenestül, hogy megmutassák szerintük hogyan kellett volna megrajzolni. De ez nem baj, hosszú ideje az egyik legszebb rész volt.

Remélem Hinata itt megkapja a méltó köszönetet. Pl. Naruto megcsókolhatná a földet, amin áll, ahogy egyesek felvetették.  Hümm-hümm

Nexus: ezek szerintem nem a visszatérő lelkek, csak valami életenergia.


Egy téma még az előző részből, és két fórumoldallal visszábbról: szerintem egyértelműen Hidan-t rajzolták be az első sorba az anime készítői. De ez a saját ötletük lehetett ilyen "életkor stimmel, esőrejteki, mért ne lehetett volna ott?" alapon, mert a mangában ennél a résznél olyan kicsi az ott álló emberek feje, hogy nem lehet őket azonosítani.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 21, 15:32:40 írta malendil » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6502 Dátum: 10 aug 21, 15:49:54 »

Hidan nem volt esőrejteki, és ha már bevállalják ezt a böszmeséget, és esetleg ők is úgy hiszik, az volt, gondolom meghagyták volna a hajszínét.
Naplózva
malendil
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 40



« Válasz #6503 Dátum: 10 aug 21, 16:29:25 »

Igazad van, benéztem a hasonló jelvényt. Én eddig azt hittem, esőrejteki, de valóban csak 3 vonás van rajzolva a jelvényén négy helyett. Van némi hasonlóság. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/324/9

A Narutopedia szerint valami Yagakure nevű ex-ninja faluból jött. De nem hinném, hogy erre a mangában bárhol utalás lenne, legalábbis én nem emlékszem.

Az arcvonások hasonlósága akkor is szembeötlő. Talán azért is, mert szintén nincs a homlokán a pánt. Simán mozgás közben, ahogy néztem a filmet, felkaptam a fejem, hogy "hopp, ez meg Hidan". Viszont a neten közölt háttértörténetével ez nem egyeztethető össze. Valaki talán vicces kedvében volt.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6504 Dátum: 10 aug 21, 16:45:46 »

Hm, igen, úgy tudom, hogy erről Ksihi csak Hidan data bookos adatlapján ír, de azért az anime készítői tudják már!
Amúgy még akkor is hülyeség lett volna tőlük ide tenni, ha a faluból való, mert ellentmondana sokmindennek a mangában, hiszen tudjuk, hogy Hidan volt az új fiú az akatsukiban.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 21, 19:40:50 írta STM » Naplózva
Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #6505 Dátum: 10 aug 21, 19:39:25 »

Igen ez nem Hidan,szerintem ez egy húsvéti tojás jellegű dolog. Valaki vicces kedvében volt és rajzolt egy Hidanra nagyon hasonló karaktert.

Szal szerintem nem Hidan ,de rá hajaz az tuti
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6506 Dátum: 10 aug 22, 23:14:07 »

Na most, nem tudtam hova írjam de a sima narutós epizódok feliratait mért nem tudom letölteni innét?.. Nekem nem úgy tűntek mintha lennének kitéve! Ezért kérdezem hogyha vkinek van sejtése, akkor megírná a linket vagy vmi ahonnét letudnám szedni, mert újra néznék pár részt! Mosolyog
Naplózva
Danzeh
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 18


« Válasz #6507 Dátum: 10 aug 23, 11:26:52 »

Na most, nem tudtam hova írjam de a sima narutós epizódok feliratait mért nem tudom letölteni innét?.. Nekem nem úgy tűntek mintha lennének kitéve! Ezért kérdezem hogyha vkinek van sejtése, akkor megírná a linket vagy vmi ahonnét letudnám szedni, mert újra néznék pár részt! Mosolyog

Nem akarok itt reklámozni, ment pü.
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #6508 Dátum: 10 aug 23, 17:23:38 »

Igazad van, benéztem a hasonló jelvényt. Én eddig azt hittem, esőrejteki, de valóban csak 3 vonás van rajzolva a jelvényén négy helyett. Van némi hasonlóság. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/324/9

A Narutopedia szerint valami Yagakure nevű ex-ninja faluból jött. De nem hinném, hogy erre a mangában bárhol utalás lenne, legalábbis én nem emlékszem.

Az arcvonások hasonlósága akkor is szembeötlő. Talán azért is, mert szintén nincs a homlokán a pánt. Simán mozgás közben, ahogy néztem a filmet, felkaptam a fejem, hogy "hopp, ez meg Hidan". Viszont a neten közölt háttértörténetével ez nem egyeztethető össze. Valaki talán vicces kedvében volt.


Na igen, de asszem az a Yugakure no Sato a Sanbis fillerekben volt... mármint csak átmentek a falun és kész.

Szerk.:
http://naruto.wikia.com/wiki/Yugakure_no_sato
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 24, 13:07:33 írta Tsunade » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6509 Dátum: 10 aug 26, 11:59:36 »

A remek zenei aláfestésekkel igen megható részt kaptunk a héten. Naruto életében egy hatalmas lépcsőfok volt az, ami történt. Kb. egy kisebb álma teljesült azzal, hogy a falu lakói elismerték őt.
Plusz jó pont, hogy Ebisu flashbackjét és Jiraiya sírját is pótolták. kacsint
Nagato halála egy hajszálnyival jobban tetszett mangában.

Éééés találgatásom beigazolódott! A következő epizódok azt mutatják majd be, Iruka miként fogadta el Narutót Figyelmeztetés  Pojén
Egyenlőre nem hangzik rosszul.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!