24 máj 15, 14:57:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554370 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6375 Dátum: 10 júl 23, 14:45:59 »

Hát ez mekkora!xD
Érdekes, hogy Naruto folyton leszólta és unalmasnak tartotta Jiraiya erotikus regényeit. Aztán közben mekkora perverz fantáziája van neki is.xD

Amúgy itt az áll, hogy ez a II. Databookból való. Pedig már 3 minimum van.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6376 Dátum: 10 júl 23, 15:31:54 »

Nem. Itt az áll hogy a második Fanbook-ból van, de az végül is mi ? Rajongók csinálták vagy rajongóknak készült és egyáltalán ki csinálta Kishimoto ? amúgy nem rossz Nevet Pirul Ha jól emlékszem egy interjúban volt hogy megcsinálja majd az új technikát a mangában, ha engedélyezik.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6377 Dátum: 10 júl 23, 15:55:41 »

Jó bocs lehet nem a legújabb akkor sry (javítottam), mindenesetre igen Kishimoto csinálja őket, ilyen plusz infók vannak benne meg pár rövid omake stb. Ez is az egyik omakéből van

Amúgy jah Dant-C, bár lehet, sőt biztos, hogy Naruto nem az olvasás híve, lehet ezért tartja őket unalmasnak, Kakashi is mindig 6x magyaráz el neki valamit mire felfohja Nevet, szrintem az egyetlen könyv amit valaha végig elolvasott az Jiraya első könyve volt a Tale of the gusty Ninja vagy valami hasonló a címe.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 23, 16:01:05 írta Exkirion » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6378 Dátum: 10 júl 23, 17:12:15 »

Hát ha jól emlékszem Narutonak is volt egy két kukkolós akciója pl Sakurát akarta csak Yamato figyelmeztette a veszélyekre. Aztán Temarit akarta meg kukkolni a fürdőben az egyik olyan plusz jelenetben a rész végén Nevet 
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #6379 Dátum: 10 júl 23, 18:22:16 »

Hát ha jól emlékszem Narutonak is volt egy két kukkolós akciója pl Sakurát akarta csak Yamato figyelmeztette a veszélyekre. Aztán Temarit akarta meg kukkolni a fürdőben az egyik olyan plusz jelenetben a rész végén Nevet 

A Sakurásra nem emlékszem olyan jól, de a Temarisra igen xD Ráadásul Kankuro rá se szólt, hogy: "Ne kukkold a nővéremet!"
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6380 Dátum: 10 júl 23, 19:09:38 »

Ez a Temaris dolog melyik részben van?
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6381 Dátum: 10 júl 23, 19:33:55 »

Ez a Temaris dolog melyik részben van?

A 16-odik rész végén Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
DURDEFEKT
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16



« Válasz #6382 Dátum: 10 júl 23, 20:22:00 »

Elnézést ha valaki már kérdezte de lusta vagyok vissza olvasni, hogy mire várható a HorribleSubs-s felirat?
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6383 Dátum: 10 júl 23, 21:05:49 »

Minek neked HorribleSubsos felirat? Mi a gond a mostanival?Nevet
Naplózva
Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #6384 Dátum: 10 júl 23, 21:15:58 »

a 480p-s és a 720p-s [horriblesubs]-os videókhoz ugyan úgy illeszkedik a [TheBest] verziójú felirat. csak át kell nevezni. Mosolyog (nekem legalábbis tökéletesen illeszkedett)

egyébként a csoportos részeknél én is néztem, hogy elég furcsa fejeket vágtam, de nem szúrta ki a szemem. Mosolyog összességében jó volt ez a rész, kevéske harc, több beszéd, de ez nem is baj. bár mostanába észrevettem, hogy hiper-gyorsan gyógyulnak a sebeik. xD Rasengan után csak egy kis horzsolás Pein hasán, mikor Naruto a chakrarúdat beledöfi a kezébe, majd kihúzza, be is gyógyul a seb. Jó, persze apróság, de akkor is vicces. =D Azért régen ilyenek nem voltak. ^^"
A végén mikor Tsunadét kihozták a sodrából az poén volt. :Đ
Naplózva


ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6385 Dátum: 10 júl 23, 21:42:23 »


....A végén mikor Tsunadét kihozták a sodrából az poén volt. :Đ


Ja, amúgy a részek végén jók szoktak lenni, ezek a poénos kis pillanatok, nekem legalább is tetszenek. Pl.: a múltkori kocsma jelenet Gamabuntával és Katsuyuval  Lepiál  Nevet Kár, hogy nem tesznek be minden rész végére 1-1-t  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 23, 21:43:18 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
Morause
Vendég
« Válasz #6386 Dátum: 10 júl 24, 01:08:17 »

Szerintem, az okosok biztos észre vették hogy MEKKORA MELLE VOLT HINATA-NAK, basszus kulcs de komolyan amikor gyógyította sakura azt meg láttam azt hittem itt vmi, hentai részt csináltak. xD
Ja meg a végén utána meg az hogy betették hogy mekkora van tsunadenak és mekkora volt... xD.. mondom mivan ezekkel az animátorokkal orgazmusuk volt, vagy mifene?

Ami viszont nagyon epic volt az amikor shinra tensei küldte ezerrel tendo narutó meg klónokkal kiállta. Azért elég durva utána meg az egyből rasengan. Ez a rész nagyon epic volt. Igaz olvastam mangába de mindig az animéra vártam, mert azok mindig jobbak.
Ám Eszty-chan tendo hasán azért csak horzsolás volt mivel a rasengan a belső szerveket roncsolja mivel nem a felületi támadás mint a chidori hanem kicsit durvább, lásd. sasuke vs narutó mikor a kórház tetőn verekednek és sasuke csinál egy fél méternél nagyobb átmérőjű lyukat mint a karja a víz tartályba, narutó meg kicsi lukat, csak nem látta meg hogy a másik oldalt már semmi fal sincsen.
Naplózva
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #6387 Dátum: 10 júl 24, 01:20:41 »

Imádtam azt a részt Nevet Sasukénak milyen feje van amikor kiderül hogy naruto mennyivel jobb mint ő Nevet
Naplózva

...
...
Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #6388 Dátum: 10 júl 25, 12:54:36 »

Morause valóban, igazad van, csak amikor Naruto Rasengant csinál, nekem valahogy mindig az jut eszembe, amikor Tsunadét védte meg Kabuto elől, és ott azért meglátszott, hogy Rasengant kapott Kabuto. Legalább egy spirálos égésnyom lehetett volna Pein hasán, de ez apróság. Csak feltűnt, ennyi. Nevet A víztartály meg az emberek között csak annyi a különbség, hogy az emberek nem "lyukadnak" ki. xD
Naplózva


Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #6389 Dátum: 10 júl 27, 16:39:37 »

Szerintem, az okosok biztos észre vették hogy MEKKORA MELLE VOLT HINATA-NAK, basszus kulcs de komolyan amikor gyógyította sakura azt meg láttam azt hittem itt vmi, hentai részt csináltak. xD


UGYEEEE? én is azt néztem, hogy he? o.O és úgy meg volt rajzolva mintha nem hordana melltartót se alatta szinte.
perverz kis japók Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!