24 máj 16, 02:31:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 419 420 [421] 422 423 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554865 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #6300 Dátum: 10 júl 15, 22:58:17 »

szerintem Hinata úgy nézett ki a végén mikor mosolygott mint valami fogyatékos. és ezt nem azért mondom, mert nem szeretem^^
A rész maga viszont tetszett, jó volt a Naruto-Minato beszélgetés, bár a gyomron vágás a mangában valahogy jobban bejött, meg az egész meghatóbb volt, de lehet csak azért érzem ezt, mert akkor meg voltam lepődve, most meg tudom, hogy mi történik.
169 est még nem néztem meg, várom pár napot, hátha lesz mellé felirat. (vajon ad ki majd valami magyarázatot a stúdió, hogy hogyan történhetett ilyesmi?)
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #6301 Dátum: 10 júl 15, 23:04:33 »

jó volt a rész, csak az szurja a szememet hogy amikor naruto átszurja magát akkor utána nincsen vér Ördögi
a beszélgetés az apjával jo volt, viszont mangában nekem is jobban lejött
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6302 Dátum: 10 júl 15, 23:06:27 »

Én a hasbavágásnál csak egy hangosat felröhögtem xDD milyen má' az, hogy saját apádat gyomorszájba vágod, aki ráadásul a Yondaime hokage ikszdé... jó, azért megértem az érzéseit, de számomra eléggé nevetségesnek tűnt a jelenet
Naplózva



Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6303 Dátum: 10 júl 15, 23:21:22 »

Hm. Bezzeg most senki se harsogja azt, hogy: "..egy ilyen részt még én is tudnék rajzolni!"
Pedig az Epic 167-ben fele annyi állókép nem volt, mint a mai epizódban.
És ha már a karaktereknek nincs arcmimikája, az animáció pedig jóval kevesebb képkockából áll, máris mindenkinek jobban tetszik a felhozatal.
Érdekes az emberek ízlése.

Amúgy egy magyarázatra én is kiváncsi lennék a Pierrot Studiótól, hogy mi volt ez a kiszivárgós balhé.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
*Reira
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 47

[Naru♥Hina]


« Válasz #6304 Dátum: 10 júl 15, 23:29:31 »

Szintúgy az én figyelmemet is igencsak felkeltette! Ohh My God

De most már nekem nem is érhető el... meg se tudom nézni és még letölteni sem!

Felettébb érdekes. Gondolkozik

Dant-C ilyen is volt, aki ilyet kijelentett, hogy : "..egy ilyen részt még én is tudnék rajzolni!" ?
Huha... ez azért nekem erős. Nevet



« Utoljára szerkesztve: 10 júl 15, 23:30:13 írta *Reira » Naplózva

"Az élet és a szeretet csupán egyetlen időt ismer: a jelent.
Az egyetlen érzékelhető idő a pillanat,
amelyben élünk, amikor szeretünk."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6305 Dátum: 10 júl 15, 23:47:49 »

én leszedtem a kiszivárgott részt itt van a vinyómon, feltegyem nektek valahova? Nem kamu megnéztem, tényleg a kövi rész openingel endinggel előzetessel omakéval együtt

EDIT

-bár ahogy nézem a torrent még előrhető az oldalon, azt nemtom, hogy osztja-e még valaki
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 15, 23:49:36 írta Exkirion » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6306 Dátum: 10 júl 15, 23:48:31 »

Hm. Bezzeg most senki se harsogja azt, hogy: "..egy ilyen részt még én is tudnék rajzolni!"
Pedig az Epic 167-ben fele annyi állókép nem volt, mint a mai epizódban.
És ha már a karaktereknek nincs arcmimikája, az animáció pedig jóval kevesebb képkockából áll, máris mindenkinek jobban tetszik a felhozatal.
Érdekes az emberek ízlése.

Amúgy egy magyarázatra én is kiváncsi lennék a Pierrot Studiótól, hogy mi volt ez a kiszivárgós balhé.


Szerintem most újítás volt a rajzolás terén, hisz ilyen grafikájú részt rég nem kaptunk. Nem mondom, hogy hűdecsodálatos epichigh, de még is, minden anime résznek ilyennek kéne lennie, hisz ez elvárható. Azt akarom mondani, hogy itt nem a képkockák szabták meg a rész grafikai minőségét.
Plusz az is rásegített, hogy az események teljesen elvonták a figyelmemet affelől, hogy ilyeneket nézegessek, hogy most megmozdult e az ember szemöldöke -.-'' (nem mintha ilyeneket szoktam volna nézni xd)
Naplózva



Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6307 Dátum: 10 júl 15, 23:54:20 »

167. részben sem kellett megállítani a képet , hogy szembe tűnjön a borzadáj , hiszen 2-3sec is megvolt egy-egy csoda , ha nem több némely esetben.
Nah megnéztem az aktuális részeket. Nekem olyan furcsa a grafika. Nem mondom csúnyának , viszont emlékeztetett a pár hónapja youtubeon szállingózó fan Pein harcra. Annak kifejezetten örültem , hogy nem Építész mérnöki pontosságű szikla darabok estek le most xD Nekem kicsit vontatott volt a 169. rész és azért érdemes megnézni , hogy amikor Nagato beszél akkor vagy a szemén a fókusz , vagy Narutoén. Persze van amikor látjuk , hogy animálva van , de ahogy Dant-C emlíítette...Sok az állókép. Feltűnően sok a napjaink animéihez képest. 4-5 éve fel sem tűnt volna , hiszen akkoriban gyakori volt ez. De Manapság kevés a hosszú mozdulatlan kép.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #6308 Dátum: 10 júl 16, 00:29:44 »

Nyilván aki kiszivárogtatta, az már nem dolgozik ott, sőt még perre is számíthat.  Nevet

Ja igen, aki ismeri a zeneszámokat, az elárulná hogy melyik volt az a szám ami akkor ment, mikor Naruto Rasenrengannal döngölte az egyik Peint a földbe? Ez alatt a jelenet alatt hallható: http://www.youtube.com/watch?v=unjQuB1_9yA
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6309 Dátum: 10 júl 16, 00:43:16 »

Én véletlenségből tudom, mivel rajta van a telómon^^
A címe Hyakkaryouran  az OST 1-ből, DL link megy PÜ-benXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #6310 Dátum: 10 júl 16, 00:54:11 »

Őőő... köszönöm de én a földbe döngölős részre voltam kíváncsi, nem a szájasra. ^^'

Ahol Naruto ezt a Peint csapja hátba Rasenrengannal: http://naruto.wikia.com/wiki/File:The_Naraka_Path_destroyed_by_Naruto.PNG
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 16, 00:56:05 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6311 Dátum: 10 júl 16, 01:05:12 »

őőhm, megtaláltam!
Naruto Shippuuden OST2: Gekiha
--
asszem holnap frissítem a zenéket a mobilomon^^
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #6312 Dátum: 10 júl 16, 03:04:58 »

Remek, sztem ez a 4 hokage hagyatéka rész lesz az 1. amikor ujra jön a filler szezon majdnem biztos vagyok benne, hisz az utána jövő cimek is arra utalnak, szerintetek?
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6313 Dátum: 10 júl 16, 03:23:29 »

lehet, de nagyon hülye hejet talátk neki bár ez legalább nem olyan filler lesz, hogy beleszövik a rendes történetet is mint pl az edzés, szal csak az nézi aki akarja mint a bleach es fillerek. Ez egy jó ötlet így legalább nem kell megnézni, hogy ne maradjuk le semmiről. Illetve azoknak akik nem olvasnak mangát.
Naplózva

yis
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #6314 Dátum: 10 júl 16, 08:17:51 »

Hát lehet, hogy nekem már súlyos előítéleteim vannak az animével szemben, de szerintem ez sem volt túl jó.
Azt most talán nem fejteném ki, hogy a mangában mennyivel jobban át jön a feeling, mert hát kinek a pap, kinek a kettő hajjá meg.
De a Rasen-shuriken elég borzalmas volt, hát mint ha valami háromszög forogna a kezében. Egyszerűen nem értem, hogy mi a halálért nem lehet úgy megrajzolni mint amikor Kakuzu ellen tolta.
Viszont nem írom, hogy ilyet én is tudnék rajzolni, mert hát az ugye egyértelműen hülyeség. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 419 420 [421] 422 423 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!