24 máj 15, 10:43:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554255 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6315 Dátum: 10 júl 16, 09:01:32 »

Nem tom nekem főleg a legutolsó rész borzalmas grafikája után eza arész bejött. Jó volt a negyedik hokagéval való találkozás és utána Pein elintézése és végre nem deformálódtak az arcok...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #6316 Dátum: 10 júl 16, 10:29:38 »

Tetszett. Nagyon.
Megható volt a jelent, apa és fia között. A mangát hűen tolták le elénk.
A rajzolással itt nem volt semmi gond. Elmentek a t4k4mbe a Bleach-el a meg a másik mittoménhány animével.

(Valaki írta, hogy a Bleach azért olyan szép mert évekig dolgoznak a dolgon. És beraknak féléves fillereket.)

Tökéletesen igaza van. Azért belegondoltok b4romira nem lenne jó egy féléves filler, csak azért, hogy egy kicsit jobban kirajzolódjanak Tsunade mellei. Ugyan már...  Nevet
Naplózva

CsTibi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 20


« Válasz #6317 Dátum: 10 júl 16, 10:46:53 »

Én azt nem értem, hogy ha a 167. részben Pein-t elég szépen beleverték a földbe, akkor most hogy döglött ki 1 sima rasengantól? Ezek az anime készítők nem tudnak gondolkozni, vagy mi? Bár felesleges is arról a részről beszélni...
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #6318 Dátum: 10 júl 16, 10:51:02 »

akkor még több volt az erej igy kibirta, de most hogy megküzdött a  rókával meg utána naruval elfáradt igy érthető hogy a rasengan miért ütötte ki
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
CsTibi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 20


« Válasz #6319 Dátum: 10 júl 16, 11:01:38 »

na mindegy még így is van 1-2 dolog ami nem teljesen tiszta, úgyhogy inkább maradok a mangánál  >.<#
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6320 Dátum: 10 júl 16, 11:14:10 »

(Valaki írta, hogy a Bleach azért olyan szép mert évekig dolgoznak a dolgon. És beraknak féléves fillereket.)
Tökéletesen igaza van.
Te most őszintén... Ha beraknak egy fillert azt nem kell meganimálni? Az is ugyanannyi időt vesz el , mintha nem filler episodeot animálnának. Fillerrel időt nyernek csak , hogy ne érjék be a mangát. Vagy szerinted csinálják balkézzel a fillert jobbal , meg a HQs mangavonalat? Nevet
Naplózva
matsuda
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


« Válasz #6321 Dátum: 10 júl 16, 12:45:26 »

Remek, sztem ez a 4 hokage hagyatéka rész lesz az 1. amikor ujra jön a filler szezon majdnem biztos vagyok benne, hisz az utána jövő cimek is arra utalnak, szerintetek?

Szerintem csak az 1 órás special lesz filler, legalábbis ha többet raknának be ide az hülyeség lenne... inkább fejezzék be a Pein invázió arc-ot, és majd utána.

2010-08-12 173. Pein születése
2010-08-19 174. Uzumaki Naruto meséje
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 16, 12:47:20 írta matsuda » Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #6322 Dátum: 10 júl 17, 00:31:54 »

Jó volt a mostani rész (169) Nevet
Főleg a vége amikor sakura ino meg tsunade csinálják a feszkot  Nyelvesít
De visszatérve az animere. Nagatot sajnálom hogy csajozhat ilyen birodalmi lépegetőben? Pojén
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6323 Dátum: 10 júl 17, 00:38:43 »

Neki nem kell, ottvan neki Konan
Naplózva

Justin[HUN]
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111



« Válasz #6324 Dátum: 10 júl 17, 10:17:42 »

Én azon vagyok meglepődve hogy két rész között 1 hét van most viszont a legujjabb az két nap után jött ki lemaradtam valamiről?  Technikai KO
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #6325 Dátum: 10 júl 17, 10:28:50 »

Kiszivárgott 1 rész és most azért van dupla rész de állítolag jővőhéten is 2 rész lesz
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Justin[HUN]
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111



« Válasz #6326 Dátum: 10 júl 17, 10:33:54 »

Ahhhha de elméletileg a kövnek dupla résznek kell lennie és akkor most így 3 rész jön ki majd? :S
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #6327 Dátum: 10 júl 17, 10:36:51 »

A kövi dupla rész nem kapcsolodik a mostani történethez szóval szerintem jővőhéten is 2 rész lesz
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
sorlix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #6328 Dátum: 10 júl 17, 10:51:42 »

húúú ez a naruto mostanában nagyon jó irányba halad  Pirul komolyan mondom kb 40 rész óta úgy beindult, ennyire jó nem is volt még Nevet remélem nem lesz filler szezon mert megőrülök. De most akkor a jövőhéten lesz rész? nem ezt fogják kiadni ( mert ha ez csak egy kiszivárgott rész... ) és csak az utána lévő héten lesz az a két rész? Az a baj, hogy nem tudok várni a következő részig, olyan izgatott vagyok :DD mangát meg gondolkoztam, hogy olvassam e, de úgy meg lelövöm a poénokat és nem lesz élvezetes az anime Szomorú
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6329 Dátum: 10 júl 17, 11:38:28 »

...jövő héten nem lesz megjelenő epizód, vagyis lesz, a 169. rész, a dupla részes különkiadás 2 hét múlva lesz..vagy csak nekem nem tiszta valami? Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!