24 máj 15, 07:44:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 413 414 [415] 416 417 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554177 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6210 Dátum: 10 júl 05, 20:35:01 »

Istenem, cuppanjatok már le a Kyuubi támadásairól!

Hányszor is láttuk harcolni a többfarkú Kyuubi-Narutot?
KÉTSZER!
Abból az egyik Orochimaru ellen történt, amiben inkább csak játszadoztak egymással.

Minél több farka jön elő a rókucinak, annál erősebb lesz. Vagyis a fegyvertára is bővül. Ennyi!
Egyébként is tűz elemű, szóval..
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #6211 Dátum: 10 júl 05, 20:35:53 »

De, de egyáltalán a Kyuubi mióta tud tüzet lőni? Mert mikor anno NaruKyuubi vs. Orochimaru harc volt csak simán állt és valami klón szerűségekkel harcolt, most meg szökdincsel mint egy nyúl
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6212 Dátum: 10 júl 05, 20:51:48 »

Dant-C: már meg ne haragudj, de én pont azt mondtam, hogy semmi bajom pont azzal a dologgal. Amivel bajom volt, már leírtam. Csak gondoltam jelzem, hogy szerintem sem hiba, ami ott történt a Kyuubi támadásainál.

Akkor "csak" 4 farok jött elő, most pedig az összes talonban levő előtört, szóval lehetnek rejtett erői. Mint ahogy vannak olyan jutsuk is, amiket megfelelő chakratartalék nélkül nem lehet használni...
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6213 Dátum: 10 júl 05, 20:56:29 »

Épp ez a baj, hogy Kevésnek éreztem!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6214 Dátum: 10 júl 05, 21:08:35 »

Lehet, hogy nem volt olyan hosszú a harc, mint vártuk, vagy nem volt olyan látványos... A látványra nem tudok magyarázatot, de a hosszra igen. A Kyuubi kitörése elég gyors folyamat volt és Naruto harcolt még a belső világában, nem tudta eldönteni, hogy mit kéne tennie. Annyira elbizonytalanodott és Pein annyira lesokkolta, hogy elvesztette az önuralmát. De ez a belsejében ugyan akkor játszódik le, vagyis egy időben megy a harccal... Vagyis gondolom...
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6215 Dátum: 10 júl 05, 21:15:46 »

a Kyuubi mióta tud lézert lövöldözni non-stop?na meg Pein 5 másodperces szünete hol van?
Hányszor láttad a 6farkú Kyuubit harcolni?...mert én még ezen kívül soha...az oké, hogy a 4farkú nem képes így "lézert" lövöldözni (vagy leglalábbis még nem láttuk tőle), de a 6farkú miért ne lenne képes? Nem értem, min akadtál ki ezzel kapcsolatban. Pein 5 másodperces szünetéről annyit, hogy mondj olyat ebben a részben, ahol nem telt el 5 másodperc 2 Banshou Ten'in/Shinra Tensei közt...
De, de egyáltalán a Kyuubi mióta tud tüzet lőni? Mert mikor anno NaruKyuubi vs. Orochimaru harc volt csak simán állt és valami klón szerűségekkel harcolt, most meg szökdincsel mint egy nyúl
Itt pedig épp az a lényeg, hogy ott csak 4 farok jött elő, itt meg mikor tüzet lőtt, már 8 farok öltött alakot...nem kis különbség...ráadásul ahogy Dant-C is mondta, a Kyuubi tűz elemű, sz'al itt sem értem, miért meglepő az, hogy tüzet használ.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 21:18:51 írta Krieg » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6216 Dátum: 10 júl 05, 21:20:51 »

Six, mondtam én egy árva szóval is, hogy neked szántam?-.-"

Hányszor láttad a 6farkú Kyuubit harcolni?...mert én még ezen kívül soha...az oké, hogy a 4farkú nem képes így "lézert" lövöldözni (vagy leglalábbis még nem láttuk tőle), de a 6farkú miért ne lenne képes? Nem értem, min akadtál ki ezzel kapcsolatban.
Ennyi.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #6217 Dátum: 10 júl 05, 22:13:23 »

Miért kellene a farkak számához kötni a szóban forgó tűzhányós dolgot. Szerintem megerőltetés nélkül tudna Szöszke is rittyenteni ekkora tűzparádét. Az 5 másodperc pedig szerintem is tuti meg volt, még ha hyper gyorsan is történtek dolgok, még akkor se tudok elképzelni ennyi cselekvést 5-10 másodperc leforgása alatt.  Nevet

Viszont lehet vitatkozni az über-mega képességeken, de szerintem ez a rész annyira kritikán alulira sikeredett (ahogy már írtam), hogy ezeket a dolgokat nem kellene készpénznek venni.
Bár a nagy körvonalú "lényegek" megvoltak benne és ez számít.
JÓCCAKÁT!  bye bye
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6218 Dátum: 10 júl 05, 23:56:33 »

TE jó isten. MEgnéztem az utolsó 10 részt. Többé kevésbé elégedett voltam, volt h nagyon jó, volt h kevésbé jó a grafika. Konohamarus harc kicsit a stilusom ellen van, de semmi baj, megesik. Szinte az egész harc jól volt megcsinálva.

De ez a mostani annyira LOL!!!!!!! Elolvastam a fő oldalon azt a kis cikket a kölönböző teamekről, de hát ez a rész esküszöm olyan mint a Bleachben az életre kellt zampakutos filler, csal sokkal rosszabb rajzolásban. Nézhetetlen! Pein pofái, a hangja, a szitu, a kyuubi kinézete, a táj, a háttér, az aláfestés stb.

Amikor beleveri a földbe mint a szöget, esküszöm mintha a tom és jerryt utánozták volna le. Kilapul, uhülye fejet vág, de ez semmi, utánna még komoly arcal megkérdi h gyülülsz engem? Hát okádhatnékom van tőle. Amikor elkezd a vizen futni, nem mertem megállitani, de nekem ez régi rajzfilmes futás jut az eszembe, amikor a lába eltünik, és mint egy kerék lenne a helyén. ULTRA LOL!  De ezért kár is a szó cöcöcö. Ennél esküszöm h én jobbat rajzolok!

De persze voltak még eszményi képsorok, teszem azt amikor Tsunadét alulról mutatták, és a két melle ugy limbálózott ott xD azon is elképedtem xD

Hinata vallomását se igy képzeltem el, tulspilázták, semmi megható nem volt benne, bár lehet h itt is velem van a baj (pedig az Ichi Orihime tökre meghatott, és a szinvonal kül a két anime között hatalmas). Tul sokat beszélt, és tul sok időbe telt mire megmurdelt végre.

Ezt jó volt kiadni:D Még utolsó szó jogán, a kyuubi rajzai se tettszettek. Komolyan, h ha az ember olvassa a mangát, jobban le tudja képzelni, mint h ezt a ********** nézze.
Naplózva







Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6219 Dátum: 10 júl 06, 10:58:53 »

Ha emlékeztek Hinata vallomásakor Pein megkérdezi hogy idézem ,, Egy ilyen gyenge ember miért szál szembe velem? " - Könyörgöm Pein-nél jobban senki sem tudja mi az igaz szeretet és milyen amikor elveszitünk valaki fontosat.  Annyira nem illett Pein személyiségéhez  ez a kérdés. Senki nem tudja nálla jobban miért tette ezt Hinata. Lehet hogy másnak ez csak egy kis momentum de engem sokkolt. Összességében a 166-os részzel nem volt gondom a flash back miközben sétál Hinata és összeesik nem volt rossz és jó zenét is raktak alá. De ha már egyszer fillert tesznek egy részbe tanulmányozzák előtte a szereplő jellemét.

A 167-et már kiveséztük. Azt a részt a vége mentette meg a totális csödtől.  Az télleg epic volt amikor Yxamato fut és tör ki a Kyuubi. Hogy pozitiv dolgot is mondjak erről a csapatról ( igen van az is ) Nagyon jó zenéket válogatnak a részek alá.

A 168 rajzolása jónak igérkezik. Szép árnyékolás , normális fejek , és nem egyszinü az egész. Reméljük jó lesz.
Naplózva


Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #6220 Dátum: 10 júl 06, 11:18:58 »

Most már nagyon kíváncsi vagyok milyen + dolgokkal fognak előrukkolni az animében... ennyi dolgot, ami egyáltalán nem is szerepel a mangában, egy ilyen részbe aminek olyan epikusnak kéne lenni, hogy azt nem tudom elmondani, ennyi sületlenséggel elszúrni... én megértem, hogy kellenek a plusz dolgok, de azért akkor már érezzék már át a résznek a hangulatát. De lehet, hogy csak különbözünk és ők máshogy élték meg ezt az egészet és nem értem teljesen ezt a fajta stílust.. Mindegy ez már ilyen lett, kíváncsian várom milyen megoldásokkal rukkolnak elő a jövőben.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6221 Dátum: 10 júl 06, 14:44:02 »

Pff, kb. fél év szüneteltetés után megnéztem az aktuális részt. Régóta csak a mangát olvasom már. Nem gondoltam volna, hogy ez lett az animéből...  Ohh My God ez mindig ilyen sz*r? Naruto 6-7-8-stb. farkú Kyuubisodása az egyik legjobb jelenet volt a mangában. Ehhez képest itt csak béna Star Wars effecteket (Kyuubi-Naruto lézerágyús lövöldözése), meg borzalmas rajzolást láttunk. Komoylan ennél még én is szebben rajzolok, Saphi pedig egyedül megcsinálná 1000szer szebbre.  smirksweat
Tényleg egészen meglepett a dolog. Pedig ezek jó részek a mangában. De itt?? Mi ez? Ha a rajzolást nem vesszük, akkor is gáz volt, valahogy még a dialógusokat is elcseszték. Nem hiszem el, hogy ilyesmit TV-ben le lehet adni. Ha Kishi helyében lennék az egész Shippu bandát levágnám katanával az biztos. xD Talán a zene volt az egyetlen, ami tényleg jó lett, de ez am is mindig jó volt Shipuuban.
Az egész részt nyugodtan újra lehetne csinálni, hát asszem megérné.

Én meg addig is maradok a mangánál. Mosolyog Újabb fél év múlva találkozunk. xD
Naplózva
Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #6222 Dátum: 10 júl 06, 18:00:39 »

osztom a véleményeket... én is ezt gondolom.
VISZONT az tetszett hogy a Yondi megjelent a végén az nagyon elvonta a figyelmem a többi sz.rságról valahogy az volt az epizód legjobb jelenete Nevet várom a mostani részt és úgyszintén remélem ez már jobb lesz..
egy valami még nem tetszett... hogy a kyuubi hogy össze folyt..
az átalakulás se 3percig történt ...
a dühétől függ hogy mennyi farok jön elő és attól is hogy a pecsét mennyire lett lazább.. (lazább olyan értelembe hogy nem tartja sokáig a kyuubit)
viszont a gyorsaságát is meghatározza? 5mp alatt kifejlődik a kyuubi? Nevet naruto vs orochimaru harcnál is időbe telt még kifejlődtek a farkak na meg hogy átváltozott mini kyuubivá

na mind1 várjuk azt a következő részt és remélem jobb lesz mint a mostani, és remélem nem túl hosszú társalgás mert totál idegesít az a 8 órás beszélgetés, legyen yondi rendezzék le 3 - 5 perc alatt oszt mehet a fight nem? ^-^

(sry a sz*r fogalmazásért Nevet fáradt vagyok és izomlázas :S de muszáj volt felnézni a forumra mert annyira láw ikszdé)

Na hali köszcsi puszcsi O_________O


remélem nem volt spoi .
Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #6223 Dátum: 10 júl 06, 18:21:28 »

igen, nekem is a végén olyan szép zene is ment meg a yondi féle megjelenés...

viszont azt honnan lehet tudni hogy a "kyubi nak tűz eleme van.?" hol irják vagy mondják ezt?
(csak azért kérdezem mert utánanéztem és  nemirják sehol)
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #6224 Dátum: 10 júl 06, 19:08:33 »

szerintem azért ne rendezzék le 3 perc alatt a beszélgetést o.O
Ez egy kicsit fontosabb annál. Ha fightot akarsz, akkor nézd meg a régi Dragon ballZ sorozatot.
Úgy gondolom a kövi rész végig beszélgetős lesz, max az utcsó pár percben lesz az, hogy Naruto magához tér a 9farkúságból és elkezdi megcsapni Peint.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 413 414 [415] 416 417 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!