24 máj 15, 14:47:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 426 427 [428] 429 430 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554368 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #6405 Dátum: 10 júl 29, 19:12:25 »

Optimális? Szerintem a 0 filler az optimális.. Nevet Eddig végigszenvedtem a fillereket de most hagyom majd, úgyse tudnak újat mutatni csak fogom a fejem, nem hiányzik. A heti rész se nagy durranás még csak az elsőt láttam de semmi nem történt benne, semmi újdonság. Idegesítő hogy az ilyen visszaemlékezéseket milyen hülye helyekre beteszik, Narutonak meg Shikamarunak majd pont ezen fog járni egy nappal a döntők előtt az esze... Na megnézem a 171.-et
Naplózva

tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #6406 Dátum: 10 júl 29, 19:17:27 »

Úristen mekkora felesleges szemét volt ez a 170-171 ehelyett inkább néztem volna sanbi vagy rokubi fillert az istenit hát ez annyira felidegesített de még ha valami értelmes dolog lett volna de még a cím is sokat sejtető volt ehelyett mi volt egy VICC
Naplózva
phoebe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #6407 Dátum: 10 júl 29, 19:23:27 »

Jesszusom ti nem olvassátok a mangát ésnem láttátok a 169.részt!!! 16 éves nem 15, nem 14, hanem 16. hehe. ja és különben meg 2 és fél éve mentek el.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6408 Dátum: 10 júl 29, 19:24:49 »

Már bocsi, de te most miről/kihez beszélsz?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6409 Dátum: 10 júl 29, 19:36:58 »

Hát, fillerekről: én elkövettem régen egy hibát, mikor még mangát nem olvastam, csak az animét követtem, mégpedig, hogy végignéztem a sanbis fillert. Engem az annyira lesokkolt, hogy még csak bele sem bírok nézni a fillerekbe, nemhogy végignézni az összes részt...ezt a 2-t se tervezem megnézni, de amilyen negatív kritikákat látok, tényleg kíváncsivá tett. Nevet
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #6410 Dátum: 10 júl 29, 19:56:57 »

Ennek tényleg semmi értelme nem volt. Bár tény hogy volt egy két jó momentum benne, de ezért berakni 3 epizódott a Naruto vs Pain részbe. Tényleg nem értem a készítőket.

Ezzel így tökéletesen egyetértek.Rossz volt,de voltak benne jó dolgok is.Például Sasuke kis chidoris akciója.Vagy bemutatta,hogy a kage bunshin mekkora technika valójában.Mostanában ha Naruto harcol valakivel már meg sem említik,hogy OMG mennyi árnyékklón,mint régen Kakashi.Viszont most egy egész genincsordát kergetett el vele.
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6411 Dátum: 10 júl 29, 21:11:12 »

Nem értem miért a Naruto vs Pein közben kellett és miért nem utána..

Egy hibát találtam benne, ami nem oda való volt:
Sakura itt még nem Erős.

Amúgy jó volt, örültem hogy végre újra hallhatom Toshiro Masuda zenéjét, és a régi arcokat láthatom Nevet
Egyébként jó kis összehasonlítás volt a Part 1 és Part 2 grafikája között Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6412 Dátum: 10 júl 29, 21:27:32 »

Ez egy part1 es filler volt a shippuden közepén.......    a kérdésem az hogy miért. Bármit csinálhattak volna valami aktuálisat bármit......    nem volt rossz filler egyébbként és visszaadta a part 1 hangulatát de akkor is ez nem volt idevaló.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
hali
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 69


« Válasz #6413 Dátum: 10 júl 29, 21:54:09 »

Amikor Shikamaru 'Kagemane no jutsu'-t használt azon a csávón ott a hegyen,és aztán elkezdett hátulról felé sétálni,akkor a támadó miért állt egy helybe?
Nem úgy van hogy ha Shikamaru elkap valakit vele,annak utanoznia kell őt ? :P
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 29, 21:56:02 írta hali » Naplózva
Juliett
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22

a rajzos


« Válasz #6414 Dátum: 10 júl 29, 22:09:42 »

Szerintem phoebe arra célzott hogy Naruto most 16 éves, mert amikor oda mész a videónál, hogy véleménycsere a fórumon, akkor a legelső az amit ki dob az a legrégebbi oldal, amin anno a Shippuuden kezdete lett vitatva. Gondolom azt gondolta, hogy épp azt elemezzük a filleres rész miatt, hogy hány éves. De ha nem ezért, akkor más ötletem nincs...

(Csak azért, mert én is majdnem megjártam ezzel xD, de aztán rájöttem, hogy a dátum nem stimmel, és megkerestem azt a helyet ahol tartunk Nevet)

És én is boldog vagyok, hogy visszahallottuk, a régi ismerős zenéket Mosolyog És reménykedek, hogy talán a Shippuuden végén, majd visszahalljuk legalább a 'Naruto Main Theme'-t Nevet
Naplózva

How Troublesome-by Shikamaru
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6415 Dátum: 10 júl 29, 22:25:53 »

Hát ez szörnyü volt :S Így is el lehet ba**ni 1 órát az ember életéből. Már bánom hogy megnéztem mert felbosszantott...  Egy emeletes baromság volt az egész... És még finom voltam...
Naplózva


Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #6416 Dátum: 10 júl 30, 00:11:11 »

Megnéztem a 171.-et is. Úgyanúgy egy nagy nulla volt de utálom az összes ilyen hibát. Mi a p*csa volt az a chidori? Villámcsapás támadás? Az összes kis geninnek lyukasnak kéne lennie. Tiszta rakéta csapat fíling. Nagyon gáz volt... Oké sose volt megmondva pontosan hogy a chidori ráz is vagy csak szúr, de azért ez...
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #6417 Dátum: 10 júl 30, 03:00:42 »

Pikachu, mennydörgő csapást nekik!... xD
De most komolyan, ha vki kitalálja hogy 40-50 percet hogy tudnak így elb*szni, annak adok 1 millió forintot! Ha már fillereznek akkor legyen értelmes ne ilyen fun dolog, én már ott meghaltam hogy jiraiya az 1. percben megszólalt utána meg narutó elkezdte keresni a yondaime hagyatékát, úúúristen. Ezt a részt akár régebben is betehették volna part1-ben mikor ez volt xD!!
Esküszöm csináltak volna inkább fillert 'hinata melleiről' az is jobb lenne mint ez.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #6418 Dátum: 10 júl 30, 03:16:52 »

áh,ez még nekem is sok -.-
egyszerűen nincs idegzetem rávenni magam hogy megnézzem a 171-et -.-
pedig én nagyon vártam ezeket a részeket... De nem is csak az hogy maguk a részek ritka sz...rok.. de még az időzítés is -.-

Az egész anime egyik legnagyobb harcának közepére berakni egy ilyet -.-

Csókoltatom őket!
Naplózva

norbin44
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #6419 Dátum: 10 júl 30, 07:23:06 »

Hát azt kell hogy mondjam ez nekem sem nyerte el igazán a tetszésemet és finoman fogalmaztam Mosolyog
De hogy pont a Pein és Naruto csata vége felé kell betenni....na mindegy..
Naplózva

Oldalak: 1 ... 426 427 [428] 429 430 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!